•  

  pokaż komentarz

  Żule z kanałów i szałasów nie chcą pomocy, oni chcą się tylko nap!?%@%!ić.

 •  

  pokaż komentarz

  Umieszczamy film z naszej zeszłorocznej akcji ,,Zimowy Ratownik" gdzie jako Grupa Ratownicza Medival wraz ze Straża Miejską odwiedzaliśmy pustostany, węzły ciepłownicze, klatki schodowe czy też piwnice, gdzie mogły przebywać osoby bezdomne i potrzebujące pomocy. Informowaliśmy o miejscach, w których mogą uzyskać pomoc i specjalistyczną opiekę.

  W tym roku znów wieczorami będziemy patrolować nasze miasto w poszukiwaniu ludzi zagrożonych wychłodzeniem. W tym celu stworzyliśmy specjalną grupę na Facebooku gdzie można nas informować o lokalizacji osób które potrzebują Pomocy. Grupa Ratownicza Medival i jej członkowie wszystkie swoje akcje prowadzą na zasadzie Wolontariatu. Robimy co możemy żeby dotrzeć do jak największej liczby potrzebujacych. Ale bez rekacji zwykłych ludzi, jest to zadanie mocno utrudnione. Pamietajmy nie bądźmy obojętni #ratujmyrazem

  Wszystkie środki z monetyzacji tego filmu zostaną przeznaczone na realizacje projektu Zimowy Ratownik. Więc jeśli nie jest to dla Ciebie problemem wykop film aby zobaczyło go jak najwięcej ludzi. Dziękujemy.

  Link do grupy Zimowy Ratownik na FB: https://www.facebook.com/groups/442836196583850/

  Link do Fanpage Grupy Ratowniczej Medival:
  https://www.facebook.com/medivalbialystok/

Dodany przez:

avatar nasygnalach dołączył
2 wykopali 0 zakopali <1 tys. wyświetleń