•  

  pokaż komentarz

  Jeżeli słuchalność spadnie to i Radio Maryja straci moc wpływania bo radiomaryjna frakcja w PiS osłabnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   uzupełniając pieniądze popłyną do mocniejszych partnerów i frakcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @nietolerancja: Rydzyk musiał by na to pozwolić a on wie, że wystarczy poflirtować z konfederacja i PiS zacznie znów sypać srebrnikami.

  •  

   pokaż komentarz

   @nietolerancja słuchacze tego radia po prostu umierają i stąd spadek słuchalności

  •  

   pokaż komentarz

   @DziobakApokalipsy_: to i spadek jego siły ( ͡° ͜ʖ ͡°) PiS będzie musiał sie przestawić na inny elektorat

  •  

   pokaż komentarz

   @nietolerancja: To nie dzięki moherom PIS teraz wygrał, niestety ich elektoratem już są młodzi ludzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzeznikmocy: No nie. Sprawdź sobie grupy. Powyżej 50 roku życia 60% i im młodziej tym niższe poparcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: co nie zmienia faktu, że nadal zdecydowanie zbyt wielu młodych ludzi głosowało na tę partię. PiS naprawdę nie wygrał tylko dzięki ludziom starszym, zdziwiłbyś się jak wielu młodych ludzi ma taki syf w głowie, że nie potrafi przewidzieć konsekwencji głosu oddanego na PiS, mało tego, jak wielu z nich uważa, że to był świetny i w zasadzie jedyny dobry wybór. To gadanie o tym, że starzy ludzie niszczą kraj podczas wyborów nie jest już takie aktualne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wuxian: Ci młodzi to zwykła patologia. Największe poparcie w grupach: rolników (bo dopłaty maja zwiększyć), emerytów (bo ksiądz, i na biedne dzieci dali), bezrobotnych (500+, można żyć).

  •  

   pokaż komentarz

   @Wuxian: Dla mnie wynik wyborów to jak podpalenie swojego domu, aby się ogrzać i upiec kiełbasę. Zaspokajasz co prawda swoje podstawowe potrzeby... ale kosztem przyszłości swojej i swoich dzieci. Brawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @SaiGasai: i tutaj też byś się zdziwił. Wielu moich starych znajomych ze szkoły głosowało na PiS i nie mogę nazwać ich patologią. Raczej normalni ludzie, którzy pracują i utrzymują się sami, uznali, że PiS to świetny wybór. Nie są nieprzeciętnie inteligentni, bo jednak nie rozumieją do czego to prowadzi, nie rozumieją wzrostu cen i nie rozumieją, że wzrost płacy minimalnej to nie jest powód do szczęścia, ale to nadal normalni ludzie, którzy nie siedzą na utrzymaniu państwa, tylko pracują i patologią nie są. Po prostu trafiają do nich obietnice PiSu o socjalach, które na pewno im się przydadzą, chociażby 500+, a przecież PiS wcale nie wymaga, aby ich elektorat potrafił łączyć wątki i dochodził do tego, że te pieniądze to jednak nie są z prywatnych portfeli członków partii rządzącej ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście nie zaprzeczam temu, co napisałeś, bo zdaje sobie z tego sprawę, jednak grupa młodych osób, która patologią nie jest, ale głosuje na PiS ciągle się powiększa, niestety. Ostatnio usłyszałam od znajomej, że przecież w Anglii i Niemczech też są socjale, dają na dzieci, więc nie rozumie pojazdu na PiS, na który sama głosowała. No i wytłumacz jej teraz, że Polska to jednak nie jest Anglia i nie jest sobie w stanie poradzić z takim rozdawnictwem, skoro ona wie swoje i wie najlepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wuxian: to twój przykład. Tak czy siak każdy kto popiera ten złodziejski system ma siano zamiast mózgu. Przecież członkowie PiSu nie potrafili w czasie debat przedstawić jakiegokolwiek poziomu.

