•  

  pokaż komentarz

  Nie mam wiedzy na temat faktycznych wydarzeń ale uważam, że będąc właścicielem kupionego legalnie mieszkania powinieneś mieć prawo do swobodnego dysponowania nim.

  Ale w tym chlewie to ty musisz się użerać z niechcianym lokatorem i jego bachorami.

  Swego czasu miałem o tyle szczęście, że osoba zameldowana u mnie wyjechała do pracy za granicą i w międzyczasie sama się wymeldowała, opuszczając lokal.
  Aż się boję pomyśleć, co bym dziś musiał przejść na skutek wspaniałej polityki prorodzinnej pewniej partii.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arteqq: to mieszkanie zostało kupione za grosze właśnie z tego powodu, że na 100% będą z nim kłopoty. op to handlarz żerujący na cudzej krzywdzie, kupuje za grosze, zmusza do eksmisji, sprzedaje za dużo wyższą cenę. współczuć jemu to jak współczuć komornikowi, że ma trudny zawód. XD

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Czy ty jestes kretynie niepelnosprawny psychicznie ?Jakie to ma znaczenie za ile OP kupil to mieszkanie ? Naucz sie planktonie ze jezeli chcesz zyc w normalnym panstwie to musibyc poszanowanie wlasnosci prywatnej obywatelii.Kwota ani cel zakupu nie ma zadnego wplywu na uzytkowanie twojej wlasnosci.Dla takich jak ty powinny byc obozy pracy i kartki na zywnosci.

  •  

   pokaż komentarz

   @kalesonn: jesteś tak przyj?#$ny, że dodałeś sobie coś o cenie. cena nie jest żadnym argumentem tylko PRZYCZYNĄ obecnego stanu rzeczy i dokładnie to napisałem, nie umiesz czytać i wysyłasz kogoś do obozu pracy... dla takich jak ty od razu wyp%$!#$!enie za granicę państwa, najlepiej wschodnią bezmózgu.
   dodatkowo: "Kwota ani cel zakupu nie ma zadnego wplywu na uzytkowanie twojej wlasnosci". taaaaaaak k?$%a? czyli kupujesz sobie działkę rolną za 1/10 wartości budowlanej i budujesz tam sobie dom, bo WOLNOŚĆ? zasrany wolnościowiec z gimbazy. XD

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: no już uspokój się głuptasku i biegnij na przyrkę :*

  •  

   pokaż komentarz

   @NPC_358034: łykaj dalej, pelikanie.
   @Einaudi: nie pójdę, nie chcę przebywać z tobą w jednym pomieszczeniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: czyli co jak kupił 30k taniej (2xtyle włoży w remont) to, że niby 4 osób ma na nim pasożytować do śmierci?XD
   Rok ma 12 miesięcy i powiedźmy sobie szczerze nikt nie przeżyje za 1k, a co dopiero matka z dziećmixD

   Sorry wykopek pieniądze szybko topnieją, hajs się cudownie nie rozmnoży nie płacili, nie płacą, płacić nie będą udupią nowego właściciela (mam serdeczną nadzieje, że sprzeda posiadłość jakiejś miłej organizacji, kk może być) to zobaczysz jak szybko można respektować prawo w PL.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Skoncz p#!#$$?ic te swoje dyrdymaly, nie masz pojecia o ekonomii a uzywasz slow ,ktore sa dla ciebie obce.
   Argument o dzialce budowlanej sobie wsadz w dupe bo na mojej wlasnosci czyli na mojej dzialce rolnej , budowalnej czy jakiejkolwiek innej nie ma prawa przebywac ktos mi obcy kogo sobie nie zycze.To jest tzw poszanowanie prywatnosci.Budowanie domu na dzialce rolnej to jest brak poszanowania prawa czyli cos co ma miejsce w przypadku mieszkania OP.
   I hamuj sie z ta gimbaza bo przypuszczam ,ze gdybym zalal twoja stara pod korek to mowilbys mi wujku ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: kupił dużo taniej, wiedział jaka jest sytuacja, wiedział jakie jest prawo w Polsce i jak trudno kogoś eksmitować, zajmuje się tym na co dzień. ZNAŁ RYZYKO, potem złamał prawo, teraz płacze na wykopie a wykopki razem z nim. XD licytacje komornicze to szambo dla odważnych, próby czyszczenia to kolejne ryzyko.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: ale cię boli, że kupił taniej( ͡º ͜ʖ͡º). Ogólnie rzecz biorąc chawiry kupuje się taniej, bo jak przy chawirze nic nie było robione od 20 lat to trudno żeby płacić cenę jak za nówkę. Jest to normalna praktyka.

   jak trudno kogoś eksmitować

   Dokładnie, a nie powinno być.

