•  

  pokaż komentarz

  Czyli Polska jest obecnie podległa pod unię europejską?

 •  
  kulturalnymarksista3

  0

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Nasi przodkowie o których tak ci potężni patrioci krzyczą i noszą koszulki wyklęte, przewracają się teraz w grobach bo oni tak zacięcie i desperacko walczyli i ginęli byśmy mieli swój prawdziwy niepodległy kraj a my tak łatwo tą niepodległość oddaliśmy i zachowujemy się niczym tresowane pieski brukselskie, hot-dogi amerykański... Gdzie ta niepodległość, suwerenność... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @RETROWIRUS: Żadne państwo na świecie nie jest niepodległe w myśl definicji, bo każde państwo uczestniczy w traktatach czy sojuszach. Pełna niepodległość nie zawsze się też opłaca, czasem warto przystąpić do sojuszu celem poprawy standardów życia.

  •  

   pokaż komentarz

   @RETROWIRUS: Ach, czyli nie ma niepodległości, bo globalizacja i ludzie jedzą w KFC. Super komentarz. Dzięki

  •  

   pokaż komentarz

   @RETROWIRUS A to przypadkiem Ci patrioci z których próbujesz zaszydzić mają największą potrzebę do zabiegania o niepodległość? Niby z ich powodu się przewracają? No chyba nie trafiłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @RETROWIRUS: nie rozumiesz na czym polega Unia Europejska i w jakim sposób do niej przystąpiliśmy, ale cóż wymagać od prawackiego intelektu?!

  •  

   pokaż komentarz

   @kkacpersk: Prawda natomiast jest różnica gdy organizacja ułatwia przepływ towarów i handel vs gdy organizacja (ekhm ekhm ue) regularnie obraża od nazioli i nawołuje do bojkotu kilku państw członkowskich ponieważ np. geje nie mają papierka jednocześnie ignorując problemy typu zamachy i napięcia społeczne które sami wywołali. Do tego postuluje stworzenie własnej armii na rozkazy brukseli czyt Berlina, rozwiązanie armii narodowych i scalenie wszystkich państw członkowskich w jedno. Nie wierzysz? W białej księdze jest wspomniany manifest z ventotene autorstwa włoskiego komunisty spinellego (którego nazwisko jest złotymi literami nad wejściem do europarlamentu) który wprost pisał, że konflikty są powodowane przez państwa narodowe i trzeba je znieść. Rozumiem, że ktoś tak mógł myśleć w latach 40 ale widząc jak skończyła scalona jugosławia z kilku kultur albo jak muzułmanie się "zasymilowali" we współczesnej europie albo jak w Rwandzie 2 plemiona trafiły do jednego państwa i bodajże milion ludzi zginęło xD

  •  

   pokaż komentarz

   @RETROWIRUS No chyba sam nie rozumiesz co piszesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neo19511: Każdy z konfliktów, które podałeś, miało inną genezę. Akurat w Rwandzie bardzo zawinił Kościół Katolicki, w tym głownie polscy misjonarze, polecam poczytać o tym co tam się wydarzyło. To oni nawoływali do buntu, za co KK po latach przeprosił.

   Zła Unia - hurr durr - bo nakazuje nam szacunku do innego człowieka, lol. Najbardziej paradoksalne jest to, że to Unia narzuca nam chrześcijańskie wartości, choć sami podobno jesteśmy wielką ostoją Chrześcijaństwa i powinniśmy je mieć we krwii (✌ ゚ ∀ ゚)☞

   Jak nabardziej zgadzam się z ich opinią o obecnej Polsce. Nie zamierzam utożsamiać się z rządem kraju, w których dochodzi do regularnego łamania praworządności i obrażania mniejszości, tylko dlatego, że nielicznej grupce, która dorwała się na chwilę do koryta, przeszkadzają geje. Albo historia, bo przecież historia Polski to tylko mleko i miód, złych kart w niej nie ma (sic!). Polska to nie prywatny folwark prawactwa czy lewactwa, to wielomilionowe państwo, które swoją największą potęgę miało w okresie panowania w nim wielu religii i o opinii miejsca bezpiecznego dla mniejszości kulturowych. To na tym bazuje nasza historia, to tym się szczyciliśmy i różniliśmy od zachodu.

   Dzisiaj prawackie ameby i inne dzbany mentalne próbują nam narzucić średniowieczy umysł w myśl wartości, których nawet nie znają. Już nie mówiąc o historii właśnego kraju.

Dodany przez:

avatar wojna_idei dołączył
97 wykopali 63 zakopali <1 tys. wyświetleń