  •  

   pokaż komentarz

   @SaiGasai: mój i doskonale wiem, że nie mogę podpinać pod niego wszystkich wyborców. Zwracam jedynie uwagę na fakt, że ten elektorat złożony wyłącznie z emerytów i patologii mija się z prawdą i to jest straszne. Mieszkam w UK, jakiś czas temu do mojej pracy przyszła kobieta, która przyjechała na chwilę, aby zarobić na wesele. Zostać nie chciała, bo w PL żyje się świetnie, PiS, na który głosowała daje na dzieci, więc jest naprawdę dobrze, tylko te ceny i rachunki ciągle rosną. Pracuje, sama się utrzymuje, normalny człowiek, żadna patologią i taki syf w głowie na tak ważny temat. I takich wyborców przybywa, bo wystraszy dam im ich własne pieniądze xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Wuxian: Dla mnie to juz patologia za samo myślenie. Wiem, może szufladkuje pochopnie ludzi ale cóż juz tak mam. Ostatnio miałem częste kłótnie z babcią katoliczka która zakochana jest w pisie bo taki dobry.
   Moja babcia popiera PiS bo:
   "jestem Polką i głosuję na Polaków"
   "Jak nie wygrają to pedały będą biegać po ulicach"
   "Inni zabiorą 500+"
   "Ci to biednym dali"
   "Bo za peło to tyle VATu wyprowadzili, a Ci to naprawili"
   "bo jak nie wygrają to będzie komuna, jak w komunie żyłam i wiem co to znaczy"
   Inne smaczki:
   "-Babciu co z tego że dają emeryturę skoro to tylko 70zł miesięcznie.
   -Bo dla ciebie to może mało, dla mnie nie.
   -Ale rosną ceny wiec i tak wychodzisz na minus. Znowu będzie sie zarabiać w milionach, tylko chleb będzie po 800tys...
   -Noo kiedyś tak było, za komuny jak inflacja wystrzeliła" <--- no nie przetłumaczysz

   Jak mówię ze pisowcy zrobili jakaś aferę to ona twierdzi ze nic nie słyszała a w tym internecie to każdy może wszystko napisać. Przez takich ludzi nigdy się nie rozwiniemy. Dopiero jak moje pokolenie będzie na finishu (94 here) to może się to jakoś ruszy.

  •  

   pokaż komentarz

   To nie dzięki moherom PIS teraz wygrał, niestety ich elektoratem już są młodzi ludzie.

   @rzeznikmocy: W sumie to w najnowszych wyborach pis wygrał we wszystkich grupach wiekowych.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież członkowie PiSu nie potrafili w czasie debat przedstawić jakiegokolwiek poziomu.

   @SaiGasai: Żadna partia nie przedstawiła jakiegokolwiek poziomu niestety :(. Chociaż wróć... wszystkie przedstawiły poziom, ale dna :(.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzeznikmocy wypowiadaj sie z szacunkiem o osobach starszych. Takim moherem moze byc np twoja babcia. Pójdź do niej i powiedz ze myslisz ze jest moherem jesli głosowała na pis.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erie: Co jak co ale Krzysztof Bosak w debacie TVN zmiażdżył pozostałą czwórkę. Reszta nie potrafiła odpowiadać na pytania tylko obrzucać sie nawzajem gównem co kto dał a co kto zabrał i jakie afery robili.

  •  

   pokaż komentarz

   ej to nie jest powód do szczęścia, ale to nadal normalni ludzie, którzy nie siedzą na utrzymaniu państwa, tylko pracują i patologią nie s

   @Lukuk: no powiedziałabym jej tak w twarz i co z tego?

  •  

   pokaż komentarz

   Co jak co ale Krzysztof Bosak w debacie TVN zmiażdżył pozostałą czwórkę. Reszta nie potrafiła odpowiadać na pytania tylko obrzucać sie nawzajem gównem co kto dał a co kto zabrał i jakie afery robili.

   @SaiGasai: Musiałem to przeoczyć w takim razie i jeśli faktycznie tak było to zwracam honor jednej jaskółce. Te fragmenty tych pseudo debat, które widziałem to było właśnie obrzucanie się nawzajem gównem i wypominanie sobie afer. Nie było przedstawiania programu, planu na kolejne lata, tylko "a bo pana partia to, a bo wy tamto".

