•  

  pokaż komentarz

  20 lat temu, nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, dobrze ze sie mentalonsc ludzi zmienia, ale jak widac wielu nadal siedzi w poprzedniej epoce..

 •  

  pokaż komentarz

  Przyszła nowa pracownica, wiec stara zaczęła się bać że ją wygryzie, stad ta agresja. W Chlewostanie nawet o posadę sprzątaczki trzeba walczyć, rynek pracownika, psia jego mać.

  •  

   pokaż komentarz

   Przyszła nowa pracownica, wiec stara zaczęła się bać że ją wygryzie, stad ta agresja. W Chlewostanie nawet o posadę sprzątaczki trzeba walczyć, rynek pracownika, psia jego mać.

   @retzev: To sp?%?$!$ona mentalność pojazdu po nowych. Pamiętam swoje pierwsze prace na produkcjach. Dramat. Mentalność chłopa pańszczyźnianego w tym kraju nigdy nie umrze

  •  

   pokaż komentarz

   @retzev: Jeśli ktoś obawia się, że ktoś go wygryzie z takiej gównoroboty to widocznie jest do dupy i powinien wylecieć na zbity pysk.

  •  

   pokaż komentarz

   @janek_kenaj: dla nas to gównorobota, dla niej jedyna szansa dobujać się do emerytury, walczy jak lwica o własne dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @retzev: Trzeba było walczyć dokształcając się by nie wykonywać śmiecio-robót. Ale lepiej zap$@!!%#ać na szmacie...

  •  

   pokaż komentarz

   Trzeba było walczyć dokształcając się by nie wykonywać śmiecio-robót. Ale lepiej zap??%%%!ać na szmacie...

   @janek_kenaj: widziałem takie same metody w pięknych korporacjach gdzie piękne panie w garsonkach darły ryjec na pracowników. Ci pracownicy mieli kredyt hipoteczny, więc musieli siedzieć cichutko, bo tylko w wykopowym przekonaniu rzuca się papierami i w 2h ma się nową taką samą pracę.
   Więc co za różnica kto drze ryja. Korpobitch czy sprzątaczka niewiele tu zmienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @janek_kenaj:

   Trzeba było walczyć dokształcając się by nie wykonywać śmiecio-robót.

   Czyli najlepiej, żeby w ogóle nie było sprzątaczy, ciekawe.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Nie rozumiem tej powszechnej tradycji jechania po młodych w robocie. Zawsze mnie to wk@@#iało. Można po prostu podejść i wytłumaczyć normalnie, że ktoś coś zrobił źle i jak to robić, żeby było dobrze.
   Najgorsze jest to, że jak się trafi do takiej pracy, to jak Cię traktują jak gówno ciężko po prostu rzucić papierami i się wyj?@?ć na to chamstwo jak się ma na utrzymaniu dzieci albo spory kredyt do spłacenia. I człowiek przychodzi do takiej pracy jak za karę, o współpracownikach myśli jak o wrogach zamiast kolegach i spada zarówno efektywność pracy jak i zadowolenie z pracy i z życia. Ważne, że janusz na stanowisku kierownika najniższego szczebla się stał panem ważnym.
   Dla młodych ludzi nieskrępowanych długami czy odpowiedzialnością za rodzinę to może przyjść łatwiej, w szczególnie w gównorobotach. Ale niestety są tacy, co muszą pokornie ze spuszczoną głową znosić januszy, którzy poczuli trochę władzy tylko ze względu na staż pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   @retzev: To sp?!%#!?ona mentalność pojazdu po nowych.

   @retzev: Trzeba było walczyć dokształcając się by nie wykonywać śmiecio-robót. Ale lepiej zap?!@#$#ać na szmacie...

   @retzev: Jeśli ktoś obawia się, że ktoś go wygryzie z takiej gównoroboty to widocznie jest do dupy i powinien wylecieć na zbity pysk.

   @janek_kenaj: @Drew: @janek_kenaj: Znieczulica nowych pokolen przeraza - ale to nie Wasza wina, to bezwzgledy zamordystyczny system eliminacli ludzi slabych ksztaltuje wasze zachowania i uczy was odruchowo reagowac w obronie wlasnej. Ale najgorsze dopiero przed wami - nastepne mlode pokolenia, jeszcze bardziej drapiezne i bezwazgledne niz Wy. Cwiczcie garde.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Niedawno leżałem w szpitalu podpięty do śmiesznych rurek. Już w pierwszy dzień przyszła do sali - nomen omen - salowa, młoda dziewczyna. Spojrzała na mnie i powiedziała prosto w oczy: "I tak zdechniesz!". Nigdy w życiu mnie nie zatyka. Wtedy mnie zatkało.

