•  

  pokaż komentarz

  Na tym filmiku widzę wśród lgbt potężne pokłady tolerancji reprezentowane poprzez obsceniczne zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @elim: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: islam-lgb.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @elim najgorsze jest to, że wykopowe homofoby zakopują! Zamiast pokazać piękno lgbt (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   Na tym filmiku widzę wśród lgbt potężne pokłady tolerancji

   @elim: ty faszysto jeden, oni tylko chcą się odwiedzać w szpitalu

   pokaż spoiler na oddziale psychiatrycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @elim widzę czym się autorka sugerowała tylko nie ta strona xD

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @elim: jpdl, skąd w konserwach przekonanie, że osoby, które promują tolerancje mają zgadzać się na coś zupełnie przeciwnego? nie może być tolerancji dla nietolerancji, przecież to paradoks, jakaś kompletna bzdura i chyba tylko osoby z IQ ziemniaka tego nie potrafią zrozumieć (chociaż nie mam o was tak złego zdania drogie konserwy, wy po prostu nie chcecie tego zrozumieć).

   to strona kościelna przychodzi na marsze i głosi cytaty ze Starego Testamentu, że zboczeńce, że przeciwko Jezusowi itp. W Polsce to strona nacjonalistyczno-kibolska łazi na kontrmanifestacje i obrzuca marsze kamieniami i butelkami, bo ktoś odważył się obrazić katolików cipą z kartonu (to ta wolność słowa, którą bronicie? btw. kiedy apel o zniesienie ochrony uczuć religijnych?).

  •  

   pokaż komentarz

   @elim: jprdl ale zagęszczenie poyebów na metr kwadratowy

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: typowe, na chwile obecną 20 minusów do mojego komentarza ale żadnej kontry, ile to już razy mnie spotkało ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   to strona kościelna przychodzi na marsze i głosi cytaty ze Starego Testamentu, że zboczeńce, że przeciwko Jezusowi itp. W Polsce to strona nacjonalistyczno-kibolska łazi na kontrmanifestacje i obrzuca marsze kamieniami i butelkami, bo ktoś odważył się obrazić katolików cipą z kartonu

   @EvilToy: Widzę setki manifestacji obscenicznych prowokatorów i zboczeńców (i nie mam tu na myśli normalnych homoseksualistów), a ile masz tych "kibolskich napadów" z "obrzucaniem kamieniami"? Widzę nachalną propagandę LGBT począwszy od indoktrynacji małych dzieci i jednoczesną ofensywę w mediach przeciwko katolikom (ciekawe, dlaczego tylko katolikom, a na przykład nie muzułmanom?) - i nie, nie ma nawet zbliżonych ilości propagandy po stronie "tradycjonalistów", czy tym bardziej "kiboli". Dziadek czytający Biblię? Bicz pliz.

   Nie ma "strony kościelnej" - jest tylko strona finansująca tęczowych idiotów w celu zaprowadzenia w Europie "Nowego Porządku" opartego na mobilnej masie bezmózgich kosmopolitów bez korzeni i tradycji.

  •  

   pokaż komentarz

   @torquemadek: Napisałeś tyle bzdur i fałszywych wniosków, że nawet ci na to nie odpowiem, nie warto.

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: > skąd w konserwach przekonanie, że osoby, które promują tolerancje mają zgadzać się na coś zupełnie przeciwnego? nie może być tolerancji dla nietolerancji, przecież to paradoks,

   Paradoks...jak większość programu lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?? Wasze parady powinna policja ochraniać. Jak za mało policji to coś z organizacją nie teges. Skoro wy odpowiadacie agresją na agresje to nie jesteście lepsi od prawaków, ba jesteście gorsi, bo pierdzielicie farmazony o jakiejś tolerancji, ale obwarowanej 100 warunkami. To tak jak by chcieć prowadzić w jakimś sąsiednim kraju wojnę...by zapewnić im pokój...ale na naszych zasadach. Kibole oraz nacjonaliści przynajmniej mają jasną agendę i wiadomo czego można po nich oczekiwać.

