•  

  pokaż komentarz

  cały artykuł opiera się na

  Naukowcy zdają sobie sprawę, że obecne w smogu cząsteczki pyłu zawieszonego przedostają się do krwi i mogą być szkodliwe. Wstępne dane, choć wciąż jeszcze niepełne, pokazują, że w przypadku e-papierosów może być podobnie.

  Może być a może nie być...

 •  

  pokaż komentarz

  Artykuł sponsorowany przez Philip M. (bo RODO)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tu widzę kilka problemów od razu:

  po pierwsze - nikt nie twierdzi, że e-papierosy są zdrowe

  po drugie - to jest z perspektywy amerykańskiej. Amerykanie nie palą papierosów prawie wcale i dziwnie patrzą na palaczy, tam nie ma takiego palenia papierosów jak u nas, dlatego e-papierosy to często pierwsze papierosy, po które ludzie sięgają. Jeśli ktoś wcześniej nie palił i zacznie od e-fajek to na pewno jest to szkodliwe, ale jak przesiada się ze zwykłych papierosów to raczej nie (aczkolwiek tu jeszcze trzeba będzie więcej badań)

  po trzecie - e-papierosy nie śmierdzą i to jest zaleta. Smród papierosów w autobusach, mieszkaniach, nawet jak człowiek nie pali to i tak wróci do domu z śmierdzącymi ubraniami. Dla samego tego faktu jestem wielkim fanem e-papierosów, mimo, że nie palę

 •  

  pokaż komentarz

  KONTENT SPONSOROWANY PRZEZ BAUER GMBH DEUTSCHLAND (RMF24)
  [2 wykopy i na glownej]

 •  

  pokaż komentarz

  Pitolenie... ile już od januszy słyszałem że E-papierosy są gorsze od zwykłych xD Że już szkoda na nich strzępić ryja, na prawdę.

Dodany przez:

avatar HaHard dołączył
25 wykopali 8 zakopali 2.1 tys. wyświetleń