•  

  pokaż komentarz

  Ciekawe na jakim etapie utknęły sprawy o zniesławienie które Kuchciński miał wytaczać tym, którzy oskarżali go o korzystanie z usług nieletniej?

 •  

  pokaż komentarz

  Już pojutrze możecie zagłosować ponownie na PiS lub PO, na pewno będzie lepiej...

  brak reformy policj, sądownictwa - obywatel to petent którego trzeba przegnać - a mafię trzeba chronić.

  Polska socjalna: silna wobec słabych, słaba wobec silnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja: od trzydziestu lat przy korycie są te same osoby, zmieniają się tylko stołkami.
   Trzeba zmobilizować młodzież, żeby ruszyła cztery litery i poszła na wybory, to jest dosłownie 5 minut w lokalu wyborczym, a potem znów można siedzieć w piwnicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @leon81: kiedys w swojej naiwnosci powiedzialem ojcu, ze do zmian potrzeba zeby stare pokolenie wymarlo. To odpowiedzial mi ze ten tekst slyszy od 30 lat. Wystarczy spojrzec na wyniki pisu i lewicy wsrod mlodych. Bez zmiany podejscia ze dobrobyt bierze sie z ciezkiej pracy i zaciskania pasa przez jakis czas, zeby potem bylo lepiej to nic sie nie zmieni.

  •  

   pokaż komentarz

   @WezniePrzestrzeleCiKolano: no i co z tego, ze ten tekst slyszy od 30 lat skoro ludzie z tamtego okresu nadal zyja i moga glosowac. Pokolenie sie jeszcze calkiem nie wymienilo

  •  

   pokaż komentarz

   @januszdoe: No ale co to zmieni skoro mlodzi i tak glosuja na popis. A zderzenie z rzeczywistoscia i zobaczenie jak realnie wyglada zycie powoduje ze z wiekem coraz latwiej kupic glos za pomysly typu 500+.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja: @WezniePrzestrzeleCiKolano: zaglosuja bo te partie adresuja sie do wiekszosc elektoratu. PiS konserwatystow, PO centrum i centrolewice. Razem maja ok 70% glosow.

   PSl+Kukiz i Konfederacja staraja sie urwac nieco glosow konserwatywnych, w tym Konfederacja skrajnie konserwatywnych PiSowi.
   Dochodzi tez niewielki elektorat buntownikow(ale tez tylko tych silnie konserwatywnych, w tym faszystowskich), ktorym Kukiz dzieli sie z Konfederacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszdoe: To nie jest afera która dotyczy ludzi z tamtego okresu. To afera nowych elit które pozwoliły się trzymac za jaja ukraińskim alfonsom. A w grę wchodzą nie tylko szantaże nagraniami czy wykoszenie konkurencji przez CBŚ, ale też przemyt pendrive'a ów ze strategicznymi informacjami (powiązane). A o całej aferze cicho...

   Jest niesamowicie smutne że taki syf nie rusza w ogóle Polaków ale nagranie gdzie politycy przeklinają i jedzą ośmiorniczki pogrzebało poprzednia ekipę (nie to że mi ich jakoś żal).

  •  

   pokaż komentarz

   @januszdoe: Co takiego?Naprawdę spodziewasz się zmiany mentalności u młodych ludzi którzy startują z listy PO którzy nie raz udowodnili że są gangusami w garniturach.Pis z kolei traci rozsądek w pieszczeniu grup uprzwilejowanych zawodowo,choć w tym przypadku nadzieja na zmianę działania jest większa.W PO nawet zakazują samorządowcom współpracy z samorządowcami z PIS na szczeblu lokalnym(Ostrowiec Świętokrzyski). Przecież Ci młod,i ludzie już tworzą grupę interesu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Romboidealny: też mnie to w sumie bawi. Przy tych wszystkich Budkach, Brejzach, Pomaskach czy Gajewskich to taki Schetyna albo Neumann wyglądają na tytanów intelektu, uczciwości i rozwagi.

  •  

   pokaż komentarz

   Już pojutrze możecie zagłosować ponownie na PiS lub PO, na pewno będzie lepiej...

   @decentralizacja: Mogą również na Lewice, PSL, czy Konfederacje. W sumie bez znaczenia.

   PIS - faszyści i socjaliści
   PO - kłamcy i oszuści, ich program to robienie laski gejom, nic więcej nie wymyślili.
   Lewica - Socjaliści
   PSL - przystawka. Weszli by i z hitlerem i stalinem do koalicji.
   Konfederacja - faszysci.

   Super wybór bulwo.

