•  

  pokaż komentarz

  To trochę głupie założenie bo w dużym przedsiębiorstwie nie można ludzi indywidualnie ocenić i płacić im adekwatnie do zaangażowania, ale wychodzi na to że pracodawcy uważają że Polacy się opierdzielają, a tamci są lepsi ¯\_(ツ)_/¯. Sam u niedużych prywaciarzy pracuje, kilkanaście osób i dostaje podwyżkę za podwyżką, bo są mega zadowoleni. Zarabiam mało, ale też nie jest to kołchoz.

 •  

  pokaż komentarz

  @Bulgo czy ty tępaku przeczytałeś artykuł do którego dałeś wykop ??? Tam nie ma nic że chcą płacić więcej jak Polakom.
  A przepraszam pan jest bordo a bordo zawsze debilizm dotyka.

 •  

  pokaż komentarz

  Powiem wam o co chodzi. Ukraińcy po prostu zap%@@@$?ają. Oni nie pracują. Oni zap%@@@$?ają. 12 godzin ma dobę, 6 dni w tygodniu. I robią to dobrze. Wiem to, bo sam z nimi pracuje. Niestety moi Polscy koledzy co chwila przerwa, co chwila pogaduszki. I potem zdziwienie, że Ukraińcom się chce płacić więcej.
  Taka sama sytuacja ma miejsce z nami w USA albo UK. Tam też ciężko pracujemy, bo musimy utrzymać rodziny w Polsce. I też na stanowiskach technicznych zarabiamy dużo. Normalka.

 •  

  pokaż komentarz

  Najpierw te gazetowe szczujnie ujadały że Polacy zarabiają więcej, teraz znowu szczują tylko w drugą stronę. Cóż, taki biznes ... najlepiej sprzedawać urojenia i nienawiść. Bo to najlepiej trafia do przegrywów.

  A jak ktoś jest taki głupi, że w to wierzy to niech mi pokaże firmę która płaci sprzątaczce i informatykowi nie ze względu na stanowisko, ale na narodowość. No i później informatyk z Ukrainy pisze oprogramowanie za 2 tyśki netto a zaraz po nim sprzątaczka zamiata miotełką klawiaturę za 15 tysięcy dlatego, że ma polski paszport :D

 •  

  pokaż komentarz

  Ojciec bardzo chętnie da polakowi na start dobrą sumkę za pracę w warsztacie, szkoda tylko k$%$a że żaden nie chce sobie brudzić paluszków i wolą klepać grafiki w recepcjach za najniższą krajową. Pracownik fizyczny staje się u nas towarem deficytowym więc pracodawcy są skorzy dobrze opłacać każdego kto nie boi sie ciężkiej pracy - niezależnie od tego jakiego jest on pochodzenia. Osobną kwestią jest to jak szybko ukraińcy się spostrzegli jak uprzywilejowaną pozycję mają i za pół darmo nie będą pracować.

Dodany przez:

avatar Bulgo dołączył
703 wykopali 39 zakopali 27.2 tys. wyświetleń