•  

  pokaż komentarz

  Te posty z rmf są g... warte. Koleś się podpalił, nie wiadomo dlaczego i po co, stan zdrowia dobry. ?!?!?!

 •  

  pokaż komentarz

  Czasem jak sobie myślę o mojej sprawie w sądzie, to też mam ochotę się podpalić.

 •  

  pokaż komentarz

  Jego życiu zagraża on sam. Miał odwagę zrobić raz zrobi i drugi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lech1990: Liczmy, że zostanie objęty opieką psychiatryczną (tak być powinno).

  •  

   pokaż komentarz

   @wszyscy: gówno prawda. Jeśli chce sie zabić, to powinien mieć do tego prawo, a nie że dla egoistycznych zachcianek normictwa sie musi męczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Nie każdy desperat chce umrzeć, czasem takie akty są formą wołania o pomoc.
   Także ew. eutanazja w każdym cywilizowanym kraju jest poprzedzona próbą pomocy takiej osobie, jeśli cierpi na jakieś zaburzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Dokładnie. Teraz ze zniszczonym ciałem i w wielkim bólu fizycznym i psychicznym będzie zmuszony do życia przez normictwo. Mówię, że w każdym cywilizowanym kraju powinien być dostęp do eutanazji, a normiki odpowiadają, ale czemu sam się zabij. No i koleś chce się zabić, a te mendy ratują go. Teraz jeszcze kaftan i pluszowy pokoik bez klamek. Ci ludzie pozbawieni są empatii.

  •  

   pokaż komentarz

   @wszyscy: jeśli ktoś już to zrobił to znaczy ze jest zdecydowany, a nie robi bo chce zwrócić na siebie uwagę.
   Jeżdżę sporo bo próbach samobójczych
   W tych przykrych sytuacjach sa może aż to głupio zabrzmi ale są komiczne
   Chłop na szyje zawiesił sznurówkę i w suficie miał haczyk taki jak do wieszania kwiatów
   Jak wiadomo haczyk nie wytrzymał i walnął dupa o podłogę. Także z próby samobójczej zrobił się ból dupy.
   Ale w karetce bo z automatu zabrany na oddział psychiatryczny, pierwsze co zrobił to telefon do byłej żony z która się swiezo rozstał i powiedział ze próbował się zabić.
   Także tak próbował żeby zrobić ale nieskutecznie a na litość wziąć była żonę.
   Takich sytuacji w dużym mieście jest od groma.
   Średnio co drugi dyżur jedzie się do próby samobójczej. Głównie są ta desperackie akty alkoholików którym skończyła się gotówka na chlanie i w sposób tak desperacki chca wyrwać piniadz

  •  

   pokaż komentarz

   @wszyscy: Tyle, że u nas nie pomaga się osobom z depresją czy po próbach samobójczych, bo nie mieszkamy w cywilizowanym kraju. Na zachodzie jak ktoś chce się zabić to jest objęty pomocą psychologa, starają się rozwiązać problem i dojść do tego co poszło nie tak.
   Natomiast u nas od razu zabierają Cię do psychiatryka, nie możesz wyjść, aż nie uznają tego za stosowne, bo przecież mógłbyś to zrobić ponownie a tymczasem w psychiatryku na oddziale zamkniętym można się zabić na milion sposobów, bo pielęgniarki/pielęgniarze są w liczbie 2-3 na kilkudziesięciu pacjentów, kto chce może wychodzić zapalić, kamery obejmują tylko korytarz, bez problemu można się zamknąć i powiesić pod prysznicem. Codziennie dają leki, jak ktoś sprawia problemy to w pasy i coś na uspokojenie, jak ktoś za bardzo przeżywa to też coś na uspokojenie, terapia to 1 spotkanie przez cały tydzień, na którym możesz co najwyżej poskarżyć się, że pielęgniarz urwał się z rynsztoku i co drugie jego słowo to "chuj". Nikogo nie obchodzi, że od leków i stresu masz codziennie ciśnienie 200/140. Nie można mieć paska, ale można mieć zapalniczkę i maszynkę do golenia ¯_(ツ)_/¯ Ubrania najlepiej kolorowe a nie czarne, bo jeszcze ktoś może dostać depresji...

   Codziennie w południe obchód ordynatora:
   -Jak się dziś czujemy?
   -Chciałbym w końcu umrzeć.
   -To świetnie! Kolejna sala, bo czas leci a trzeba wszystkich zapytać o samopoczucie.

   Przy wyjściu zalecają kontynuowanie "terapii" - czytaj zapisanie się do psychiatry przez NFZ z terminami co 3 miesiące, albo prywatnie 150-200zł za wizytę z czego najlepiej 3-4 razy w tygodniu.
   Ale się ze mnie ulało, rozjuszyłeś mnie.

 •  

  pokaż komentarz

  A ja dostałem dzisiaj telefon ze Świdnika, że wygrałem super-nowy czajnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Dzwonią do mnie średnio 2-razy na miesiąc, za każdym razem z innego nr. komórkowego, da się coś z tym zrobić? (ಠ‸ಠ)

  •  

   pokaż komentarz

   A ja dostałem dzisiaj telefon ze Świdnika

   @Bulczan: #informacjanieprawdziwa w Świdniku nie mają telefonów

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulczan: Też polecam "ośmiorniczkę". Odrzuca 95% spamu. Gdybym miał to wszystko odbierać, padłoby mi na łeb.

