•  

  pokaż komentarz

  Kelly Bundy!

  źródło: biedrzycka-applegate.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo przyjemny wywiad, ale użycie słowa "miażdżenie merytroycznie lewicowej dziennikarki" jest trochę niepotrzebnym wsadzaniem kija w lewackie mrowisko. Nie uważam by tam było miażdżenie i by to miażdżenie było koniecznie bo dziennikarka mimo odmiennych poglądów naprawdę zachowała klasę dyskusji. Nie podpuszczała Bosaka tanimi chwytami jakie często wobec niego stosowali. Potraktowała go jak poważną osobę. Jak dla mnie pełen szacunek dla Pani dziennikarki. I fajnie, że zaczęli wreszcie Bosaka zapraszać. Sam Bosak też fajnie, że zaznaczył to, że nie podpisuje się tutaj pod tym projektem bo nie jest on doskonały. I odciął się też od PiSu, ale zaznaczył tym samym, że to Lewica zastosowała nieuczciwe zagrywki wobec PiSu i nakłamała z tym projektem. Jak dla mnie wywiad na duży plus.

  •  

   pokaż komentarz

   Bardzo przyjemny wywiad,

   @jabolsy: dokładnie tak, też nie wiem gdzie @MehrunesDagon wypatrzył tam "MIAŻDŻENIE".
   Całkiem spokojny wywiad bez nadmiernej spiny, prymitywnych złośliwości, czy dogadywania zwłaszcza, że Biedrzycka jest bardziej lewicowa i widać było, że chciała pocisnąć wątek tego projektu, ale wyczuła opór i odpuściła. Jak dla mnie to raczej była miła pogadanka na luzie.

 •  

  pokaż komentarz

  Bosak vs Biedrzycka niczym Peterson vs Newman
  xDDD
  Wystarczyło kilka minut aby jasno stwierdzić, że, uwaga - nie.
  xD

  Wyjątkowo zakopię jako informacja nieprawdziwa, bo komuś "kucowanie weszło za mocno"...

 •  

  pokaż komentarz

  Głos rozsądku. Brawo panie Bosak.

 •  

  pokaż komentarz

  bez przesady z tym miażdżeniem

  •  

   pokaż komentarz

   @RoMaN_MiKLaS: zgadzam się. Wyrównana i kulturalna rozmowa bez orania czy miażdżenia. Jestem zaskoczony, że mimo iż prowadząca ma inne zdanie to dała się wypowiedzieć Bosakowi i nie atakowała go w żałosny sposób tylko prowadziła dyskusje. A Bosak jak zwykle świetnie. Miło się to oglądało.

Dodany przez:

avatar MehrunesDagon dołączył
208 wykopali 123 zakopali 2.1 tys. wyświetleń