•  

  pokaż komentarz

  Jak mnie wkurza socjalizm w tym porytym kraju. Na każdym kroku nieroby mają przewagę. Tu zasiłki, tu zapomogi, tu paczki, tu nikt nie weźmie po prostu baby za łeb i po prostu wyp?$$#@%i na ulicę. Przecież są domy dla matek/kobiet, z głodu nie umrze i dach nad głową będzie miała.

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy tutaj pamięta tę akcję, ale w dzisiejszej sytuacji (bez)prawnej, niestety to mogłoby nie zadziałać, a ci sympatyczni młodzieńcy mogliby być wyrzuceni siłą z mieszkania XD

  Link do legendarnej akcji:

  https://www.wykop.pl/link/2070308/szukam-kilkunastu-wykopowiczow-ktorzy-razem-zamieszkaja-w-moim-mieszkaniu/
  https://www.wykop.pl/link/3053177/szukam-kilkunastu-wykopowiczow-ktorzy-zamieszkaja-w-moim-mieszkaniu-cz-ii/

  źródło: ocs-pl.oktawave.com

 •  

  pokaż komentarz

  jak czytam te komentarze wykopowych korwinistów to nie wiem czy śmiać się czy załamywać
  jakie "miałeś prawo"? prawo w Polsce jest jedno i mówi że nie można kogoś wypieprzyć z zajmowanego mieszkania.
  to, że jest to często niesprawiedliwe to inna kwestia, ale roszczenie sobie prawa, tylko dlatego że tak nam pasuje to poziom gimnazjalisty

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: A jeżeli wprowadzone zostanie prawo, że jeżeli urzędnik X postanowi, że od dzisiaj Twój majątek jest jego, bo takie ma prawo, to należy to respektowac i się nie kłócić, bo tylko gimnazjalista by się opierał.

  •  

   pokaż komentarz

   @EO33: możesz się kłócić, ale przyjmiesz od policjanta pałą i nie tylko zabiorą ci majątek, ale jeszcze wpakują do pierdla za napaść na funkcjonariusza.
   dura lex sed lex, ale bojowe wykopki wiedzą lepiej.
   po co walczyć zawczasu o dobre prawo, lepiej mieć wyj%?$ne a jak będzie za późno to krzyczeć, opierać się, nie respektować

   powiedz mi, jak zamierzasz walczyć o swoje wbrew prawu? kto ma ci pomóc? sędzia stwierdzi "ło panie EO, faktycznie c!##!we prawo, to może jednak niech pan zatrzyma ten swój majątek, a że wbrew prawu to się zateguje"?

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: istnieje cos takiego jak prawo do własności, ale rozumiem że lewusom którzy na własność nie mają niczego takie prawo jest zupełnie obce

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: Tak tak, bo korwiniści niby to prawo uchwalili.

  •  

   pokaż komentarz

   @StefanKosa: ale ty rozumiesz że mówię o prawie ustanowionym, a nie żadnym prawie pierwotnym? ale wykopki janusze, NO NA CHŁOPSKI ROZUM TO TO PRAWO POWINNO TAK DZIAŁAĆ, ch$@ że w ustawie jest napisane inaczej
   też mi się krew gotuję jak czytam o patusiarni zajmującej czyjeś mieszkanie i właścicielach, dla których jedyna zgodna z prawem ścieżka trwa latami. ale k$##a zgodnie z prawem tylko tak mogą to robić i jeżeli robią na partyzanta to muszą liczyć się z tym, że jest to niezgodne z ustawami i bekną za to

   gdzie byli ci wszyscy mądrale w momencie wprowadzania tych ustaw?

   pokaż spoiler już osobna kwestia to chore procedury trwające tak długo w takich sprawach. no ale rzuca się w oczy że całe to prawodawstwo to ulepione z gówna po kawałku jakieś protezy a nie solidna ustawa

  •  

   pokaż komentarz

   prawo w Polsce jest jedno

   @padobar: Prawo własności też jest jedno, ale jakoś niektórzy nie chcą go przestrzegać. I to nie korwiniści. Durum sex sed sex.