  •  

   pokaż komentarz

   PIS - faszyści i socjaliści
   PO - kłamcy i oszuści, ich program to robienie laski gejom, nic więcej nie wymyślili.
   Lewica - Socjaliści
   PSL - przystawka. Weszli by i z hitlerem i stalinem do koalicji.
   Konfederacja - faszysci.


   @SchrodingerCat: masz coś z głową.

   Konfederacja chce obniżenia podatków, uproszczenia prawa, wolności - możesz się bronić, zarabiać, jeść co chcesz, używki stosować jak chcesz, homosić się [w domu / na swoim terenie] jak chcesz.

  •  

   pokaż komentarz

   Konfederacja chce obniżenia podatków, uproszczenia prawa.

   @decentralizacja: co nie zmienia faktu, że to faszyści. Tam w skład tego wchodzą naziole. Nie wiedziałeś o tym?

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja: co nie zmienia faktu, że to faszyści. Tam w skład tego wchodzą naziole. Nie wiedziałeś o tym?

   @SchrodingerCat: Głupi naród nie wybrał samej Wolności ostatnio, no to jest koalicja. Zgaduję że piszesz o tych paru osobach z ONR ale przecież Nikt nie będzie Żydów gazował.

   NATOMIAST! Ale można by na przykład odmówić Żydom tych chorych roszczeń, że to my Polacy mam płacić, zresztą PO RAZ DRUGI, za to że NIEMCY napadli Polskę, no żesz k***a. I bardzo dobrze, nic im nie ulegać.

  •  

   pokaż komentarz

   jacy znowu naziole?

   Głupi naród nie wybrał samej Wolności ostatnio, no to jest koalicja. Nikt nie będzie Żydów gazował.

   @decentralizacja: może i żydów nie będą gazowali, ale jakieś kamieniowanko gejów, to by się pewnie przydało.
   Przecież to są naziole i fanatycy religijni. Chcesz jakąś libie zrobić z Polski? Już i tak PiS w tym kierunku za dużo robi.

  •  

   pokaż komentarz

   Chcesz jakąś libie zrobić z Polski?

   @SchrodingerCat: Współcześnie kamieniują gejów islamiści - a ONR daje jakąś szansę że nie będą tu oni wpuszczani falami. I bardzo dobrze.

   Te 1-2% głosu za Polską w Polskim sejmie tylko by wyszło nam na dobre.

   Jakby to było głosowanie na cesarza Polski to ok, nie koniecznie musi to być Bosak (chociaż, kraje które słabo się stawiają migrantom mają przerąbane - Szwecja, Francja, Niemcy). Ale i tak to nie są te wyboru. Tu albo będzie symboliczny sprzeciw wobec migracji, albo w ogóle go nie będzie.

   A najważniejsze to podatki (po pierwsze gospodarka głupcze!) oraz proste prawo i odpowiedzialność urzędników i ogólna wolność.

  •  

   pokaż komentarz

   Współcześnie kamieniują gejów islamiści - a ONR daje jakąś szansę że nie będą tu oni wpuszczani falami. I bardzo dobrze.

   @decentralizacja: No tak. Nikt nie lubi konkurencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego mieli by pozwolić komuś kamieniować naszych gejów, skoro są oni po to, żeby prawilne chłopaki mogły się rozerwać. Narzekają na islamistów, a marzy im się taki sam kraj jak ich.

   Do tego całkowity zakaz aborcji.

   A ten cały "Obrona szkoły przed „seksedukatorami” i propagandą LGBT" to nic innego jak dalsze przyzwalanie na ruchanie dzieci przez księży. Bez edukacji dziecko nie zgłosi nigdzie molestowania. Bez edukacji i tolerancji będziemy kształcić kolejne pokolenie nienawistnych nazioli.

   A powiedz mi co znaczy "uwolnienie zawodu nauczyciela" ? Pan zbyszek z pod budki z piwem ma uczyć twoich dzieci?

   Tak - paliwo za 3 zł. Chyba jak wyjdziemy z UE. XD. Debile bez pojęcia.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja: Poza tym nikt nie ma aż takiej zdolności koalicyjnej z PiS jak właśnie Konfederacja.
   Naziole które wejdą oleją gospodarkę i będą głosować jak pis zechce, byle tylko uprzykrzyć życie innym i wspierać katoliban.
   Bądźmy poważni - gospodarczo nic nie zrobią, a tylko będą wspierać nazistowskie pomysły pisu.

  •  

   pokaż komentarz

   i propagandą LGBT" to nic innego jak dalsze przyzwalanie na ruchanie dzieci przez księży

   @SchrodingerCat: xd Trzeba byak od razu, że piszesz bez sensu to bym nie tracił czasu na odpisywanie.