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: zdecyduj się:

   typowe, na chwile obecną 20 minusów do mojego komentarza ale żadnej kontry, ile to już razy mnie spotkało

   a za chwilę

   Napisałeś tyle bzdur i fałszywych wniosków, że nawet ci na to nie odpowiem, nie warto.

   Jak nie masz nic do powiedzenia, to przynajmniej nie marudź.

  •  

   pokaż komentarz

   @torquemadek: Dobra jednak odpowiem, bo sam wcześniej narzekałem, że nikt nie daje mi kontry a trzeba być konsekwentnym.

   Widzę setki manifestacji obscenicznych prowokatorów i zboczeńców

   Nie wiem jak policzyłeś te "setki" ale nawet gdyby tak było to jest to nic w porównaniu z upokorzeniem jakie znoszą osoby LGBT na przestrzeni setek lat. Pisząc per zboczeńcy udowadniasz moje słowa.

   a ile masz tych "kibolskich napadów" z "obrzucaniem kam ieniami"

   Ostatnio? Jedna w Białymstoku. I o jedna za dużo. Przypominam, że środowiska LGBT nie wyrządzają nikomu fizycznej krzywdy.

   Widzę nachalną propagandę LGBT i jednoczesną ofensywę w mediach przeciwko katolikom

   A ja poza sferą medialną widzę nachalną propagandę uderzającą w mniejszość seksualną. Może zróbmy deal, małżeństwa homoseksualne i tolerancje w społeczeństwie za to żeby w przestrzeni medialnej atakowano gejów? Myślę, że spora liczba osób LGBT z przyjemnością by się zamieniła.

   (ciekawe, dlaczego tylko katolikom, a na przykład nie muzułmanom?)

   Ty no nie wiem, może dlatego bo KK jest dominującą religią w Polsce a nie Islam? Takie trudne to do zrozumienia?

   Nie ma "strony kościelnej" - jest tylko strona finansująca tęczowych idiotów w celu zaprowadzenia w Europie "Nowego Porządku" opartego na mobilnej masie bezmózgich kosmopolitów bez korzeni i tradycji.

   Szuryzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy:

   Dobra jednak odpowiem, bo sam wcześniej narzekałem, że nikt nie daje mi kontry a trzeba być konsekwentnym.

   Ta jest. Twardym trzeba być, a nie mientkim ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Nie wiem jak policzyłeś te "setki"

   No, chyba nie kwestionujesz faktów? "Plan marszów" tylko jednej organizacji w jednym kraju z jednego roku.

   ale nawet gdyby tak było to jest to nic w porównaniu z upokorzeniem jakie znoszą osoby LGBT na przestrzeni setek lat.

   Bredzisz. Żadne "setki lat" nie uzasadniają deptania uczuć innych ludzi, którzy nie mieli z tymi "setkami lat" nic wspólnego. Głęboko wierząca babcia katoliczka jest tak samo podeptana manifestacjami cipkomaryjek oraz urabianiem synonimu sutanna=pedofil jak osoby homoseksualne wyzywane od pedałów. A nawet bardziej. I dużo częściej.

   Pisząc per zboczeńcy udowadniasz moje słowa.

   Pominąłeś sobie mój fragment, że "nie mam na myśli normalnych homoseksualistów". Dlaczego pominąłeś? Podszywanie się epatujących seksem zboczeńców pod spokojnych ludzi którzy po prostu mają skłonność do własnej płci to obrzydliwa manipulacja. Założę się, że większość osób homoseksualnych nie utożsamia się z publicznym sado-maso na ulicy albo z wystawianiem gołej d. do starszego pana czytającego Biblię. Dokładnie tak samo, jak zaledwie kilka procent kobiet utożsamia się z obecnym feminazizmem, nazywanym dla niepoznaki feminizmem.

   Ostatnio? Jedna w Białymstoku. I o jedna za dużo.

   Łał. Jedna. W dodatku ładnie sprowokowana i zmanipulowana. No, ale jest już o czym pisać, nie? Tylko, że my rozmawialiśmy o PROPORCJACH.