  •  

   pokaż komentarz

   @Legion616: oskarżać kogoś, że korzysta zgodnie z prawem z chorego systemu, można jedynie z pobudek etycznych.
   nawet cały kraj mógłby j%%!ć prądem tę kobietę, ale sędzia i tak będzie musiał jej przyznać rację, choćby sam się z tym nie zgadzał

  •  

   pokaż komentarz

   i weźcie mi w końcu podajcie, w którym miejscu kodeksu jest to mityczne prawo własności opisane

  •  

   pokaż komentarz

   A jeżeli wprowadzone zostanie prawo

   @EO33: Ale tutaj nikt niczego nie zmieniał. OP kupił mieszkanie z lokatorami za 68% wartości rynkowej licząc na interes życia.

   Dlaczego je kupił? Bo było tanie.
   Dlaczego było tanie? Bo mamy takie, a nie inne prawo.
   OP chciał wykorzystać system, gdzie mieszkania z lokatorami na licytacjach idą za niskie kwoty, bo ciężko się jest tych lokatorów pozbyć, a teraz płacze, że nie może się ich pozbyć.

   Szczerze mu życzę, żeby odzyskał wreszcie zakupione mieszkanie, ale niech nie robi z siebie ofiary chorego prawa, bo chciał na chorym prawie zarobić, tyle że mu nie pykło.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar:

   możesz się kłócić, ale przyjmiesz od policjanta pałą i nie tylko zabiorą ci majątek, ale jeszcze wpakują do pierdla za napaść na funkcjonariusza.
   dura lex sed lex, ale bojowe wykopki wiedzą lepiej.
   po co walczyć zawczasu o dobre prawo, lepiej mieć wyj#?$ne a jak będzie za późno to krzyczeć, opierać się, nie respektować

   Kiedy miałem walczyć o takie prawo? W 1950? To istniejących praw nie można zmieniać?
   c@%$$we lex to się zmienia lex. Przytoczenie archaicznego powiedzenia nie jest argumentem.

   powiedz mi, jak zamierzasz walczyć o swoje wbrew prawu? kto ma ci pomóc? sędzia stwierdzi "ło panie EO, faktycznie c@%$$we prawo, to może jednak niech pan zatrzyma ten swój majątek, a że wbrew prawu to się zateguje"?
   A jak się współcześnie walczy o prawa? Właśnie w taki współczesny sposób.

   Mniej emocji, bo ciężko Cię zrozumieć. Więcej konkretów.

  •  

   pokaż komentarz

   i weźcie mi w końcu podajcie, w którym miejscu kodeksu jest to mityczne prawo własności opisane

   @padobar: "mityczne", powiadasz? Ja jebię...

   Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
   Art. 64. Prawo do własności
   1. Każdy ma prawo do własności, innych praw majątkowych oraz prawo dziedziczenia.
   2. Własność, inne prawa majątkowe oraz prawo dziedziczenia podlegają równej dla wszystkich ochronie prawnej.
   3. Własność może być ograniczona tylko w drodze ustawy i tylko w zakresie, w jakim nie narusza ona istoty prawa własności.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZygmnuntIgthorn: Na chorym prawie to on mógł stracić. Dobrze, że tak zrobił, bo to daje przykład jak prawo stanowi wypaczenie zdrowego rozsądku.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: mirek zakupił mieszkanie w sposób legalny i nie ma znaczenia czy zakupił na licytacji komorniczej czy od developera. Prawo własności jest jego a jedyną osobą winną całej sytuacji jest kobieta która:
   - zadłużyła się przez co jej mieszkanie zostało zlicytowane
   - nie wyprowadziła się jak miała nakaz eksmisji
   - nielegalnie zajmując mieszkanie spowodowała zadłużenie mirka, przez co teraz i on ma kłopoty finansowe

   Prawo ustanowione jest prawem które nie chroni prawa własności i ta kwestia powinna być najbardziej rozpatrywana w stosunku do całej tej sytuacji a nie to, że mirek chciał przycwaniaczyć i kupić mieszkanie taniej.

  •  

   pokaż komentarz

   ale rozumiem że lewusom którzy na własność nie mają niczego takie prawo jest zupełnie obce

   @StefanKosa: konserwatyści zdaje się powinni respektować ustanowione prawo. Pewnie można wymyślić jakieś skrajne przypadki, ale w czasie pokoju, w rozwiniętym kraju stawienie własnego rozumowania ponad spisane prawo brzmi jak jakaś anarchia

  •  

   pokaż komentarz

   wypaczenie zdrowego rozsądku

   @EO33: Mi na przykład zdrowy rozsądek podpowiada by nie kupować na licytacji komorniczej mieszkania z zadłużonymi lokatorami, bo ryzyko z tym związane jest dla mnie nieakceptowalne. OP zaakceptował to ryzyko, wiedział na co się pisze, a teraz robi z siebie ofiarę.

