•  

   pokaż komentarz

   @Draszko: A motłoch i tak tego będzie używał. A jak nie tego to innego tego typu gówna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Draszko: jeszcze teraz zapowiedzieli te nowoczesne okulary, które mają wyprzeć smarftony, to sobie nawet nagrają jak po bułki idziesz ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Draszko: komunizm. przecież wiadomo, że facebookiem rządzi lewactwo

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick: Polską rządzi prawactwo i też chce wprowadzić komunizm, poza tym nie wrzucaj polityki( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa: haha wolne żarty. pis to jest skrajna lewica. jedyna prawicowa partia w polsce to konfederacja

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick: Niestety, nie każdy jest zdolny to pojąć. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick: aha to kościół, promowanie dwupłciowych rodzin i odwołania do patriotyzmu i historii są skrajnie lewackie a antyszczepionkizm są prawicowe.mądrego to przyjemnie posłuchać( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa: rozwiązania gospodarcze wprowadzane przez pis to lewacka utopijna ideologia, zmierzająca do komunizmu, a pare konserwatywnych postulatów kulturowych jest kroplą w morzu lewactwa i niczego nie zmienia, w dalszym ciągu jest to skrajna lewica. Polecam poczytać na ten temat, potem właśnie tacy ludzie, zmanipulowani przez tv, nie mający pojęcia o polityce, idą i nieświadomie wybierają dla siebie bicz na szyję, a kilka milionów ludzi żyje w niewoli większości pod niewolą komuchów. A co do przymusowych szczepień, jest to ograniczanie wolności wpisane w socjalizm, czyli również lewactwo. Jak ktoś chce się szczepić to niech to robi, nie to nie. Tylko bydło można zaszczepić bez jego woli.

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick: jesteś takim arbitrem który decyduje które rzeczy są bardziej prawackie od innych prawackich? Aha, a ile groszy dostajesz za tą propagandę w komentarzach( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   uuuuu ładna lewacka manipulacja widzę

   źródło: Bez nazw111y.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Draszko śmieszni są tak jakby do tej pory nie współpracowali ze służbami. Odkąd Whatsup jest ich to tak samo ja z Messengerem. Kto odważny i ma wolne 48h niech sobie przeprowadzi "prywatną" rozmowę ze słowami kluczami. Tylko Signal bądź Telegram i to też na nierootowanych telefonach.

  •  

   pokaż komentarz

   A co do przymusowych szczepień, jest to ograniczanie wolności wpisane w socjalizm, czyli również lewactwo. Jak ktoś chce się szczepić to niech to robi, nie to nie. Tylko bydło można zaszczepić bez jego woli.
   @tynonick: Do tego momentu się z tobą zgadzalrm, ale po przeczytniu co powyżej to uważam, że jesteś dzban do kwadratu. Antyszczepinkowiec=debil Dzięki takim jak ty dawne choroby powracają

  •  

   pokaż komentarz

   @Draszko: W świecie Orwella był przymus. Facebook nie jest przymusowy, można nie korzystać.

  •  

   pokaż komentarz

   komunizm

   @tynonick: Komunizmem byłoby zakazywanie Facebooka. Każdy akceptuje regulamin użytkowania dobrowolnie. To jest zwykła umowa między dwiema stronami i nic ci do tego, kto komu jakie dane udostępnia, komunisto.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa: Ich pseudo prawicowość jest skierowana do małych móżdżków swoich nieinteligentnych wyborców, zwykła gra o elektorat, jak wszystkie partie ich nie interesują poglądy a gra o koryto. Jeżeli ktoś myśli, że z Konfederacją będzie inaczej to się myli ponieważ osoby z ich listy po przekroczeniu 5% rozbiegną się jak karaluchy po innych partiach (jak Kukiz15). Władza deprawuje i tu nie ma wyjątków, są osoby, które bardziej cenią swoją wizję niż pieniądze, a takich jest mniejszość (o dziwo Kaczyński bardziej ceni swoją wizję komunizmu). Kiedy wiele lat temu zrozumiałem ten zepsuty system partyjniactwa i natury ludzkiej tym mniej dziwią mnie absurdy w polityce, które codziennie przekraczają zdrowy rozsądek.

