"K***a zajęła mi miejsce". Studentka medycyny zhejtowała Ukrainkę w sieci,...

"K***a zajęła mi miejsce". Studentka medycyny zhejtowała Ukrainkę w sieci,...

Ile nienawiści może drzemać w człowieku? Pokaz tego dała w filmiku na Facebooku młoda studentka medycyny. W ostrych słowach wyraża się o kobiecie, którą spotkała w pociągu. Niechciana znajoma pochodziła z Ukrainy, co jeszcze bardziej nakręciło autorkę filmu. Ze swoich obelg i wulgaryzmów...

 •  
  A..........y

  -332

  pokaż komentarz

  Ukraińców w pociągach trzeba wiele nauczyć. Bardzo często zdarza się, że swoje obrzydliwe wschodnie zwyczaje przyprowadzają do InterCity i piją wódkę z gwinta.

 •  
  v......6

  +33

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Stanowisko Samorządu Studenckiego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

  źródło: 123.JPG

  •  
   J..............u via Android

   -72

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Jendrasss_Subaru: no nie bo każdy student to większa kasa, pogrożą jej paluszkiem i na tym się skończy

  •  
   C...............i

   +169

   pokaż komentarz

   heheheh nie utożsamiają się ale jak rozumiem nie wyp$%##@$ą szmaty?

   @Jendrasss_Subaru: Taką wypowiedzią pokazujesz, ze jesteś dokładnie na poziomie tej laski. Jasne, zj@@#ła po całości, jest najprawdopodobniej płytką osobą, ale to nie upoważnia nikogo do lżenia jej od szmat. Nie bądź jak ona i powściągij emocje.

  •  

   pokaż komentarz

   @pemo212: Stefaniak, to tak trochę Ukrainą zalatuje ;)
   I co innego mieli napisać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jendrasss_Subaru: Jeśli to był filmik udostępniony grupie znajomych to z jakiej okazji mają ją wyrzucać? To już nawet prywatnie nie można wyrażać opinii na dany temat? Gorzej jak filmik był publiczny...

  •  
   J..............u via Android

   -21

   pokaż komentarz

   @CapoDiPtakMuzzapi > Taką wypowiedzią pokazujesz, ze jesteś dokładnie na poziomie tej laski. Jasne, zj@@#ła po całości, jest najprawdopodobniej płytką osobą, ale to nie upoważnia nikogo do lżenia jej od szmat. Nie bądź jak ona i powściągij emocje.

   Uwielbiam takie p$$$?!?enie. Oczywiście hipotetycznie mordując mordercę kogoś niewinnego z mojej rodziny też stałbym się taki sam jak moja ofiara? Otóż nie. Tak samo jak ktoś w ten sposób traktuje inne osoby nie zasługuje na jakikolwiek szacunek. Gardzę jej pogardą i uważam ja za szmatę a twoje teorie są dobre dla innych oszołomów.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli to był filmik udostępniony grupie znajomych to z jakiej okazji mają ją wyrzucać?

   @przemyslaw-maczka: Dokładnie. Wygląda na to, że ona nie udostępniła tego publicznie. W ogóle co to za ukraińska łowczyni polskich "nacjonalistów" której marzy się majdan w Polsce, która udostępniała ten filmik?!

   źródło: PaczenkoMajdanenko.png

  •  

   pokaż komentarz

   Wygląda na to, że ona nie udostępniła tego publicznie.

   @Zaxx: 10 tysięcy odsłon?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jendrasss_Subaru: A co ma Rada Samorządu Studenckiego do decydowania o tym, czy ktoś jest godzien miana studenta, czy nie? To chyba dziekan lub rektor mogą o tym decydować, po zasięgnięciu opinii Rady Wydziału?

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: może "życzliwi" pomogli w osiągnięciu wyniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Wygląda na to, że ona nie udostępniła tego publicznie. W ogóle co to za ukraińska łowczyni polskich "nacjonalistów" której marzy się majdan w Polsce

   @Zaxx: co ty p%%#%$#isz człowieku xD wiesz w ogóle skąd nazwa Euromajdan-Warszawa i czym się zajmuje? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: Niech się lepiej zajmie swoim obsranym gównem ukraińskim chlewem w lesie i ukrami z UPA.

