•  

  pokaż komentarz

  Ale to wtedy wszystkie składki od początku płacenia oddają przy tej odmowie? Czy zmienili potajemnie zapisy w umowach i niewywiazywanie się z umów jest nagle legalne? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Beka z brytoli tak ich tresują a ci dalej ciichutko.

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: Raczej nie. Brytowie są szeroko znani ze swoich złodziejskich skłonności.

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: raczej podali taką informację bez analizy przepisów i umów jak to urzędnicy mają w zwyczaju, myśleli że służba zdrowia jest nadana za darmo przez rząd a teraz wycofają się z tego po cichu rakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa i cyk zgłoszenie do TSUE póki jeszcze można xD

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: w uk sluzba zdrowia jest darmowa dla kazdego rezydenta ktory przebywa w uk ponad 181 dni w roku. Placisz skladki na umowie o prace na national insurance i income tax ale w teorii nie jest to jak ubezp zdrowotne w Polsce przy UoP.

   https://www.gov.uk/national-insurance/what-national-insurance-is-for

  •  

   pokaż komentarz

   @adriano30:

   Brytowie
   Anglosasi.

   źródło: i.kym-cdn.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli a raczej dzieci Brytów, Anglów, Sasów, Jutów i Bóg wie jeszcze kogo

  •  

   pokaż komentarz

   @Halbr: I chowu wsobnego na modłę Habsburgów xD

   źródło: s.ciekawostkihistoryczne.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: XDDD dobrze ze was htfu polakow nie tresują xDd

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml pracuję w szpitalu w uk i naprawdę trzeba się postarać żeby taką kartkę otrzymać. Jeden nasz otrzymał jak nasrał specjalnie na łóżko, kazał to posprzątać i rasistowsko zwyzywał pielęgniarkę z Indii która mu nie mogła podać więcej leków przeciwbólowych ;)

  •  

   pokaż komentarz

   pracuję w szpitalu w uk i naprawdę trzeba się postarać żeby taką kartkę otrzymać.Jeden nasz otrzymał jak nasrał specjalnie na łóżko, kazał to posprzątać i rasistowsko zwyzywał pielęgniarkę z Indii która mu nie mogła podać więcej leków przeciwbólowych ;)

   @darjahn: PRZECIEŻ TO ABSOLUTNIE NORMALNE, TO JEST WOLNOŚĆ, KTÓRĄ LEWACTWO CHCE OGRANICZYĆ!

  •  

   pokaż komentarz

   Jeden nasz otrzymał jak nasrał specjalnie na łóżko, kazał to posprzątać

   @rzep: To jest ta słynna prawicowa wolność wypowiedzi i ekspresji xD

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn: ale to co on zrobił podlega nie tylko pod rasizm ale też zwyczajne zakłócanie porządku. Czy jak ktoś w poczekalni pokłóci się z roszczeniowym negroidem i na jego prośbę o ustąpienie w kolejce odmówi a słysząc jego skomlenie że jest "rasistą" powie kilka słów za dużo to jego też nie obsłużycie narażając jego zdrowie i życie?

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: czyli masz wykonać usługę pomimo że ktoś traktuje cię nieludzko?