   Póki mieszkanie było tanie (właśnie przez ten chory system), to wszystko było w porządku. Gdy trzeba zmierzyć się z tym dlaczego było tak tanie, to już się nie podoba.

   Na chorym prawie to on mógł stracić

   @EO33: Mógł również zarobić i taki też miał plan. Gdyby wszystko poszło zgodnie z jego planem, który przedstawił w znalezisku, miałby mieszkanie w Poznaniu kupione wyraźnie poniżej wartości rynkowej. No ale nie pykło. Tak to już bywa z ryzykownymi inwestycjami.

  •  

   pokaż komentarz

   @stan-tookie-1: czyli twierdzisz że prawo do własności jest anarchią? No nieźle xD

  •  

   pokaż komentarz

   3. Własność może być ograniczona tylko w drodze ustawy i tylko w zakresie, w jakim nie narusza ona istoty prawa własności.

   @sowiq: @EO33: nie wymagam od nikogo osobistej walki w kwestii ustawodawstwa.
   prawo działa (jak sami zauważacie od wielu lat) a ludzie, którzy powinni je dobrze znać (bo przecież to w ich interesie) działają wbrew niemu oczekując, że dla nich zrobi się wyjątek. A inni im przyklaskują, że mają rację (tylko jaką? bo na pewno nie z punktu widzenia sądu).

  •  

   pokaż komentarz

   c$%$#we lex to się zmienia lex

   @EO33: w sejmie, w ramach wyborów, a nie w ramach samowolki pseudo-obywatelskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @StefanKosa: cokolwiek to jest co tak nazywasz. Anarchią jest nie powoływanie się na prawo spisane tylko na jakieś nie wiadomo co. Ty będziesz sobie rozumiał to prawo w 1 sposób, ktoś inny w drugi i kto ma rację?

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq: W zasadzie, zastanawiam się czy na podstawie 64.3 można by podważyć całą tą zabawę i stwierdzić, że skoro jakieś prawo narusza w sposób istotny prawo własności, to jest nieważne, bo to prawo nie jest nad konstytucją. Istotne tutaj byłoby co jest "istotą" prawa własności - uznanie własności w kontekście innych osób? Możliwość dysponowania nim w sposób dowolny o ile nie narusza prawa?

  •  

   pokaż komentarz

   czyli twierdzisz że prawo do własności jest anarchią?

   @StefanKosa: wystarczy czytanie ze zrozumieniem, żeby zauważyć że chodzi o "stawienie własnego rozumowania ponad spisane prawo "
   czyli wykopowo-januszowe NA CHŁOPSKI ROZUM oraz WEDŁUG MOJEGO POJMOWANIA SPRAWIEDLIWOŚCI TAK POWINNO BYĆ

  •  

   pokaż komentarz

   @alex-fortune: od tego jest trybunał konstytucyjny, żeby sprawdzać czy ustawa jest zgodna. skoro trybunał nic nie powiedział, to ustawa jest OBOWIĄZUJĄCA i ma moc sprawczą

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: ja wiem, bardziej pytam teoretycznie na zasadzie co TK by powiedział.

  •  

   pokaż komentarz

   @alex-fortune: ok, bo jak widzę wypowiedzi innych, to oni się na poziomie danej sprawy chcą bawić w TK i interpretować ustawy...

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: zacytowałeś pkt. 3 tego przepisu, ale odniesiesz się do niego jakoś? Przecież jest w nim wyraźnie napisane o ograniczeniu, a nie pozbawieniu prawa własności. To raz. A dwa - "tylko w zakresie, w jakim nie narusza ona istoty prawa własności", a tutaj moim zdaniem ustawy o zakazie eksmisji są, lekko mówiąc, naciągane.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: Jezeli prawo jest zle to sie je ignoruje. Taka wyznaje zasade. Zdradze ci tajemnice zycia. Prawo jest jak plot. Tygrys przeskoczy, waz sie przeslizgnie, a bydlo przynajmniej sie nie rozchodzi. Pozdrawiam krowko.