  Nie jest mnie też łatwo wystraszyć, a przyznam że wtedy się trochę wystraszyłem. Byłem przypięty do łóżka i raczej dość bezradny. Bałem się, że ściśnie mi niewłaściwą rurkę albo mnie zaatakuje. Chciałem to zgłosić, ale zrobiłem rozpytanie u personelu i dowiedziałem się, że nie ja pierwszy i z nią ciągle są problemy oraz różnego typu skargi.

  Dziewczyna okazała się chora psychicznie, ale ponoć niegroźna ¯\(ツ)

  pokaż spoiler Z drugiej strony, jeśli miałbym być precyzyjny to miała rację. Kiedyś w końcu zdechnę ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbator: Lepiej zgłosić dalej, zanim wyjdzie na jaw, że umyślnie mieszała pacjentom leki

  •  

   pokaż komentarz

   @mistellaire: Salowa chyba jedyne co może sobie zamieszać, to wodę w wiadrze ;-) Nie podejrzewam, że ma dostęp do jakichkolwiek leków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbator: Nie musi mieć. Wystarczy podmienić tabletki w pojemniczkach. Kupi leki na serce czy nasenne nawet bez recepty i podmieni komuś to na te w pojemniczku. I elo.
   Ja miałam po 5 tabletek dziennie jak leżałam. Tego nie idzie ogarnąć jak się jest chorym¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbator: oficjalnie raczej na pewno nie, co nie zmienia tego że nie powinna tam pracować bo jak sam powiedziałeś może ścisnąć niewłaściwą rurkę. Powinieneś to jednak zgłosić jeśli uważasz że może być niebezpieczna, szczególnie jeśli aktualnie nie jest groźna dla Ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Axoi: @SarahC: Fine, fine, fine! Jutro to zgłoszę. I mówię serio, a nie żebyście się odp%!!?#%iły ;-)

   Tylko chcę tam wcześniej zadzwonić, żeby mnie dokładnie ktoś poinstruował do kogo najlepiej się kierować, a nie pisać jak idiota na sekretariat@szpital.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbator: to bez znaczenia mirek, co napiszesz zleją cie ciepłą uryną;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbator: ja jeśli szpital nie wyrazi chcęci współpracy kierowałabym się raczej szczebel wyżej niż szpital - okręgowy NFZ + ewentualna policja bo sytuacja którą opisujesz może być naprawdę niebezpieczne. Powodzenia, jeśli byś potrzebował pomocy wal smialo na pw.

  •  

   pokaż komentarz

   jeśli byś potrzebował pomocy wal smialo na pw

   @Axoi: Dżinsy chciałem żebyś mi zszyła. To nie chciałaś. Dalej poprute - ludzie się śmieją i chłodem w jaja podchodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   Nie będziemy sobie tak wybierać tematów do pomocy! Albo "jestem pomocna całym serduszkiem i jak tylko mogę", albo "nie jestem" ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turbator: komercyjnie, ale po ludzku bym pomogła. :P po prostu branie grosza za w czym nie jestem profesjonalna jest nieetyczne. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Chciałem to zgłosić

   @Turbator: to zgłoś.

   Art. 190. Groźba karalna
   § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
   § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

   Ch$? pewnie z tego będzie, ale jak napiszesz dodatkowo na sekretariat szpitala że zgłosiłeś podejrzenie przestępstwa a moooże prokurator wezwie kogoś tam do złożenia wyjaśnień to dla pozbycia się problemu pewnie ją wyjebią.
   Nikt nie lubi prokuratury w szpitalu.

   Zawiadomienie złóż pisemnie i napisz że zgłaszałeś to obsłudze szpitala i potwierdzili że osoba z zaburzeniami psychicznymi, pracuje tam POMIMO zgłaszania innych wielokrotnych incydentów przez pozostałych pacjentów.
   Czyli kręć klasyczną gównoburzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Tylko że w realu, a nie w necie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Dodatkowo wyślij kopię do rzecznika praw pacjenta i NFZ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Stare zgredy z ryjem skaczą, bo chwyciła mopa pod złym kątem. Nie cierpię tego zyebanego komuszego pokolenia.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale w sumie to ona próbowała zwrócić uwagę młodej pracownicy,aby wykonywała swoje obowiązki solidnie.
  c.b.d.u.

