•  

  pokaż komentarz

  Powiem wam o co chodzi. Ukraińcy po prostu zap%@@@$?ają. Oni nie pracują. Oni zap%@@@$?ają. 12 godzin ma dobę, 6 dni w tygodniu. I robią to dobrze. Wiem to, bo sam z nimi pracuje. Niestety moi Polscy koledzy co chwila przerwa, co chwila pogaduszki. I potem zdziwienie, że Ukraińcom się chce płacić więcej.
  Taka sama sytuacja ma miejsce z nami w USA albo UK. Tam też ciężko pracujemy, bo musimy utrzymać rodziny w Polsce. I też na stanowiskach technicznych zarabiamy dużo. Normalka.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale sytuacja chyba nie dotyczy łodzi bo tu wciąż płacą jak lepiej nie mówić.

 •  

  pokaż komentarz

  Jest w Polsce nawet taka jedna korporacja IT która jest tak postępowa, że ukraińcowi daje więcej na start jak Polakowi.

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli zbliżającą się podwyżka płacy minimalnej, to dzięki Ukraińcą myślę że Polak powinien im podziękować bo możliwe że niedługo będzie zarabiał tyle co na zachodzie

 •  

  pokaż komentarz

  To trochę głupie założenie bo w dużym przedsiębiorstwie nie można ludzi indywidualnie ocenić i płacić im adekwatnie do zaangażowania, ale wychodzi na to że pracodawcy uważają że Polacy się opierdzielają, a tamci są lepsi ¯\_(ツ)_/¯. Sam u niedużych prywaciarzy pracuje, kilkanaście osób i dostaje podwyżkę za podwyżką, bo są mega zadowoleni. Zarabiam mało, ale też nie jest to kołchoz.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Dodany przez:

avatar Bulgo dołączył
703 wykopali 39 zakopali 27.2 tys. wyświetleń