•  

  pokaż komentarz

  Pedofile nie powinni zabierać głosu.Nie geje są tu problemem ale panowie typu ks Jankowski, Petz itd

 •  

  pokaż komentarz

  Postulat celibatu to dopiero wynaturzenie! Powoduje wiele groźnych następstw nie tylko natury fizycznej ale przede wszystkim psychicznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @kabiz: wbrew pozorom, to ma bardzo głęboki sens - pierwotną myślą, było wyłonienie spośród kandydatów tych, którzy są w stanie zapanować nad przyrodzonymi, ludzkimi skłonnościami i poświęcić się służbie Bogu, bez ulegania cielesnym pokusom. Dlatego na przykład kastrację uważano za niedozwolone ułatwienie i próbę oszustwa, więc kastrat nie mógł zostać duchownym - chyba, że stało się to z przyczyn losowych / choroby / wypadku i takie przypadki wnikliwie analizowano. Tych, którzy dokonywali samookaleczenia, wywalano bardzo szybko jako niezdolnych do prawdziwego poświęcenia.
   Generalnie osoba, która nie potrafi zapanować nad pokusami ciała czy ducha nie nadaje się do pełnienia posługi kapłańskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @wredny_gad: pierwotną myślą było, by kasa za sprzedawanie ludziom fałszywej nadziei na życie wieczne (czym jest w zasadzie większość religii) w całości trafiała do papieża, a nie do rodziny kapłana. Ta napędzana chciwością żądza bogactwa ma do dziś jak najgorsze skutki. Księża katoliccy są wymogiem celibatu okaleczeni. Wszyscy wiedzą jak sobie nie radzą z cielesnymi pokusami. Tylko od 1,5 do 2% ludzi jest z natury aseksualnych. Jak kościół w praktyce weryfikuje uczciwość swoich kapłanów w sferze przestrzegania celibatu? Kto daje księżom prawo do zabierania głosu w sprawie małżeństwa (co nader chętnie czynią) choć nie mają o nim zielonego pojęcia?

  •  

   pokaż komentarz

   @kabiz: To o czym piszesz, to akurat dużo późniejsze czasy. Zresztą w tamtych czasach celibat nie przeszkadzał im w wyprowadzaniu kasy przez swoje rodziny - nie znajdowano ich w kapuście, byli czyimiś braćmi, dziećmi itd...

 •  

  pokaż komentarz

  Czarownikom z KK pali się pod dupą bo zaprzestanie dyskryminacji LGBT może odbić się na powołaniach do seminariów. No i z czego oni będą teraz rekrutować swoją armię zombie?

 •  

  pokaż komentarz

  Jędraszewski to nie tylko homofob, ale także prymitywny rasista, głoszący nienawiść do innych ras

  A zaprzeczeniem jakiej wizji boga jest ideologia LGBT promowana wśród zwierząt?

  Homoseksualne zachowania zwierząt– zachowania zwierząt wobec osobników tej samej płci, które zazwyczaj są typowe dla par różnopłciowych tego gatunku. Zachowania te obejmują czynności seksualne, takie jak kopulacja lub wzajemna masturbacja, oraz związane z łączeniem się w pary lub wspólną opieką nad potomstwem. Występują szczególnie często u gatunków żyjących w społecznościach np. u ptaków morskich i ssaków, w tym także wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów. Odnotowano je do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich[3][4][5]. W opiniach niektórych badaczy zwierząt, np. wśród żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne są częstsze od heteroseksualnych[3][6][7].
  (...)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

 •  

  pokaż komentarz

  LGBTQWERTY to gówno. j!$!nie ministrantów penisem w odbyt również.