   Przypominam, że środowiska LGBT nie wyrządzają nikomu fizycznej krzywdy.

   Też takimi "fizycznymi" niewiniątkami nie są. Poza tym są inne rodzaje krzywdy - obraza uczuć religijnych, relatywizacja moralności w panujących mediach, indoktrynacja dzieci (np. seksualizacja czy drag queens w przedszkolach...), czy też zwykłe wywalenie z pracy za poglądy.

   Jest jeszcze "T" - i tu niestety już się zdarzają fizyczne okaleczenia. Np. kilkuletnie trans-dzieci (koncept taki sam, jak wege-koty).

   A ja poza sferą medialną widzę nachalną propagandę uderzającą w mniejszość seksualną.

   Chyba w swojej chorej wyobraźni. Już DAWNO nie ma u nas zjawiska powszechnego piętnowania osób homoseksualnych. Równowaga została DAWNO osiągnięta, ale fanatycy LGBT (jak wszyscy fanatycy) nie są w stanie przestać "walczyć" - zupełnie tak samo, jak feminazistki "walczą" chociaż już dawno to mężczyźni mają gorzej, i jak czarni "walczą" chociaż to biały hetero mężczyzna jest najbardziej dyskryminowanym rodzajem człowieka we współczesnych zachodnich społeczeństwach.

   No, ale zawsze można pyszczyć, że "należy im się za te setki/tysiące/miliony lat zniewalania i dyskryminacji !!!111", nie? Kretyństwo. Rasizm, seksizm i totalitaryzm.

   Może zróbmy deal, małżeństwa homoseksualne i tolerancje w społeczeństwie za to żeby w przestrzeni medialnej atakowano gejów? Myślę, że spora liczba osób LGBT z przyjemnością by się zamieniła.

   O czym ty bredzisz? Małżeństwo to koncepcja RELIGIJNA. Dopiero potem dorobiono do tego przepisy cywilne, i dopiero jeszcze później relatywnie częste stało się zawieranie wyłącznie małżeństw "cywilnych". Nie zmienia to faktu, że cała tradycja jest związana z (tą, lub inną) religią. I w każdej religii europejskiej małżeństwo to związek RÓŻNYCH płci, a związek homoseksualny jest jego przeciwieństwem.

   Dlatego nie uważam, że odpowiednią rzeczą jest WYMUSZANIE na większości podeptanie podstawowych zasad i wierzeń w imię dobrego samopoczucia max 2-3 procentowej mniejszości. Tak, tylko samopoczucia, bo da się zalegalizować związek osób homoseksualnych i dać im takie same prawa, jak małżeństwom BEZ nazywania tego "małżeństwem". Bo definicja małżeństwa jest znana od tysięcy lat.

   Ty no nie wiem, może dlatego bo KK jest dominującą religią w Polsce a nie Islam? Takie trudne to do zrozumienia?

   Po pierwsze, nie jest "dominującą", bo faktycznie praktykująca jest mniejszość społeczeństwa. Reszta po prostu "wierzy wybiórczo" i raczej popiera moralne zasady, niż religijne. Po drugie, dlaczego "w Polsce"? LGBT robi ofensywę w całej Europie, a na pierwszy przykład z brzegu w takiej Francji muzułmanie są znacznie bardziej "dominujący" od katolików. Ale islamu się nie atakuje.
   Dlaczego nie wjeżdżają do (załóżmy, że nawet tylko europejskich) meczetów bojówki z gołymi cyckami, a do katolickich kościołów tak?

   Szuryzm.

   I wracamy do twojego poziomu "dyskusji" - bez argumentów, bez logiki, bez oglądania się na fakty.

  •  
   tomaniunio200010

   +9

   pokaż komentarz

   @elim: niech protestuja w kraju arabskim...

