•  

  pokaż komentarz

  Pytanie dziennikarza (2:18)
  Pamięta pan ten MN podczas którego samospłonęła budka? Na terenie ambasady Federacji Rosyjskiej,
  Bosak (3:20)
  Malutka, plastikowa budka, przewidziana na jednego strażnika paliła się tak gorącym płomieniem, że w promieniu kilkunastu >metrów od tego miejsca trzeba było odsuwać ludzi, żeby się nie poparzyli. Ja mówię, moje doświadczenie jest takie, że to >się paliło jak płonąca stacja benzynowa, a nie mały plastikowy kioseczek. Mało kto wie, że to nie była budka FR, tylko to była >budka polskiej policji.

 •  
  DaeronTargaryen

  -4

  pokaż komentarz

  Wiemy, że niektórzy Polacy mają poglądy lewicujące i nie są chętni Marszowi Niepodległości tylko dlatego, że zaczęli organizować go narodowcy.
  Albo dlatego, że Stowarzyszenie MN publikuje m. in. manifesty terrorystów, a rocznice Powstania Warszawskiego wykorzystuje do nap@@$#$!anki ideologicznej z innymi Polakami.

 •  

  pokaż komentarz

  Po intelektualnym gwałcie i zaoraniu przez Mazurka ten cienias jeszcze chce pokazywać swoją gołą gębę?

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: Mazurek to sie akurat w tym wywiadzie nie pokazal w najlepszym swietle. Z jego strony nic tam 'intelektualnego' nie bylo, raczej tanie podc#?$$wki, pretensjonalny ton i kpina.

   Kwestie afiliacji politycznych zostawmy z boku, bo nie o to tu chodzi.

   Raczej o to, ze pomimo niskiej jakosci materialu, dalej sa tacy, ktorzy mowia, jak to dziennikarz nie zgwalcil, czy zaoral swojego goscia.

   Jak przywykles i nie widzisz roznicy, to nie moj to problem. Ale nie widze powodu, by robic innym wode z mozgu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: chyba oglądaliśmy inne wywiady. Mazurek zachował się jak pajac. w zapowiedzi wywiadu było "spróbujemy się dowiedzieć jaką rolę w sejmie widzą dla siebie konfederaci", po czym nie padło ani jedno pytanie które byłoby zbieżne z tą zapowiedzią. to raz.
   a dwa, redaktor ma jakieś problemy psychiczne, skoro zadaje pytanie o gejów, po czym przerywa odpowiedź i mówi "a pan ciągle o tych gejach".
   takie problemy to leczą psychiatrzy.

  •  

   pokaż komentarz

   dalej sa tacy, ktorzy mowia, jak to dziennikarz nie zgwalcil, czy zaoral swojego goscia.

   @jaca_pump: "zgwałcił", "zaorał", zmiażdżył", "zniszczył", "upokorzył" - nic Ci nie przypominają te określenia? A czy przypadkiem nie takimi zaczynają się tytuły występów prawicowych proroków w rodzaju Michalkiewicza i innych? W ich przypadku Cię nie rażą? Czy po tym "wyjaśnieniu" dostrzegasz ironię w moim wpisie?

  •  

   pokaż komentarz

   @PotwornyKogut: W ramach porad i pomocy medycznej kup raczej z piętnaście plastrów i prześlij je Bosakowi - może wystarczą, żeby opatrzyć rany na rękach biedaka, tak je zaciskał w trakcie wywiadu, tak je miętosił, tak wbijał w siebie, że musiał się strasznie poranić. Obejrzyj jeszcze raz ten wywiad, sam ocenisz czy piętnaście plastrów wystarczy, bo może być ich trzeba więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy po tym "wyjaśnieniu" dostrzegasz ironię w moim wpisie?

   @Takiseprzecietniak: A slyszales, zeby ci prawicowi prorocy uzywali nader czesto sformulowania, ze kogos zniszczyli, zmizdzyli, zaorali, czy tez upokorzyli?

   Czy ironizujesz na podstawie tytulow materialow audiowizualnych, znalezisk na wykopie, badz tytulow artykulow, ktore tworza osoby trzecie?

  •  

   pokaż komentarz

   @jaca_pump: Ironizuję na podstawie języka używanego powszechnie, rzekłbym nawet masowo, przez wyznawców tych proroków. To z mojej strony jest jakiś nieuczciwy zabieg erystyczny?

  •  

   pokaż komentarz

   na podstawie języka używanego powszechnie, rzekłbym nawet masowo, przez wyznawców tych proroków. To z mojej strony jest jakiś nieuczciwy zabieg erystyczny?

   @Takiseprzecietniak: Albo oczytujesz sie w bardzo hermetycznej bance informacyjnej, albo usilujesz mi wmowic, ze inteligentna ironia to rownanie do poziomu grupy, ktora identyfikujesz jako kierujaca sie niskimi pobudkami i standardami.

   Jak chce sie uchodzic za lepszego, to trzeba rownac w gore.

   PS. Skoro juz sie sam zdradzasz, jak mniemam, nieswiadomie, to chcialbym tylko napomknac, ze erystyka jest rzemioslem prowadzenia sporow w taki sposob, by osiagnac cel, bez wzgledu na fakty i prawde.

   Ups.

  •  

   pokaż komentarz

   intelektualnym gwałcie

   @Takiseprzecietniak: freudowskie przejęzyczenie

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: Mazurek to odj%%%ł taki blamaż że idź pan w chuj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Takiseprzecietniak: plastry niepotrzebne. więcej takich wywiadów, a jestem spokojny, że konfa zyska wyborców.
   bo widać dokładnie, że nie można go było dojechać merytorycznie (stąd brak pytań o rolę konfy w sejmie) więc trzeba było próbować go ośmieszyć pytaniami o idiotyzmy.
   aż dziwię się, że Mazurek nie zapytał "czy nie sądzi pan że jest za niski na posła?" - bo na tym poziomie były te pytania

Dodany przez:

avatar Pyza56 dołączyła
55 wykopali 43 zakopali <1 tys. wyświetleń