  •  

   pokaż komentarz

   Czy zmienili potajemnie zapisy w umowach

   @reddml: w jakich umowach? Podpisywałeś jakąś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: moja żona miała rękę w UK złamaną i byliśmy przez to kilkanaście razy w szpitalu (przez 3 miesiące nie wiedzieli czy jest zlamana czy nie i potrzebowali 3 prześwietleń i jakiegoś skanu 3d ale to inny temat) i kilka razy spotkaliśmy się z ćpunami którzy robili aferę o nic (nie na nad ale ogólnie wyzywali pracowników i ludzi) i moim zdaniem ten przepis jest dobry. Zachowując się jak krul na dopalaczach sami sobie szkodzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn: Ale zdaj sobie sprawę, że tutaj chodzi o łatwość w niewłaściwym kierunku wykorzystania tego prawa. Już obecnie jak masz zbyt odmienne poglądy od postępowych w europie, to mimo tego, że jesteś zwolennikiem równości pod względem godności, to nazwą ciebie rasistą (wystarczy, że dasz znak równości pomiędzy wymową sloganów"It's okay to be black" i "It's okay to be white"), a następnie na podstawie twojej "myślzbrodni" i zaszufladkowania wystawią Ci taką kartkę, bo będą mieli politykę masowego wystawiania takich kartek takim osobom i na tej podstawie zmuszą Ciebie do odmowy ich leczenia, by ich fizycznie eliminować z społeczeństwa.
   Wyrwa już jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml: a najlepsze jest to że ma to tyle wspólnego z tresowaniem i nietolerancją co "Strefy wolne od LGBT" z no go zones. Obydwa to zwykle kłamstwa. W całej sprawie chodzi o agresywne zachowania a nietolerancja jest dodatkiem, moim zdaniem dobrym. Nie chcę żeby jakiś ćpun który całe życie grosza podatku nie zapłacił w szpitalu mnie wyzywał od Polaczków czy klepał dziewczyny po tyłku bez żadnych konsekwencji.
   Ten wykop powinien być zakopany jako informacja nieprawdziwa i normalne info dodane o tym że jeden z oddziałów (nie cały NFZ brytyjski xd) będzie odmawiał leczenia za agresywne lub nietolerancyjne zachowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666: gówno prawda, w UK tylko ekstremalne prawicowe i lewicowe przypadki mają problemy z prawem. I dobrze, każda skrajność powinno się zamykać, prawica jest tak samo szkodliwa jak lewica. Nic w życiu nie jest czarno białe a to prawo jest skierowane głównie przeciwko patologii która nie płaci podatków i robi afery.

  •  

   pokaż komentarz

   a następnie na podstawie twojej "myślzbrodni" i zaszufladkowania wystawią Ci taką kartkę, bo będą mieli politykę masowego wystawiania takich kartek takim osobom i na tej podstawie zmuszą Ciebie do odmowy ich leczenia, by ich fizycznie eliminować z społeczeństwa.
   Wyrwa już jest.


   @papuv666: Przecież to są skondensowane #urojeniaprawakoidalne

   Nie jest to żadna "wyrwa", tak samo wyrwą nie jest to, że mogą Cię odmówić leczenia jeśli niszczysz sprzęt, obrażasz, grozisz czy w inny sposób zakłócasz porządek.

  •  

   pokaż komentarz

   @jezdem_na_odwygu:

   ale to co on zrobił podlega nie tylko pod rasizm ale też zwyczajne zakłócanie porządku.

   Więc gdyby się nie zesrał, a tylko wyzywał rasistowsko pielęgniarkę, to już wszystko byłoby ok?

   to jego też nie obsłużycie narażając jego zdrowie i życie?

   Jakbyś przeczytał co komentujesz, to byś zobaczył, że zasada dotyczy tylko sytuacji, w której bezpiecznie można takiego leczenia odmówić. Jeśli czyjeś zdrowie i życie jest bezpośrednio zagrożone, to będą Cie leczyć nawet jak będziesz się zachowywał źle.

   źródło: paczaizm.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: To nie są urojenia, tylko coś, co zadziałało w przypadku np. Sumlińskiego, gdy jechał na wyspy brytyjskie.
   https://dorzeczy.pl/kraj/64087/Sumlinski-zatrzymany-na-lotnisku-w-Londynie-Policja-pyta-o-ekstremistyczne-poglady.html

  •  

   pokaż komentarz

   @t0m3k_: Jeśli prawica prawa nie łamie, to dlaczego jest zamykana ?
   A dlaczego lewica łamiąca prawo zamykana nie jest ?

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666: Ale dlaczego nagle mówisz o wpuszczaniu imigrantów do kraju, a nie usługach publicznych dla obywateli?

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: Widać nie zrozumiałeś - mówię o wykorzystywaniu prawa w niewłaściwy sposób.
   A poza tym nie mówiłem o wpuszczaniu imigrantów, bo Sumiński nie był tam imigrantem.
   Imigrant wprowadza się do twojego kraju, a nie go odwiedza.