  •  

   pokaż komentarz

   @alex-fortune: Nie. Sejm nie jest jedyną formą sprawowania władzy ustawodawczej w Polsce.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Obywatelska_inicjatywa_ustawodawcza

   Mi na przykład zdrowy rozsądek podpowiada by nie kupować na licytacji komorniczej mieszkania z zadłużonymi lokatorami

   @ZygmnuntIgthorn: Z takim podejściem komunizmu by nie obalono.

  •  

   pokaż komentarz

   moim zdaniem ustawy o zakazie eksmisji są, lekko mówiąc, naciągane.

   @sowiq: ale rozchodzi się o to, że twoim zdaniem mogą być nawet pok%$?ione, ale to nic nie zmieni. zdanie TK by coś zmieniło

   @verul: uuuu widzę mamy tutaj złodupca. OP to taki tygrys rozumiem? tylko że chciał przeskoczyć, ale zahaczył jajami o drut kolczasty a teraz płacze że kto tu ten płot postawił.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: Nadal nie rozumiesz sensu. To prawo jest szkodliwe spolecznie. Mam nadzieje ze w koncu ludzie sie pokapuja jak to dziala, zaczna je wykorzystywac do swoich potrzeb i wszystko pierdolnie.
   A dziala to tak:
   1. Masz mieszkanie
   2. Sprzedajesz mieszkanie po cenie rynkowej
   3. Kase dostajesz i ukrywasz.
   4. Nadal mieszkasz w mieskzaniu
   5. Nie placisz rachunkow, czynszu, niczego
   6. Profit

   Widzisz - wcale tu nie potrzeba licytacji komorniczej zeby ktos cie w taki sposob wydymal. Prawo na to zwyczajnie pozwala. I dlatego takie prawo nalezy ignorowac.

  •  

   pokaż komentarz

   ale rozchodzi się o to, że twoim zdaniem mogą być nawet pok?@@ione, ale to nic nie zmieni. zdanie TK by coś zmieniło

   @padobar: tak, rozumiem Twoje podejście i jest ono prawdziwe. Nieznajomość prawa szkodzi, a głupie prawo to ciągle prawo.

   Mam tylko spory problem z tym prawem. Wydaje mi się, że ustawodawca założył, że nikogo nie można z dnia na dzień wyrzucić na bruk, a takich pasożytów właściciele będą mogli za pomocą władz miasta eksmitować do lokali socjalnych. No i ustawa przeszła, a władze miasta pokazują fucka, bo nie mają lokali. I jedno założenie ustawy jest realizowane (brak eksmisji na bruk), a pozostałe nie. I z problemem zostają właściciele mieszkań, którymi nikt się nie przejmuje, bo to nie jego problem.

  •  

   pokaż komentarz

   @verul: ja nic o licytacji nie wspominałem, to jest całkowicie nieistotny szczegół.

   takie prawo nalezy ignorowac.
   na przykładzie opa? który możliwe że pójdzie siedzieć? oczywiście, możesz tak robić, jeżeli kalkuluje ci się to i opłaca.
   jak uznasz że prawo, które karze więzieniem za morderstwo jest złe to też je możesz ignorować. albo alimenty za dzieciaka. wszystko możesz, wystarczy się liczyć z konsekwencjami a nie płakać na wykopie

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq: zgadzam się z tobą w 100%. Ustawa ma jakiś sens, ale procedura w przypadkach takich jak opa, to patola.

   ale podejście jakie reprezentują niektórzy, że "skoro procedura mi nie odpowiada, to zrobię po swojemu wbrew prawu" doprawiona wisienką w postaci "bo przecież prawo jest złe, więc powiem że jestem pokrzywdzony i dlatego będę bez winy" to kpina.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: Nie wiem co OP zrobil, bo nie sledzilem tematu a on sam za wiele nie napisal. Ale domyslam sie ze jakos szczegolnie nie kryl sie i nie staral sie zabezpieczyc w swoich dzialaniach wierzac ze prawo jest po jego stronie. A to blad, bo nie jest po jego stronie i jak sie je chce ignorowac to nalezy podjac odpowiednie kroki zeby sprawa nie byla czarno - biala dla organow scigania.

   Mozna tez wykorzystac policje zeby sie ich pozbyc. trzeba tylko uwiarygodnic to, ze kobieta powinna z jakiegos paragrafu trafic na dolek albo do aresztu sledczego do wyjasnienia sprawy. Byl taki serial kiedys - "vengeance unlimited". Jak ona trafi na dolek to nie bedzie jej w mieszkaniu, a z dziecmi problemu nie bedzie. Mozliwosci jest wiele, ale trzeba wszystko przemyslec, przekalkulowac a nie isc jak berserk z odslonieta geba wywalac ich sila "bo moje".

