•  

  pokaż komentarz

  Patrząc z perspektywy kogoś z tamtych okolic to mogę powiedzieć, że te opowieści o tym niebotycznym majątku są trochę podkręcone. Owszem, gust fatalny, ale niejeden dziedzic dostaje w spadku więcej hektarów i często się buduje na ojcowiźnie.
  Biskup znany jest jako specjalny klient wśród lokalnych bimbrowników, pewnie jego goście też gustują w Duchu Puszczy.
  Co do reszty - bez tego ośrodka z artykułu ludzie musieliby dojeżdżać na rehabilitację pewnie 30-40 km dalej.
  Droga asfaltowa i tak pewnie by w końcu powstała jak wszystkie w tamtejszej gminie.
  Co do spraw krajowych - chyba nie do ruszenia do emerytury, z resztą nie bez przyczyny ma parasol ochronny i tak naprawdę z każdą władzą umiał się dogadać, dostał brudną robotę uporządkowania finansów w Kurii Gdańskiej, co się podobno udało.

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie Zydzi sie bogaca I trzymaja swoje majatki za pysk, Lewactwo ma Sorosa - to taki Slawoj alias Flaszka powinien miec prawo istniec. Chyba ze twierdzimy ze tylko lewactwo moze krasc I byc bogate? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  No cóż, żeby pisać o nie wiadomo jakim przyjmowaniu gości bo... jest wódka na stole. Widać, że lewicowa szczujnia przyjechała i szuka dziury w całym ale nie ma za bardzo czego się czepić. Za niedługo zaczną pisać temu polskiemu bydło o nie wiadomo jakim rozpasaniu bo na stole jest do wyboru rogalik albo bagietka z biedronki z masłem czosnkowym. Pokarm francuskiej burżuazji :D

  @Krynioslaw: Feudalizm może w tym wypadku polegać co najwyżej na tym, że dla polskiej hołoty alarm w domu, tabliczka jakiejś podrzędnej agencji ochrony i flaszka na stole może być synonimem rozpasania i jest czymś co powinno być zarezerwowane jedynie dla najwyższych partyjnych dygnitarzy. Ja nie wiem, czy ja jestem jakiś dziwny ale u mnie w mieście większość nowych domów to ma. Ba, wódka jest raczej uważana za podalkohol a ludzie piją coś lepszego. I to nie jest jakaś wyższa klasa prezesów i wierchuszki kościelnej ale normalni ludzie którzy po prostu nie są przygłupami i patusami.

  Może gdyby polska hołota wzięła się do jakiejś konstruktywnej roboty (no dobra czego ja wymagam, mogłaby nawet ruszyć dupsko i pójść do MOPS-u)... to by nie musiała ujadać, że inni mają za co pić.

  Ja to doceniam że są ludzie tacy jak Głódź... bo bydło ma zajęcie i ma kogo zaszczuwać. Z resztą ostatnio jakiś bolszewicki przygłup zrobił fotkę Adamowicz kiedy po pracy kupowała flaszkę wódki. Nie żebym kobietę lubił - ale prawidłowo musi się teraz tłumaczyć za szczucie i włażeniu komuś w prywatne życie - przed prokuratorem. Chyba w Polsce nie ma drugiej tak skretyniałej, sprzedajnej i sk@#%ionej grupy społecznej - jak dziennikarze.

  Non-stop te szczucie dla bydła, że ten poleciał gdzieś samolotem a tamten kupił pół litra. Później się dziwić, gdzie jest większość wykopu kiedy codziennie napełnia swoje puste łby tym gównem.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo:

   Za niedługo zaczną pisać temu polskiemu bydło o nie wiadomo jakim rozpasaniu bo na stole jest do wyboru rogalik albo bagietka z biedronki z masłem czosnkowym. Pokarm francuskiej burżuazji :D

   Wiesz lewicowcy chcą by dla ich kultu ludzie zaczęli jeść robaki i zmarłych. A mięso ma się stać towarem ekskluzywnym dla elit.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzyzowiec: czy ty go trollujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   @wykop-yolo: Tylko hołocie rozpłaszczonej bezmyślnie przed duszpasterzem może nie przeszkadzać przepych tego "sługi bożego".

