•  

  pokaż komentarz

  Cudzoziemcy zwrócili na siebie uwagę paląc papierosy w pociągu mimo zakazu.

  w pociągu relacji Przemyśl-Wrocław

  Czyli jak ktoś nie pali, to nie zwraca na siebie uwagi i przekracza granice (z Ukrainy do Polski) jakoś bez większych przeszkód. Spoko.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tolstoj-kot: granice (zieloną) przekroczyli wcześniej, palili w pociągu Sherlocku

  •  

   pokaż komentarz

   @Tolstoj-kot: tez lubię sobie skopcic faje w pociagu. Rozluznia mnie to.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli jak ktoś nie pali, to nie zwraca na siebie uwagi

   @Tolstoj-kot: jeśli ktoś ordynarnie robi rzeczy, które nie przystoją to tak, wyróżnia się. Pewnie jakby siedzieli normalnie to nikt, by nie zauważył.

   a jakby chlali wódę tak jak ukraińcy w Szczecinie? https://www.wykop.pl/link/5211033/czterech-napastnikow-zaatakowalo-motorniczego-byli-to-prawdopodobnie-ukraincy/

  •  

   pokaż komentarz

   @fullversion: Jakby Ukraińcy nie chlali wódy w pociągu to by zwracali na siebie uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tolstoj-kot: o ile się nie mylę, to zarówno Przemyśl jak i Wrocław są dalej w granicach Polski, a trasa pomiędzy tymi miastami nie przecina granic zewnętrznych. No chyba, że coś się ostatnio zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @fullversion: ordynarnie to może nie, bo zapewne w Turcji w pociągu palić można, a oni widać nie wiedzieli w tym niczego złego, co jest jeszcze bardziej zabawne. Ach te różnice kulturowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @SuperFreak:
   Świetnie w pociągu palili.Najważniejszy stał się pociąg i nikogo nie dziwi,jak oni się tam znaleźli.
   Podpowiem i z tekstu to też wynika.Przeszli przez pas graniczny NIEZAUWAŻENI.

   do Lwowa na Ukrainie dostali się legalnie drogą lotniczą, a dalej lokalnymi środkami komunikacji przedostali się do linii granicy z Polską, którą przekroczyli pieszo kierując się nawigacją w telefonie.

   I NIE ZOSTALI ZATRZYMANI!!!

   To jest tu najważniejsze.Mogli mieć przy sobie wszystko,broń,prochy,wirus który mógłby zgładzić ludzkość..przeszli swobodnie pas graniczny aż do stacji kolejowej,gdzie zaczekali i wsiedli w pociąg I DOPIERO WTEDY

   w tym samym czasie strażnicy graniczni z Medyki znaleźli ślady nielegalnego przekroczenia zielonej granicy.
   W tym samym czasie,taaaaaa
   W czasie gdy jechali pociągiem??
   Ile waszym zdaniem zajmuje przejście nielegalnie granicy na zadupiu,dostanie się na stację i na ten pociąg???
   Oni powinni byli zostać zwinięci najdalej w pierwszej wiosce po naszej stronie!!!
   A oni co?? Wycieczkę uskutecznili?? Gdyby nie palenie fajek oni by normalnie dojechali do Niemiec.
   W tym czasie SG robiła by zdjęcia śladów na pasie granicznym.Jak człowiek sobie chce zdjęcie przy słupie zrobić to mogą nawet 500 dać,chociaż nie ma żadnego zagrożenia czy przestępstwa nawet jeśli ktoś przejdzie na ukraińską stronę na pół minuty.
   Tu kolesie zrobili sobie spacer i nikt o tym nie miał pojęcia a jak się dowiedział,to goście pewnie byli w 1/3 drogi do Niemiec i wpadli przez przypadek.To budzi u mnie poważne obawy o to,że nasza granica z UA jest pilnowana niewłaściwie.Nie wykryto przekroczenia,albo patrol ich nie przechwycił,a najgorsze jest to,że nikt tu na to nie zwrócił uwagi.Oczywiście poziom "dziennikarstwa" w Polsce na kolana nie powala,ale tu mamy fakt.Nielegałów w pociągu.Przecież to nie jest taka prosta sprawa pomaszerować na pociąg z granicy.Taksówkarz by takich pewnie SG zgłosił.Jak szli na piechotę to musiał być długi spacer.Co,w Medyce przez płot na przejściu granicznym skakali???

