•  

  pokaż komentarz

  ten kto był chociaż raz na komendzie to wie, że zgłaszający mówi prawdę, panie ale po co to panu, i tak będzie umorzenie, nie ma kto przyjąć, a przyjdź pan jutro... zawsze to słyszałem jak w pewnej pracy musiałem co tydzień do tych debili przychodzić

 •  

  pokaż komentarz

  Policja daje jasno do zrozumienia, że mając zagraniczne blachy możesz robić co chcesz, bo jak drogówka nie złapie cię za rękę to nic ci w sumie nie grozi... Chlew obsrany gównem.

 •  

  pokaż komentarz

  Polska- najwięcej w Europie śmiertelnych wypadków na przejechane kilometry (po 6 razy więcej niż w Norwegii czy 4 razy tyle co w Wielkiej Brytanii), ale kar jak w Norwegii czyli po 5000 zł mandatu i więzienie za wyższe przekroczenia prędkości czy tyle fotoradarów jak w Holandii nie można w Polsce zrobić bo to będzie zamach na januszową cebularską świętą wolność do zabijania siebie i innych uczestników drogi i wk...wiania tak, że zmęczenie przejechania 5 km równa się 5 000 km w normalnym kraju.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby to nie była podwójna ciągła to machnąłbym ręką - wyprzedzanie jest w tym kraju dozwolone, takie sytuacje czasami się zdarzają i trzeba być czujnym dla własnego dobra. Jednak w tej sytuacji zabierałbym prawko. Jeżeli jesteś aspołeczną k#!#ą, która nie potrafi podporządkować się przepisom, to trzeba cię j#$$ć, bo właśnie przez takich ludzi jest syf w narodzie. Każdy na niskim szczeblu p@!@#$?i przepisy, potem idzie to coraz wyżej, wyżej, aż dochodzimy do zezwierzęcenia, a łamanie prawa ludzie uznają za coś powszechnego.

 •  

  pokaż komentarz

  I jeszcze ci taka k%%$a bedzie mugac swiatlami, leb up@@%?!#ic i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: akurat światłami mógł dawać znać "dałem dupy, uważaj, jadę niebezpiecznie". Tyle, że patrzę, że za tirem miał pusto więc mógł lekko zwolnić i wjechać za, ale z drugiej strony - cholera wie na ile miał wyczuty samochód. Zdecydowanie nie powinien robić takiego manewru, ale akurat mruganie światłami to też sygnał informujący o niebezpieczeństwie.

Dodany przez:

avatar lupus919 dołączył
821 wykopali 17 zakopali 35.8 tys. wyświetleń
Advertisement