  •  

   pokaż komentarz

   @nekosa
   Współczuję twojej babci wnuczka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Doctor_Pleasure:
   Taaa
   Różnica w inteligencji wyborców PIS I reszty jest minimalna
   Pokażcie mi tą inteligencję wyborców PO którzy nie łączyli afer typu dziura VAT, AmberGold z faktem, że państwo nie będzie mieć pieniędzy na realizację zadań i dystrybucję PKB
   A jak można być inteligentnym i nie kojarzyć, że złodziejstwo i oligarchizacja prowadzi do tego samego co na Ukrainie?
   Jak można liczyć, że ludzie jeżdżący za granicę nie zobaczą że PO ma ludzi w dupie i pasuje jej że 80% to parobki i będą tyrać na śmieciówkach z uśmiechem na ustach i hasłem "Polacy nic sie nie stało"
   Jak można nie kojarzyć tego, że Tusk był lokajem UE i tego że traktowano PL jak lokaja?
   Pokażcie mi tą inteligencję głosujących na KO, która w końcówce wyborów obiecywała taki sam socjal

   Pokażcie mi inteligencję wyborców Razem, którzy chcą zrobić socjal+
   Pokażcie mi inteligencje wyborców SLD, którzy słyszeli "Nie pytajcie nas o program"
   Pokażcie mi inteligencję wyborców Korwina, którzy nie łączą obrażania wszystkich naokoło i poparcia <5%
   Serio uważacie, że liderzy KO, SLD czy Korwina jakoś szanują własnych wyborców?
   To może przypomnę np. jak zapytano Grupińskiego o związki partnerskie i powiedział żeby przed wyborami nie ruszać tematu. Czyli wyruchamy wyborców jak wygramy

  •  

   pokaż komentarz

   @SaiGasai: Niby fajny komentarz ale na co zagłosujesz na PO? Nie ma na co głosować w tym państwie od wielu lat i to tu jest problem. ¯\_(ツ)_/¯ Pis wygrywa, bo nie ma z kim przegrać. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @jusstt: Gadasz tak jak by pis nie robił afer i nie kradł. Różnica jest tylko taka, że oni większość wałów robią legalnie na faktury, a jak ktoś złapie za rękę to oddadzą do Caritasu i odpiszą sobie to od podatku.

   Co więcej gdzie są skazani za te wszystkie afery?

   Jak ktoś pisze takie brednie jak ty i zarazem broni pis widać od razu że z jego inteligencją jest coś nie tak.

   Wszyscy byli tacy źli i podnosili podatki, to dlaczego pis ich nie obniżył tylko swoje dodał?

  •  

   pokaż komentarz

   @pawntheworld:
   Gdzie są skazani? Noż kwa jeśli Sawicką uniewinniono to o czym mowa? A Neuman z Sensorem to nie powinien siedzieć
   Mylisz się kolego, ja nie bronie PIS ja odzieram z dobrego samopoczucia tych co im się wydaje, że PO czy SLD jest lepsze. Jestem pewien, że 3-cia kadencja PO to byłaby jazda bez trzymanki i darcie forsy na całego
   No ale jak uważasz że PIS nie obniżył podatków to znaczy, że średnio się orientujesz w sytuacji

  •  

   pokaż komentarz

   @Wuxian Ale KO obiecywała że jeśli wygra wybory to żadnych przywilejów które dał ludziom PiS nie zlikwiduje, a zwłaszcza 500+ więc kontynuowali by rozdawnictwo które tak mocno hejtują. Wyborcy KO uważają się za pracująca inteligencję a tak na prawdę są tak samo zmanipulowani i powtarzają papkę serwowaną im przez media.

  •  

   pokaż komentarz

   @jusstt: no masz racje pis nakłada daniny i opłaty a nie podnosi podatków lol.

  •  

   pokaż komentarz

   @pawntheworld:
   Ale rozmawiamy o faktach czy nie?
   Podnosi minimalną, podnosi kwotę wolną, obniża CIT i PIT
   Jestem wolnym człowiekiem i mogę pochwalić co zrobił PIS dobrego i zjechać ich za inny syf jaki robią ze służbą zdrowia, prawem i ogólnym poziomem hejtu
   Ale są muły które widzą świat czarno-biało i wydaje im się że słowo pochwały dla paru rzeczy które zrobił PIS oznacza, że popieram PIS.
   To jest ta tekturowa pseudointeligencja wynosząca się ponad pisiorów

 •  

  pokaż komentarz

  Cóż, pokolenie radiomaryjne wymiera. I bardzo k* dobrze. Kolejny znak czasów: Radiomaryjna posłanka Sobecka nie załapała się do sejmu. Doskonale.

 •  

  pokaż komentarz

  Stare pokolenie wymiera a młodzi nie chcą przejmowac i podtrzymywac tradycji...

 •  

  pokaż komentarz

  W moim domu rodzinnym RM leci na okrągło od ponad 25 lat.
  Na przestrzeni lat, widze jak z rozgłośni, która była dość pluralistyczna i niezależna politycznie, stała się tubą propagandową PISu.

