•  

  pokaż komentarz

  Media Narodowe? Wypada przypomnieć wypowiedź ich redaktora naczelnego (który jest jednocześnie prezesem stowarzyszenia Marsz Niepodległości) na temat tego co LGBT chce zrobić z Polakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: No a co on tutaj nie prawdziwego powiedział?

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Naprawdę sadzisz, że celem organizacji LGBT jest doprowadzenia do tego, by wszyscy w kraju stali się homo i by Polacy z tego powodu wygineli?

   pokaż spoiler spoiler - nie da się zarażać homoseksualizmem

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Nie da się zarażać, ale da się promować i wprowadzać błędną retorykę że to normalne. Przez co jest odsetek ludzi, którzy tylko przez te sugestię i przyzwolenie społeczne tłumacząc np. swoje wcześniejsze porażki z kobietami zostaną homo. Nie wspominając już o dzieciach, które są znacznie bardziej podatne na takie sugestie. Nikt nic nie ma przeciwko homo, tylko nie wprowadzajmy retoryki że to jest normalne, bo nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   Przez co jest odsetek ludzi, którzy tylko przez te sugestię i przyzwolenie społeczne tłumacząc np. swoje wcześniejsze porażki z kobietami zostaną homo

   @koper89: xDDDDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @skandal01: Nie ma żadnej mody, nie można pod "przyzwoleniem" społecznym polubić jej, po prostu jedyna droga do zostania homo jest się urodzić z tym!

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Czyli mówisz, że ktoś mógłbyś tak po prostu zacząć sypać z mężczyznami gdyby mu nie szło z kobietami, mimo, że jest hetero? xD To tak nie działa. Tylko ktoś niepewny swojej orientacji mógłby tak twierdzić i potem tak zrobić. A to oznacza, że taki ktoś nigdy nie był tak naprawdę hetero.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Ale to jest normalne. Jak to powiedzial ten pan „Nie ma dzietności” ale nie dla tego ze promuje się fakt jakim jest istnienie mniejszosci seksualnych oraz fakt ze jest to zupelnie normalne tylko dlatego ze ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż przewalanie pieluch 4-5 dzieci. Nie ma dzieci bo ludzie sa leniwi i wygodni a nie przez jakies wyimaginowane wysrywy prawakow.

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Ty na prawdę k?!@a wierzysz że rodzisz się cały zaprogramowany i już nic w życiu nie można zmienić? To widzę z jednej strony #bekazkatoli, a z drugiej istnieje niezależny ode mnie program który po prostu jest i całe życie mam już wyreżyserowane.

   @AntyDojcz nie to nie jest normalne. Tak samo jak nie jest normalna zoofila, pedofilia, dendrofilia i wiele innych, jest do skrzywienie od naturalnego pociągu seksualnego, jakim też za pomocą narządów rozrodczych i ich funkcji (prokreacja), stworzyła natura. Co nie znaczy że nie istnieje, i że np. homoseksualizm szkodzi "komuś" w odróżnieniu od innych wymienionych skrzywień. Jednak nie zmienia to faktu że normalne to nie jest!

  •  

   pokaż komentarz

   Ty na prawdę k?%$a wierzysz że rodzisz się cały zaprogramowany i już nic w życiu nie można zmienić?

   @koper89: Nie sądzę, by orientacja seksualna mogła być zmieniona:

   Hypotheses for the impact of the post-natal social environment on sexual orientation are weak, especially for males.[7] There is no substantial evidence which suggests parenting or early childhood experiences influence sexual orientation,[8][9] but research has linked childhood gender nonconformity and homosexuality.[10][11][12]

   https://en.wikipedia.org/wiki/Environment_and_sexual_orientation

  •  

   pokaż komentarz

   @R187 Zaraz Ci wkleję cytaty z biblii, też uwierzysz od razu?

  •  

   pokaż komentarz

   Jednak nie zmienia to faktu że normalne to nie jest!