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666: Dlaczego w niewłaściwy? Mają prawo ograniczające wjazd do ich państwa ekstremistów religijnych i politycznych.

   A poza tym nie mówiłem o wpuszczaniu imigrantów, bo Sumiński nie był tam imigrantem.
   Imigrant wprowadza się do twojego kraju, a nie go odwiedza.


   A skąd oni mają to wiedzieć jakie on ma plany? Mało to Polaków pojechało np. do USA na wizie turystycznej i siedzi tam już 20 lat?

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: Zacznijmy od tego, że to nie jest ekstremista, ale go do nich zaliczyli i właśnie o tym mówię. Tak samo tutaj - nie musisz być rasistą - starczy, że jesteś nieprawomyślny i Cię do rasistów zaliczą mimo iż jesteś za tolerancją.

   Natomiast co do planów - nie zawracają Polaków emigrujących do Anglii, bo jesteśmy w UE i my nie musimy wręcz mieć do tego żadnej wizy ...
   Poza tym oni nie zatrzymali go za to, że chciał niby emigrować, bo wiedzieli że nie chciał - ale dlatego, że linia polityczna uznawała go za rasistę, którym nie był.
   Tak nawiasem - jeśli chcesz faktycznie być rasistą, a nie być uznawany za rasistę - zapisz się do antify.

  •  

   pokaż komentarz

   Zacznijmy od tego, że to nie jest ekstremista, ale go do nich zaliczyli i właśnie o tym mówię.

   @papuv666: Jest. Człowiek piszący zmyślone książki mające na celu zdyskredytowanie przeciwników politycznych - jak najbardziej.

   Tak samo tutaj - nie musisz być rasistą - starczy, że jesteś nieprawomyślny i Cię do rasistów zaliczą mimo iż jesteś za tolerancją.

   Ale nic takiego nie ma miejsca, ani nic takiego te zasady nie mówią.

   Natomiast co do planów - nie zawracają Polaków emigrujących do Anglii, bo jesteśmy w UE i my nie musimy wręcz mieć do tego żadnej wizy ...

   A co ma do tego wiza? Nadal mają prawo przeprowadzać kontrolę osób, które uważają za potencjalnie niebezpieczne.

   Poza tym oni nie zatrzymali go za to, że chciał niby emigrować, bo wiedzieli że nie chciał - ale dlatego, że linia polityczna uznawała go za rasistę, którym nie był.

   Ciągle nie rozumiesz. Zatrzymali go, bo chciał wjechać do ich kraju, a jest uznawany za politycznego ekstremistę. Zatrzymanie ma wyjaśnić cel tego wjazdu i czego mają się służby spodziewać.

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666: dawaj konkrety. Konkretne przypadki lewicy łamiącej prawo i nie zamykanej. Następnie prawicy nie łamiącej prawa i zamykanej.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: Zacznijmy od tego, że ekstemistami była IRA, a teraz jest ISIS.
   W Polsce trudno znaleźć ektremistów, ostatnimi mi znanymu byli : Kwiatkowski, bo chciał wysadzić parlament, czy Kramek, który namawiał do puczu.
   Sumliński nie ma z takimi cechami nic wspólnego.

   Skoro nie dostrzegasz tego, że ludzi i nieprawomyślnych poglądach uznają za rasistów (a tak UE ustami Verhofsztada nazwała wszystkich ludzi idących w Polskim marszu niepodległości rasistami bez względu na nację i kolor skóry), to trudno mi z tobą dyskutować, bo jesteś ślepy na fakty.
   Takie rzeczy mają miejsce na całym zachodzie i są normą.

  •  

   pokaż komentarz

   @t0m3k_: Lewica - Verhofsztad za szkalowanie ludzi biorących udział w marszu niepodległości.

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666: to teraz do drugiej strony dodaj mnie bo szkalowałem lewackie marsze i też nie jestem w pierdlu. Czyli remis, miałem rację.
   Żeby nie było skrajnie prawicowe marsze też bym szkalował ale takich nie spotkałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @t0m3k_: Ale ty tego nie robiłeś publicznie tak, że Cie cały świat widział, bo nie jesteś osobą publiczną.
   Poza tym ja nie wiem, kim ty nawet jesteś ...
   A Vehovsztad jest osobą publiczną i mówił to w parlamencie UE przed kamerami w transmisji na cały świat.

