•  

  pokaż komentarz

  Uwaga podaję tę SZOKUJĄCĄ treść ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  Postmarksistowska i pokomunistyczna ideologia gender stanowi największe zagrożenie dla cywilizacji XXI wieku. Gender wydaje się dla Europy zagrożeniem dużo większym nawet od terroryzmu islamskiego

 •  

  pokaż komentarz

  Gender - Wszystko, czego się w mediach nie dowiesz: https://youtu.be/vGkRojqity0

 •  

  pokaż komentarz

  Filozofia gender to nie walka o przywileje. To walka o narzucanie swojej zdegenerowanej, chorej narracji całemu społeczeństwu. Dlatego krótkie słowa uzasadnienia odmowy wykonywania kursów tramwajem z tęczowymi flagami przez Motorniczego są niezwykle trafne. Pan Motorniczy ma rodzinę i dzieci. I stara się je wychować najlepiej jak potrafi. Chce też, co naturalne, przekazać im swój system wartości i ma do tego demokratyczne pełne prawo. Tymczasem filozofia gender zakłada mieszanie w głowach już wieku przedszkolnym poprzez wprowadzanie obowiązkowych zajęć z osobami dotkniętymi chorobą homoseksualizmu. I może w tym nie byłoby nic złego, gdyby dzieci miały świadomość, że ok. 1% społeczeństwa takim jest. Jednak tu dzieją się rzeczy straszne. Opluwa się Biblię, Boga, Jezusa Chrystusa i wreszcie promuje dewiacje seksualne i zboczenia. Taki jest gender.

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to sama prawda , wojna kulturowa ma na celu osłabienie państwa. Polecam przeczytać książkę Sun Tsu „Sztuka wojny”.

Dodany przez:

avatar xandra dołączyła
20 wykopali 12 zakopali <1 tys. wyświetleń