  •  

   pokaż komentarz

   @zbych65: Nikt nie ma pretensji do celu tej reprymendy ale do jej formy. Forma tego jak się do kogoś zwracasz wiele zmienia. Z konsekwencjami karno prawnymi włącznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt: oczywiście zgoda że forma niewłaściwa ,ale często dziś jest dramat jak młodzi przychodzą do pracy i wychodzą z założenia ze granie głupa jest sposobem aby niewiele robić a zarabiać tak jak ci którzy zapierd......to niekiedy jest w stanie wyprowadzić z równowagi nawet flegmatyka .( ͡° ͜ʖ ͡°)pozdrawiam z uśmiechem

  •  

   pokaż komentarz

   jest dramat jak młodzi przychodzą do pracy i wychodzą z założenia ze granie głupa jest sposobem aby niewiele robić a zarabiać

   @zbych65: To nie jest żadne, absolutnie żadne usprawiedliwienie. Uwagę można komuś zwrócić kulturalnie, a jak się czuje wykorzystywanym bo ktoś się op@!??$$a to zgłosić to do szefa.
   Z resztą ta sytuacja nie miała tutaj miejsca bo ewidentnie widać że laska po prostu nie umiała dobrze czegoś robić a jakaś wieśniara która poczuła się lepsza tylko dlatego że trochę dłużej tam pracuje poczuła minimum władzy.
   Z resztą to dosyć częste u takich, miałem nie raz w pracy takie które ścierały podłogi, i zmieniały pościel, ale mnie chciały pouczać jak ja na recepcji mam obsługiwać klientów bo one wiedzo najlepiej choć ich kompetencje kończyły się na tym żeby wiedzieć jakim gównem zmyć podłogę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt: donoszenie do szefa to jest kapowaniem!! , wśród normalnych ludzi niedopuszczalne a "lebrem" trzeba wstrząsnąć aby wiedział że nikt za niego nie będzie zapierda.....sorry ale mamy trochę odmienne doświadczenia, oczywiście na dostanie takiego cwaniaczka do poziomu wymaganego jego poziomem obowiązków jest sto tysięcy metod, bez podnoszenia głosu i kapowania( ͡° ͜ʖ ͡°)
   ps: zauważ że też wyrażasz się o sprzątaczkach z manierą wyższości " ona jest od powierzchni płaskich a ty od recepcji sorry,ale wbrew pozorom nie odległe stanowiska , szanuj pracę innych a oni będą szanowali twoją, nie ma się co nakręcać.

  •  

   pokaż komentarz

   @zbych65:

   zauważ że też wyrażasz się o sprzątaczkach z manierą wyższości " ona jest od powierzchni płaskich a ty od recepcji sorry,ale wbrew pozorom nie odległe stanowiska , szanuj pracę innych a oni będą szanowali twoją, nie ma się co nakręcać.
   Ja nie mam nic do sprzątaczek, wręcz przeciwnie bo uważam ich pracę za kluczową i niezbędną, i nie chodzi tutaj o moją wyższość. Wyraziłem tylko pogardę do ludzi pracujących na gównianych stanowiskach ale z powodu stażu pracy uważających że nie wiadomo co sobą reprezentują i nie wiadomo na czym się znają (chociaż w sumie gardzę takimi nawet na wysokich stanowiskach).
   Nie porównuj tez pracy na recepcji do polerowania powierzchni płaskich bo odpowiedzialność recepcjonisty jest znacznie większa, jak i zakres obowiązków, wymaganej wiedzy czy umiejętności.

   donoszenie do szefa to jest kapowaniem!! , wśród normalnych ludzi niedopuszczalne a "lebrem" trzeba wstrząsnąć aby wiedział że nikt za niego nie będzie
   Kapowaniem? U kogo? Patoli osiedlowej? W każdym miejscu w którym pracowałem nie wywiązywanie się z obowiązków zawsze docierało do szefa.

   oczywiście na dostanie takiego cwaniaczka do poziomu wymaganego jego poziomem obowiązków jest sto tysięcy metod, bez podnoszenia głosu i kapowania
   Jakich? Nasrasz mu w buty, będziesz go straszyć czy poniżać, czy zaczniesz kopać pod nim dołki?

  •  

   pokaż komentarz

   @zbych65: 65 w nicku to data urodzenia? Tak tylko pytam bo mam solidne podstawy do tego, żeby się domyślać dlaczego chwalisz takie metody.

  •  

   pokaż komentarz

   Nikt nie ma pretensji do celu tej reprymendy

   @Floyt: Nie prawda. Właśnie widać że wszędzie rośnie tolerancja dla niekompetencji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt:

   Kapowaniem? U kogo? Patoli osiedlowej? W każdym miejscu w którym pracowałem nie wywiązywanie się z obowiązków zawsze docierało do szefa.

   Jakbyś to nie nazywał to wciąż podp#??!$%anie do szefa. Wśród moich znajomych i normalnych współpracowników niedopuszczalne. To w sumie smutne, że nowe pokolenie przyjmuje donoszenie do kierownictwa za coś normalnego.