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: Nie, dlaczego? To najnowsze postulaty lewicowych "elit" uważaj bo jak nie nadążysz to zostaniesz robakofobem.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: No cóż, prawdziwa hołota już tak ma że zamiast zatroszczyć się o siebie uprawia ten kult głupoty i biedy. Wmawia się takim debilom jak ty, że biedny i głupi to porządny a później jest płaku płaku bo za minimum będąc popychadłem na magazynie kiepsko się żyje... ja się zastanawiam po co te polskie kretyny w ogóle chodzą do szkół. Jeśli nie będą umiały czytać i pisać to istnieje większe prawdopodobieństwo że na zasiłku będą prowadziły "żywot człowieka poczciwego" :)

   Zastanawiające że można być takim dzbanem żeby zarzucać mi chęć płaszczenia się przed innymi kiedy po prostu to co w umyśle chłopa twojego pokroju wywołuje pogardę, zachwyt albo oburzenie... jest dla mnie normalnym elementem przeciętnego życia i nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. I nawet bym o tym nie pomyślał, gdyby pańszczyźniane chłopstwo które tylko cierpi i klepie biedę (i w życiu nawet kieliszka wódki nie wypiło)... się nie zesrało...

   Najśmieszniejsze, że twoje pojmowanie świata ustawia cię na najlepszej drodze do bycia pastuchem u jakiegoś "Głódzia". Czyli człowieka który po prostu w głowie ma mózg zamiast gówna :D

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: A zaporowy podatek na mięso by biedni nie mieli do niego dostępu to pomysł europosłanki wiosny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzyzowiec: No fajnie że na tym portalu jest też ktoś normalny kto coś ogarnia. A nie tylko pańszczyźniane dzbany powtarzające te kocopoły dla przygłupów, że skandal bo Głódzia stać na alarm w domu, premier 40 milionowego państwa lata samolotem a Adamowicz pije wódkę w kraju abstynentów :D

   Czasem reakcje tego bydła to jakby chłopa który cały PRL przepracował w kołchozie zawieść raz do miasta i pokazać tramwaj. No to też by się zdziwił, pomyślał, że magia... ale ten chłop jednak był cywilizowany. Zachwyciłby się osiągnięciem ludzkiej pomysłowości. A taki "nowoczesny" bydlak... na co on mógłby wpaść, może co najwyżej na to, żeby ten tramwaj podpalić bo nie ma takiego u siebie w oborze... a jakby jeszcze ktoś próbował coś powiedzieć do tego pustego łba to by zaczął ujadać że to niegodziwe, że może komuś "nie przeszkadzać przepych mieszczuchów" :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzyzowiec: nie rozumiem czemu nazywasz ich lewicowymi elitami, ale ja tam ci nie będę ingerował w doborze autorytetów.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo: Za co tu doceniać Głodzia? Że wykorzystuje swoją pozycję w społeczeństwie, że jest chamem, nie jest godną osobą to sprawowania funkcji arcybiskupa? On i Rydzyk powinni siedzieć w więzieniach, a nie w kuriach. Są znacznie większym niebezpieczeństwem niż jakiś przeciętny lewak.

  •  

   pokaż komentarz

   że skandal bo Głódzia stać na alarm w domu

   @wykop-yolo: Powiedz, nie miałeś czasu zapoznać się z tematem, bo musiałeś naklepać posta. Tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @Glimpse0fTheFuture: Nie wiem, w odróżnieniu od wykopowych idiotów nie twierdzę że go doceniam ani że żeby np. pić wódkę trzeba być docenianym bo to przywilej zarezerwowany dla polskich elit. Adamowiczowej nawet nie lubię, co nie przeszkadza mi gardzić hołotą która pstryka jej foty podczas zakupów, żeby szczuć. Bo hienami napuszczającymi ludzi na siebie należy gardzić.

