•  

  pokaż komentarz

  Tak sobie czytam i zdecydowana większość, jak te fragmenty o pokrętnej logice, niewdzięczności, odwracania kota ogonem w swojej argumentacji i poczuciu wyniosłości pasuje też do kościoła katolickiego. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ChochlikLucek: bo kk to właśnie są sataniści, cały watykan to najwyżsi kapłani satanistyczni i modlą się oni do rogatego :) a Maryja to demon śmierci, który jest królową polski :) dlatego tutaj tyle syfu dookoła jest, w meksyku także i wszędzie gdzie te symbole są kulowane. Tak samo jak IBM stworzył Microsoft ( to ta sama klika ), kk stworzył satanizm, jedno i drugie to to samo, ma kontrolować i zniewalać.

 •  

  pokaż komentarz

  Co za bzdury.
  Poziom oszołomów z Frondy.

 •  

  pokaż komentarz

  Kurła, pasta. W oryginale zamiast sataniści jest Żydzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam sąsiada który sobie postawił w ogródku figurkę Matki Boskiej i to tak na bogato. W szklanej obudowie i z oświetleniem LED. W sumie wolno mu, to jego ogródek. Teraz widzę całe ogrodzenie sobie potapetował plakatami wyborczymi PiS i więc muszę oglądać ich gęby za kazdym razem jak wyglądam przez okno lub przechodzę.

  Podsuneło mi to do głowy pewien pomysł. Teraz na jesieni będę robił ogródek i zastanawiam się czy dla zachowania równowagi w środowisku nie walnąć sobie jakiegoś satanistycznego posążka przed domem.

  Uważam, że taki chociażby Baphomet byłby świetnym dopełnieniem np. oczka wodnego lub zwieńczeniem skalniaka:

  źródło: upload.wikimedia.org

Dodany przez:

avatar Tomek6000 dołączył
3 wykopali 11 zakopali <1 tys. wyświetleń