  •  

   pokaż komentarz

   @ppanicz: Byłem 2 razy w Turcji i podczas jednego z wyjazdów widziałem jak na stacji benzynowej koleś tankował samochód jedną ręką a drugą trzymał zapalonego papierosa. Tam palenie jest wszędzie akceptowalne, nawet w szpitalach. Co do samochodów z kolei i jazdy to muszę przyznać, że mimo posiadania prawa jazdy od kilkunastu lat, i aktywnej jazdy po wszystkich dużych miastach w Polsce/Niemczech/Grecji/ Hiszpanii/Węgrzech to w Turcji chyba nie odważyłbym się tam prowadzić auta w mieście. Tam każdy jeździ jakby był sam na drodze, co przekłada się też na statystyki wypadków drogowych, bo Turcja akurat w nich prowadzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Erdogan nie żartował z tym wysyłaniem do nas emigrantów :)

 •  

  pokaż komentarz

  Zgubny nałóg.( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Tacy trochę niepełnosprytni Ci cudzoziemcy ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @bart_tg: taka kultura, jak byłem ostatnio w Turcji to przewodnik opowiadała, że oni inaczej są nauczeni podróżować. Oni muszą zapalić, mieć przerwę, zjeść lody w trakcie podróży. Mówiła, że kiedyś sprowadziła znajomych do Polski na wycieczkę to byli źli, że podróż tak krótko trwała i nie było żadnych przerw. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @bart_tg: o tych sprytniejszych nie czytasz w internecie po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @bart_tg:
   Wystarczająco sprytni by przekroczyć granicę w miejscu gdzie nie zostali wykryci.Zachodnia granica UE,super sprzęt a kolesie całe państwo polskie zrobili w ciula.Powinni ich byli zgarnąć kilkaset metrów od granicy,najpóźniej za kilka kilometrów,a oni sobie pomaszerowali kilometrami na stację i wsiedli do pociągu.Nie poszło by tak łatwo,gdyby był alarm na granicy,że doszło do przekroczenia.Nie było alarmu więc ich nikt nie szukał.Wpadli przypadkiem.A to oznacza,że albo obsada strażnicy dała dupy,albo granica jest dziurawa i trzeba mur budować.Jak im się udało,to ilu jeszcze może się to udać? Spróbuj Białorusinom albo ruskim taki numer wyciąć.Też im się zdarza,ale rzadko.Bo oni ze swej strony mają ostre zabezpieczenia.Ogrodzenie monitorowane elektronicznie (wskazuje miejsce przekroczenia z dokładnością do kilkudziesięciu lub kilkuset metrów) kamery,czujniki,patrole,i grupy alarmowe z psami i bronią maszynową.I to już do kilometra od granicy,a strefę nadgraniczną za przepustkami do kilku kilometrów.Tam ciebie mieszkańcy zakablują jak wyglądasz na Arba czy innego Czeczeńca,czy Turka już dwie wiochy przed granicą.W najgorszym razie zwiną cię w połowie drogi między płotem a linią granicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @bart_tg:
   Co ciekawe na przykład Białorusini mają nawet termowizory z automatycznym naprowadzaniem na miejsce nielegalnego przekroczenia granicy po alarmie,i to zrobionym po części....za nasze pieniądze w ramach projektów transgranicznych.Bo UE im za to płaci i pomaga w finansowaniu nowych zabawek,żebyśmy my nie musieli tego u siebie robić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Dlatego u nas płotu na granicy nie ma.
   Film po rusku,ale możesz zobaczyć polsko-białoruską granice od ich strony (widać nawet patrole i nasze słupy graniczne jakby kto nie wierzył.Nawet jak nie rozumiesz to obrazki są ciekawe.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   A Ukraina....no cóż..chyba nie ma czegoś takiego.
   Na filmie zastawa czyli strażnica graniczna,alarm na przekroczenie,w 6:25 - wjazd do strefy nadgranicznej,gdzie sprawdzają przepustki na pobyt w strefie,bez niej nie sprzedadzą nawet biletu na autobus.
   https://www.youtube.com/watch?v=50mA7tNaDcY

 •  

  pokaż komentarz

  Zamiast siedzieć spokojnie jak szare myszki, wtapiać się w tłum to ci palili. Nie takich inżynierów chcą Niemcy. Druga sprawa, ze super strzeżona granica jak sobie ludzie z dalekiej Turcji przeszli.