•  

  pokaż komentarz

  Przykro sie to czyta że mieszkamy w takim kartonowym państwie i szkodniki mają nad sobą taki parasol ochronny. Trzymaj się tam wraz z narzeczoną, wiele osób myślących jest po Twojej stronie.

 •  

  pokaż komentarz

  @WlascicielzPoznania można prosić o jakąś weryfikacje? Mnie ciekawi kwestia tych "społeczników", którzy na oczach policji niszczyli drzwi, czyli twoją własność. Czy będziesz podejmował jakieś kroki przeciwko nim/ bezczynnej policji?

 •  

  pokaż komentarz

  @WlascicielzPoznania

  Chłopie weź jebnij jeszcze z 5k zł na adwokata plus drugie 5k zł na WIĘKSZYCH KOLEGÓW niż tego pasożyta wyjeb ją z chaty a adwokat Cię wybroni, podaj babę jeszcze do sądu o spłatę długów, po 18stym roku życia jej syna też...
  Po wszystkim wstaw drzwi metalowe pancerne- nie do rozj#?!nia. Każda próba włamania zgłaszaj na policje, na dodatek rób live - ale nie ty, tylko ktoś od Ciebie, plus zoorganizuj konferencje prasową z lokalnymi mediami, angażując media ogólnopolskie oraz przedstawicieli władz Poznania, żeby przygarneli pasożyta jak im szkoda :)
  POWODZENIA, na pohybel sk@$?ysynom!

  •  

   pokaż komentarz

   @Erwos: Ja też mu z całego serca kibicuję, ale:
   - adwokat zwykłą sprawę rozwodową zaczyna od 3000 + VAT (a tu sprawa jest o wiele trudniejsza),
   - pełnoletniego syna trzeba będzie eksmitować w osobnym postępowaniu (tak myślę, nie upieram się),
   - dobre drzwi antywłamaniowe zaczynają się od 2000 + VAT (tylko kosztowały moje 10 lat temu, więc zgaduję, że może być tylko drożej), więc boję się pomyśleć o drzwiach pancernych.
   Nie wiem, ile kosztują więksi pełnomocnicy, ale mocno niedoszacowałeś kosztów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Altar: z pasożytami legalnie nic nie zalatwisz...
   Ceny podalem w sumie na realia wschodnie, a fakt, ze to Poznań wiec trochę więcej.
   Drzwi pancerne, nie z marketu tylko raczej stal na zamówienie bez klamek i zamaskowany zamek :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Erwos: To w realiach wschodnich wystarczą sami więksi pomocnicy :D
   Tylko trochę na to za późno, bo hieny dziennikarskie się tym interesują.

 •  

  pokaż komentarz

  Ta sprawa jest bardzo smutna w szerszym kontekście. Mianowicie - w kraj poszła fama, że madki z bombelkiem z mieszkania (które kupiłeś w pełni LEGALNIE) nie wyrzucisz. Moim zdaniem spowoduje to niekorzystne dla wynajmujących sprzężenie zwrotne - pomijając już najem okazjonalny albo wynajmowanie pokoi bez korytarza, to głównie jeszcze zwiększy się wzrost cen najmu (już teraz w takim Wrocławiu czy Poznaniu mieszkania na wynajem to 2000-2500zł plus opłaty) oraz kaucji (opłata za pół roku/ rok z góry etc.) No ale naród tak wybrał, to tak będzie mieć. PiSowska czkawka jeszcze się będzie długo odbijać ludziom, szczególnie najmniej zarabiającym. Współczuję młodym, którzy dopiero teraz wchodzą w życie zawodowe.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja kiedys słyszałem taka historię, że jakaś pato para nie chciała się wynieść z wynajmowanego mieszkania. Przestali płacić, zdemolowali mieszkanie itd. Właściciel mieszkania wynajął ludzi, którzy wprowadzili się do tej pato pary. Mieli dostać 5000 zlotych nagrody jak pozbędą się dzikich lokatorów. Chyba byli przekonujący bo po 2 dniach już mieszkanie było puste. Podobno szyby wybite bardzo przekonują szczególnie zimą. Patrząc na ten dług 17k co już ma Pan do zapłaty tańszym by się wydawalo wynajęcie takich ludzi.

Dodany przez:

avatar WlascicielzPoznania dołączył
3182 wykopali 24 zakopali 80.6 tys. wyświetleń