   ZNAŁ RYZYKO

   Off caps, proszę do mnie nie krzyczeć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie ma żadnego ryzyka, chyba że mam to potraktować jako groźbę ad persona. ( ͡º ͜ʖ͡º)

   to szambo

   Mocnych słów używasz ale nie ma w nich nic ciekawego.( ͡º ͜ʖ͡º) Pióro masz toporne, ciężkie w dodatku promujesz brak poszanowania własności.

   Reasumując jakbyście chcieli pomóc w tej sprawie to załatwilibyście kobiecie z dziećmi lokal zastępczy. A takie pisanie i włamy to sobie możecie darować, bo to zaczyna pod paragrafkę podpadać.

  •  

   pokaż komentarz

   @kalesonn: musiałbyś najpierw mieć czym zalać, farmazoniarzu.
   to ty nie masz pojęcia o niczym, ale p%#%%?%isz takie farmazony jak "Kwota ani cel zakupu nie ma zadnego wplywu na uzytkowanie twojej wlasnosci" - który podręcznik ekonomii uczy takich rzeczy??? XD
   mózg masz na pewno na poziomie gimbazy.

  •  

   pokaż komentarz

   Reasumując jakbyście chcieli pomóc w tej sprawie to załatwilibyście kobiecie z dziećmi lokal zastępczy. A takie pisanie i włamy to sobie możecie darować, bo to zaczyna pod paragrafkę podpadać.

   @SarahC: zastanów się co piszesz. włamał się właściciel tego mieszkania i ma o to zarzuty. nawet nie znasz sprawy, a się wypowiadasz. jak Cię traktować poważnie?

   ale cię boli, że kupił taniej( ͡º ͜ʖ͡º). Ogólnie rzecz biorąc chawiry kupuje się taniej, bo jak przy chawirze nic nie było robione od 20 lat to trudno żeby płacić cenę jak za nówkę. Jest to normalna praktyka.

   NIE. kupił taniej, bo w mieszkaniu byli lokatorzy do pozbycia się. wiedział o tym zarówno on jak i sprzedający podmiot.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa:

   włamał się właściciel mieszkania

   mój kraj taki piękny(ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Szkoda mi czasu na pisanie z toba wiadomosci.Serio.Pewnie na codzien jestes spoko czlowiekiem ale wyczuwam ,ze dzialasz w organizacjach wspierajacych pasozytow spolecznych wiec uruchomila sie emocjonalnosc i widzisz w kazdym z nas wykopkow rentierow ,ktorzy bezdusznie sciagaja haracze za wynajem mieszkan ;)
   Odpowiem tylko na ostatnie, zaden podrecznik o ekonomii nie mowi o czyms takim.Ale byc moze sie myle, poniewaz zadnego jeszcze nie przeczytalem.Natomiast uwazam ,ze ludzka przyzowitosc oraz logika wskazuje ,ze jezeli czlowiek na przestrzeni lat wyksztalcil zachowanie na zasadzie "ja nie ruszam twojego, ty mojego" i ubral to w prawo tzn ,ze jest to sluszne i nie warto tego kontestowac bo inaczej zrobi sie nam anarchia ;) Pewnie podoba ci sie ten pomysl ale nie musisz juz na to odpowiadac.
   Dodam ,ze ta Pani ,ktora tam przebywa moze oglosic upadlosc konsumencka i zaczac zycie na nowo.Moze warto zebys jej w tym pomogl?Wtedy wlasciciel mieszkania bedzie zadowolony oraz poprawi sie byt tej zlodziejki.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: zamknij piz** bo dzieki takim jak ty własnie dochodzi do patologii wyżej opisanej

  •  

   pokaż komentarz

   to handlarz żerujący na cudzej krzywdzie, kupuje za grosze,

   @InspektorDupa: Handlarze odpuścili i wpakowali na minę zielonego podnieconego leszcza( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta mina czekała na 3 licytację ale kupił leszcz( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. Koorwa 2 piwa, trochę czasu i po rozmowie z sąsiadami wiesz wszystko...ale trzeba mieć mózg a nie przeciąg pomiędzy uszami.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   cena nie jest żadnym argumentem

   @InspektorDupa: BRAWO TY osiągasz zenit idiotyzmu( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Postaraj się, to go przekroczysz...( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mam wiedzy

