•  

  pokaż komentarz

  Niech stowarzyszenie zapewni ludzkiego przewodnika w cenie psa i będzie git ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  A nie mógł puścić pieska bez smyczy i po prostu mieć na niego oko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Może warto byłoby rozpropagować jakiś uniwersalny, prosty test na inteligencję i nie przyjmować nikogo kto by go nie zdał?

  Takie organizacje są dla każdego, "wstęp wolny", jasne, ale dla dobra organizacji i celu jaki chce realizować- może jednak warto byłoby odsiewać idiotów?

  Hmmm... Tylko co jeśli założyciele są idiotami....

  •  

   pokaż komentarz

   Takie organizacje są dla każdego, "wstęp wolny"

   @senkjuwerymacz: byś się zdziwił i to mocno. Z moich obserwacji wynika, że tam przyjmuje się znajomych bo to fajna fucha. Budżet gminy płaci hajs, do tego można użebrać w społeczeństwie jakieś datki ale przede wszystkim prawo karne ma zapis dzięki któremu organizacje takie są regularnie dotowane haraczem jaki przyklepuje sąd w najgłupszych sprawach. Bambinizm się szerzy i niedługo krzyknięcie na psa będzie karalne a sąd wlepi karę. Inspektorzy d/s zwierząt (sami siebie chyba mianowali na te funkcje) to często młode gnojki bez doświadczenia życiowego i ogólnie bez żadnych innych kompetencji za to przypominają (a ja te czasy jeszcze trochę pamiętam) młodych działaczy partyjnych, którym dano władzę. Władza uderza do głowy, tu na wypoku mamy też takiego aktywistę gotowego ludzi na tortury skazywać. Znam przypadki z mojego rejonu chamskiego zachowania się tych inspektorów- niewiele im brakuje do gestapo, przeszukania na podwórkach gospodarza itp. Zapytałem kiedyś takiego czy ma jakieś uprawnienia do takich działań to odpowiedział, że jak nie zezwolę to on wróci z policją. Ja miałem ojca -urzędnika w randze inspektora i wiem co nieco o kontrolowaniu ludzkiej pracy. Te organizacje pro- zwierzęce to jest patologia wspierana najwyraźniej przez UE i wszystkich "wrażliwych". Ja nie przeczę, że istnieją zwyrole źle odnoszący się do zwierząt ale tak było zawsze!- nic nowego. Jednak te różne VIVA czy podobne (zazwyczaj jest nazwa wyciskająca łzy w rodzaju "bezdomna psinka") to rak, który w porę nie powstrzymany urośnie do wielkiej patologii.

  •  

   pokaż komentarz

   Z moich obserwacji wynika, że tam przyjmuje się znajomych bo to fajna fucha.

   @aleksiej-trexlebov: Ale mi chodziło o zwykłych członków a nie "górę".

  •  

   pokaż komentarz

   Ale mi chodziło o zwykłych członków a nie "górę".

   @senkjuwerymacz: no tak- teraz doczytałem ostatnie zdanie. Tam w zarządzie faktycznie nie jest dobrze więc i będą przyciągać sobie podobnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: ale inteligentni zauważa że to albo szwindel albo nie ma sensu. Dlatego większość aktywistów i to wszystkiego od rowerów po prawa zwierząt to z reguły ludzie którzy, gdyby głupota mogła latać, pewnie już dawno dogonili by sondę Voyager

  •  

   pokaż komentarz

   ale inteligentni zauważa że to albo szwindel albo nie ma sensu

   @Medrawd: Przejrzałeś mnie, choć nie do końca. Głównie mi chodziło o to, że z braku członków padłyby wszystkie lewackie partyjki :P

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście Wielka Brytania. Jak widać tyle wieków życia w hermetycznym społeczeństwie źle wpływa nie tylko na wygląd, ale także na sp!$!?%!enie umysłowe.

 •  

  pokaż komentarz

  właściwie to srogo :D przymus puszczania psa luzem :D

  Ja sobie wyobrażam coś takiego ze swoim psem. Podchodzą do mnie debile którzy mówią że męczę swojego psa chodząc z nim na smyczy. Pies rasy wilczak czechosłowacki, wyglądający jak wilk. Dla pokazania im sytuacji spuszczam go i ten od razu podbiega do nich żeby się po wilczemu przywitać(skakać, lizać po twarzy etc.) Ekipa zielona nie byłaby już zielona a raczej brązowy czy kasztanowy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Już pomijając fakt że psy luzem stanowią bardzo duże zagrożenie dla siebie i innych w połączeniu z drogą i samochodami, z kotami(za którymi potrafią bez opamiętania pobiec)....

Dodany przez:

avatar konfitura_ dołączył
366 wykopali 13 zakopali 1.6 tys. wyświetleń