   Jakich? Nasrasz mu w buty, będziesz go straszyć czy poniżać, czy zaczniesz kopać pod nim dołki?

   W zupełności wystarczy odrzucenie przez resztę pracowników i "izolacja" takiej osoby. Albo zrezygnuje, albo się dostosuje. Nikt nie da rady pracować cały czas w zasadzie w samotności, bez rozmowy i jakiejkolwiek pomocy. Ale w takim przypadku potrzebna jest solidarność, a nie podp#??!$%anie do szefa - mimo wszystko - kolegi z pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakbyś to nie nazywał to wciąż podp$@$$%?anie do szefa. Wśród moich znajomych i normalnych współpracowników niedopuszczalne. To w sumie smutne, że nowe pokolenie przyjmuje donoszenie do kierownictwa za coś normalnego.

   @insu: A co ja mówię że od razu po jednym przewinieniu ma ktoś lecieć i "podp$@$$%?ać do szefa"? Tak się robi tylko w wypadkach gdy normalne rozmowy z kims nie odnoszą skutku.
   I niestety nie wiesz z jakiego pokolenia jestem, bo jest duża opcja że jestem starszy od Ciebie.

   W zupełności wystarczy odrzucenie przez resztę pracowników i "izolacja" takiej osoby. Albo zrezygnuje, albo się dostosuje.
   Niestety nie zawsze, czego przykłady mógłbym wymieniać.

   Nikt nie da rady pracować cały czas w zasadzie w samotności, bez rozmowy i jakiejkolwiek pomocy.
   Zdziwiłbyś się.

  •  

   pokaż komentarz

   @insu: ty masz szefa debila, że się nie domyśli czy po prostu ty myślisz, że się nie domyślił ale on i tak wie, że go robisz w uja.

   Jakbyś to nie nazywał to wciąż podp#??!$%anie do szefa

   Nima żondnych kamer na tym yebanym zakładzie, ani rozpiski obowiązków, powtarzam ci

   W zupełności wystarczy odrzucenie przez resztę pracowników i "izolacja" takiej osoby. Albo zrezygnuje, albo się dostosuje. Nikt nie da rady pracować cały czas w zasadzie w samotności, bez rozmowy i jakiejkolwiek pomocy

   Świetnie, dopyerdolmy młodemu żeby przyszedł jakiś nieogar albo murzyn na jego miejsce wtedy to się dopiero dogadacie!

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC:

   Nima żondnych kamer na tym yebanym zakładzie, ani rozpiski obowiązków, powtarzam

   Nie pracuje w żadnym zakładzie. Kamer też nie ma, bo to nierealne.

   Świetnie, dopyerdolmy młodemu żeby przyszedł jakiś nieogar albo murzyn na jego miejsce wtedy to się dopiero dogadacie!

   O czym ty mówisz w ogóle? Abstrakcja zupełna xD

  •  

   pokaż komentarz

   donoszenie do szefa to jest kapowaniem!! , wśród normalnych ludzi niedopuszczalne a "lebrem" trzeba wstrząsnąć aby wiedział że nikt za niego nie będzie

   Kapowaniem? U kogo? Patoli osiedlowej? W każdym miejscu w którym pracowałem nie wywiązywanie się z obowiązków zawsze docierało do szefa.

   @Floyt:

   Pamiętajcie, zbieraj punkty - odbieraj nagrody!

   1 PKT - Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie;
   5 PKT - Niby nieumyślne podpierdolenie;
   10 PKT - Zwykła podp$!$!@!ka w cztery oczy z przełożonym bez świadków;
   20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć;
   30 PKT - Podp$!$!@!enie w obecności świadków;
   40 PKT - Samopodp$!$!@!ka w cztery oczy z przełożonym;
   50 PKT - Samopodp$!$!@!ka przy świadkach;
   60 PKT - Podp$!$!@!enie do przełożonego w obecności podp%$#$$#anego bez innych świadków;
   70 PKT - Podp$!$!@!enie w obecności podp%$#$$#anego przy większej ilości świadków;
   80 PKT - Podp$!$!@!enie w obecności podp%$#$$#anego, pomimo, iż ten nie jest winny;
   90 PKT - Podp$!$!@!enie w obecności podp%$#$$#anego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający;
   100 PKT - Podp%$#$$#anie w obecności podp%$#$$#anego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podp%$#$$#ający na spółkę z przełożonym, do którego się podp%$#$$#a i wmówienie podp%$#$$#anemu jego winy.

   ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dodany przez:

avatar mannoroth dołączył
614 wykopali 9 zakopali 12.7 tys. wyświetleń