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn:

   na łóżko, kazał to posprzątać i rasistowsko zwyzywał pielęgniarkę z Indii która mu nie mogła podać więcej leków przeciwbólowych ;)

   Wśród znajomych miałem przypadek potwornych skutków ubocznych chemii. Tylko morfina pomagała i non stop były problemy w jej wydawaniu.
   Teraz mam znajomą w szpitalu i problemy z wydawaniem odpowiedniej ilości leków przeciwbólowych ludziom z bólem jest zbyt częsty. Mimo iż w UK jakiś czas temu była kampania /dyskusja na ten temat.

   Ponadto tzw Kliniki Bólu (zajmują się przewlekłym bólem) to tylko marnotrawienie pieniędzy. Byłem tam jako osoba towarzysząca i nigdy nic z tego nie wynikało.

   Jakoś po tym co napisałeś, pomyślałem sobie: jakby mnie tak j$!%ło, jak mnie nigdy nie j$!%ło, to dla zwrócenia uwagi zesrałbym się na łóżko i pomalował ściany, widząc jak rzeczowe podejście gówno dało

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666:

   Zacznijmy od tego, że ekstemistami była IRA, a teraz jest ISIS.\
   W Polsce trudno znaleźć ektremistów, ostatnimi mi znanymu byli : Kwiatkowski, bo chciał wysadzić parlament, czy Kramek, który namawiał do puczu.
   Sumliński nie ma z takimi cechami nic wspólnego.


   Ekstremizm nie jest związany tylko z bezpośrednim używaniem przemocy.

   Skoro nie dostrzegasz tego, że ludzi i nieprawomyślnych poglądach uznają za rasistów (a tak UE ustami Verhofsztada nazwała wszystkich ludzi idących w Polskim marszu niepodległości rasistami bez względu na nację i kolor skóry), to trudno mi z tobą dyskutować, bo jesteś ślepy na fakty.

   Ok, nawet jeśli nazwał (co może nie być dziwne patrząc na to kogo zapraszali organizatorzy i jakie bannery były tam rozwieszane).

   I co z tego? Czy jego wpis na twitterze tworzy prawo?

   Jak ktoś napisze, że Marsz Równości to "Marsz Pedofilów" to nie znaczy, że zaraz policja się rzuca wszystkich członków aresztować.

   Rozumiesz takie niuanse?

   Takie rzeczy mają miejsce na całym zachodzie i są normą.

   Co jest normą?

  •  

   pokaż komentarz

   @t0m3k_: IVDU to temat rzeka, strasznie na nich trzeba uważać (nawet zmieniając łóżko, żeby się na nadziać na jakąś igłę). Wiecznie boli 10/10, pielęgniarka szuka kogoś żeby dać coś silniejszego (potrzebne są 2 pielęgniarki) idą do kolesia, a ten sobie na papieroska wyszedł. Drogie leki oczywiście do wyj@?@nia, księciunio wraca po 30min i drze ryja gdzie jego leki (╯°□°)╯︵ ┻━┻

   @papuv666: Ok pomijając już kwestię tego czemu miałbyś takie hasła mówić w szpitalu wyjaśnię jak to działa. Wymyślacie jakieś teorie, że ktoś komuś się nie spodoba i zostanie wyrzucony. Kiedy trafia się jakiś incydent pielęgniarka zwykle informuje nurse in charge/siostrę/ward managera (zależy kto akurat jest). Zwykle starają się oni wyjaśnić sprawę, ewentualnie poinformować pacjenta, że jakieś zachowanie nie jest akceptowane, np. obrażanie personelu itd. Jeśli zachowanie nie ulega poprawie wtedy dostaje żółta kartkę. Kolejny raz: czerwona. Zwykle olewamy takich chamów, bo mają ciężki los gdzie jakaś połowa pracowników albo i więcej jest zza granicy ;) Ja raczej z politowaniem patrze na jakiegoś chama, który myśli, że chamskimi komentarzami ad personam wytrąci mnie z równowagi. Jednak jeśli ktoś się naprawdę postara to i kartkę dostanie. Po każdej takiej sytuacji wypełnia się długi incident form opisujący co się stało. A ty jako pacjent oczywiście masz prawo sam złożyć skargę.