   @Arteqq: No fakt, nie masz wiedzy...( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ogólnie rzecz biorąc chawiry kupuje się taniej, bo jak przy chawirze nic nie było robione od 20 lat

   @SarahC: Bier 3 chawiry, tylko nie płacz na potem wypoku, że nie możesz się pozbyć lokatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. Co to jest chawira? Pewnie masz to wpisane w akcie notarialnym?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kalesonn: no popatrz, jak fajnie się zrobiło jak wyraziłeś własne zdanie, bez wyzwisk i tym podobnych. nie działam w żadnych organizacjach, po prostu ogarnia mnie kompletne zażenowanie kiedy widzę wykopków masowo współczujących jakiemuś cwaniaczkowi szukającemu okazji. k??#a, ludzie, ten gość jest taki sam jak słynny Marek M. od reprywatyzacji w Warszawie, tylko skala jest mniejsza... facet wiedział że kupuje mieszkanie z lokatorami, ZŁAMAŁ PRAWO próbując ich wykurzyć i co? tam jest fuj, afera i okropne peło u władzy, a tu jest wporzo, bo udzielił się na wykopie, bo kreuje się na osobę prywatną, bo matka z bombelkiem jest po drugiej stronie i te cholerne lewaki jej bronią. w wykopkach widzę pelikany łykające takie głodne kawałki, legitymizujecie nielegalne działania jakiegoś pajaca w imię własności prywatnej, a prawie nikomu nie przyjdzie do głowy dlaczego prawo jest jakie jest. tylko czarne, nie ma nawet białego.
   powtarzam jeszcze raz - sprawa tej pani ma wsparcie środowisk pro-lokatorskich z powodu systemowego rozwiązania umożliwiającego zlicytowanie czyjegoś majątku razem z tą osobą w środku.

   "ja nie ruszam twojego, ty mojego"

   problem w tym, że handel mieszkaniami z lokatorami w środku jest dokładnie "ruszaniem cudzego", niezależnie od tego jak ktoś gospodarował tym majątkiem i do czego doszło. ktoś zawsze będzie pokrzywdzony.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wilkudemoner: to znaczy do jakich? mówisz o nowych właścicielach nielegalnie walczących z lokatorami czy może o praktyce handlu komorniczego bez wcześniejszej eksmisji lokatorów, głupku? ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1:

   PS. Co to jest chawira?
   zapytaj mamy

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Czyli co możemy popadać w długi ich nie spłacać? Słyszycie wykopki? Yebać spłacanie kredytów na mieszkanie! @InspektorDupa twierdzi, że długów nie trzeba spłacać, a jak dojdzie do licytacji działki to dalej możecie tam mieszkać. Perpetum mobile normalnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: wskaż mi miejsce, w którym coś takiego napisałem, tępa dzido.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: alfabetycznie czy chronologicznie?( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: wystarczy jakkolwiek, ale już widać, że tego nie wskażesz bo jesteś za głupia/głupi.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: To, że jestem głupia stwierdzasz co 15 sekund. ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamięć ci wywala na black screen czy procesor tnie

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: no to po prostu wskaż takie miejsce, czemu jeszcze tego nie zrobiłaś? tak niewiele wystarczy żeby mnie złapać i zaorać.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: już raz pisałam o twoim poszanowaniu..., a nie czekaj. Ponabijam się jeszcze z twoich luk pamięciowych.( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: twoja poprzednia wypowiedź była oparta o wnioski świadczące o totalnej nieznajomości sytuacji, na temat której jednak postanowiłaś wydać osąd. wiesz jak to się nazywa? ignorancja. nie obejrzałaś nawet tego głupiego filmu wrzuconego na wykop, nic. zrównałaś też licytację komorniczą do zwykłego zakupu mieszkania do remontu, sugerując że cena była niska z powodu stanu fizycznego mieszkania, a nie prawnego. jest to coś tak debilnego, że nie da się z tym dyskutować i uznaję to za trolowanie. teraz wyskakujesz z wnioskiem godnym jakiejś ameby niepotrafiącej czytać ze zrozumieniem, nie potrafisz w żaden sposób swoich słów uzasadnić, domagasz się poszanowania - jak mam Cię szanować? za co? za wtrącanie przygłupich i totalnie ignoranckich uwag?
   a teraz zacytuj fragment, w którym stwierdziłem, że długów nie trzeba spłacać, albo pław się w swojej pustce umysłowej i wyp@#$#!#aj.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa:

   to mieszkanie zostało kupione za grosze właśnie z tego powodu, że na 100% będą z nim kłopoty.

   Ty to dopiero frazesy piszesz. Lit prawna, prawo karne, prawo cywilne tyle odnośników i skrótów myślowych - wszystko jak krew w piach. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zresztą u góry ci już dowalili -100 ( i każdy kolejny podobnie) za poziom merytoryczny komentarzy to co ja się tam będę wpyerdalać z moim jednym osądem.

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: wiesz co to jest licytacja komornicza, a właśnie na takiej zlicytowano omawiane mieszkanie? wiesz co to są mieszkania z niejasną sytuacją prawną? uważasz, że frazesem jest stwierdzenie, że kupowanie takich nieruchomości jest obarczone ryzykiem? bo odnoszę wrażenie, że 1) nie wiesz 2) nie wiesz 3) tak uważasz; czyli dalej brylujesz kompletną ignorancją.
   no najgorzej, 100 minusów na portalu, gdzie podobną liczbę można dostać za obronę środowisk lgbt, serius biznes.¯\_(ツ)_/¯
   dalej nie podałaś cytatu, w którym twierdzę, że długów nie trzeba spłacać. co jest? jakiś problem ze znalezieniem takiego?

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa:

   to mieszkanie zostało kupione za grosze właśnie z tego powodu, że na 100% będą z nim kłopoty

   W tym pięknym zdaniu nie ma żadnych sensownych argumentów szczególnie w oparciu o lit prawną, prawo karne czy o prawo cywilne i nie próbuj sobie wmawiać, że kiedykolwiek tam były.
   Ty to napisałeś. Nie ja.

   Mogę ci tu z 20 takich kolejnych powklejać, które też postanowiłeś napisać i co to zmieni. Nic nie zmieni. Już ci pisałam, że masz toporne pióro.

   A wyzywanie kolejnych użytkowników, w tym mnie co komentarz naprawdę nie podnosi poziomu twoich wypowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: XDDD mam wrażenie, że nie rozumiesz żadnego ze sformułowań, których używasz. i powtarzam, uwaga: mieszkanie. zostało. kupione. za grosze (tzn za wartość znacznie niższą niż rynkowa). właśnie. z. tego. powodu. że. na. 100%. będą. z. nim. kłopoty. (w postaci rodziny w nim mieszkającej, zdaje się bez nawet nakazu eksmisji) są to rzeczy oczywiste dla każdego, kto choć pobieżnie zainteresował się sprawą. można się zgadzać albo nie zgadzać z moją interpretacją, ale jeśli zadałabyś sobie ten trud zapoznania się z zagadnieniem, o którym się wypowiadasz, to zrozumiałabyś te niewiarygodnie skomplikowane skróty myślowe. XD

   ps: możesz powklejać 20, ale jakoś nie widzę wśród nich tego w którym stwierdzam, że nie trzeba spłacać długów.

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: Mieszkam w normalnym mieszkaniu od urodzenia a nie w patologicznej melinie... nie każdy jest tobą.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: widać właśnie po poziomie wpisów na wykopie

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: Lecz swoją traumę z młodości u fachowców... Sam musisz ustalić ich specjalizację ponieważ nigdy nie musiałem z nich korzystać...

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Możemy się przejść kiedyś razem jak tak bardzo sam się boisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: Nie jestem chorym gejem mającym traumę z młodości( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Powinieneś to powiedzieć psychologowi, nie mi.( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: Widzę, że faktycznie potrzebujesz o tym porozmawiać z fachowcem...to już twój problem. Ja mam żonę od 30 lat więc...ten, teges. Nie zamierzam być gejem ani innym wynalazkiem z grupy LGBTQWERTY.

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Nie mam pojęcia czemu rozmowa z fachowcem miałby być jakimś problemem. Najwyraźniej dla ciebie jest, bo w drugiej części zdania w formie obronnej pada "ja mam żonę" jakby ludzie po ożenku nigdy z psychologiem nie rozmawiali. ( ͡º ͜ʖ͡º) Poważnie nikogo nie obchodzi co masz w domu lub czego nie masz, a mnie to już tym bardziej.

   Nie zamierzam być gejem ani innym wynalazkiem z grupy LGBTQWERTY.

   Ale pamiętasz, że jesteśmy w wątku eksmisji?( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   jakby ludzie po ożenku nigdy z psychologiem nie rozmawiali.

   @SarahC: Po co? Nie każdy jest tobą...

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Biorąc pod uwagę, że to jedyny mój komentarz, którego jeszcze nie zminusowałeś toXD

  •  

   pokaż komentarz

   @SarahC: Proszę bardzo... "mówisz, masz"( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Podniecanie się plusami i minusami na stronie ze śmiesznymi obrazkami...pominę milczeniem. XDD

 •  

  pokaż komentarz

  Na początek mała rada. Właścicielem mieszkania stajesz się od momentu prawomocnego przysądzenia nieruchomości. Więc nie odpowiadasz za czynsz od września 2017 tylko od sierpnia 2019 (o ile dobrze zrozumiałem wtedy otrzymałeś decyzję o prawomocnym przysądzeniu). Oczywiście spółdzielnia będzie starała się wcisnąc tobie całe zadłużenie ale pokaż im środkowy palec i nakaż wyliczyć zadłużenie od czasu gdy jesteś prawowitym właścicielem.
  Po drugie czy przed licytacją czytałeś cokolwiek o tym jak przebiega cały proces po licytacji, egzekucja, eksmisja? Czy przeczytałeś prawo lokatorskie? Czy po prostu uznałeś że to jest proste jak kupno mieszkania w agencji nieruchomości?
  cdn...

 •  

  pokaż komentarz

  @WlascicielzPoznania zaproś 2 osoby do zamieszkania w tym mieszkaniu, uprzedź że wszystko będzie od dzisiaj monitorowane a nowi mieszkańcy lubią chodzić nago, bo tak im każe natura, z tego co wiem możesz zająć jeden lokal i tam kogoś zakwaterować. A tak poza tym to popieram Cię, mamy chore prawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @raphaelll: wytłumacz nam proszę jak niby ma zaprosić innych? On sam tam wejść nie może bo naruszy tym jej mir domowy, a ty myślisz że innych może wpuścić?

  •  

   pokaż komentarz

   @ryhu Sam może również zgłosić, że ona narusza jego mir domowy i co?

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: nie może, w tym sęk całej sprawy. Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia o co w tej sprawie chodzi. W skrócie chodzi o to właśnie, że wszystkie prawa jakie powinny przysługiwać właścicielowi, to w praktyce przysługują dzikiej lokatorce. Właściciel nie może nic, ani tam wejść, ani tym bardziej kogoś innego tam wpuścić i dopiero eksmisja może to zmienić.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryhu Jak już wszedł to baba musi udowodnić że ta ekipa tam nie mieszkała (a mogą mieć od jakiegoś czasu umowy najmu) dlatego mogą zgłosić naruszenie miru domowego przez madkę. Poza tym ci debile co forsowali drzwi powinni zapłacić za zniszczenie jego mienia. Zapłacić jemu, prawnemu właścicielowi, nie madce ale drzwi nie ma obowiązku za te pieniądze naprawić.

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: akcja medialna, nagrania ze stu kamer i relacja na żywo była miesiąc temu, pół Polski zna sytuację, no faktycznie będzie wielki problem z udowodnieniem, że jakaś naslana ekipa tam nie mieszkała, genialnie wymyśliłeś, brawo kurwa.
   Pomijam fakt, że nikogo tam ta baba nie ma obowiązku wpuścić.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryhu ale co gdyby dorzucić drugiego dzikiego lokatora? Czemu jeden dziki lokator miałby tam móc mieszkać a inny już nie może?

  •  

   pokaż komentarz

   @xtedek: bo ta babka by od razy wezwała policję, nie byłoby dla niej problemem udowodnienie że taka osoba dopiero co tu "zamieszkała" a ona siedzi w tym mieszkaniu do x lat

  •  

   pokaż komentarz

   @xtedek: bo ta baba ma na chwilę obecną pełne prawo do władania lokalem. Pełne k#?%a. j%%?ne 100 procent. Nie właściciela nie ma praktyce żadnych praw. Żadnych k#?%a. Nie może tam wejść, nie może tam mieszkać, nie może tam nikogo zaprosić, a każda taka próba jest naruszeniem miru domowego tej dzikiej lokatorki. Czego tu jeszcze nie rozumiesz? Niczego nie może. Na tym polega k@@?!ski absurd tej sytuacji w naszym debilnym prawie, dlatego te wasze porady są po prostu k#?%a kretyńskie i świadczą o p%?$##?eniu o czymś, o czym nie macie pojęcia. Przyjdzie właściciel i spróbuję wejść, albo kogoś zaprosić, ona dzwoni po psy i chuj.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak już wszedł to baba musi udowodnić że ta ekipa tam nie mieszkała (a mogą mieć od jakiegoś czasu umowy najmu) dlatego mogą zgłosić naruszenie miru domowego przez madkę.

   @genburson: baba nie musi niczego udowadniac ze oni tam nie mieszkali. To oni musieliby udowodnic ze mieszkali tam ZA ZGODA TEJ BABY.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer Nie muszą bo prawnie są jak ta baba. Może sie wprowadzić inna madka i powiedzieć to samo co ona.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryhu To drugi dziki lokator będzie mówił że to ona narusza jego mir domowy bo on tu mieszka dłużej. Słowo przeciwko słowu. Czego tu nie rozumiesz. I uspokój się bo jesteś agresywny

  •  

   pokaż komentarz

   @xtedek: Slowo przeciiwko słowu tylko jedne poparte reportażami na cała polskę, że ta babka od lat mieszka w tym lokum (w którym drugiego, dzikiego lokatora nie było). Więc ma przewagę.

  •  

   pokaż komentarz

   Sam może również zgłosić, że ona narusza jego mir domowy i co?

   @genburson: jaki mir domowy? Weszła tam nagle jak uchylił drzwi.

   Aha, że niby ona tam mieszka od dawna? Jakieś dowody? Rachunki wystarczą. Nie ma rachunków?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie muszą bo prawnie są jak ta baba. Może sie wprowadzić inna madka i powiedzieć to samo co ona.

   @genburson: oczywiscie ze musza. Prawnie ta babka TEZ MUSI udowodnic ze zamieszkala w tym mieszkaniu za zgoda osoby wladajacej mieszkaniem. Tyle tylko ze w przypadku innych gosci osoba wladajaca mieszkaniem jest ta babka wlasnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer Osobami wladającymi mieszkaniem są ci co mają umowy najmu. Jak będą oni i madka w środku to policja nic im nie zrobi bo mają dokumenty i mogą tam przebywać legalnie. Madka nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   Osobami wladającymi mieszkaniem są ci co mają umowy najmu.

   @genburson: nieprawda. Zgodnie z prawem sa to osoby chronione na podstawie prawa lokatorskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer: Oni też są lokatorami i są chronieni prawem lokatorskim. Baba nie ma żadnych dokumentów, że w ogóle może tam przebywać. Poza tym oni tam już byli, madka wróciła i co im zrobi policja?

  •  

   pokaż komentarz

   Oni też są lokatorami i są chronieni prawem lokatorskim. Baba nie ma żadnych dokumentów, że w ogóle może tam przebywać. Poza tym oni tam już byli, madka wróciła i co im zrobi policja?

   @genburson: "Lokator" jest definicja okreslona w prawie lokatorskim. Tam jest dokladnie wyjasnione kto jest lokatorem. Babka spelnia definicje a goscie nie spelniaja. Koniec i kropka. Jesli nie wierzysz to lap:

   Art. 2. 1. Ilekroć w ustawie jest mowa o:
   1) lokatorze – należy przez to rozumieć najemcę lokalu lub osobę używającą
   lokal na podstawie innego tytułu prawnego niż prawo własności

   I teraz tak: Babka nie jest najemca lokalu poniewaz nie ma umowy ale tytulem prawnym na podstawie ktorej uzywa lokalu jest ustawa o ochronie lokatorow. Panowie natomiast moga przedstawic umowe miedzy wlascicielem a nimi. Tylko ze ta umowa nie bedzie w 100% wazna, poniewaz wlasciciel NIE MA PRAWA do wladania mieszkaniem a to oznacza ze nie moze w umowie przekazac prawa do wladania mieszkaniem innym osobom. Tak wiec o ile umowe moga spisac to prawo do wladania nie moze zostac przeniesione z wlasciciela na inne osoby poniewaz to prawo przysluguje lokatorce.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer: Dobrze a co w sytuacji kiedy lokatorami się nazwie kobieta i panowie? Słowo przeciwko słowu? Jedni powiedzą że mieszkają tam od dawna i władają mieszkaniem, ona też tak powie. Na dodatek tamci mają dokumenty, ona nie ma. Kogo wynosimy? Pytam się kogo policja wtedy wyniesie i czy będzie robiła sąd na korytarzu i czy ma uprawnienia do osądzania kogokolwiek a tym bardziej podjąć decyzję bez dochodzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer Co jeżeli to panowie się powołają na ustawę o ochronie lokatorów? Bez sądu ich policja usunie? Co jeżeli to oni powiedzą, że tam mieszkają.

  •  

   pokaż komentarz

   Dobrze a co w sytuacji kiedy lokatorami się nazwie kobieta i panowie? Słowo przeciwko słowu? Jedni powiedzą że mieszkają tam od dawna i władają mieszkaniem, ona też tak powie. Na dodatek tamci mają dokumenty, ona nie ma. Kogo wynosimy?

   @genburson: no to w takim wypadku babeczka oraz panowie musza wykazac podstawe. W przypadku babeczki wystarczy ze udowodni ze zamieszkala tam zgodnie z prawem. Nie bedzie to trudne poniewaz zamieszkala tam jak jeszcze jej rodzice byli wlascicielami. Panowie z umowa musza udowodnic ze wlasciciel lokalu ktory im ta umowe podpisal mial prawo do wladania na dzien podpisania umowy tym lokalem. Wtedy jasnym jest ze przekazanie prawa do wladania lokalem nastapilo i panowie moga tam mieszkac.

   Udowodnienie tego jest trudniejsze poniewaz trzeba udowodnic ze babeczka sie wyprowadzila PRZED wejsciem do lokalu. Takze w sytuacji w ktorej umowa byla spisana przed wyprowadzka babki uznaje sie ze panowie maja prawo do wladania lokalem od razu jak to prawo przejdzie na wlasciciela.

   Jesli wlasciciel udowodni ze babeczka sie wyprowadzila to sprawa jest prosta. Jedna z przeslanek o utracie statusu lokatora jest wyprowadzenie sie z mieszkania. Dlatego wlasnie spisuje sie protokoly zdania mieszkania. Jest to dowod na to ze lokator sie wyprowadzil i mozna do mieszkania wprowadzic inne osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   Co jeżeli to panowie się powołają na ustawę o ochronie lokatorów? Bez sądu ich policja usunie? Co jeżeli to oni powiedzą, że tam mieszkają.

   @genburson: musza miec dowod. Dowodem moze byc wywiad srodowiskowy. Zeby skorzystac z prawa ochrony miru domowego trzeba przedstawic dowod do wladania mieszkaniem.

   Jest tez cos takiego jak domniemanie dzialania w dobrej wierze. Z tego powodu przyjmuje sie ze obie strony sa uczciwe. Jednak jesli babka udowadnia ze miala prawo do lokalu to policji nie pozostaje nic innego jak potraktowac tych panow jak typowych czyscicieli kamienic.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer Jeżeli jest prawdą co piszesz to by się zabezpieczyć przed taką sytuacją wystarczy mieć znajomego, żonę, Panów, kogokolwiek i uczynić ich wcześniej lokatorami. Wtedy legalnie by można wypieprzyć babkę bo byli tam wcześniej.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli jest prawdą co piszesz to by się zabezpieczyć przed taką sytuacją wystarczy mieć znajomego, żonę, Panów, kogokolwiek i uczynić ich wcześniej lokatorami. Wtedy legalnie by można wypieprzyć babkę bo byli tam wcześniej.

   @genburson: W takim wypadku mialbys jeszcze wiekszy problem poniewaz podpisywanie umowy w sytuacji w ktorej ta umowe mial juz ktos inny traktowane jest jak OSZUSTWO. To jak sytuacja w ktorej sprzedajesz komus samochod ktory sprzedales juz innej osobie.

   Moze nawet bardziej dosadnie powiem. Taka sytuacja odpowiadalaby sytuacji w ktorej sporzadzasz z kims umowe najmu nieswojego mieszkania. Ta osoba ma prawo czuc sie oszukana i zglosic oszustwo. Nie polecam tego rozwiazania. Wedlug mnie jest jeszcze gorsze.

   Do tego umowa pozorna tez jest nielegalna. Bylyby 2 sprawy karne :)

  •  

   pokaż komentarz

   @karer No ale przynajmniej tamtego dnia madka wyleci więc było warto :) I filmować po czym wrzucić na ruski serwis z filmami gdzie nie sięga prawo ;) Madka upokorzona do końca życia to + ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   No ale przynajmniej tamtego dnia madka wyleci więc było warto :) I filmować po czym wrzucić na ruski serwis z filmami gdzie nie sięga prawo ;) Madka upokorzona do końca życia to + ;-)

   @genburson: ja nie chce byc wyznacznikiem moralnosci. Sam mam 3 mieszkania ktore wynajmuje wiec dokladnie czytalem pewne przepisy zeby znac ryzyko. Zaden ze mnie krezus bo to drewniak ale ryzyko takie samo. Osobiscie pewnie tez bym zrobil cos co nie jest legalne. Jednak jesli mowimy o prawie to ochrona lokatorow jest bardzo duza.