   @wrrior: Masz rację, miałem tylko szansę zapoznać się z wysrywem jakiegoś naziola który chciał szczuć a znalazł tylko to, ze zły myślozbrodniarz pije wódkę, ma umowę z agencję ochrony. No i używa brzydkich słów. Znaczy jego rodzina. Ojoj! Do tego część chałupy przeznaczył na jakąś działalność charytatywną co jest najbardziej niegodziwe bo przeciętny wykopek na działalność charytatywną przeznacza zwykle cały dom :)

   A poważnie to nie, w odróżneniu od tutejszego "ateistycznego" bydła z kościołem mam praktycznie zerowy kontakt a jego temat jest dla mnie szalenie nudny. Może dlatego, że już mnie matka do kościoła co niedzielę nie goni. W sumie polecam takie ćwiczenie... już pojutrze o 10.30 mówisz coś takiego "mame ja już nie bede chodził do kościoła wiesz". Skoro nie lubisz to wypowiadasz tą magiczną formułkę... i z głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo: o ile gadasz bzdury i dręczene kleru i ukazywanie ich rozpasania i degeneracji jest jak najbardziej ok tak zgadzam się, że czepianie się ludzi, że kupują wódkę czy coś tam innego to przejaw totalnego wsiórstwa. Polityk to człowiek jak każdy inny i też lubi napić się czasem alkoholu czy pobawić

  •  

   pokaż komentarz

   o ile gadasz bzdury i dręczene kleru i ukazywanie ich rozpasania i degeneracji jest jak najbardziej ok
   @Kenoid: Cóż, być może dla hołoty zaszczuwanie innych to ok... dopóki ktoś nie zaczyna dręczyć ich. Wtedy zawsze mamy kwik i się okazuje, że jednak "nie jest ok" ;) Już same brednie o "rozpasaniu" to taka post-sowiecka mentalność że trzeba zaszczuć każdego kto ma więcej albo jest lepszy. Do póki się być może okaże że jednak sam nie jesteś najbiedniejszy w Polsce. Wtedy będzie płaku płaku jakie to niesprawiedliwe że ty pracowałeś i do czegoś doszedłeś a hołta na zasiłkach która całe życie przebimbała za twoje podatki - pluje ci w twarz ;)

   czepianie się ludzi, że kupują wódkę czy coś tam innego to przejaw totalnego wsiórstwa
   Chociaż w jednym się zgadzamy ;) Jeszcze do grzebania innym w butelce dopisz grzebanie im w kieszeniach i w dupie... i będziemy we wszystkim zgodni ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo:

   Masz rację, miałem tylko szansę zapoznać się z wysrywem jakiegoś naziola

   A to masz dużo, dużo do nadrobienia.

   A poważnie to nie,

   Ojej, a już się nabrałem, że na poważnie się zapoznałeś.

   z kościołem mam praktycznie zerowy kontakt a jego temat jest dla mnie szalenie nudny.

   I dla zabicia tej nudy gardłujesz już na ten temat kolejny post z rzędu? To dlatego nikt cie nie bierze na poważnie.

  •  

   pokaż komentarz

   A to masz dużo, dużo do nadrobienia.
   @wrrior: Generalnie mnie za bardzo to nie interesuje, zwłaszcza że zwykle to i tak wysrywy bydła w stylu "krzywo się spojrzał", "zgwałcił biedno kobietę 47 lat temu", "nie chce robić ze mno interesuf a ja jestem patolem".

   I dla zabicia tej nudy gardłujesz już na ten temat kolejny post z rzędu? To dlatego nikt cie nie bierze na poważnie.
   Po prostu mnie mierzi to ciągłe wykopowe szczucie i ujadanie w wykonaniu stada kretynów...

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo: Jedno nudzi, drugie mierzi. Jak żyć?

Dodany przez:

avatar EmDeCe dołączył
904 wykopali 86 zakopali 30.5 tys. wyświetleń