•  

  pokaż komentarz

  Kurier siódemka to byli dopiero zabawni goście. Przypomnę, że siódemka jako jedyni nie wymagali zaświadczenia o niekaralności - więc tam cała recydywa pracowała.

 •  

  pokaż komentarz

  Żadna firma kurierska nie jest najgorsza, każda jest równie zła, tylko w każdym regionie jeszcze kurierzy i magazynierzy konkurują o miano najgorszego.

 •  

  pokaż komentarz

  DHL to porażka.
  W tamtym roku mieli mi przysłać nową umowę z usługodawcą internetu i telewizji do podpisania i odesłania z powrotem. Kurier zadzwonił do mnie, że za godzinę będzie pod wskazanym adresem ale odpowiedziałem mu, że jestem w pracy i czy nie może podjechać pod firmę. Powiedział, że tak zrobi.
  Po 2 godzinach dzwoni do mnie, że paczkę zostawił w skrzynce w bloku. Ja mu mówię, że to była umowa do podpisania i po podpisaniu miał zabrać ją z powrotem. Zszokowany powiedział, że za chwilę oddzwoni. Nie oddzwonił...

  Po pracy przyjeżdżam do domu, wchodzę do klatki i co widzę?
  Debil wyciągnął siłą przesyłkę wyginając mi jednocześnie drzwiczki od skrzynki i nie raczył nawet ich poprawić. Telefonu oczywiście nie odbierał.
  Pewnie odznaczył głąb, że paczka dostarczona i wiedział, że by miał lipę, gdyby nie przywiózł jej z powrotem, więc wyjął i odznaczył, że adresata nie było.

  Zrobiłem zdjęcia uszkodzonej skrzynki i dzwoniłem do DHL i powiedziałem, że kurier który używa podanego nr telefonu to zrobił, opisując całe wydarzenie. No wiadomo, że powiedzieli, że kurier zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny, aby mi zamydlić oczy...

  Nigdy więcej DHL'a.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja dziś odbierałem paczkę z punktu - bo dhl nie raczył dostarczyć jej w umówionym terminie to jechałem 60km by odebrać ją z Jeleniej Góry - babka mówi że to ciężka paczka bo po ich ważeniu miała 176kg
  zamawiałem piec gazowy waga to 36kg. Pewnie 140kg ważyła drewniana paleta która była w drzazgach

 •  

  pokaż komentarz

  Na przyszłość. Nagrywasz filmik pokazujesz i masz już dowód. Potem jak kurier zaznaczy nieprawdę. To zakreślasz, poprawiasz i podpisujesz obok poprawek.
  U mnie na początku tego roku przyszedł telewizor 55cali "curved by dhl" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ktoś na tyle mocno go sp$@?!?#ił że wygiął się, pękła matryca(wadę dopiero widać było po odpaleniu tv) i pękł (słabowidoczne) profil styropianowy.

  Karton miał kilka dziur to kurier sobie zaznaczył "Niewielkie lekko widoczne wgniecenie opakowania"
  O pękniętym profilu styropianowym nie wspomniał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zdziwił się bardzo gdy dostał k%@?# od mojej biologicznej. xD

  Fotki miałem, wszystko udokumentowane i dalej nie było problemu.