•  

  pokaż komentarz

  W takim razie dobrze że minimalna będzie większa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Dostali na dzieci 500+? Emeryci dostali 13? To teraz siedzieć cicho i mordy w kubeł...

  •  

   pokaż komentarz

   @strus77: moja pro-pisowska osoba z rodziny już zdążyła to wszystko wytłumaczyć - ceny wzrastały od ZAWSZE, w tym za PełO, bo to naturalne zjawisko xD PiS wie że podwyżka cen i tak im nie zaszkodzi, bo wcześniej w TVPiS puścili odpowiednie programy manipulacyjne. Tzw. syndrom gotującej się żaby.

   źródło: paczaizm.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @LukasDiesel: Ja staram się jak mogę unikać podobnych rozmów.

   Przykład również z rodziny: ktoś pracuje w Niemczech, ma tam już rodzinę i dzieci twierdząc, że tam jest coraz gorzej a imigranci tą sytuację pogarszają. Sam też jest za AfD (którzy by najchętniej wyj%#?li wszystkich, łącznie z Polakami)... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   W późniejszej wypowiedzi to już poleciał konkretnie, chociażby z tym, że Polska powinna robić za matrycę idealnego państwa, bo u nas wszystko idzie w tak dobrym kierunku, że widzi to Merkel oraz Sarkozy przez co atakują Polskę, bo nie mogą tego znieść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Na pytanie o wzrost cen produktów - też miał podobną wypowiedź - "w całej Europie wszystko drożeje, to nie tylko w Polsce".

   Tak, otwarcie przyznaje, że głosuje na PiS "bo widzi jak wiele dobrego robi" a jednocześnie ma całe życie, z pracą i rodziną włącznie w Niemczech a Polskę odwiedza jak "ma wolne".

   <stonogaafterelections_face.jpg> ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @LukasDiesel to są ludzie, którym plujesz w twarz a oni twierdzą, że pada deszcz...¯\(ツ)

  •  

   pokaż komentarz

   @strus77: A tam, bardzo dobrze. Mięso niezdrowe, masło niezdrowe.

 •  

  pokaż komentarz

  Można by zrobić powtórkę z zakupów kaczafiego i dudeła.

  •  

   pokaż komentarz

   Można by zrobić powtórkę z zakupów kaczafiego i dudeła

   @sejsmita: jak chcesz przez słowo "Kaczafi" porównać go do Kadafiego i tym samym zdeprecjonować, to ci nie wyszło. Kadafi był dobrym, aczkolwiek totalitarnym, rządzącym. Pod jego rządami Libia się rozwijała, budował wielki wodociąg i czynił kroki ku poprawie gospodarki. Po jego obaleniu Libia stała się dziczą. Kaczyński buduje u nas komunizm. Infrastruktura i gospodarka są na dalszych planach, zupełnie odwrotnie jak Kadafi.

  •  

   pokaż komentarz

   @_komentator_: Kaddafi był tyranem, co nie zmienia faktu, że lepiej było jak rządził. Z resztą się zgadzam.

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: Kadafi to był bardzo ogarnięty gość. Twardo trzymał władzę ale to nie była druga korea gdzie przywódca nawet hamburgera wymyślił.

   Kadafii poleciał za to że chciał stworzyć unie afrykańską, przeciwdziałać wyzyskowi na czarnym lądzie i przejąć trochę interesów chciał co się nie podobało Amerykanom Chińczyką i rosjaną, oraz niektórym krają takim jak uk/francja/niemcy które zbroją i zasilają wojny domowe w afryce.

   Dodatkowo kadafii np zaczął tworzyć coś na zwór rzymskich akweduktów które miały dostaraczać wodę do regionów uboższych w źródła wody / bez wody.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Sztuczna_Rzeka

   Kadafii zaznaczył że arabska wiosna zacznie się od jego obalenia i dopiero zacznie się burdel.

   źródło: upload.wikimedia.org

  •  

   pokaż komentarz

   Kadafi to był bardzo ogarnięty gość.

   @bi-tek: Czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie twierdzę, że to nie był ogarnięty gość, tylko tyran. I też nie miałem nic przeciwko. Mógł być nawet pedałem-kanibalem, który co czwartki pali 100 libijczyków na stosach i też by mi to nie przeszkadzało. Wiem za co poleciał, wiem też o jego umowach z Berlusconim, i o jego pomysłach na odejście od petro$.

   Nie o to chodzi. Koleś wyżej odnosi się do określenie kaczafi.

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: Tyle że on średnio spełniał definicję tyrana bo gdy byłeś zwykłym obywatelem to żyłeś ok. Miałeś ciężko jak chciałeś go zdjąć z piedestału, to się wtedy nie pierdzielił. Ale ogólnie jak żyłeś uczciwie to było ok, a na pewno stabilnie i przewidywalnie. Tylko wywrotowcy widzieli w nim tyrana z krwi i kości ale niestety afryka jeszcze nie jest gotowa na demokrację bo skończy się jak z białymi farmerami w RPA że znajdzie się jakiś czarny ktoś kto powie że biali wyzyskują czarnych i zacznie się wojna rasowa.

  •  

   pokaż komentarz

   @bi-tek: Jeszcze napisz, że był ostatnim paladynem. xD To był zwyrol z własnym haremem nieletnich dziewczynek porwanych z ulicy, a jak trafiłeś do jego więzień to nie miało znaczenia, czy byłeś praworządny czy źle mu życzyłeś.

   Ale ogólnie jak żyłeś uczciwie to było ok, a na pewno stabilnie i przewidywalnie.

   xD no chyba, że sąsiad cię podkablował. albo za głośno szukałeś swojej córki.

   Niemniej jeszcze raz napiszę: luz, był jaki był, zatrzymywał to bydło, które teraz wali drzwiami i oknami do Europy. I tylko to mnie obchodziło, ale nie rób z niego jakiegoś wporzo gościa, bo nim nie był.

   niestety afryka jeszcze nie jest gotowa na demokrację

   Pełna zgoda

  •  

   pokaż komentarz

   Amerykanom Chińczyką i rosjaną

   @bi-tek: Ty tak specjalnie napisałeś pierwszą końcówkę dobrze, a dwie pozostałe z błędem :D ?

  •  

   pokaż komentarz

   @bi-tek

   Amerykanom Chińczyką i rosjaną

   Ja p!$%$$?e

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli historia najnowsza Polski czegoś nas uczy, to uczy nas jednego: Polacy masowo występowali przeciwko władzy dopiero wtedy, kiedy zaczynało brakować kiełbasy. Masowe protesty z 1956, 1970, 1976 i 1980 były poprzedzone podwyżkami cen podstawowych produktów spożywczych. Poza tym strajków i protestów nie było. Nie byłoby też 1989 roku, gdyby nie brak podaży wielu produktów. Nie jest wyjątkiem 1968 rok, bo poza garstką inteligencji, nikt wtedy nie wychodził na ulice.

 •  

  pokaż komentarz

  Sympatia do PiS może spaść

  Z kogo oni jaja sobie robią? Ważne, że bynajmiej bombelki dostały, tamci tylko kradli (to gdzie akty oskarżenia), a ci się dzielą, robłota jako tako jest, co jeść jest, ciepła woda jest, telewizor z TVP jest. Ich tylko to interesuje.

Dodany przez:

avatar WirtualnaPolska dołączył
554 wykopali 24 zakopali 2.2 tys. wyświetleń