   @koper89: Ok, uznajmy że to nie jest "normalne". Czy nienormalność jest wystarczającym powodem, żeby czegoś zakazywać?
   Bo wiesz, jest taki model państwa, który zwalcza wszelkie odstępstwa od przyjętej "normalności". Jeśli się nie domyślasz jaki to model, to podpowiem że zaczyna się na literkę F.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Nikt nie planuje tego zakazywać i nawet stan obecny tego nie zakazuje. Po prostu zakazać trzeba propagandy i jej finansowania która mówi o tym że jest to normalne to wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Kto i na jakiej podstawie zadecyduje o tym, gdzie jest granica między propagandą, a wyrażaniem swojego zdania? Albo szerzenie jakich poglądów można finansować, a jakich nie?
   Bo ktoś inny mógłby powiedzieć, że np. uznaje religię katolicką za szkodliwą i "nienormalną" z jego punktu widzenia, a zatem żąda zakazu jej propagowania. I miałby do tego dokładnie takie samo prawo, jak zwolennik Konfederacji żądający zakazu promocji LGBT.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: To że trudno wyznaczyć granicę nie znaczy, że nie powinniśmy działać. I też jest wiele osób które żąda zakazu propagowania religii katolickiej. Ale fakt jest taki że jest to subiektywna opinia. Jednak, żyjemy w demokracji także wola większości powinna być tutaj reprezentowana.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: To nieco wypaczone określenie demokracji. To nie jest tak, że większość może zadecydować, by pozostała mniejszość została niewolnikami.
   W normalnej demokracji szanuje się jakieś podstawowe prawa mniejszości, zwłaszcza prawo do swobody wyrażania poglądów.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Akurat to co piszesz, to kompletne zaprzeczenie demokracji! Ale fakt, po to jest prawo, żeby wyznaczać granicę. Ale w demokracji właśnie wola większości powinna być respektowana. I tak jak pisałeś wcześniej to co jest "podstawowym prawem mniejszości" jest też dyskusyjną sprawą. Dlatego w demokracji, wola większości stanowi i definiuje te tematy, poparta obowiązującym prawem. Sam nie jestem zwolennikiem demokracji, ale na tym ona polega.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Demokracja polega właśnie na uszanowaniu praw mniejszości, polecam wrócić na lekcje WOSu, jeśli tego nie wiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Kompletna bzdura, czyli według Ciebie, w demokracji, niezależnie od tego co myśli większość, mniejszość powinna mieć racje? Parafrazując to co napisałeś? Bo c definiuje wg. ciebie co to jest to prawo mniejszości? Mniejszość?

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Ale co to jest to prawo mniejszości według Ciebie? I kto to definiuje? Macie obecnie te same prawa, w prawie nie ma żadnej segregacji. My się nie zgadzamy żeby ustanawiać większe prawa dla mniejszości!

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Chodziłeś na ten WOS czy nie?

   Zasada poszanowania praw mniejszości
   W dzisiejszym państwie demokratycznym decyduje większość, a więc wola narodu nigdy nie jest jednością. Demokracja funkcjonująca jako wola większości społeczeństwa, w bardzo łatwy sposób mogłaby się przerodzić w rządy jednostki, w tyranię. Większość nie zawsze ma jednak rację. Aby zapobiec rządom tyrana wprowadzono zasadę poszanowania praw mniejszości. Władza większości społeczeństwa została w ten sposób ograniczona, a mniejszościom zostały przyznane prawa. Są to prawo do zachowania i praktykowania swojej religii, do swobody wypowiedzi czy posiadania możliwości udziału w życiu publicznym i politycznym państwa.


   https://www.wosna5.pl/cechy_ustroju_demokratycznego

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: To co piszesz to są tylko teoretyczne rozważania Korwina o demokracji, który albo nie rozumie, albo celowo stara się ją przedstawić w teoretycznie możliwie najgorszym świetle.
   Tylko że to się nie dzieje w żadnej cywilizowanej demokracji na zachodzie. Mniejszości są szanowane, prawo jest respektowane, państwa są stabilne.

   Bo wbrew sugestiom Korwina większość ludzi to nie są samolubni idioci, którzy przy pierwszej nadarzającej się okazji przegłosowaliby prawo pozwalające im np. bezkarnie okradać, gwałcić i mordować wybraną mniejszość. Ludzie to nie zwierzęta.
   Oczywiście demokracja ma pełno wad, ale lepszego systemu rządów niestety nikt jak dotąd nie wymyślił.

  •  

   pokaż komentarz

   My się nie zgadzamy żeby ustanawiać większe prawa dla mniejszości!

   @koper89: Usunięcie z życia publicznego i politycznegi wyoutowanych homoseksulistów - tego chce Konfederacja.

  •  

   pokaż komentarz

   jgorszym świetle.
   Tylko że to się nie dzieje w żadnej cywilizowanej demokracji na zachodzie. Mniejszości są szanow


   @lewoprawo: I według Ciebie zachód jest dobrym przykładem cywilizowanej demokracji? Mieszkałem 3 lata w Anglii i idealizowanie tamtego ustroju to jakieś nieporozumienie. Tam dokładnie widać jakie zagrożenia idą za próbą "spełnienia" praw mniejszości.

