•  

  pokaż komentarz

  Nie wiem czemu wszyscy się tak podniecają marihuaną przecież to depresant i anestetyk.Nadużywanie tego prowadzi do trwałego otępienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @damzal: Zabawne jest to, że każdy "zapalony" zwolennik będzie mówił, że trawa nie ma ŻADNYCH skutków ubocznych.

   Żeby nie było - wszystko jest dla ludzi i generalnie marihuana jest o wiele lepszą używką od alkoholu

   ALE

   We wszystkim trzeba mieć umiar - znałem kiedyś typa, który palił prawie codziennie odkąd miał mniej więcej 14 czy 15 lat. Spotkałem go kiedyś po 3 może 4 latach i typek był jak gramofon z zużytą igłą i łysą płytą - gubił wątki, zaczynał ten sam temat kilka razy od nowa. Wszystko niby na "trzeźwo" kiedy tego dnia jeszcze nie palił.

   Mam też w dalszej rodzinie ludzi, którzy będą głośno krzyczeć jakie to prowadzenie pod wpływem jest godne potępienia i jednocześnie nie widzą problemu z prowadzeniem wozu po upaleniu się.
   Takich przykładów mógłbym wyciągać z pamięci jeszcze kilka ale raczej nie ma sensu.

  •  

   pokaż komentarz

   @slums: Jestem zapalonym zwolennikiem, i zgadzam się z Tobą w 100 %. Ze skutkami ubocznymi zmagałem się dość długo, a i tak jak zdarzy mi się znowu zapomnieć i popalić za dużo i za długo, to one oczywiście wracają, i trzeba walczyć od nowa. Dobre chociaż to że pozbycie się większości zajmuje 1-2 tygodnie. A akurat to, że MJ jest dużo lepszą używką od alkoholu, jest taką trochę bronią obosieczną dla ludzi którzy za dużo sobie popalają, a na pewno dla mnie. Bo człowiek zaraz sięga po idiotyczny argument "nooo, ale gorzej to by było jakbym walił dziennie 10 piw zamiast 10 jointów". I cyk usprawiedliwienie gotowe ;) Umiar we wszystkim, tak jak mówisz cumplu. Trzymajcie się tam

  •  

   pokaż komentarz

   @damzal: To nie jest depresant - depresant obniża aktywność miedzy neuronami, przykładem jest tu alkohol, który poczynając od płatu czołowego, stopniowo wyłącza kolejne ośrodki mózgu.
   Kannabinoidy w konopiach działając dokładnie odwrotnie, zwiększając aktywność i wydłużając procesy myślowe, dlatego też zalicza się ją do grupy psychodelików, a w niej do enteogenów. Jest to bardzo niskiego kalibru psychodelik, ale jednak z tej dziedziny.

  •  

   pokaż komentarz

   @slums: najlepsze, że dokładnie w tym podcascie Musk mówił, że w zasadzie nigdy nie pali i uważa, że marihuana źle działa na produktywność u ludzi. A teraz ludzie spamują tymi obrazkami jak pali jednego jointa i robią z niego wielkiego jaracza xD

 •  

  pokaż komentarz

  Palił, ale się nie zaciągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  5mln? To dla nich to jak "na waciki".

 •  

  pokaż komentarz

  Też będę palił wieczorem. Niech to ktoś skameruje. Ile mogę dostać? Wyrok mnie nie interesuję :)

Dodany przez:

avatar ntdc dołączył
22 wykopali 8 zakopali <1 tys. wyświetleń