   Każdemu zalecam nie mieć autorytetów, ponieważ osoby, które cenicie są najczęściej tylko zwykłymi, prostymi i na pozór dobrymi osobami, a po czasie wychodzi z nich zepsucie i pazerność.

   System partyjny to bardzo zły pomysł, aktualnie po najbliższych wyborach chciałbym aby nikt w sejmie nie miał większości.

  •  

   pokaż komentarz

   rozwiązania gospodarcze wprowadzane przez pis to lewacka utopijna ideologia, zmierzająca do komunizmu, a pare konserwatywnych postulatów kulturowych jest kroplą w morzu lewactwa i niczego nie zmienia, w dalszym ciągu jest to skrajna lewica.

   @tynonick: trochę w tym racji, tyle że pisiory wprowadzają rozwiązania skopiowane z Zachodu UE. W tym nie ma nic nowego. A samo podwyższenie minimalnego wynagrodzenia i tak musiało nastąpić, bo jakoś pracowników w PL trzeba zatrzymać po otwarciu niemieckiego rynku pracy na Ukraińcow. Te reformy pis, to nic innego jak element konkurencji z innymi krajami. PO jest pro niemieckie, więc donek nic by nie zrbił, co by mogło wpłynąć na poprawienie pozycji Polski względem Niemiec.

  •  

   pokaż komentarz

   @gabaoth: rozwiniesz myśl? Bo nie mam żadnej z tych aplikacji

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick kulesza gadał ostaatnio o 1000+,wiec to nie prawica. Liroy jest prawicą bardziej

  •  

   pokaż komentarz

   @100piwdlapiotsza: 1000+ to jest haslo symboliczne, pod którym kryje się likwidacja podatku, a nie rozdawnictwo ty nieudolny trollu

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick: konfederacja to jedyna prawica, a to dobre. Małe niewykształcone móżdżki, które zarzucają innym brak wykształcenia by podbudować własne ego, uwierzą we wszystko, nawet w swój własny kreacjonizm

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa ale wiesz, że dzisiaj "lewica i prawica" są rozumiane przez gawiedź jako właśnie różnice w podejściu do invitro, homo, kościoła i migracji? Gospodarczo wszyscy są lewakami poza Konfederacją.

  •  

   pokaż komentarz

   A motłoch i tak tego będzie używał.

   @nowoczesny_jawnogrzesznik: Motłoch będzie używaj ryjbuka nawet wtedy, gdy ten wsadzi im w tyłek wielkiego, grubego czarnego kutasa i to aż po same jajca.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa: Dobra, może inaczej
   Jaka jest realna różnica pomiędzy rządami lewicy a prawicy? Bo to jest obecnie główny podział, a zgodnie z tym co mówisz, nie ma pomiędzy nimi absolutnie żadnych realnych różnic.

   Podziały stosuje się po to by ułatwić poruszanie się w danym temacie, po co nam więc podział, który nie daje absolutnie żadnej informacji? Kiedy rozmawiam na temat polityki, zwłaszcza ugrupowań politycznych interesuje mnie to co w praktyce dana frakcja chce realizować, jakie działania podejmuje, to co ma faktyczne znaczenie i wpływ na życie moje, moich bliskich i całego społeczeństwa. Chcę wiedzieć jak dane ugrupowanie widzi rolę państwa a jak obywatela, w jaki sposób będzie kształtować prawo, czy będzie ingerować w gospodarkę itp itd
   Jak twój podział mi to tłumaczy? Jaką informację przekazuje mi podział na prawicę i lewicę według twojego rozumowania? Po co mi informacja o tym, że wybór pomiędzy partią prawicową a lewicową będzie oznaczał wybranie dokładnie tego samego z punktu widzenia prawa i gospodarki a jedyną różnicą będzie to że sejm z większością jednej partii będzie dodatkowo tworzył uchwały, że Jezus jest królem Polski czy zapraszał biskupów na uroczystości państwowe. Przecież co to zmienia? Kogo to obchodzi? Podział prawica-lewica twoim zdaniem sprowadza się właśnie do tego. "Prawaki" i "lewaki" są często gotowi sobie skoczyć do gardeł tylko ze względu na to w jakim tonie i pod jakim hasłem będzie wprowadzona dokładnie ta sama rzecz? Gdzie jest w tym sens i logika? Mnie tam średnio obchodzi czy ktoś będzie mi zaglądać pod kołdrę pod hasłem narodu, religii, kolektywizmu, walki z nierównościami społecznymi czy czegokolwiek innego, dla mnie istotną informacją jest to kto mi planuje zaglądać pod kołdrę a kto nie.