   @R187: Nie homoseksualistów tylko homo propagandy która próbuję zakląć rzeczywistość że homoseksualizm to coś normalnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Skoro w Europie tak źle Ci się żyje, to gdzie na świecie bardziej wolałbyś żyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Nie żyje mi się źle w Europie a w poszczególnych krajach zachodu, t.j. wymienione wyżej UK. Czyli wolałbym żyć tutaj w Polsce, gdzie wróciłem, bo jeszcze tutaj nie daliśmy sobie wejść na głowę, politycznej poprawności, ograniczaniu wolności słowa, bo rzekoma mowa nienawiści, homo propaganda i "obrona" mniejszości religijnych, która prawdopodobnie jeszcze za naszego życia przestanie tam być mniejszością, patrząc na dzietność.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: A tak szacunkowo to ile lat zajmie homopropagandzie zniszczenie zachodniej cywilizacji? 5? 10? 50?

   Kiedy Korwin, Braun lub jacyś pisowcy będą mogli powiedzieć "A nie mówiłem" lub przeprosić za bzdury, które włożyli go głów młodym ludziom?

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: No w mojej ocenie już zniszczyła (co nie znaczy że się już zatrzymała), dlatego jestem tu w Polsce, nie w UK.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: A w czym dokładnie objawia się to zniszczenie?

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Tak jak napisałem wyżej. Ale na moim przykładzie mieszkania w Birmingham. Całe białe zamożniejsze społeczeństwo wyniosło się na "przedmieścia", bo w mieście panuje przeogromny syf. Widać które dzielnice są zamieszkane przez muzułmanów, które przez imigrantów z innych części globu. Wszyscy w prywatnych rozmowach, przynajmniej z ludźmi zamożniejszymi, powiedzą Ci, że nienawidzą tego syfu, co się stał w ich kraju, ale każdy boi się to otwarcie powiedzieć, bo mowa nienawiści. Ilość bezdomnych po prostu niezliczona, w porównaniu np. z miastami w Polsce. W Birmingham akurat homo propaganda była dosyć tępiona, bo tutaj mniejszość muzułmańska skutecznie z nimi walczyła i było to zdecydowanie niebezpieczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: A czy dopuszczasz taką możliwość, że można być np. zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, a przeciwnikiem otwierania granic na masowe migracje muzułmańskich imigrantów?
   Chodziło mi o przykłady niszczenia cywilizacji wskutek "homopropagandy", a nie muzułmańskich mniejszości.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie homoseksualistów tylko homo propagandy która próbuję zakląć rzeczywistość że homoseksualizm to coś normalnego.

   @koper89: Dla Korwina wyoutowany homoseksualista przestaje być "homosiem" a zaczyna być "tfu, gejem":

   źródło: streamable.com

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Chodziło mi o wyniszczanie cywilizacji wskutek nadawania specjalnych praw "mniejszości" i politycznej poprawności. Czyli jesteś zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, ale muzułmańskich imigrantów to już nie szanujesz? To już wyższy poziom rasizmu chyba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Dla Korwina osoba, która uczestniczy w homo propagandzie - np. zrównaniu małżeństwa kobiety i mężczyzny z małżeństwem jednopłciowym, co jednoznacznie wskazywałoby na to, że homoseksualizm jest normalny, a jak ustaliliśmy wcześniej, tak nie jest, jest "tfu, gejem" który próbuje indoktrynować, bardzo niebezpieczny pogląd, jakim jest zrównanie homoseksualizmu, z czymś normalnym i naturalnym. Ale nie zrozum mnie źle, sam nie uważam, żeby wyrażenia, jakich użył Korwin, były odpowiednie. Ale sam sprzeciw na propagowanie tego wyrażam, ale bez tych obscenicznych określeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Co ma rasizm do popierania małżeństw homo? Wiele osób liberalnych światopoglądowo krzywo patrzy na religie (na chrzesćijanstwo czy islam), za to przychylnie na małżeństwa homoseksualne.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli jesteś zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, ale muzułmańskich imigrantów to już nie szanujesz?

   @koper89: Tak, bo widzę tu taką jedną malutką różnicę. Muzułmanie chcą nakłonić innych do życia tak jak oni. Homoseksualiści nie.
   Chyba że wyjaśnisz mi, w jaki sposób zmieni się Twoje życie, jeśli jakaś nie mająca z Tobą nic wspólnego homoseksualna para będzie mogła zawrzeć małżeństwo?

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: To, że w obu przypadkach jest jakaś mniejszość, z którą większość się nie zgadza. I w przytoczonej wiedzy z WOSu przez Ciebie powinieneś oba te poglądy stawiać na równi, bo w obu przypadkach jakieś tam prawa mniejszości (która ta mniejszość sama definiuje), są łamane.

