•  

  pokaż komentarz

  Bo przy samobójcy zawsze jest ktoś, kto go kochał.

  gówno prawda. To jest ktoś, kto udaje, że go kochał, w imię virtue signallingu. Osoby, których potrzeby są zaspokojone nie posuwają się do samobójstwa, bo nie mają ku temu powodu. Osobniki odradzające samobójstwo to ci, którzy po prostu nie potrafią się przyznać do swoich błędów, i nie chcą ponosić konsekwencji swoich działań.

  A teraz co do najbardziej prawdopodobnych według mnie powodów samobójstw z anegdot:

  1. Nieznane, najprawdopodobniej depresja
  2. Hipergamiczna kobieta(w zasadzie można po prostu napisać "kobieta", jak zostało wielokrotnie udowodnione naukowo hipergamia leży w ich naturze) wywierała niemożliwą do przepracowania presję "bo co koleżanki powiedzą", najprawdopodbniej również usiłowała wymusić konkretne działania przy pomocy odmowy zaspokojenia potrzeb emocjonalnych(inaczej by nie chlał) lub seksualnych. Do tego nigdy nie pracowałą = pasożyt, "bo mnie sie należy, a jeśli sie nie zgadzasz to nie jesteś mężczyzną", tyle że kobieta w życiu nie przyzna się do swojej toksyczności, nawet przed sobą.
  3. Depresja była oczywista, pytanie tylko co ją spowodowało. "Nie wiem ale sie domyślam".

  Pamiętaj, zanim zdecydujesz się popełnić samobójstwo pomyśl, że jest na tym świecie ktoś, kto Cię kocha i kto nie wyobraża sobie życia bez Ciebie.

  gówno prawda. Gdyby tak było, nie byliby takimi sk!$@ysynami. W moim przypadku nie ma dosłownie nikogo. Jestem sam w zasadzie od zawsze, i dzięki mojemu wyglądowi i niemożliwym do wyleczenia zaburzeniom psychicznym nie ma żadnych szans, żeby to sie zmieniło.

 •  

  pokaż komentarz

  najlepiej samobójstwo popełnić w hotelowym pokoju, położyć się do wanny pełnej ciepłej wody najeść się tabletek, przyćpać, zapić alkoholem, przysnąć i zsunąć się pod wodę, to o wiele przyjemniejsze i bezbolesne niż skakać z wieżowca, pod pociąg, albo się wieszać. a to wszystko można zrobić za chwilówkę bo i tak nie trzeba jej potem spłacać.

Dodany przez:

avatar kornik1982 dołączył
7 wykopali 10 zakopali <1 tys. wyświetleń