  •  

   pokaż komentarz

   @verul: jakbyś wparował tam pod nieobecność lokatorów to masz dokładnie tak samo przej!@%ne, z tych samych paragrafów. Taki z ciebie tygrys, a skończyłbyś jak burek u hycla

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: Pod nieobecnosc? Wyprowadzili sie, zdali klucze. Na szybko bym to wynajal komus zaufanemu, umowa itd i on by tam siedzial. Jakby przyszli to on ma tam pelne prawo przebywac, a oni nie bo beda mu zaklocac mir domowy. Bo on bedzie lokatorem. Jakbym tam siedzial jako wlasciciel to by mnie mogli wywalic bo jestem tylko wlascicielem. Ale lokatora... to juz nie tak latwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @verul: to niestety nie działa tak jak myślisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: A moze cos konkretniej? Bo na takie cos ja moge rownie dobrze odpisac "to dziala tak jak mysle".

  •  

   pokaż komentarz

   @verul: wystarczy im choćby najmniejszy dowód, że tam faktycznie mieszkają (nie mylić z przebywaniem w danej chwili, przecież mogą wychodzić po zakupy) i takie wejście właściciela jest w świetle prawa równe wj$##niu się tam taranem razem z drzwiami
   no chyba że przed pójściem do aresztu zabrali wszystkie swoje rzeczy i w mieszkaniu zostawili ściany, co się nie stanie

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: No ale chyba nie zakladasz ze po takiej akcji zostalyby tam jakies ich rzeczy? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @verul: ale byłyby przed, a ty ich nie możesz dotknąć. a babie wystarczy choćby najmniejszy dowód

  •  

   pokaż komentarz

   A jeżeli wprowadzone zostanie prawo, że jeżeli urzędnik X postanowi, że od dzisiaj Twój majątek jest jego, bo takie ma prawo, to należy to respektowac i się nie kłócić, bo tylko gimnazjalista by się opierał.

   @EO33:

   problem w tym, ze prawo w tej kwestii sie nie zmienilo, wiec kupujac takie mieszkanie BYL W PELNI SWIADOMY OBECNEGO STANU PRAWNEGO. To prawo nie zmienilo sie po zakupie mieszkania i nie nadalo dopiero po zakupie mieszkania prawa mieszkancowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: Przed to tam dinozaury chodzily.. Rzeczy byly, kobieta sie wyprowadzila i rzeczy zabrala. Nawet jest protokol.

  •  

   pokaż komentarz

   @padobar: A zdajesz sobie sprawę, z jest coś takiego jak prawo naturalne? Jak OP-owi psycha walnie od tej sytuacji (a wcale mnie to nie zdziwi) to wparuje tam z bronią?

  •  

   pokaż komentarz

   jak czytam te komentarze wykopowych korwinistów to nie wiem czy śmiać się czy załamywać
   jakie "miałeś prawo"? prawo w Polsce jest jedno i mówi że nie można kogoś wypieprzyć z zajmowanego mieszkania.
   to, że jest to często niesprawiedliwe to inna kwestia, ale roszczenie sobie prawa, tylko dlatego że tak nam pasuje to poziom gimnazjalisty


   @padobar: Kuckorwinoidy to jednak kopalnia beki.

   1.Jestę za liberalizmem gospodarczym! Tylko k@?%in! Wolność dla handlu parówkami! Zlikwidować służbę zdrowia! Zlikwidować policję! Chcemy prawa do posiadania wyrzutni rakiet i składowania odpadów atomowych w ogródkach działkowych! Swoboda handlu wszystkim! Swoboda zawierania umów! Swoboda podejmowania ryzyka! Za hitlera były niższe podatki!

   2. OP k@?%inoid kupuje mieszkanie z lokatorami na licytacji komorniczej.

   3. Lokatorzy (kobieta z dziećmi) nie zamierzają wynosić się na bruk tylko dlatego że idiota tak sobie zażyczył.

   4. Prawo jest takie a nie inne. Co w tym konkretnym przypadku da się sprowadzić do rzymskiej maksymy Caveat Emptor (Niech kupujący ma się na baczności. Obecnie jest to obowiązująca legalnie w wielu krajach zasada, że ryzyko złego rozpoznania stanu rzeczywistego bądź prawnego nieruchomości ponosi kupujący.)