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy Osoby lpgagd nie promują tolerancji, tylko chcą ją narzucić siłą stosując bolszewickie metody.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadelnPoIand: Zapewniam cię że po obu stronach poziom dyskusji jest niemal taki sam

  •  

   pokaż komentarz

   Przypominam, że środowiska LGBT

   @EvilToy: Biedroń pobił policjanta

  •  

   pokaż komentarz

   @torquemadek Kudos. @EvilToy został zmasakrowany ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Lipathor No nie wiem. Dla mnie to była całkiem merytoryczna wymiana zdań, która wygrał @torquemadek

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: Powszechny błąd przedstawicieli LGBT, mylicie pojęcia TOLERANCJI z AKCEPTACJĄ. Nasze społeczeństwo jest bardzo mocno tolerancyjne, dzięki temu możecie sobie chodzić w paradach nawet kilka razy w miesiącu i poza sporadycznymi przypadkami nikt wam nic nie robi. To, że ktoś nie AKCEPTUJE waszego stylu życia, nie znaczy, że jest NIETOLERANCYJNY.

  •  

   pokaż komentarz

   @elim: Tych ludzi ktoś religijny musiał kiedyś skrzywdzić. To rak jak z feministkami. W przeszłości jakiś facet skrzywdził je lub bliskie im kobiety a swoją nienawiść przeniosły na wszystkich mężczyzn

  •  

   pokaż komentarz

   @MarcinPonury: Ty cholerny homofobie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wracając do tematu lewactwo od lat próbuje zmienić znaczenie słów, tolerancja obecnie to bezgraniczna akceptacja, płeć to nie jest już biologiczna, a to kto co sobie uroi, zaś słowa prawdy to mowa nienawiści. Zwróć uwagę i jakie kretyńskie znaczenia wychodzą z powszechnie używanych przez nich zwrotów: "dyskryminacja pozytywna", "demokracja liberalna", "dyktatura większości",...

  •  

   pokaż komentarz

   nie może być tolerancji dla nietolerancji

   @EvilToy: Przecież nawet najzatwardzialsi nazi-skinheadzi tolerują LGBT. Może trochę zbyt wulgarnie wypowiadają się co o nich myślą, ale przecież tolerują.

  •  

   pokaż komentarz

   które promują tolerancje mają zgadzać się na coś zupełnie przeciwnego?

   @EvilToy: No ale przeciez srodowiska LGBT nie walcza o tolerancje tylko ich akcpetację wręcz i nie mozna ich krytykowac bo od razu dostajesz łatke homofoba. Nie widzisz k?$?a hipokryzji? xDDDD Mnie generalnie smieszą zjeby po jednej i po drugiej stronie, biore popcorn i oglądam.

  •  

   pokaż komentarz

   @elim:

   źródło: gucwińscy kamera.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @urzad_kontroli_skarbowej:
   @less_is_more:

   Przecież nawet najzatwardzialsi nazi-skinheadzi tolerują LGBT. Może trochę zbyt wulgarnie wypowiadają się co o nich myślą, ale przecież tolerują.

   No ale przeciez srodowiska LGBT nie walcza o tolerancje tylko ich akcpetację wręcz i nie mozna ich krytykowac bo od razu dostajesz łatke homofoba.

   Nie winie was za brak wiedzy czym jest tolerancja i stosowanie "chłopskiego rozumu", taka już wasza konserwatywna mać. Niżej zamieszczam w celach edukacyjnych.

   źródło: jpdl.png

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: Ja doskonale rozumiem czym jest tolerancja i czym sie rozni od akceptacji. To co promuja srodowiska LGBTABC obecnie to juz nie tolerancja, a akcpetacja, a na to mojej zgodny nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę setki manifestacji obscenicznych prowokatorów i zboczeńców

   @torquemadek: Ciekawe, bo jak dotąd w Polsce nie potraficie pokazać nawet jednego przykładu.

  •  

   pokaż komentarz

   @elim: A czemu mają tolerować i szanować kogoś, kto ich nie toleruje ani nie szanuje?

  •  

   pokaż komentarz

   to strona kościelna przychodzi na marsze i głosi cytaty ze Starego Testamentu, że zboczeńce, że przeciwko Jezusowi itp. W Polsce to strona nacjonalistyczno-kibolska łazi na kontrmanifestacje i obrzuca marsze kamieniami i butelkami, bo ktoś odważył się obrazić katolików cipą z kartonu (to ta wolność słowa, którą bronicie? btw. kiedy apel o zniesienie ochrony uczuć religijnych?).

