•  

  pokaż komentarz

  Co za kretyn i prymityw.
  Jak ktos kto ma studia z bajek moze sie wypowiadac autorytatywnie na tematy wymagajace prawdziwej wiedzy- spoleczne, biologiczne itd. Jak smie obrazac innych ludzi po tym co jego organizacja odwala na codzien?
  Te jego pierdy sa niczym innym tylko jego wymyslami i jego bzdurną opinią i zaden normalny myslacy czlowiek nie powinien sie z nim zgadzac. No chyba ze patol-katol, takich w tym kraju nie brakuje.
  Te wszystkie organizacje walczace z mowa nienawisci powinny sie wlasnie przyjrzec Jedraszewskiemu, Glodziowi- bo to od nich ostatnio co chwile slychac nawolywanie do nienawisci i przemocy wobec innych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak ktos kto ma studia z bajek moze sie wypowiadac autorytatywnie na tematy wymagajace prawdziwej wiedzy- spoleczne, biologiczne itd.

   @Wzniosl_Abadon_stary_miecz: No cóż wolność słowa. Gorsi są imo ludzie, którzy chłoną bezkrytycznie cokolwiek taki nie powie jak prawdę objawioną.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wzniosl_Abadon_stary_miecz: w jaki sposób nawołuje do przemocy? podasz przykład?

  •  

   pokaż komentarz

   Gorsi są imo ludzie, którzy chłoną bezkrytycznie cokolwiek taki nie powie jak prawdę objawioną.

   @sokotra: no nie przesadzaj- większość ludzi dzisiaj jest na poziomie dziecka, szukają autorytetu. Normalna i naturalna rzecz. Te wszystkie pastuchy ŚWIADOMIE wykorzystujące taką sytuację są głównie winne a nie ci ludzie sprowadzeni do poziomu zombie. Bycie głupim to też nie jest powód do zasług ale w mniejszym stopniu. Wszelcy liderzy przynoszą większą szkodę społeczna niż prosty Kowalski. Mało tego -takie proste Maliniaki być może coś pożytecznego robią a fałszywe autorytety prowadzą na zgubę.

 •  

  pokaż komentarz

  Jędraszewski to nie tylko homofob, ale także prymitywny rasista, głoszący nienawiść do innych ras

  A zaprzeczeniem jakiej wizji boga jest ideologia LGBT promowana wśród zwierząt?

  Homoseksualne zachowania zwierząt– zachowania zwierząt wobec osobników tej samej płci, które zazwyczaj są typowe dla par różnopłciowych tego gatunku. Zachowania te obejmują czynności seksualne, takie jak kopulacja lub wzajemna masturbacja, oraz związane z łączeniem się w pary lub wspólną opieką nad potomstwem. Występują szczególnie często u gatunków żyjących w społecznościach np. u ptaków morskich i ssaków, w tym także wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów. Odnotowano je do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich[3][4][5]. W opiniach niektórych badaczy zwierząt, np. wśród żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne są częstsze od heteroseksualnych[3][6][7].
  (...)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

 •  

  pokaż komentarz

  Poniekąd racja; lecz nie LGBT jest największym problemem a wszechobecna pornografia i materializacja ludzkiej sfery seksualnej która zakłamuje realny obraz związków.

 •  

  pokaż komentarz

  Prymitywny homofob ideolog wsteczniackiego zabobonu tworzy chochoły i sztucznego wroga.

  Katolstwo to zinstytucjonalizowany błąd poznawczy, a jego hierarchia działa w oparciu o oblężoną twierdzę, bo znajdując sobie z dupy wyjętych wrogów może przerwać.

  Dzikie postsowieckie polackie społeczeństwo przyklaśnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Te teksty o "zarazie" do czego mają prowadzić? Ludzie nie są w stanie wychwycić z tego przekazu, że Jego Eminencja sprzeciwia się zorganizowanej sile ideologicznej. Prości ludzie pomyślą, że biskup nazywa osoby homoseksualne zarazą. To jak nawet biskup tak mówi, to co stoi na przeszkodzie, żeby napiętnować sąsiada czy kolegę z pracy traktując go jak "zarazę". Czyli z lękiem, obrzydzeniem i na dystans. Jeśli ktoś się boi, że straci wiarę czy cnotę zadając się z niewierzącymi, nieuznającymi moralności katolickiej to chyba ta wiara jest niewiele warta.

Dodany przez:

avatar Szewczenko dołączył
351 wykopali 32 zakopali 10.7 tys. wyświetleń