   4. Kuc fejs.

   5. Jestę za liberalizmem gospodarczym! Tylko k@?%in! Wolność dla handlu parówkami! Zlikwidować służbę zdrowia! Wzmocnić policję! Powołać szwadrony śmierci i zabijać lokatorów co nie płacą czynszu!Swoboda handlu wszystkim! Swoboda zawierania umów! Za wyjątkiem tych na których tracę! Takie są komunistyczne i lewackie!Swoboda podejmowania ryzyka! Chyba że się wyjebe, wtedy niech rząd coś z tym zrobi!Za hitlera były niższe podatki!

   Ech. Co tu pisać. "Roszczenie sobie prawa, tylko dlatego że tak nam pasuje" to idealne podsumowanie.

 •  

  pokaż komentarz

  Wspolczuje, ale to sa efekty kupiwania mieszkan od komornikow. Nie tylko mieszkan. Kolega samochod kupil. Ile sie nameczyl zeby go zarejestrowac? Juz na czesci chcial rozbierac.

  Kupujesz bez wad i obciazen, a masz samw problemy. Problemem jest prawo i jego egzekwowanie. Skoro mieszkanie jest bez wad i sprzedaje je komornik to powinno byc puste. Bez lokatorow, a eksmisje i wymiane zamkow powinien przeprowadzac wlasnie komornik.

  Teraz kazdy ma Ciebie gdzies, Tobie rosna dlugi, a lokatorka smieje sie i robi z siebie ofiare.

  Ta patologia nie trwa od wczoraj, nie skonczy sie jutro. Nie wiem ile "zaoszczedziles" na takiej transakcji, ale na 100% sumarycznie straciles.

 •  

  pokaż komentarz

  @WlascicielzPoznania
  1.Bądź cwanym Poznaniakiem
  2.Kup taniej mieszkanie z lokatorami, bo taniej.(wygrałem licytację xD)
  3.Nie znaj się na prawie lokatorskim i samemu odp$!!!#$aj eksmisję, pomoc i opinie profesionalistów to droga i niepotrzebna rzecz.
  4.Brak możliwości korzystania z mieszkania, żona w ciąży
  5.Płać czynsz za obcą osobę x czasu
  6.Przypał z psami i inba na całą Polskę
  7.Sprawa dla reportera, samotna matka vs matka w ciąży
  8.Jaworowicz pali styki na procesorze
  7.Angaż do XXX edycji Tańca z Gwiazdami
  8.2027r.-Mówiłem kochanie, że to mieszkanie się opłaci
  9.Profit
  10. "Siema mirki, w połowie rohoty targowałem się z tynkarzem i teraz coś strasznie śmierdzi"

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   5.Płać czynsz za obcą osobę x czasu

   @AbaKowner: prawo się zmieniło chyba z tydzień do tyłu, jak sam nie znajdzie lokalu zastępczego to będzie musiał płacić i ze 20lat, to znaczy dług mu będzie rósł bo on tego nie płaci, w rezultacie zlicytują jego mieszkanie za długi tylko kto je kupi z dzikimi lokatorami?

   Osobiście (pod groźbą kary więzienia) podpalił bym te moje mieszkanie jak nikogo by nie było w środku tak by nikt nie mógł zamieszkać. Lokatorzy musieli by znaleźć coś innego do koczowania.

  •  

   pokaż komentarz

   Osobiście (pod groźbą kary więzienia) podpalił bym te moje mieszkanie jak nikogo by nie było w środku tak by nikt nie mógł zamieszkać. Lokatorzy musieli by znaleźć coś innego do koczowania.

   @plaisant: wystarczyłoby porozwalać ściany ale tak aby innym mieszkańcom budynku nie zaszkodzić.

  •  

   pokaż komentarz

   i samemu odp$%#$$%aj eksmisję, pomoc i opinie profesionalistów to droga i niepotrzebna rzecz.

   @AbaKowner: Przecież widział zdjęcie na wykopie...( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   podpalił bym te moje mieszkanie jak nikogo by nie było w środku tak by nikt nie mógł zamieszkać.

