•  

  pokaż komentarz

  Tusk zapierdzielił ponad 150mld. I powiedział że pieniądze z OFE to nie są nasze pieniądze: https://www.youtube.com/watch?v=QwRA6IKte7A
  Dzisiaj mamy ustawę w której zapisane jest że są to prywatne pieniądze. Opłata za przeniesienie do IKE to 15% to i tak mniej niż opodatkowanie emerytury z ZUS, jeśli te pieniądze trafiłyby do ZUS w przyszłości przy wypłacie emerytury zabrano by nam z nich 17%. W dodatku IKE jest dziedziczone.
  Można nie lubić PiS ale nie można Łgać. Bo plując na wszystko bez pomyślunku nie odróżnimy co jest dobre a co złe, będziemy tylko wiedzieć co jest PeOwskie a co PiSowskie.

  •  

   pokaż komentarz

   @LECH_TACZKA: No ale łgać to bycie modnym i plusowanym, tłuszcza to lubi. Fakty są takie że PiS nie jest w stanie naprawić utraconego zaufania do Państwa w kwestii emerytur po manewrze Rostowskiego/Tuska chroniącym się przed przekroczeniem progu.
   To jeszcze dodam że z PPK można się ZAWSZE wypisać nikt tej kasy Wam nie zabierze!!!
   A jak politycy będą majstrować w przyszłości przy PPK to NIKT nie wpłaci już do tego ani grosza.

  •  

   pokaż komentarz

   @LECH_TACZKA: przedtem tez bylo zapisane, ze sa to nasze pieniadze. Mozliwosc specustaw i brak mozliwosci zaskarzenia ich spowodowal to, ze wyrok taka falandyzacja prawa byl (zauwaz, ze przy glosach odrebnych). A byl taki dlatego, ze TK niestety ma w swoim statucie nie tylko stanie na strazy prawa, co niestety jest glupie, bo w przypadku, gdy pieniadze zostaly zajumane i bylby problem z ich oddaniem i tu wkracza stanie na strazy finansow publicznych.... Co w przypadku trybunalu jest moim zdaniem kuriozalne, tak jak kuriozalne sa specustawy. Jak mi wytlumaczysz, ze pieniadze, za ktorych przekazanie ZUS pobral sobie prowizje, zapisane na Twoim prywatnym koncie, dziedziczone i uwaga - musiales podpisac prywatna umowe z firma zarzadzajaca tymi pieniedzmi, nie sa Twoje?

 •  

  pokaż komentarz

  Co to jest jakieś śmieszne 20 miliardów skoro juz brakuje na emerytury i renty prawie 350 miliardów.

  Po prostu ratują czym się mogą.

 •  

  pokaż komentarz

  pracuj legalnie w bolzce, zostań wydymany, profit? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  PO zabralo, PiS zabral, zieeew historia zatacza kolo. Powodzenia z PPK (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dodany przez:

avatar k1fl0w dołączył
3780 wykopali 81 zakopali 51.4 tys. wyświetleń