•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @TalRash:
   I zobacz, to się zdecydowanie CZĘŚCIEJ zdarza, niż przykładowo zagryzienie kogoś przez psa. A pieski mają mniejsze mózgi, nie są takie bystre, mało tego - mają powody, żeby ludziom nie ufać i się bać. Mimo wszystko, na jeden przypadek, gdzie jakiemuś biednemu psu odbije - mamy z 10 takich, że ludzie pastwią się nad zwierzętami dla zwyrodniałej przyjemności.

   Ja mam zrozumienie dla tego zjawiska takie jak dla zjawiska raka. No tak samo ludzie mogą czerpać przyjemność z torturowania żywych istot, jak komórki rakowe bezlitośnie i metodycznie niszczą WŁASNY organizm.

   Take potwory są odpowiednikami komórek rakowych w organizmie. Zapewne są efektem ubocznym jakiegoś innego procesu czy zjawiska. W przypadku raka - to efekt uboczny zjawiska starzenia i naturalnego obumierania. Z kolei to zjawisko jest niezbędne do działania procesu ewolucji. Być może człekokształtny rak też jest efektem ubocznym jakiegoś procesu.

   Tak czy inaczej, z komórkami rakowymi się walczy. Próbuje się je zniszczyć wszystkim czym się tylko da. Chemią, promieniowaniem. Jak rak nie jest jeszcze rozsiany, to się go nawet wycina.

   Jest jeszcze jedna analogia - komórki rakowe to formalnie nadal komórki ludzkie. Żywe komórki organizmu. Tyle, że jedyną ich "funkcją" jest powolne zniszczenie organizmu i doprowadzenie go do śmierci. Czyli jakby tak zupełnie odwrotny cel, niż wszystkich innych, zdrowych komórek.

   Nie daj boziu tylko, żeby jakiś wariat wymyślił, że komórki rakowe to "istota ludzka" i należy im się ochrona...
   Niestety z ludzkimi rakami tak jest. Są traktowani absudalnie niesłusznie jak ludzie. A tacy z nich ludzie, jak z jakiś złośliwych wrzodów czy guzów. Wroga biomasa, która powinna zostać wytruta i wypalona do zera.

  •  

   pokaż komentarz

   @TalRash Dokładnie. Kotki są takie słodkieeee :))))

  •  

   pokaż komentarz

   @TalRash Niech wypowiedzią sie Ci, którzy dali "-" bo ciekawy jestem dlaczego się z Tobą nie zgadzają.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma co, kary dla takich ludzi powinny być wysokie. Pomijam nawet cierpienie zwierzaka, ale jak ktoś nie ma krztyny empatii to musi być na celowniku wymiaru sprawiedliwości, bo zrobi coś gorszego

 •  

  pokaż komentarz

  Niestety ludzie na wsi mają taką zepsutą mentalność.. a po nim od razu widać, że wsiur z inteligencją kamienia

 •  

  pokaż komentarz

  Zdarzenie zauważył jadący na służbę policjant.
  Prawdopodobnie zauważyło też to zdarzenie mnóstwo innych ludzi, którzy mieli to w dupie. Statystycznie jaka jest szansa, że przy czymś takim wpadłoby się akurat na policjanta? I oczywiście nikt inny nie zareagował, no do ciężkiej cholery.
  Czy już naprawdę w tym kraju tylko i wyłącznie gliniarze reagują na przestępstwo?

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejne będzie jego dziecko, śmieć. No i ciekawe czy po Marysi byłby też taki brutalny jak po alkoholu który kupi legalnie.

Dodany przez:

avatar regiony dołączył
385 wykopali 37 zakopali 3.4 tys. wyświetleń
Advertisement