  •  

   pokaż komentarz

   w jaki sposób zmieni się Twoje życie, jeśli jakaś nie mająca z Tobą nic wspólnego homoseksualna para będzie mogła zawrzeć małżeństwo?

   @lewoprawo: Już tłumaczę, poprzez małżeństwo osób jednopłciowych, nadawane są im prawa, które im nie przysługują, gdyż małżeństwo, ma na celu prokreację, dlatego np. można się rozliczać wspólnie z żoną, dostać status prawny, który później ma na celu dobro całego społeczeństwa, potomstwo, które później będzie zarabiało na nasze emerytury. Ale oczywiście nie jest to jedyny powód i jak wiadomo, nie każde małżeństwo musi posiadać dzieci. Kolejnym powodem jest to, co napisałem wcześniej, przez "zaakceptowanie" tego, że homoseksualizm jest normalny, dzieci, które podlegają największym wpływom, będą często pod presją swoich problemów, ucisku, czy też zwykłej mody, bardziej skłonne do "zachwiania" tożsamości seksualnej. Przez co jest to w szczególności, prewencja przed deprawacją naszych dzieci. No i homoseksualiści (Ci, którzy promują propagandę) każą mi dokładnie tak jak muzułmanie myśleć, tak jak oni, czyli że homoseksualizm to coś normalnego, czego ja po prostu nie uznaję.

  •  

   pokaż komentarz

   deprawacją naszych dzieci.

   @koper89: Naszych dzieci? Piszesz w imieniu swoim i małżonki?
   Myślałem, że zwolennik Korwina uznaje, iż wychowanie dzieci jest indywidualną sprawą rodziców i nikomu nic do tego. Jeśli ktoś chce, by jego dziecko nie uznawało homosekualizmu za powód to szyderstw, strachu i nienawiści, to nie widzę w tym nic złego.
   Jeśli Ty chcesz swoje dziecko wychować tak, że powinno bać się, nienawidzić lub wyśmiewać gejów, to proszę bardzo.

   Ja nadal nie rozumiem, dlaczego tak bardzo chcesz wtykać nos w życie innych ludzi pod pretekstem obrony cywilizacji. Małżeństwa homoseksualne kompletnie nie dotyczą Ciebie i Twojej rodziny, a jednak chcesz ich zabraniać. Skąd taki zamordyzm?

  •  

   pokaż komentarz

   wać gejów, to proszę bardzo.

   Ja nadal nie rozumiem, dlaczego tak bardzo chcesz wtykać nos w życie innych ludzi pod pretekstem obrony cywilizacji. Małżeństwa homoseksualne kompletnie nie dotyczą Ciebie i Twojej rodziny, a jednak chcesz ich zabraniać. Skąd taki zamordyzm?

   @lewoprawo: To nie jest żadne wtykanie nosa, po prostu nie zgadzam się na uznanie czegoś nie normalnego, normalnym. Czemu ty wtykasz nos w moje sprawy i chcesz, żebym jednak uległ i uznał, że homoseksualizm to coś normalnego i zaakceptował związki jednopłciowe, które małżeństwami z definicji być nie mogą. Jak osoby homoseksualne, chcą dziedziczyć, czy też móc dowiedzieć się o stanie zdrowia, mogą to zrobić teraz, za pomocą umów cywilno-prawnych czy też upoważnień. I nie mam zamiaru im tego zabierać. Po prostu nie zgadzam się na zmianę definicji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny oraz zaakceptowaniu tego, że związki jednopłciowe są normalne.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Nikt Ci nie każe uznawać ich za normalne, wielu uważa za nienormalną wiarę w religię, ale tego nie zabraniają. Zresztą cytując wikipedię "Badania naukowe wykazały, że homoseksualizm jest normalną i naturalną wariacją w ludzkiej seksualności i nie jest sam w sobie źródłem negatywnych skutków psychologicznych"
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
   Linki do badań:
   https://www.apa.org/topics/lgbt/orientation
   http://web.archive.org/web/20190614224959/https://www.paho.org/hq/index.php?option=com_content&view=article&id=6803:2012-therapies-change-sexual-orientation-lack-medical-justification-threaten-health&Itemid=1926&lang=en
   Więc "nienormalność" homoseksualizmu to raczej Twoja indywidualna i poparta wyłącznie Twoimi przemyśleniami opinia. Oczywiście masz do niej prawo.

