•  

  pokaż komentarz

  Cofnalem preorder warcrafta, po byciu diehard fanem firmy przez ponad 15 lat. To inny Blizzard niz 10 lat temu.

  Zdanie w tych czasach mozna wyrazic tylko nogami i portfelem, inaczej nie dziala.

 •  

  pokaż komentarz

  A tak na spokojnie, jeden z komentarzy pod artykułem :
  "Nie popieram decyzji Blizzarda bo co jak co ale kara jest dosyc surowa, nie mniej jednak widze ze jest on hejtowany głownie dlatego ze przestrzega swojego regulaminu ktory byl przedstawiony graczom i przez nich zaakceptowany. Do wyglaszania swoich opinii, zwlaszcza politycznych, jest odpowiedni czas i miejsce, a juz napewno nie jest to stream odnosnie gry karcianej. zbanowany koles doskonale wiedzial na co sie pisze, a ludzie teraz hejtuja blizza poniewaz to mile uczucie wskoczyc do hejt-wagonu. Chcą wybaczenia dla osoby ktora wyraznie zlamala zasady, co jest nie tylko glupie ale i pokazuje jak latwo jest zmanipulowac ludzi w dzisiejszych czasach."

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20191009_164124_com.android.chrome.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @tosemja: Sorry ale gość nie do końca rozumie co odj??!ł Blizzard. Mieli w regulaminie szereg możliwych kar do zastowowania za to przewinienie. Blizzard jednak wyciągnął nawiększe możliwe działa: zbanował gościa, wykluczył z rozgrywek, odebrał wszystkie zdobyte nagrody z całego roku (w praktyce zażądał zwrotu kasy) i zwolnił casterów prowadzących tego streama. Zastosowali najwyższy możliwy wymar kary, przewidzany na potrzeby skrajnie negatywnego zachowania. Podczas różnych rozgrywek e-sportu graczom zdarza się odwalić różne rzeczy. Klną, rzucają sprzętem, wyzywają się i robią masę innych rzeczy, które kwalifikują ich do wymierzenia surowej kary. Rzadko jednak się zdarza, by ktokowiek dostał jakąkolwiek karę, a już nie przypominam sobie by komuś przywalili najwyższy przewidziany w regulaminie. Gość nikogo nie zwyzywał, nikogo nie obraził, nie klnął na wizji, nie oszukiwał w grze i nie onanizował się na wizji. On rzucił jedno hasło, które nawiązywało do rewolucji w hongkongu, a uruchomiono przeciwko niemu opcję atomową. I to wkurzyło ludzi. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że w hongkongu na prawdę dzieje się chore rzeczy. Ostatnio policja zastrzeliła 14 letniego chłopaka. Setki ludzi znikają bez śladu. Policja tłucze ludzi nie biorących udziału w protestach. Rozpylają gaz w metrze, którym ludzie normalnie jadą ciedziennie do pracy. Blizzard nie pilnował przestrzegania regulaminu. On jawnie ustawił się po stronie oprawców i wysłał sygnał, że ktokolwiek podskoczy, zostanie zmiażdżony wszelkimi dostępnymi środkami. Niech giną!

  •  

   pokaż komentarz

   @tosemja: A casterzy jaki regulamin złamali, że zostali zwolnieni?

  •  

   pokaż komentarz

   odebrał wszystkie zdobyte nagrody z całego roku (w praktyce zażądał zwrotu kasy)

   @papaj9000: Tutaj muszę się poprawić, bo z tego co doczytałem, to jeszcze tej kasy nie dostał. Nie zmienia to faktu że odebrali.

  •  

   pokaż komentarz

   @papaj9000: Zapomniałeś przypomnieć @tosemja , że w oświadczeniu napisali "NIEZGADZAMY SIĘ na głoszenie osobistych poglądów politycznych" zaraz potem dodając " Dodatkowo będziemy stanowczo BRONIĆ DUMY NARODU CHIŃSKIEGO, tak jak zawsze". To jest cyrk.

  •  

   pokaż komentarz

   @tosemja: A tak na spokojnie. Jeśli napisali, że będą ucinać głowę, to widziały gały co brały - prawda? Znajdź mi człowieka... To jest zwykła firemka i gówno jej do tego, kto jakie poglądy wyraża. Tak na spokojnie...

  •  

   pokaż komentarz

   @tosemja: Po raz kolejny - regulamin usług, rozgrywek itd jako wzorzec umowy nie może zawierać klauzul niedozwolonych. A jeśli je zawiera to one i tak nie obowiązują.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erie: zakaz prowadzenia agitacji politycznej czy tam jak zwał poruszanie w takim miejscu tematów politycznych to klauzula niedozwolona? Ta polityka zaniedługo będzie na etykietce keczupu gdyby na to pozwolić.
   Na wszysyko jest czas i MIEJSCE... Ale to tylko moje zdanie.

  •  

   pokaż komentarz

   zakaz prowadzenia agitacji politycznej czy tam jak zwał poruszanie w takim miejscu tematów politycznych to klauzula niedozwolona? Ta polityka zaniedługo będzie na etykietce keczupu gdyby na to pozwolić.
   Na wszysyko jest czas i MIEJSCE... Ale to tylko moje zdanie.


   @tosemja: Nie, klauzulą niedozwoloną jest to, że arbitralna, uznaniowa i nieodwołalna decyzja jakiegoś moderatora oparta o nieznane Tobie kryteria może Cię pozbawić nagrody, zablokować konto itd. Może to prowadzić do nadużyć ze strony organizatora. Ktoś uzna, że Twój nick jest agitacją polityczną i nagle zamiast wygrać główną nagrodę za swój wysiłek zabiorą Ci ją i dadzą temu, który miał wygrać w ich przekonaniu. Fajna perspektywa, prawda?

 •  

  pokaż komentarz

  że po tylu dramach, firmy dalej myślą że takie rzeczy im ujdą na sucho xD

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Za 2 tygodnie nikt nie będzie o tym pamiętał. Blizzard, Bethesda, EA, Ubisoft I Activision of lat ruchają graczy na lootboxach i mikrotransakcjach oraz wydają zbugowane, niedokończone gry i notują milionowe zyski.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Przy Battlefront 2 była afera z lootboxami. Czy EA się tym przejęło? W nowszych grach dodali tego więcej i mocniej (np. NBA Live). Myślisz, że Bethesda po Fallout 76 coś zmieni? Jak wyjdzie EoS6 to padnie rekord przedsprzedaży i wszystko zostanie po staremu.

Dodany przez:

avatar mariusz-madejczyk dołączył
3056 wykopali 12 zakopali 55.8 tys. wyświetleń
Advertisement