•  

  pokaż komentarz

  to będzie niepopularna opinia tutaj... ale akurat jestem w szpitalu chyba jakimś wyjątkowym bo złego słowa powiedzieć nie mogę.

  1 zdziwienie... kolejka do rejestracji na SOR (byłem prywatnie u losowego lekarza z googla a ten mnie na sor odesłał po oględzinach) 1 osoba przede mną, reszta już czeka zarejestrowana. 5-10 min zapraszają do gabinetu-szybkie oględziny i na oddział do specjalisty. 30-40 min od przekroczenia drzwi widział mnie ratownik/lekarz z soru i 2 specjalistów z oddziału + byłem przyjęty do szpitala

  ilość lekarzy która mnie badała/oglądała +ilość badań najprawdopodobniej wykorzystałaby już mój limit kredytowy gdybym to robił prywatnie.

  konsultacje w innym szpitalu/mieście - 0 problemu - wypis+skierowanie a na miejscu nawet ktoś był żeby odnaleźć i skierować gdzie trzeba zagubionego mnie.

  to chyba kwestia tego, że trafiłem na lekarzy którym jeszcze się chce bo naprawdę ciężko żeby coś zadziałało lepiej.

 •  

  pokaż komentarz

  Potrzebowałem zaświadczenia do pracy to pamiętam że 3 lata temu załatwiłem od ręki teraz tydzień czasu czekania oczywiście odpłatnie

 •  

  pokaż komentarz

  to ja tylko tak powiem, nie wiem jak jest faktycznie, ale na jakiejs imprezie poznalem mlodego lekarza. przed 30. no i narzekał, żey w korpo mamy ekspres a on sam musi sobie kupić, że dostajemy samochody sluzbowe, a on swoim jezdzi, po czym powiedzial, ze ostatnio zaszantazowali derektora szpitala masowym odejsciem i dostali podwyzki.

  teraz ns panstwowym garnuszku, na kontrkacie ma 110+ plnów za godzinę.
  miesięcznie potrafi pracowac 200h, więc wychodzi 22k -zus - pit czyli do rączki jakieś 16-17k..

  to ja juz nie chcę tego korpo samochodu i tek korpo kawy.

  swoje dziecko bede zachecal do zastania lekarzem.

  ps. wiem, ze studia ciezkie itp.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze bym dobrze skontrolował czy prywatne gabinety nie "biorą" dwa razy. Z NFZ i z kieszeni pacjenta ¯\(ツ)

 •  

  pokaż komentarz

  Sporo prywatnych gabinetów ma podpisane umowy z NFZ. Na jakie usługi? To prywaciarzowi NFZ płaci a na kontrakt z przychodnią, szpitalem już nie ma kasy?

Dodany przez:

avatar Szewczenko dołączył
604 wykopali 5 zakopali 6.8 tys. wyświetleń