   Tylko wciąż nie rozumiem, dlaczego chcesz odmawiać innym czegoś, co by ich uszczęśliwiło i ułatwiło im życie, kiedy ta sprawa kompletnie Cię nie dotyczy.
   Ja wyznaję zasadę, że moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna wolność kogoś innego. Zamordystów nie potrafię zrozumieć, więc wybacz mi moją dociekliwość.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Dokładnie każesz mi uznawać, że to jest normalne, tym co napisałeś. I tak jak pisałem nic nie odmawiam homoseksualistom, są umowy cywilno-prawne które to umożliają. Ja nie uznaję zmiany określenia małżeństwa, jako związku innego niż kobiety z mężczyzną. Tak samo nie uznaję iż jest więcej płci niż 2 (co jest biologicznie uzasadnione).

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: A co konkretnie zmieniłoby się w Twoim życiu, gdyby to określenie małżeństwa zostało zmienione? Wstajesz rano, myjesz zęby i co dalej? Jakie zmiany?
   Czy nie uznajesz, bo nie i już? Niech mają trudniej homoseksualiści, którzy chcą tworzyć związki, bo... bo po prostu niech mają trudniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Przecież Ci to już napisałem, co by się zmieniło. A co by się w twoim życiu jakbyśmy zalegalizowali zoofilie (załóżmy, że nie masz zwierzęcia w domu)?

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Zoofilia jest zakazana z zupełnie innego powodu, tego samego co pedofilia. Ogólnie zmuszanie do czynności seksualnej kogoś, kto prawnie nie może na nią wyrazić zgody, jest złe.
   Homoseksualizm natomiast dotyczy 2 dorosłych ludzi, z których każdy może świadomie wyrazić zgodę. Więc to jest zupełnie inna i nijak nie związana z zoofilią/pedofilią/nekrofilią sprawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: A ja tego nie uznaję, uważam, że to dyskryminacja zwierząt, że zabierasz im możliwości czynności seksualnej z człowiekiem. Jakim prawem definiujesz, że pies nie może uznać, że chce kopulować z tym człowiekiem? Skoro ja nie mogę uznać, że dla mnie seks jednopłciowy to coś niezdrowego i nienormalnego? Gdzie jest granica tego absurdu?

  •  

   pokaż komentarz

   Jakim prawem definiujesz, że pies nie może uznać, że chce kopulować z tym człowiekiem?

   @koper89: Takim, że nie spotkałem jeszcze psa, który umiałby mówić albo pisać, by przekazać światu informację o takiej zgodzie.
   Zresztą jeśli homoseksualista nie wyrazi zgody na seks z innym homoseksualistą, a do seksu dojdzie - to też jest to złe i powinno być karalne, bo to po prostu gwałt.

   Domyślnie u nikogo nie zakłada się zgody na seks, serio muszę takie rzeczy tłumaczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Serio, musisz bo właśnie napisałeś, że tylko osoby mówiące mogą wyrazić zgodę. Zresztą dobra, skończmy bo już i tak ściana tekstu powstała. Tak jak pisałem dla mnie związki jednopłciowe i uznanie ich normalności to deprawacja i do tego pole do dalszego liberalizowania pojęcia rodziny z czym się nie zgadzam i uważam za bardzo ryzykowne w wychowaniu dzieci. Ty się z tym nie zgadzasz, szanuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: @lewoprawo: Czy zwierzęta w rzeźni wyrażają zgodę na poddanie się ubojowi? Czy krowy wyrażają zgodę na to, by ktoś wkładał im w odbyt rękę podczas wykonywania zabiegu sztucznej inseminacji (robi się to by przez ścianę jelita wyczuć czy narzędzie do wprowadzania nasienia przeszło przez szyjkę macicy)? Zoofilia nie jest tak naprawdę zakazana z uwagi na dobro zwierząt tylko raczej ochronę ogólnie pojętej moralności społeczeństwa. Gdyby chodziło o dobro zwierząt, to istniał by zakaz zabijania ich, eksprymentowania na nich, trzymania w klatkach, zmuszania do wykonywania rzeczy których naturalnie nie robią (np. tresura dzikich gatunków w cyrku), itd. Z tego samego powodu zakazane jest kazirodztwo pomiędzy dwójką dorosłych osób.

  •  

   pokaż komentarz

   tylko raczej ochronę ogólnie pojętej moralności społeczeństwa.

   @R187: I w sumie lepiej bym nie ujął dlaczego, ja nie zgadzam się na uznanie związków jednopłciowych jako małżeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @koper89: Nie znaczy, że ogół społeczeństwa ma tu racje z punktu widzenia etyki, jest to moralność wywiedzona ze starożytności, gdzie choćby w Biblii za takie rzeczy przewidziana była kara śmierci. Kazirodztwo dwojga dorosłych osób jest typowym przestępstwem bez ofiary.