   @EvilToy: Ja tu nie widzę żadnych kiboli ani nacjonalistów. Za to widzę pokojowych katolików głoszących słowo Boże i agresywną, nietolerancyjną, pełną nienawiści grupę LGBT rzucającą wyzwiskami i prowokacjami.

   Tak właśnie pokazuje się ta cała miłość i szacunek które niby są celami LGBT. Szacunek i miłość ale tylko jeśli myślisz tak jak my.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: Weź bo nie wiem czy sobie jaja robisz czy nie

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: Podpowiedź: jestem poważny.

   To jest zabawne jak np katolicy którzy mówią o miłości potrafią miłować swojego wroga, wybaczać itp. Nastawienie drugiego policzka itp. A LGBT które mówi o tolerancji, nie potrafią tolerować swojego wroga.

   Tu widać duży podział między głoszeniem jakiejś idei, a walkę o przywileje i fanty pod pretekstem jakiejś idei. Katolicyzm nie polega na żądaniu miłości za okazywanie miłości. A LGBT żądają tolerancji za okazywanie tolerancji.

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: ..."sprawiedliwość społeczna"
   Cholera, nawet Konstytucja Rzeczpospolitej nie jest wolna od tych bzdur.

  •  

   pokaż komentarz

   @filip_k5 To akurat jest mniej rażące, społeczności mogą być nieliczne ;) "my się wyżywimy, a co z narodem..."

  •  

   pokaż komentarz

   A LGBT żądają tolerancji za okazywanie tolerancji.

   @DisasterMaster: Odnoszę wrażenie, że bezwarunkowego okazywania akceptacji. Z resztą wypowiedzi się zgadzam.

   A swoją drogą to myślę, że w tym przypadku "tolerancyjni" postanowili "przywołać do porządku" tych którzy ośmielają publicznie prezentować inne zdanie.
   Ot pokaz tolerancji w wykonaniu Antify (bo to chyba ta terrorystyczna organizacja odpowida za tą "pokojową" kontrmanifestację)
   Poczuli, że mogą zrobić co chcą, to to zrobili. Więc żebyście się kiedyś nie zdziwili jak agresywna lewica dojdzie do władzy i okaże się że nie podoba im się cokolwiek, nawet kolor włosów albo, że facet chodzi w spodniach.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaniunio200010 Chętnie bym to zobaczył. Tylko popcorn był kupił.

  •  

   pokaż komentarz

   taaa

   @luxkms78: no przecie widać na załączonym filmiku. Skrajna lewica jest bliżej skrajnej prawicy niż normalnych ludzi.

   źródło: upload.wikimedia.org

  •  

   pokaż komentarz

   @etimeel Jest pewna luka w tym. Obrazek nie uwzględnia skrajną lewicę mieniącą się prawicą...

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: "...że nawet ci nie odpowiem"---nie odpowiesz, ale z zupełnie innego powodu; z powodu braku argumentów

  •  

   pokaż komentarz

   najgorsze jest to, że wykopowe homofoby zakopują! Zamiast pokazać piękno lgbt

   @crest: Tolerancja w oczy kole

 •  

  pokaż komentarz

  Po co neuropa to zakopuje? Nie powinni być dumni?

 •  

  pokaż komentarz

  u nas ideologia lgbt też się rozkręca

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Z reguły zakopuje takie coś bo zobaczyć dziwactwa idzie się do cyrku ale pomimo obrzydzenia od samego początku wykopię, może ktoś potrafi wyjaśnić co im dolega i dlaczego przeszkadzają im wierzący ludzie?

 •  

  pokaż komentarz

  Zachowują się jak bydło. Nie ubliżając krowom.

1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 następna

Dodany przez:

avatar alberto81 dołączył
1275 wykopali 216 zakopali 21.4 tys. wyświetleń