•  

  pokaż komentarz

  Póki co mamy tutaj jakieś pomówienia noname z internetu. Przedstaw dowody, stanowisko Castoramy to pogadamy.

 •  

  pokaż komentarz

  Może by tak ten Twój przyjaciel opisał sprawę a nie Ty wp#?!#@@asz się między wódkę a zakąskę.

 •  

  pokaż komentarz

  Hmm, lets see - niech idą do sądu pracy, bo nawet jak napiszą o tym w fakcie, to co z tego? Internet jest durny - hurr, durr, za tydzień wszyscy będą mieli ten temat w dupie. :)

 •  

  pokaż komentarz

  cos w stylu 'przedstawie swoja wersjebez szczegolow' i poratujcie...
  jak znam zycie to chodzi o ciebie a nie o kolege i chcesz sie najzwyczajniej zemscic na bylym pracodawcy, niby masz prawo (to poprawia nastroj) ale mozliwosci brak
  lepiej idz na https://forumprawne.org ale tam jak napiszesz tak ogolnikowo to cie wysmieja

 •  

  pokaż komentarz

  Jednakże sytuacja w Castoramie względem pracowników zaczynała się pogarszać. (...) Redukując koszty pracownika, obniżając dochody pracownika - w planie są cięcia premii. Kolega wraz z innymi pracownikami innych oddziałów spółki CASTORAMA postanowił coś zrobić. (...)

  Mądre chłopaki, zwolnią się.

  Stał się członkiem, a następnie jednym z przewodniczących okręgów NSZZ Solidarność w Castorama Polska.
  Wait, what?

  Chłopie, wyobrażasz sobie sytuację, że masz firmę, sprzedajesz wozy drabiniaste, dobrze ci się żyje z kontrahentami i jakoś to się kręci. A potem kontrahent mówi, że będzie ciął koszty i za Twoje wozy zacznie płacić tylko 60% obecnej ceny. Co robisz? Wiadomo, że odmawiasz współpracy i zamykasz deal, nie opłaca Ci się. Szukasz innych klientów.
  Co robi Twój kolega? Zakłada jakieś coś i zamierza się z tym kontrahentem kłócić, żeby mu jednak płacił ile on chce.

  Ja rozumiem, że prawo na to pozwala, wiem czym są związki zawodowe, ale miejcie odrobinę godności. Nikt poważny się w to nie bawi. Nie pasują Wam gdzieś warunki to zmieńcie pracę, wszędzie szukają. Jeśli macie Castorame to nie mieszkacie w jakiejś dziurze gdzie nie ma wyboru.

  Kolega zachowując się w ten sposób pokazuje swoje miejsce w szeregu. Pokazuje, że to jemu bardziej zależy na tej pracy niż pracodawcy na nim. Momentalnie stawia się na przegranej pozycji.

Dodany przez:

avatar andy6666 dołączył
77 wykopali 47 zakopali 4.5 tys. wyświetleń