   Zresztą co, uważasz że w Wenezueli rządzi prawica?

  •  

   pokaż komentarz

   @tynonick to zapytaj metzena gdzie sie pidzialo 10milionów subwencji, które poszły na prywatne konta.

  •  

   pokaż komentarz

   A motłoch i tak tego będzie używał. A jak nie tego to innego tego typu gówna.

   @nowoczesny_jawnogrzesznik: typu wypok

  •  

   pokaż komentarz

   @nowoczesny_jawnogrzesznik: Dokladnie. Miliardy ludzi oddaja swoje cenne prywatne dane za mozliwosc ogladania filmikow z kotami...

  •  

   pokaż komentarz

   @Wezownik Telegram to aplikacja do szyfrowanych rozmów używana przez wszystkich rosyjskich polityków, Signal jest jej kanadyjskim odpowiednikiem. W dużym uproszczeniu aplikacja bazuje na szyfrowaniu rozmów w relacji end to end co oznacza, że wiadomości są szyfrowane na podstawie indywidualnych kluczy konkretnych użytkowników. Dodatkowo możesz systemowo zablokować przechwytywanie obrazu tzw. "printscreen", ustawić kasowanie wiadomości po określonym czasie od odczytania, teoretycznie komunikacja nie zostawia po sobie śladu. Na ile jest to bezpieczne nie wiem bo nie mam nic na sumieniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ale twórcy odmawiają wydawania logów służbom bo jak twierdzą z racji konstrukcji aplikacji nie mają dostępu do treści komunikatów poza godzinami rozmów między użytkownikami. Aplikację autoryzuje się przez przepisanie kodu z smsa więc teoretycznie może bazować na zupełnie innym numerze niż ten powszechnie używany. Można się zgadzać lub nie z tego typu aplikacjami ale w czasach gdy wszyscy starają podsłuchiwać ma ona wielu odbiorców, gorzej że w niewłaściwych rękach (ogólnie pojęty terroryzm) może być też niebezpieczna.

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepsze jest to to, że wieszaki beda banowane a otyli nie:)

 •  

  pokaż komentarz

  FB już od dawna kontroluje prywatne rozmowy :
  Sytuacja 1.
  Końcówka zeszłego roku, chciałem na wspólnym czacie podać link do strony gdzie można podejrzeć LM :
  od razu mi wywaliło informację że ten link jest nielegalny i nie przekażą go do rozmowy
  Sytuacja 2.
  W sumie podobna tylko z kwietnia 2017, kolega podał mi link i spokojnie z niego skorzystałem, po długim czasie chciałem coś koledze wysłać i oto co znalazłem (zdjęcie) :

  źródło: Opera Zdjęcie_2019-09-21_174226_www.facebook.com.png

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar: Tyle, że to automat był. A teraz będą wyrywkowo czytać wiadomości.

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar: Strzelam, że to była strona strims.world, ona nie przechodzi przez messenger już dłuższy czas.

  •  

   pokaż komentarz

   i tak i nie. tak sa to automaty nobo niby kto ma to sprawdzac? ale prawda jest ze juz od lat sprawdzaja.. z dobre 5-6 lat temu w prywatniej rozmowie nie przeszly mi zdjecia joga' storgesa (przez wielu uwazane za pedofilie). z jakies 2 lata temu nie przeszla fraza ze slowem "pedalstwo" (geralnie bylo tam duzo przeklenstw ale kontekst byl zupelnie nie "lgbt" a co ciekawe, ja nie uzywam pl znakow a literowki i inne bledy to umnie standard). kilka tygodni temu nie puscil linka do googla.

   nie to tam wisi ze mnie podsluchuja, nie mam nic do ukrycia, wystarczy spytac ale faktem jest ze od wielu lat rozwijaka ciekawe algorytmy (imho rozpoznawanie zdjec maja lepsze niz g).