   @plaisant: To raczej nie jest dobry pomysł... Po pierwsze to "podpaliłbym", po drugie to raczej szybko nie wyjdziesz z więzienia... Raczej polecam tylko ludziom pozbawionym mózgu takie rozwiązanie... choć w sumie nawet nie polecam IDIOTOM. Namawiasz do bardzo nieciekawych zachowań, to jest karalne uważaj, więc dziecko co wypisujesz nie jesteś ANONIMOWY...

  •  

   pokaż komentarz

   wystarczyłoby porozwalać ściany ale tak aby innym mieszkańcom budynku nie zaszkodzić.

   @jezus_cameltoe: Sam to orzełku wymyśliłeś, czy podpowiedzieli ci rodzice? #cozadzban

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: tak naprawdę to wszystko zależy w jakiej sytuacji bym się znalazł, zacznijmy od tego że nie kupił bym takiego mieszkania, oczywiście nie podpalił bym tego mieszkania bo nie znalazłbym się w takiej sytuacji jak OP, trzeba przyznać że to idiota i mieć na to wyjebane
   to tak napisane w przypływie złości na to jak traktuje się w Polsce prawo własności,
   jeśli znalazłbym się w takiej sytuacji to jedyne co by pozostało to doprowadzenie tego mieszkania do nieużywalności, podpalenie w bloku z instalacją gazową to przesada :) można by inaczej doprowadzić to mieszkanie to nieużywalności ale nie będę o tym pisał bo jeszcze ktoś się dop$!$%%?i, tak jak piszesz
   wyj@#@ne w OP, gdzie miał k%!#a rozum
   nie nazywaj mnie dzieckiem, napisałem tak pod wpływek wk%!#ienia i niemocy, nie sądzisz że to jest k%!#a skandal i ludzie powinni wyjść na ulice, no ale...

  •  

   pokaż komentarz

   @plaisant: Za takie działanie masz tak do 15 lat... pomyślałeś o sąsiadach i skutkach takich nieodpowiedzialnych działań? Do tego trzeba mieć mózg a nie przeciąg... namawiasz do czynów karalnych. OGARNIJ SIĘ NASTOLETNIA AMEBO( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: naprawdę nie chcę tu podpowiadać ludziom co można by zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze tak zrobią nie daj Boże, jak już by mnie przycisnęło i nie miał bym wyjścia żeby coś odj?@@ć bo za ostatnie siano kupione mieszkanie a tu k?#!a komornik wbija na chatę bo lokator nie płaci... zaczął bym chodzić do psychiatry i po roku bym miał takie papiery na niepoczytalność że podjął bym się doprowadzenia tej rudery do stanu nie do zamieszkania ale to w sytuacji awaryjnej a na początku to koledzy, kominiarki i resztę sobie dopowiedz...

  •  

   pokaż komentarz

   NASTOLETNIA AMEBO

   @kosma1: weź skończ z tymi niańczeniem bo mam k@@?a 37 lat i jestem wk@@?iony tą sytuacją i trochę wypiłem i wkurwiasz
   na 100% ta pani chciałaby się wyprowadzić sama

  •  

   pokaż komentarz

   namawiasz do czynów karalnych

   @kosma1: nie namawiam tylko napisałem co ja bym zrobił w nerwach na taka sytuację, 15 lat by mnie nie odstraszało, co moje to moje i wyp?%$#@?ać

  •  

   pokaż komentarz

   bo za ostatnie siano kupione mieszkanie a tu k?!!a komornik wbija na chatę bo lokator nie płaci... zaczął bym

   @plaisant: Jednak masz przeciąg stosowny do 15 latka... https://sjp.pl/zacząłbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #cozadzban

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: pewnie jesteś jakaś patola co też nie płaci, sp%%%##?ał byś z tej chałupy i nawet nic byś nie chciał zabrać

  •  

   pokaż komentarz

   @plaisant: Raczej masz mózg 15 latka( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: dobra weź sp$?%?!!aj , nauczyciel k@@#a się znalazł

  •  

   pokaż komentarz

   pewnie jesteś jakaś patola co też nie płaci, sp%?!#@@ał byś z tej chałupy i nawet nic byś nie chciał zabrać

   @plaisant: Dawaj dalej "miszczu" erytystyki( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #cozadzban

  •  

   pokaż komentarz

   @plaisant: Raczej na taką amebę wzywa się policję i ameba ląduje w "najdroższym hotelu"( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @plaisant: Dawaj dalej ORLE( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Pośmiejemy się...