•  

  pokaż komentarz

  Fail na samym początku - "odbił syna". Czyli na uprowadzenie odpowiedział uprowadzeniem. W tym wypadku zwalczanie ognia ogniem było wysoce nietrafione.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zlloty: Syna udało się obronić u dziadków przez 3 dni - nawet policja pomogła, błędem była próba pójścia do pracy
   Syna Policja odbijała gdy Ojciec był w pracy... Babcia nie dała rady 3 policjantom, detektywowi, nawet pogotowie nie pomogło - tylko poturbowało babcię....

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzielnytata: To raczej było oczywiste, że się tak skończy - matka zgłosiła porwanie i ... no właśnie. Na miejscu ojca zgłosiłbym porwanie, a w momencie, gdy udaje się namierzyć dziecko, zacząłbym działać w asyście Policji, cały na biało. Tutaj zapewne emocje poniosły (czemu się nie dziwię) i ostatecznie to matka była "cała na biało".
   Swoją drogą niedawno było, że izolowanie dziecka od drugiego rodzica to choroba psychiczna.

   EDIT,
   aa, dopiero teraz zauważyłem, że to Ty. Wybacz trzecią osobę w odpowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zlloty: Fabisiak i dzielny tata to patologia i żaden normalny ojciec nie chce mieć z nimi nic wspólnego.
   Dostal regulacje kontaktow od sadu, ale ich nie realizowal, bo nie była to opieka naprzemienna. Po czym napadł na matkę dziecka w Lodzi i ja zagazowal. Mam informacje z pierwszej ręki od wspoluczestnikow, Gosi i Marcina.
   Jego koles Erwin ukradl dzieci i melinowal je i nie mogly iść do szkoły czy gdziekolwiek i siedziały w smierdzacej norze. Z nim Fabisiak pojechał na wakacje za zebrane składki czlonkowskie, choc nigdy nawet nie zarejestrowal stowarzyszenia.
   A to tylko promil z ciekawostek.

   Z dala od tych patusow.

Dodany przez:

avatar Dzielnytata dołączył
6 wykopali 2 zakopali <1 tys. wyświetleń