   @Oklasky: I w czym to niby pomoże? Pielęgniarki będą miały jeszcze mniej czasu dla pacjentów, którzy sobie będą czekać jeszcze dłużej na leki siedząc w smrodzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podpowiem jeszcze, że bycie uprzejmym popłaca. Zwykle jesteśmy milsi i zrobimy coś dodatkowego dla osoby, która jest dla nas uprzejma, a nie drze ryja z powodu czegoś na co nie mamy wpływu. Pielęgniarka może jedynie podać leki jakie przepisał lekarz. Jakbyś miał chwilę to polecam książkę Adam Kay "Będzie bolało" lub po angielsku "This Is Going to Hurt". Poczytasz jak wygląda służba zdrowia z perspektywy lekarza. Jest dosyć dramatycznie, ale i sporo humoru :)

   @jezdem_na_odwygu: W szpitalu nie ma kolejek jak w sklepie. Na pogotowiu masz triage, więc nie rozumiem za bardzo tej "sytuacji".

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn:

   I w czym to niby pomoże?
   Ale wiesz że to przypomina trochę ten cytat "a pani a po co to komu a na co"
   A trochę poważniej, równie dobrze można by powiedzieć po co komu strajki, demonstracje, podchody, gesty itd itp
   Sięgając jeszcze głębiej jeśli nie szanuje się cierpiącej jednostki bo co ona może sama zmienić, ale jeśli te same jednostki zorganizujemy się w 1000 przed jednym szpitalem i będą głośno krzyczeć i dopiero wtedy ktoś ich wysłucha i odbędzie się debata, to mówimy o patologii, nie mniejszej niż ktoś srający w łóżko.
   1000 osób wystarczy że szepcze, 1 osoba musi zrobić niezły raban.
   I to wszystko po pominięciu, że ktoś w ekstremalnym bólu może się nie kontrolować

  •  

   pokaż komentarz

   @Oklasky: Sprowadzenie lekarza (szczególnie nocą, albo z innej specjalizacji niż oddział na którym pacjent leży) to czasami mission impossible i jedyne co można zrobić to informować pacjenta na bieżąco o "postępach" (lub ich braku). Każdy przypadek rozpatruje się osobno. Szpital po prostu informuje o takiej możliwości, bo niektórzy myślą, że są bezkarni i traktują personel gorzej niż psa.

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn:
   Możesz śmiało przyjąć, że nie piszę o patologii, co poniekąd wynika z pierwszego wpisu, napisałem też że z pierwszej ręki doświadczyłem regularnych problemów z wydawaniem morfiny bo lekarz się bał co "inni"* powiedzą, podobne obserwacje nt ból management maja ludzie w szpitalu.

   Skoro już napisałeś swój komentarz ja musiałem dodać swój, bo to nie jest tylko tak, że w szpitalach jak już ktoś krzyczy to koniecznie jest p@??#!#nięty i tylko chce sprawiać kłopoty.

   Poniekąd rozumiem też jak się widzi wielu połamanych naj$##ńców to rośnie znieczulica, ale to raczej kiepskie usprawiedliwienie z punktu widzenia tych innych i pewnie może pogłębiać znieczulicę, w stylu "czego k!@!a wszyscy oni ode mnie chcą"

  •  

   pokaż komentarz

   @Oklasky: Nie rozumiem za bardzo czego ten lekarz się bał? Ja podałam tylko przykład zachowania za które można wylecieć, bo tutaj ludzie jakieś teorie spiskowe wypisywali.Temat jaki poruszasz to inna sprawa. Imo znieczulica rośnie głównie przez system, w którym pielęgniarka i jeden support na 12h zmianie nie ma czasu iść na przerwę bo ma 8-11 pacjentów, a prawie każdy z nich potrzebuje pomocy ze wszystkim. A i tak miesiąc bez płaczącego personelu w wc i wypowiedzenia u mnie na oddziale jest miesiącem straconym. Później masz jeszcze większe braki i pielęgniarki które wydają leki 20 pacjentom bo nie ma rąk do pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn: morfina jest regulowana, martwią się o swoje dupy a nie o pacjenta

   Każdy ma jakieś problemy.
   Pracę można zmienić łatwiej, niż szpital zwijając się z bólu.

