•  

  pokaż komentarz

  rowerzyści zachowują się tak, jak stereotyp kierowcy BMW. albo kompleks nie posiadania samochodu, albo kompleks nie posiadania prawa jazdy, albo kompleks utracenia prawa jazdy za chlanie. jedyni rowerzyści, których znam, którzy zachowują się bezpiecznie na drodze, to ludzie, którzy na rowerze jadą z zamiłowania, chęci poprawy zdrowia. ten, kto jedzie na rowerze z konieczności, to w 80% zjeb.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystko wskazuje na to, że to ćpunek po amfetaminie. Jechał rozdawać ulotki aby zdobyć pieniądze na kolejną działkę.

 •  

  pokaż komentarz

  kierowca by dostał co najwyżej zawiasy, a przy dobrych wiatrach uniewinnienie

 •  

  pokaż komentarz

  Pierwsze co robi rowerzysta w przypadku potrącenia pieszego na chodniku to sp@!@#?#a jak najszybciej i dlatego przykładne obicie mordy tuż po zdarzeniu jest jak najbardziej wskazane....jeśli uda się gnoja zatrzymać

 •  

  pokaż komentarz

  Rowerzyści i taksówkarze, chyba tylko połączone riksze są bardziej irytujące. Skrzyżowanie i przejście dla pieszych, ścieżka dla rowerów bez sygnalizacji. Piszego widać na bieżąco, można ocenić jak szybko wejdzie na pasy, a rowerzyście wydaje się, że każdy będzie liczył w pamięci prędkość i odległość bo jemu się należy pierwszeństwo na skrzyżowaniu i nie zwolni bez darcia mordy. Lewoskręty z sygnalizacją, gdzie widać auta czekające na przeciwko, a tych pedalarzy rozproszonych przeglądających się między autami łatwo przegapić. Nie ma pojęcia, że nie jest sam na drodze i ktoś może to nie zauważyć, ze może ustąpić pierwszeństwa samochodowi na zasadach życzliwości tylko jemu się należy. Jazda praktycznie połową pasa i wymaganie równocześnie metra przy omijania rowerzysty przez kierowcę samemu nie zachowując tego przepisu przeciągając się między autami. Pozbawieni zasady ograniczonego zaufania, którą ma większość normalnych kierowców, życzliwości na drodze względem innych uczestników ruchu drogowego. Zachowując obiektywizm, to ci umiejacy korzystać z drogi, czy sciezki rowerowej nie rzucają się w oczy i dlatego opinia o grupie mam jak o patologicznej.