   źródło: Screenshot_13.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar: Polecam Signal :) Bardzo fajny i jedyny komunikator który posiada prawdziwe szyfrowanie end to end. Btw używany i polecany przez Snowdena co daje do myślenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar: Podobnie jest z wysyłaniem plików jak czegoś nie może przeskanować to uniemożliwia wysłanie. Można to łatwo zaobserwować na plikach .rar czy .zip . Automat nie odrzuca od razu pliku po samym rozszerzeniu tylko chwilę mu to zajmuje, bo próbuje go zeskanować. Miałem też sytuację, że odrzucało niektóre pliki pdf, głównie jakieś rysunki, których nie mógł przeskanować z jakiegoś powodu pewnie. Facebook już od dawna śledzi nasze rozmowy, ale pewnie ktoś się oficjalnie dobrał do jakiś danych udowadniających taką prawidłowość, więc żeby to przykryć fb przyznaje się przez wprowadzenie omówionej funkcji.

  •  

   pokaż komentarz

   nie to tam wisi ze mnie podsluchuja

   @zmrol: że tak zacytuję "Oświadczyć, że nie obchodzi cię prywatność, bo nie masz nic do ukrycia, to mniej więcej to samo, co oświadczyć, że nie obchodzi cię wolność słowa, ponieważ nie masz nic do powiedzenia”.

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar przecież to oczywiste Google i Facebook ściśle współpracuje z organami ścigania co w sumie jest wg mnie akceptowalne dla dobra ogółu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rosly: nie wiem kogo cytujesz ale jestes takim samym debilem jak osoba ktora cytujesz. dla czego debilem bo percepcja 0-1kowa jest dowodem na debilizm. tylko osoba glupia nie potrafi rozrozniac 1 zjawiska w kontekscie danej sytuacji, czasu, miejsca nie mowiac juz o takiej pato glupocie jak tu czyli rozrozniac 2 osobnych zjawisk.
   innymi slowy jestescie jak ta baba ze sciera- to pijak i zlodziej bo kazdy pijak to zlodziej.

   nie po prostu nie wstydze sie tego co robie. a jezeli sie wstydze, zaluje czegos co zrobilem to fakt ze sie inni o tym nie dowiedza nie sprawi ze moj wstyd bedzie mniejszy czy owy blad. dla tego mam to gdzies. wolnosc slowa ktora cenie ponad wszystko.. ba eleaboraty moglbym tu pisac jak wolnosc slowa jest nadrzednym prawem, zjawiskiem itd tylko dowodzi o debilizmie cytatu a wiec osob ktore w niwgo wierza bo powiedzy istnieje szansa ze osoba wypowiadajaca mogla miec jakies ukryte powody...

  •  

   pokaż komentarz

   jedyny komunikator który posiada prawdziwe szyfrowanie end to end.

   @bl33p33r: Signal jest na pewno najbe,pieczniejszym komunikatorem spośród tych z niskim lrogiem wejścia i z tego powodu warto go polecać, ale jedyny z takim szyfrowaniem nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @zmrol: jej, co za tytan intelektu. Czyli Snowden to widocznie debil. Człowiek który wyrolował FBI i CIA, debil. Propo, tak się akurat zbiegło, że wydał książkę całkiem niedawno. Jak będziesz chodził ulicami i zobaczysz swoje miasto oklejone plakatami pomysł przez chwilę, jak to się stało że tak wiele ludzi uważa tego "debila" za inteligentnego człowieka godnego uwagi. Pomysł czy kiedyś tak ktoś o tobie powie, czy może ... ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Rosly: jezeli napisali, twierdza iz "Oświadczyć, że nie obchodzi cię prywatność, bo nie masz nic do ukrycia, to mniej więcej to samo, co oświadczyć, że nie obchodzi cię wolność słowa, ponieważ nie masz nic do powiedzenia” to tak, sa debilami. jak wykazalem wczesniej jest to przejaw 0-1 myslenia a to jest debilstwo no tak czy nie? czy ktos kto nie jest zdolny widziec zjawis w wikszej ilosci barw niz bialo czarny to geniusz? nie moja wina ze nie jestes zbyt bystry i nie rozumiesz, nie wiesz ze oba zjawiska sa nie zalezne od siebie (brak czegos do ukrycia a wolnosc slowa w calym spektrum znaczeniowym), nie determinuja sie mimo ze moga istniec jednoczesnie ale nie musza. twozac zaleznosc przyczynowo skutkowa miedzy nimi to debilstwo. "kazdy pijak to zlodziej" czego nie kumasz w tym klasycznym tekscie bareji?

   Człowiek który wyrolował FBI i CIA,
   a moze wyrolowal ciebie gdy kupiles jego geniusz i wspaniala ideologie? gdy stal sie twoim bohaterem.

  •  

   pokaż komentarz

   @zmrol: jaką ideologię człowieku, to jest zwykły cytat!!
   Cytat odwołuje wie do samych pojęć. Opisuje kim trzeba być zeby odebrać sobie podstawowe prawa człowieczeństwa gwarantowane w aktach prawnych dowolnego cywilizowanego państwa, czyli wolność wypowiedzi i prywatność korespondencji. Jeśli nie rozumiesz że przez odebranie tych praw definiuje się niewolnika, to wybacz, nie poradzę nic na to.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Już widzę jak ludziom np. Libra zmniejsza się na koncie bo powiedzieli coś rzekomo rasistowskiego typu "w nocy lepiej widoczna jest biała koszula, ogólnie wolę chodzić w białym bo nie farbuje w pralce". Albo blokuje ci libre, facebooka i dzwoni na bagiety bo powiedziałeś "ale bym wyrwał tą kobitkę od hiszpańskiego" co jest jawnym seksizmem i nierównym traktowaniem płci.

 •  

  pokaż komentarz

  Google podsłuchuje. Przykład : nie raz coś szukałem w internecie i na ten przykład rozmawiam z żoną czy synem o czymś co by kupić. Podczas wbijania pierwszych liter w Google ten już wie co mam na myśli i w podpowiedzi szukane słowo już wyskakuje. Nigdy wcześniej nie szukałem tego przedmiotu, a ten już wie co chce.

  •  

   pokaż komentarz

   @polock: Ja rozmawiałem z kolegą przez telefon o butach supra, które miałem sobie kupić (wcześniej o tym nie pisaliśmy). Na drugi dzień pokazywał mi screeny jak na FB ma reklamy z tych butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @polock: najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie techniczny użytkownik nie rozumie tego co kryje sie za big data.
   To znaczy, że operator wiedział co będziesz chciał ZANIM Ty to chciałeś.
   Czyli wchodzi przewidywanie zachowań, bo jesli myślisz, że nie wie kto należy do Twojej rodziny to możesz sie bardzo zdziwić.
   Najlepszym przykładem w stanach było wysyłanie ofert dla dzieci/noworodków do kobiet które jeszcze nie wiedziały, że są w ciąży, a to wszystko na podstawie ich zachowań

  •  

   pokaż komentarz

   @polock: to też nie dokońca śledzenie czy przewidywanie. W branży reklamowej uczy się, że reklama nie jest tylko po to aby podsunąć komuś sposób zaspokojenia potrzeby, która wynika nie wiadomo skąd ale przede wszystkim aby takie potrzeby stworzyć. Zasiąść ziarno i poczekać aż konsumentowi będzie się wydawało, że właśnie to jest mu niezbędne.

  •  

   pokaż komentarz

   najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie techniczny użytkownik nie rozumie tego co kryje sie za big data.

   @Bios: Daj spokój. Ludzie nadal obśmiewają moje argumenty o problemach z inwigilacją na bazie tego, że przecież nikt tylu danych nie przejrzy; tak jakby każdy miał mieć przydzielonego swojego agenta prowadzącego.

Dodany przez:

avatar Bonanzaa dołączył
524 wykopali 1 zakopali 11.6 tys. wyświetleń
Advertisement