  Jeszcze kilka lat temu zachęcali do głosowania wedle własnego sumienia, a obecnie jawnie wychwalają PIS, na antenę zapraszają wyłącznie członków tej partii, pozwalając im agitować w czasie "Aktualnosci dnia", programie politycznym, gdzie zapraszani są "eksperci"(głównie z PIS) i proszą żeby na nich głosować. Wszystko to śmierdzi propagandą rodem z obecnego TVP.

  Jakież to ironiczne, że w RM reklamują też uczelnię WSKSIM, której właścicielem jest ta sama fundacja co RM i podczas reklamy zachęcają do nauki w uczelni, gdyż "Kształcą niezależnych dziennikarzy" - zawsze jak to słyszę, ogarnia mnie pusty śmiech.

  To przykre, bo kiedyś w RM polityki było bardzo mało, a jeśli już poruszało się tematy istotne dla Polski, obecnie poza w miarę obiektywnymi tematami rolniczymi, jest ciągła propagadna sukcesu PISu i narzekanie na poprzednie rządy i obecną opozycję, ale nie ma się co dziwić, muszą się jakoś odwdzieczyc obecnej władzy, skoro interesy o. Rydzyka dostały tak potężny zastrzyk(ponad 214 mln) NASZYCH pięniedzy.

  •  

   pokaż komentarz

   która była dość pluralistyczna

   @hehtor: przecież to zawsze była katolska rozgłośnia, o jakim pluralizmie mówisz?

  •  

   pokaż komentarz

   @hehtor: Kiedyś RM miało gigantyczny zasięg poza Polską, jeszcze przed czasem internetu, często było jedynym medium, które można było posłuchać w języku ojczystym w wielu zakątkach świata. (Tvp Polonia była droga i często w drogich pakietach) a Rm nadawało na zwykłych falach.

   Podejrzewam, że był okres, w którym RM miało największy globalny zasięg ze wszystkich stacji.
   Ba nawet w Polsce przed czasem internetu RM odbierało czysto nawet na największym zadupiu, gdzie inne stacje szumiały i nie dało się słuchać, to RM nawet z ułamaną anteną odbierało.
   Jak to Rydzykowi udało się zrobić to nie mam pojęcia.

   U mnie babcia zawsze słuchała RM, ale od kiedy Tv Trwam jest na multipleksie to przerzuciła się na to, i choć sam nie jestem zwolennikiem RM i PiS to jednak gdzieś w sercu mam chwilę jak jako gówniak w latach 90 pojechałem do Toronto do rodziny, bawię się radiem w samochodzie a tam:: Tu katolicki głos w twoim domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @hehtor: zgadzam się z Twoja wypowiedzią. Większość tutaj komentujących powiela stereotyp szydzenia z RM z mocherowych beretów itd. Bo to modne. Natomiast zdroworozsądkowo jeszcze kilka lat temu w RM było sporo dobrych audycji. Bardzo rozsądnych i merytorycznych. Choćby „rozmowy niedokończone”. Oczywiście mogły przeszkadzać osobom niewierzącym przerywniki modlitewne ale to chyba nic strasznego, prawda? Radio zmieniło się od momentu romansu z PiS. Od tego czasu jest tak jak mówisz. Nie da się tego słuchać.

  •  

   pokaż komentarz

   @hehtor: Pomijając temat polityczny... dalej leci tam różaniec online?

  •  

   pokaż komentarz

   @hehtor: przecież to zawsze była katolska rozgłośnia, o jakim pluralizmie mówisz?

   @VCO1: Ciekawe czy kiedykolwiek słuchałeś, czy tylko sobie tak p$?@@!?isz, bo tak przeczytałeś w necie? ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @hehtor: Nie zgodzę się z tobą, RM zawsze miało swojego ulubieńca politycznego którego promowała. Kiedyś było to AWS, później Liga Polskich Rodzin i następnie PiS. Przecież LPR i tacy ulubieńcy wykopu jak Bosak weszli kiedyś do sejmu dzięki tylko i wyłącznie słuchaczom RM. Mimo wszystko oglądając wiadomości na tv trwam i tak uważam że z propagandą jeszcze im daleko do TVP.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: comment_GOt8bcklKVTc9rtfd9c5xyP1UBe3jU1y,w400.jpg

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna