•  

  pokaż komentarz

  Ktoś tu chyba w ciula leci.

  1) Właścicielem jesteś dopiero od września 2019r, a więc 2 miesiące, a nie 2 lata. Próbowałeś przejąć mieszkanie jeszcze zanim stałeś się jego właścicielem prawnie. To, że kupiłeś je w 2017 roku nie oznacza, że od ręki stałeś się jego właścicielem.
  2) Z tego co przekazała pełnomocnik miasta Poznań lokatorka opłacała czynsz i media przez cały ten okres więc skąd ten twój dług? 17tys w ciągu 2 miesięcy? Coś śmierdzi, żadnych dowodów, pism, rachunków nie przedstawiłeś.

  3) Nie wystąpiłeś do komornika o eksmisję, tylko sam postanowiłeś ją urządzić jednocześnie demolując i niszcząc nie swoją własność.

 •  

  pokaż komentarz

  nie oglądam filmikow to raz, a dwa ze wyraźnie pisałem ze prawo jest c%#@$we i wchodzenie w takie interesy jest kretynizmem. Zwłaszcza jak sie nabrało kredytów bo przecież to zloty interes. Facet zrobil z siebie pajaca i juz. Wracając do przepisów to podobne sa w calej Europie wiec nawet nieznajomością prawa nie może sie wytłumaczyć, choc sama nieznajomość prawa tez nie zwalnia od odpowiedzialności. No q!?! jak by nie patrzeć, wyszedł na pajaca.

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet jeżeli to wszystko najprawdziwsza prawda, to i tak zakop za dziadowski zwyczaj trailerów wpisów. Albo się opisuje, albo nie opisuje, poza tym jakaś weryfikacja by się przydała.

 •  

  pokaż komentarz

  Kara od losu za bycie hieną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  kupiłeś mieszkanie z lokatorami na licytacji komorniczej, stąd atrakcyjna cena, potem postanowiłeś się ich pozbyć niezgodnie z prawem a teraz płaczesz że co miałeś zrobić xD

  no nie wiem, kupić mieszkanie bez lokatorów za 2xwięcej? Dobrze wiedziałeś co robisz, elo.