   W sytuacji ktora podales policja moze i by wyrzucila taka osobe ale pozniejsze dochodzenie przywrociloby ja do mieszkania spowrotem. Jednak w sytuacji z tego tematu nie ma najmniejszej mozliwosci zeby pojawila sie jakakolwiek umowa przed jej zamieszkaniem. Wszystko przez to ze mieszkanie bylo jej rodzicow. I to jej rodzice dali jej prawo do mieszkania.

  •  

   pokaż komentarz

   @xtedek: @raphaelll: @xtedek: Adres zameldowania na pobyt stały w radyjku Policji pik,pik i k!%?a zamknijcie już te mordy bo tego czytać się nie da. Włamananie, naruszenie miru domowego i z urzędu odsiadka dla kogokolwiek kto spróbuje wejść do mieszkania dłużniczki tak jak zrobił to nowy wlaściciel, teraz zostaje mu tylko czekać na wyrok. To nie jest tak że jak mieszkanie zostało sprzedane to baba straciła meldunek i adres. Musi się sama wymeldować. To że w nowym dowodzie nie ma adresu nie znaczy że policja nie zna adresów osób legitymowanych.

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Ty dziecino naprawdę myślisz, że jesteś w necie anonimowy?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @raphaelll: Ile ty masz dziecko lat? 5?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #cozadzban

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Dla służb nie, dla was tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   I nie, nikogo nie namawiam do przestępstwa tylko piszę co moralnie wg mnie byłoby uzasadnione i ja bym nie protestował przeciwko temu. Róbcie jak chcecie. A jutro wysadzę świat, buahahaha! Gińcie pismentalni ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   A jutro wysadzę świat, buahahaha! Gińcie pismentalni ;-)

   @genburson: Ty wiesz co wypisujesz? Właśnie podchodzisz pod ustawę o antyterroryźmie dziecino. Albo sam się ogarniesz albo ktoś inny ogarnie ciebie.( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Proszę bardzo. Tylko jak Cię wyśmieją to nie miej do mnie pretensji. PS. Chyba masz tylko 2 godziny przy swoich urojeniach xD
   Nawet moderacja z wykopu dostrzeże tu ironię i naśmiewanie się, tylko nie ty, ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: To już nie "wysadzasz świata"?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Cienki bolek z ciebie... https://www.youtube.com/watch?v=EmY76YzVLGM OPSS, BOLEC( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Czyli jednak BOLEC( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) BRAWO TY, dokup dekoder( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Dekoder TVPiS mi niepotrzebny. Ale jak ktoś wysadzi... bym nie protestował. Może nawet bym się uśmiechnął, kto wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Ludzie dzielą się na : mądrych, zachłannych i głupich... "Oczywiście że wysadzam o 0:00. Jebnie cała galaktyka a wraz z nią pismatoły" Raczej nie jesteś ani mądry ani zachłanny... BRAWO TY( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Technologia obcych. Opanowałem, więc potrafię to zrobić. Drżyjcie pisowcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Co byś jeszcze wysadził za pomocą trotylu/dynamitu/C4? Napisz... jestem bardzo zainteresowany. Szczególnie w Poznaniu...

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Panieee. Co za kapiszony mi proponujesz? W moim zasięgu jest GALAKTYKA!
   Tak poważnie, wiesz po której stronie będę walczył jak nasze państwo ktoś napadnie? Zgadnij. Na dodatek nie będę zdrajcą bo żadnej przysięgi nie złożę ani nic nie przysięgam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Cienki bocku, niczego na szczęście nie wysadzisz bo jesteś za cienki dziecino( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedno co wysadzisz to dupę na sedesie, ot i cała twoja gimnazjalna erystyka...( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #cozadzban

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Dawaj dalej bo za słabo: " idioto."( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #cozadzban

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Pozdrawiam, jestem uparty i wytrwały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: Screenshot_2019-11-07 kosma1 - profil w Wykop pl.png

  •  

   pokaż komentarz

   @genburson: Ale kogo?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Ojej, IQ za niskie. ALE KOGO IQ za niskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kosma1: Ziomek, jestem po przyjęciu urodzinowym (nie swoim). Weź mi dzisiaj odpuść bo rano się przestraszę jak wejdę na wykop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   ALE KOGO IQ za niskie

   @genburson: Ale kogo to obchodzi?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Prawo które pozwala na kupowanie mieszkań z lokatorami w środku musi zostać zmienione.

 •  

  pokaż komentarz

  Życzę powodzenia w nierównej walce