•  

  pokaż komentarz

  Mi doktor kazał pić piwo w wannie z ciepłą wodą. Autentyk (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @cyberyna: I miał racje. To naprawdę pomaga. Tylko trzeba pamiętać żeby sikać od razu jak poczujesz ciśnienie

  •  

   pokaż komentarz

   @cyberyna: A miałeś tak, że jak juz kamień zszedł do moczowodu, to czułeś takie nieznośne łaskotanie w tamtej okolicy, powodujące ciągły wzwód?
   Ja tak miałem i to było nawet całkiem zabawne uczucie, choć z racji niemożności ulżenia sobie trochę frustrujące...

  •  

   pokaż komentarz

   @Pipok Nie, nie czułam bo nie mam pindola. Za to jak mi schodził piasek czułam taki ból że leżałam na łóżku i płakałam kilka godzin z bolu. Jakoś dopełzłam do torebki wzięłam zwykle przeciwbólowe i czekalam aż zelży. Później wgramolilam sie ma rower i pojechalam na SOR na Traugutta we Wr-wiu. Ten dzień zapamiętam do konca życia bo mialam wtedy iść na pierwszy trening boksu do Gwardii. Widocznie los chcial zebym miala prosty nos (。◕‿‿◕。).

   Dodam ze dziadek meczyl sie z tym dziadostwem przez kupę lat, jadł specjalna pastę chyba ruską i przeszedl operacje gdzie wyciągnęli mu kilka kamieni gdzie jeden to z ok.1 cm srednicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @cyberyna: Pytałem raczej w kontekście moczowodu, niż pindola, w tej części dróg moczowych, co się rozciąga pomiędzy nerkami a pęcherzem moczowym.
   Ja przez kilka dni miałem taki efekt jak opisałem, ale dzień wcześniej zaliczyłem wysoką gorączkę i silny ból pleców. Dopiero jak mnie zaczęło łaskotać, to sobie jakoś dodałem jeden do jeden i wyszło mi, że to może być kamień. A potwierdziłem to po powrocie z wyjazdu na którym mnie to trafiło, jak poszedłem na USG nerek i się okazało, że nie mam kamienia, który mi wykryto ze trzy lata wcześniej w szpitalu na badaniu kontrolnym po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Ale ja miałem go średnicy około 2-3 mm, a nie 10 jak Twój dziadek...

  •  

   pokaż komentarz

   @Pipok niestety nic takiego nie czułam. Dzień wcześniej wszystko u mnie było w normie żadnej podwyższonej temperatury ani bólu pleców. Przechodzenie piasku mnie złapało z znienacka. Na SORze zrobiono mi podstawową diagnostykę ale nie wiedzieli co mi jest. Usg nie zrobili tylko dali kroplowkę z elektrolitami, mimo że mówiłam co podejrzewam. Usuneli ci pęcherz moczowy?

  •  

   pokaż komentarz

   Usuneli ci pęcherz moczowy?

   @cyberyna: Na szczęście poprawiłem zanim skomentowałaś... :D Żółciowy, cholecystektomię miałem.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja piłem dużo herbat owocowych i szczawiany mi się odkładały.

Dodany przez:

avatar wspanialy dołączył
8 wykopali 1 zakopali <1 tys. wyświetleń