   Aha i roztrząsanie jakichś tam niszowych "problemów" podczas gdy każdy polak ma dowalony podatek PIT i nie może się bronić przed bandytami - to głupota, zacząć trzeba od istotnych spraw.

  •  

   pokaż komentarz

   to głupota, zacząć trzeba od istotnych spraw.

   @decentralizacja: zgadzam się, jednak konfederacja ich nie zrobi.

   Są 2 opcje. Albo wejdą i tak naprawdę połowa z nich poprze PIS. Bo połowa tam ma w dupie gospodarkę, a chce tylko karania gejów i zakazu aborcji. Najlepiej jeszcze jak by był obowiązek chodzenia do kościoła.
   Druga połowa gówno zrobi, tylko se Janusz pokrzyczy w sejmie. W sumie dla beki jaką tam zrobi, to może i warto.

   Druga opcja to: nie wejdą, bo będą mieli 4,9 głosów. I te ich głosy w połowie przypadną do PIS.
   Tak więc głos na konfederację, to 50% głosu na pis.

  •  

   pokaż komentarz

   Aha i roztrząsanie jakichś tam niszowych "problemów" podczas gdy każdy polak ma dowalony podatek PIT

   @decentralizacja: to po co te problemy w ich programie? Niech je usuną, a każdy z nich niech podpisze oświadczenie, że nie będzie wspierał działań pis.

   Te jak powiedziałeś "niszowe" problemy są dla nich najważniejsze. Janusz tam gówno znaczy. Podniosą ci PiT i do 80% jak pis sobie zażyczy, byle by razem przegłosować całkowity zakaz aborcji i przymusowe leczenie homoseksualizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @WezniePrzestrzeleCiKolano: A na kogo mają głosować? Chyba nie na narodowców i gadającego od rzeczy Korwina?. W Polsce nie ma żadnej alternatywy i tak długo jak Korwin będzie ośmieszał idee prawicowe to tej alternatywy nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja:

   PiS - 41,7 proc.
   KO -22 proc.
   Lewica - 13,4 proc.
   Koalicja Polska (PSL i Kukiz'15) - 6 proc.

   Razem 83,1 %. Czyli aż 16,9% do podziału. Czyli praktycznie 7% dodatkowo dla PIS i robi się niebezpiecznie blisko większości samodzielnej. 1 - 2 % więcej w pisie i rządzą samodzielnie. A to najgorsze co może się przytrafić.

   Konfederacja - 4,3 proc. Czyli nie wejdą, i przekarzą 1,7% pisowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja czy uważasz, że coś się zmieni odpowiem nic, dlaczego? Ponieważ nikt nie da się odciągnąć od koryta tak poprostu, tworząc nową partię wejdziesz między wrony, szybko zobaczysz jakie plusy masz będąc (p)osłem, jak będziesz tańczył jak zagrają to na początek skapnie odrobina, a później nauczysz się wszystkiego od starszych kolegów będziesz robił to samo. Nic nic się nie zmieni

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat: co sie denerwujesz przeciez i tak skonczą ponizej progu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @umiem_tagowac: Ale mają skończyć z 1% lub 0,1%, a nie 4,9. Przy 40% poparciu dla pis, wszystkie głosy oddane na partie które nie wejdą idą w 40% dla PIS. Te 2,5% które dostaną z konfederacji może sprawić, że pis będzie miał większość samodzielną.

 •  

  pokaż komentarz

  jak to na jakim? do mediów poszedł przekaz, że będzie pozew, a potem morda w kubeł aby nie grzebać w gównie, bo będzie śmierdzieć jak nigdy...

 •  

  pokaż komentarz

  W tej sprawie najbardziej przeraża mnie bezsilność albo bierność państwa i służb.

  Jak dla mnie to na dziwki nawet prezydent państwa może chodzić.
  Mnie tam moralność obyczajowa nie interesuje.

  Ale do licha!
  Niech to będą panienki (albo chłopaki, wszystko jedno) sprawdzone przez secret service czy tam innyle ABW.
  Przecież to sa osoby z dostępem do najważniejszych członków (hehe) polskich władz.

  Powinno być tak jak w co mi zrobisz jak mnie złapiesz -Ochodzki się pyta "a ta?"
  Na to pracownik ambasady/SB "Ta to nie, ta to nie polecam"...

  A nie że druga osoba w państwie jeździ do jakiegoś burdelu pod "ruska granice" i teraz nie można jednoznacznie zaprzeczyć że taśmy istnieją. Ani stwierdzić w którym państwie są.

 •  

  pokaż komentarz

  W Polsce rządzą służby od 89. To one decydują o wszystkim.