  •  

   pokaż komentarz

   @darjahn: W gwoli ścisłości - ja nie mam na myśli sytuacji, gdy ktoś wykrzykuje jakieś hasła w szpitalu, ale dostaje mandat za to, że ma złe poglądy i jedzie do kraju na prywatne spotkanie z np. fanami swojej książki, a potem na podstawie tego mandatu jak zachoruje to mu odmówią leczenia.
   Co do innych sytuacji, to ja nie mam zastrzeżeń.

   @Oklasky co do morfiny jest kwestia taka, że nie tylko jest silnym środkiem przeciwbólowym, ale też i silnym narkotykiem i ma (jak każdy lek) sporo skutków ubocznych, a czasem trzeba zwrócić uwagę na działanie z innymi lekami.
   Dlatego lekarz może odmówić podania tego środka, gdyż może mieć ku temu powody i nie chce zaszkodzić pacjentowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @papuv666: trzeba było zrobić tylko aferę i skutki uboczne znikały. Poza tym nikt nie naciskał na morfinę, lek miał być tylko skuteczny. A z morfino pochodnych oksykodon jest jednym ze słabszych bodajże.
   Zaszkodzić pacjentowi może też ból chroniczny i szans na dojście do sobie też nie będzie.

   Morfina jest też bodajże prekursorem narkotyku...

  •  

   pokaż komentarz

   @Oklasky: Morfina jest jednym z mociejszych i narkotykiem.

 •  

  pokaż komentarz

  W artykule pada przykład kobiety, która miała mieć pobrany wymaz z szyjki macicy - przysłali jej "pielęgniarkę" z zarostem, tatuażami, męską szczęką etc. - czyli tzw. "transseksualistę". Zatem jedno jest pewne: w starciu LGTBQWERTYIOP vs kobiety wygrywa LGTB(...). Nie wiem, jak będzie w przypadku muzułmanina, lesbijek, rudych Żydów - tyle możliwości, pewnie sami się pogubią, komu blokować leczenie i będzie niezła heca XD

  Jedno jest pewne: najgorzej będą mieli biali heteroseksualni mężczyźni.

  Wielka Brytania to ogólnie ciekawy przypadek. U szczytu potęgi mieli pod butem 1/4 świata i tak jak Rosjanie żyją mitem mocarstwowego ZSRR, tak Herbaciarze do dzisiaj uważają się za lepszych. A tymczasem wprowadzają u siebie kolejne absurdalne elementy poprawności politycznej. Bareja u nich też miałby co robić.
  - siedmiolatek zapytał kolegę o jego kolor skóry - został uznany za "rasistę". Pytał z ciekawości i bez chęci obrażania, ale i tak musiał zmienić szkołę ¯\_(ツ)_/¯
  - uniwersytet Cambridge zakazuje używania słów "brilliance", "flair", "genius" przy ocenianiu i opiniowaniu. Bo są zbyt męskie XD
  - zakazali zwrotu "Panie i Panowie" w ogłoszeniach w transporcie publicznym, bo nie jest wystarczająco neutralny i może urażać osobniki LGTBQWERTYIOP...
  I wiele innych. Wpiszcie w googlach "Wielka Brytania, poprawność polityczna" - wyników cała masa. Nie wiem, jak to się skończy, jeśli się nie opamiętają. Ale na pewno nie będzie to "piękna katastrofa".

