•  

  pokaż komentarz

  Nie ogarnialem nigdy za dzieciaka o co chodzi z tymi pytaniami jako odpowiedziami heh

 •  

  pokaż komentarz

  Bo polski widz telewizji publicznej jest kretynem, który uwielbia teleturnieje, tak? Może niech rozwiną ofertę edukacyjną, inną niż Słowo na Niedzielę?

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: Tak, proszę dalej.

   Ja bym obejrzał reedycję Wielkiej Gry. Pamiętam, że mój dziadek oglądał każdy odcinek, a ja siedziałem jak gamoń z miną ( ಠ_ಠ) i zastanawiałem się skąd można wiedzieć takie rzeczy. Później dopiero się dowiedziałem, że uczestnicy dostają konkretny temat i uczą się pod niego i czar trochę prysł( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak szacun, bo niektórzy wygrywali po kilka razy

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyDabczak: Chyba jesteśmy rówieśnikami, bo ja też siedziałem z dziadkiem i miałem taką minę :) Ale Va banque bardziej mi się kojarzy z show takim jak Milionerzy, które ma zapewnić widzom rozrywkę, a nie nauczyć jak np. 1z10.

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyDabczak: dla mnie Wielka Gra to były super nudy - tematy dosyć niszowe za to wałkowane szczegółowo - sądzę że mało kogo interesowało "na którym przystanku wysiadał Sapkowski gdy jechał z domu do liceum tramwajem o 8:15" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   @dolOfWK6KN: inna sprawa mnie zastanawia czy jest sens odmrażać teleturnieje które z jakiegoś powodu jednak zostały zdjęte z anteny, boję się że też z w miarę normalnych/poważnych teleturniejów zrobią show i co drugie pytanie będą wciskać przerywniki z Zenkiem Martyniukiem czy inną Marylą Rodowicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ostatni_lantianin: Masz rację. Większość tematów, z tego co pamiętam, kręciła się wokół właśnie pisarzy, malarzy itp. Wtedy robiło na mnie wrażenie to, że można się na jakimś temacie tak dobrze znać. Zwłaszcza, że kiedy miałem 10 lat, to nawet nie wiedziałem kto to był Słowacki czy Maria Curie-Skłodowska Dzisiaj za to chyba się zestarzałem i chętnie posłuchałbym o życiorysach ciekawych postaci, zamiast być na każdym kroku atakowany programami typu Treściowe i synowe, Najgorszy kucharz, czy inne odmóżdżacze.

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyDabczak:

   o życiorysach ciekawych postaci
   jakiś fajny program o życiorysach - tak, ale nie w formie WG, przecież tam nie miałbyś ciekawostek czy pytań o jakieś ważne punkty z życia Słowackiego tylko jakieś pierdoły których nie ogarnie nawet ktoś kto się tym interesuje (no poza jakimś fanatykiem albo kimś kto robi z danego tematu będzie zaraz bronił doktorat).
   Po prostu TVP robi "misję" na odwal (bo prawdziwa misja to propaganda) i taki chłam zawsze wygra z jakościowym programem. Te teściowe mają podobną oglądalność niż Astronarium (które dawali w nocy) ale pewnie jest kilka razy tańsze więc co Kurski wybierze?

Dodany przez:

avatar Szewczenko dołączył
4 wykopali 0 zakopali <1 tys. wyświetleń