•  

  pokaż komentarz

  Oto profesjonalizm polskiej policji... Ten fragment rozp?!$$!#a...

  śmierci Klaudii, uznając, że licealistka popełniła samobójstwo, ponieważ "popadła w apatię, cierpiała psychicznie i nie potrafiła rozwiązać swoich problemów uczuciowych". Do takich wniosków prowadzący sprawę prokurator doszedł nie znając zawartości telefonów Klaudii, które dziewczyna zostawiła nad brzegiem jeziora, bo były zabezpieczone kodem pin i biegłemu informatykowi nie udało się odczytać ich zawartości.

  Kpina!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Jakim trzeba być człowiekiem by zgotować dziewczynie takie piekło... Gość powinien gnić w pierdlu.

  •  

   pokaż komentarz

   @s3bixONE: Oglądałem to wczoraj. Prokurator mówił w wywiadzie, że gdyby jej były chłopak namawiał ją wprost do popełnienia samobójstwa to byłby oskarżony. Druga strona medalu to dziewczyna, która mając nowego chłopaka idzie się "bawić" z byłym, który potem kręci film i wysyła do nowego chłopaka. Gościu to typowy manipulator, który okręcił sobie głupią dziewczynę wokół palca.

  •  

   pokaż komentarz

   @WhyCry: Ale z artykułu i słów tego typa też wynika, że ona manipulowała. Z resztą sam prokurator wskazał, iż żyła w trójkącie miłosnym (emocjonalnym). Może chciała się od niego uwolnić, ale skoro tak, to dlaczego poszła z nim do łóżka? Moim zdaniem koleś jest odpowiedzialny za to, że dziewczyna poszła się utopić (bo pewnie to zrobiła) właśnie ze względu na znęcanie psychiczne.

 •  

  pokaż komentarz

  Myślę, ze sama wzięła leki nasenne i się utopila. Przyczyną bylo nękanie, nagie zdjęcie. Uwikłała się w beznadziejna historię z tym wojskowym. Byc moze wojskowy mial na nią cos wiecej, dlatego tak mu ulegała.

 •  

  pokaż komentarz

  Ogolnie to sprawa wygląda co najmniej dziwnie. Tak w skrócie. Jest z chłopakiem który ma na imie Daniel kilkanaście miesięcy,w pewnym momencie coś poszło nie tak i ze sobą zrywają. Klaudia znajduje nowego chłopaka po kilku tygodniach i zaczyna z nim uprawiać seks. W tym samym czasie myśli o byłym i z nim pisze,on oznajmia ze powysyła jej nagie zdjęcia i być może filmy do chłopaka i przyjaciółki.Klaudia płacze i jest załamana.Po kilku dniach(tygodniach?) ponownie pisze z byłym chłopakiem(Danielem) i jedzie dl niego do domu w trakcie imprezy i tam uprawia z nim seks. Kilka dni pozniej nie żyje. Poj##@na akcja jakaś

Dodany przez:

avatar Szewczenko dołączył
32 wykopali 1 zakopali 1.4 tys. wyświetleń