 •  

  pokaż komentarz

  Rozumiem że składek też nie pobierają od osób wykazujących "nietolerancyjne zachowania"?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: Policja jak się jej nie podobasz ma inne środki przymusy bezpośredniego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: Lekarze nie składają żadnej przysięgi xD

  •  

   pokaż komentarz

   składają przysięgę i mają leczyć, choćby ich od ciapatych sk!%@ieli wyzywano

   @sejsmita: Nie, lekarz nie ma obowiązku robić czegokolwiek, jesli czuje się zagrożony, fizycznie lub słownie i fajnie gdyby ludzie wbili sobie do swoich zakutych pał, że nie ani lekarz, ani pracownik pogotowia, ani sprzedawca w sklepie ani kelner nie sa jego p?!%%!#onymi kamerdynerami na posyłki i w chuju mają to że płaci, zachowujesz się jak cham i prostak to wypad i tyle, wróć jak ochłoniesz.

   Oczywiście nadużywanie tego prawa w imie zj!#$nej lewicowej ideologi to inny temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: Uzależnianie państwowych usług których opłacanie jest obowiązkowe, od ideologii, poglądów i zachowania obywateli. Kiedy myślałeś że gorzej niż w Szwecji być nie może ( ಠ_ಠ)

   Poza tym to jest otwarta droga do dalszych interpretacji w stylu, ojej nie zgadza się pan na leczenie lekiem który ma mnóstwo skutków ubocznych, a który polecają nasi "eksperci"? Nietolerancyjne zachowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @guilmonn: Wykopki sa oburzone i niedowierzaja bo w Polsce chamstwo jest tak gleboko zakorzenione w narodzie ze gdyby wprowadzic i egzekwowac tu podobne przepisy to pozamykanoby wszystkie instytucje wp$?%u.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-diog: Ale nie odmawia wykonania "usługi", bo np jest obrażana. xD

   @guilmonn:

   Nie, lekarz nie ma obowiązku robić czegokolwiek, jesli czuje się zagrożony, fizycznie lub słownie

   Przejdź się na SOR w weekendowe noce. Bardzo często są obrażani przez pijanych/naćpanych, bywa że robi się agresywnie, a mimo to pomagają.

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: pomagają, ale nie musza. Zagrożenie zdrowia lekarza czy ratownika jest podstawa do wezwania odpowiednich służb i odroczenia pomocy do ustania zagrożenia. Czyli np. w przypadku pijanego i agresywnego zula można mieć wszystko w dupie, wezwać policję i czekać, aż spacyfikują pacjenta. Nawet jeśli wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strus: Tak, mogą odstąpić i wezwać, ale często też radzą sobie sami. Ratownicy to z reguły rosłe/silne, pewnie siebie chłopy.

  •  

   pokaż komentarz

   Lekarze składają przysięgę i mają leczyć, choćby ich od ciapatych sk#$@ieli wyzywano.

   @sejsmita: XD no chyba nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @sejsmita: @tomasz-diog: zdajecie sobie sprawę, ze wykopujecie informacje nieprawdziwa z jednego z największych ścieków w internecie?

  •  

   pokaż komentarz

   Myli sie ten kto uwaza ze to przypadkowe i ze chodzi tutaj o prawa jakis mniejszosci.

   W UK mieszkaja najbogatsi i jedni z najbardziej dalekowzrocznych ludzi. LGBT jest wspanialym narzedziem w ich rekach w tworzeniu nowego ładu, ktory raz na zawsze przypieczetuje strukture społeczna -- na samej gorze.

  •  

   pokaż komentarz

   Uzależnianie państwowych usług których opłacanie jest obowiązkowe, od ideologii, poglądów i zachowania obywateli. Kiedy myślałeś że gorzej niż w Szwecji być nie może ( ಠ_ಠ)

   @Anna_: Ale nikt Ci nie odmawia państwowych usług ze względu na ideologię! Weź przeczytaj co wykopujesz.

   Jak będziesz nazywał swojego lekarza "kozobcą" albo "czarchem" to będzie miał prawo Ci odmówić obsługi tak samo jakbyś nazwał go "sku___synem".

 •  

  pokaż komentarz

  Tam strzelaja lewackiego komunistycznego focha, a u nas zamykaja oddział za oddziałem.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Dodany przez:

avatar Edgeworth dołączył
743 wykopali 149 zakopali 10.9 tys. wyświetleń