•  

  pokaż komentarz

  1. Kto zapiera się swego narodu.
  2. Kto czynnie współdziała z wrogiem w jego walce, skierowanej przeciwko Państwu i Narodowi Polskiemu oraz jego sprzymierzeńcom.
  3. Kto zwraca się do wroga z donosami na swych rodaków.
  5. Kto w celu osłabienia ducha obronnego Narodu Polskiego podejmuje działania, mogące ducha tego osłabić.


  Esencja neuropy...

 •  

  pokaż komentarz

  8. Kto w okresie walk z wrogiem, będąc z tytułu swego stanowiska obowiązany do udziału w tej walce – zachowuje całkowitą bierność.

  pacyfiści mieli przerąbane

  16. Kto posiadając wystarczające środki do życia, zabiera pracę innym, kto, mimo swego dobrobytu, uchyla się od pomagania nędzy ludzkiej, kto nie poczuwa się do czynnej solidarności narodowej.

  kapitaliści również

  24 Kto poddaje się i nie zwalcza zgubnego obyczaju rozpijania się, zapominając o stale ciążącym nań obowiązku zachowania godnej moralnej postawy. 25. Kto zachowuje się krzykliwe i niewłaściwie w miejscach i lokalach publicznych.

  wybiliby dzisiaj z pół Polski

 •  

  pokaż komentarz

  Zapisy tak ogólnie sformułowane, że można byłoby na ich podstawie rozstrzelać większość ludzi na okupowanych ziemiach

 •  

  pokaż komentarz

  Papierowe wojsko na które łożyłeś 30% budżetu nie było w stanie cię obronić, przegrało wojnę z kretesem, a potem piszą kodeksy dla cywili którzy w dużej mierze chcą przetrwać okupację. Wielka Wolska Honorowa!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  To niezły kodeks, pewnie szczególnie motywował ludzi do wspierania państwa podziemnego, inaczej kulka w łeb. Nazistowskie metody.

Dodany przez:

avatar HaHard dołączył
10 wykopali 8 zakopali <1 tys. wyświetleń