  •  

   pokaż komentarz

   @Altar: @lomppl1: dzieki Panowie, spróbuję. Nie mieszkam w Lublinie juz od roku, powtarzalem im, zeby mnie wykreslili z bazy, straszylem rodo, wyludzaniem danych, ale oni co chwile zmieniaja firme, lokalizacje i nagrode. Odkurzacz, czajnik, ekspres do kawy... Niedlugo mi mieszkanie calkiem umebluja (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulczan: Strzelam, że jesteś studenciakiem świeżo upieczonym, totalnie nieogarniającym życia człowiekiem, który w tym wieku powinien już coś sobą reprezentować, a nie się upupiać, jak Ferdydurke, ale z własnej woli. Trzeba było rozdawać swoje dane osobowe? Wyrażać zgodę na treści marketingowe? Nikt nie mówił, że jak raz wyślesz smsa "wygraj to i tamto" to możesz od razu myśleć o zmianie numeru, bo nie nadążysz blokować spamu? Ani że nie odbiera się podejrzanych telefonów, bo taka rozmowa może Cię kosztować bardzo gruby hajs, ponieważ zaznaczając gdzieś tam jakiś krzyżyk o zgodzie na regulamin zaznaczyłeś zgodę na takie telefony? Itd itp. Dalej żyj korzystając z dobroci matuli, która ochroni przed złym strasznym dorosłym życiem... Nie wiem czy ludzi bardziej niszczy to chore państwo czy ich właśni rodzice, nie pozwalając im dorosnąć. Nawet ku**a problem ze znalezieniem sobie w wyszukiwarce apki na blokowanie spamu. Co za niedołęgi życiowe... A jak dostaniesz nagle wezwanie do zapłaty z banku za jakąś nieżyjącą ciotkę, która same długi po sobie zostawiła i będziesz pierwszy w linii, to co zrobisz? Zapłacisz z odsetkami za 5 lat?

  •  

   pokaż komentarz

   @Hetrodomitrazocholina:

   Opowiedz mi jaka smutna historia Cię spotkała, że musiałeś stworzyć taki wysryw? (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulczan: Zażenowanie młodymi ludźmi, którzy nie mają w sobie żadnej inwencji, pomysłowości, nie prą do przodu, są wiecznie wycofani, bojaźliwi i nie potrafią sobie poradzić w życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bulczan: I nazywający wszystko wysrywami, chociaż jest w tych wysrywach sporo racji. Hm, zabrało w mojej poprzedniej wypowiedzi jeszcze "braku szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek w pełnym przekonaniu o swojej wyższości pomimo widocznych braków w wiedzy o świecie i praktycznym wykorzystaniu nabytej wiedzy teoretycznej".

  •  

   pokaż komentarz

   @Hetrodomitrazocholina: XDDDDDDDDD?

   "braku szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek w pełnym przekonaniu o swojej wyższości pomimo widocznych braków w wiedzy o świecie i praktycznym wykorzystaniu nabytej wiedzy teoretycznej".

   Zobacz ten wysryw:

   Strzelam, że jesteś studenciakiem świeżo upieczonym, totalnie nieogarniającym życia człowiekiem, który w tym wieku powinien już coś sobą reprezentować, a nie się upupiać, jak Ferdydurke, ale z własnej woli. Trzeba było rozdawać swoje dane osobowe? Wyrażać zgodę na treści marketingowe? Nikt nie mówił, że jak raz wyślesz smsa "wygraj to i tamto" to możesz od razu myśleć o zmianie numeru, bo nie nadążysz blokować spamu? Ani że nie odbiera się podejrzanych telefonów, bo taka rozmowa może Cię kosztować bardzo gruby hajs, ponieważ zaznaczając gdzieś tam jakiś krzyżyk o zgodzie na regulamin zaznaczyłeś zgodę na takie telefony? Itd itp. Dalej żyj korzystając z dobroci matuli, która ochroni przed złym strasznym dorosłym życiem... Nie wiem czy ludzi bardziej niszczy to chore państwo czy ich właśni rodzice, nie pozwalając im dorosnąć. Nawet ku**a problem ze znalezieniem sobie w wyszukiwarce apki na blokowanie spamu. Co za niedołęgi życiowe... A jak dostaniesz nagle wezwanie do zapłaty z banku za jakąś nieżyjącą ciotkę, która same długi po sobie zostawiła i będziesz pierwszy w linii, to co zrobisz? Zapłacisz z odsetkami za 5 lat?

   @Hetrodomitrazocholina: Nazwałem twój post wysrywem, bo ma się nijak do rzeczywistości. Te twoje historyjki wyssane z palca, które na biegu stworzyłeś i w nie wierzysz są niczym innym jak wysrywem. To ty tu wjechałeś jako nieomylny ALFA i OMEGA, który na podstawie mojego posta nakreśla mi życiorys i zgrywa oświeconego. Pozdro wróżbito Macieju wróżący z postów. Szkoda czasu na dyskuje z tobą, bo sam sobie wbijasz gwóźdź do trumny, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Do tego już niestety ten kraj ludzi popycha... :(

Dodany przez:

avatar perlikont dołączył
336 wykopali 16 zakopali 6.5 tys. wyświetleń