  •  

   pokaż komentarz

   Uwielbiam takie p%?#@?%enie. Oczywiście hipotetycznie mordując mordercę kogoś niewinnego z mojej rodziny też stałbym się taki sam jak moja ofiara? Otóż nie. Tak samo jak ktoś w ten sposób traktuje inne osoby nie zasługuje na jakikolwiek szacunek. Gardzę jej pogardą i uważam ja za szmatę a twoje teorie są dobre dla innych oszołomów.

   @Jendrasss_Subaru: Jesteś jeszczce większym nieudacznikiem niż ona, bo ta dziewczyna przynajmniej nie ukrywa swojego chamstwa i prostactwa, a ty nie dość że jesteś zerem, to jeszcze anonimem z wypoku.

  •  
   m..n

   +7

   pokaż komentarz

   @pemo212: Samorząd studencki sirius biznes xD

  •  

   pokaż komentarz

   xD wiesz w ogóle skąd nazwa Euromajdan-Warszawa i czym się zajmuje

   @AgentGRU:

   Kiedyś czytałem ten profil, w czasach majdanu nawet byłem im przychylny, dopiero po czasie zorientowałem się, że to są neobanderowcy. USA od czasów Majdanu postawiło na swoją ukraińska agenturę, a od lat 50 lobby ukraińskie w Stanach to neobanderowcy.

   Wypowiedzi Pani Panczenko:

   Niemniej, pytana o rolę ukraińskich nacjonalistów oraz widoczną na Majdanie nacjonalistyczną symbolikę i negatywne nań reakcje Polaków, odpowiada:

   „Szczerze mówiąc trochę mnie dziwią. Bo jak Ukrainiec usłyszy nazwisko “Piłsudski”, to nie wywołuje to specjalnych emocji, choć ten polityk ma na sumieniu wielu Ukraińców. A jak Polak usłyszy “Bandera”, od razu ma jakąś alergię. Kiedy Polacy widzą czarno-czerwoną flagę, wydaje im się, że tam jest wielkimi literami napisane >nienawidzę Polaków<„.

   Działaczka kontynuuje rozważania o UPA, precyzując:

   „Tymczasem dla nas to jest flaga zwycięstwa. Pod tą flagą UPA walczyło za niepodległą Ukrainę, walczyło z Rosjanami, Niemcami, Węgrami, Austriakami, a także Polakami„.

   Natalia Panchenko wykłada też swoją wizję stosunków polsko-ukraińskich w pierwszej połowie XX wieku, uważając, że kwestii Wołynia nie można oddzielić od tego, co Polacy mieli robić Ukraińcom w okresie przed wojną:

   „Bo prawda jest taka, że Polacy mówią o Wołyniu poczynając od wydarzeń 1943 roku. A dlaczego nie mówi się o tym, co się tam działo od 1920 roku? Niech panu babcia opowie o tym, jak się paliło cerkwie ukraińskie, jak się mordowało rodziny ukraińskie, o tym, że inteligencja mogła pracować na politechnice we Wrocławiu, ale we Lwowie już nie. To, co wydarzyło się w 1943 roku, nie wzięło się znikąd”.

   Ukrainka zadaje też pytanie o ukraińskie ofiary w II RP:

   „Tak, było zabijanie. Tak, była rzeź wołyńska. Wielu Polaków zginęło. Ja tego nie kwestionuję I jest mi z powodu polskich ofiar bardzo przykro. Ale dlaczego policzono, że było od 20 do 50 tysięcy ofiar rzezi, ale nikt nie policzył, ile było ofiar ukraińskich przez 20 lat II RP? Tylko to mnie interesuje”.

   Uważa też, że za eksponowaniem pewnych wątków mogą stać siły trzecie:

   „Ale w całej tej sprawie jest jeszcze drugi, bardzo ważny wątek: działalność rosyjskich służb, które bardzo aktywnie działają na rzecz skłócenia Polaków i Ukraińców. Jestem pewna, że w przypadku niektórych artykułów i wypowiedzi podsycających polsko-ukraińską niechęć bez udziału rosyjskich służb się nie obeszło”.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: > Podczas wizyty w Gdańsku w grudniu 2012 roku Panchenko zrobiła sobie zdjęcie na ulicy Długi Targ, które umieściła potem na Facebooku z podpisem: „Gdańsk to bardzo ładne niemieckie miasto!”. Podpis ten został poświęcony osobom, „które ciągle pieprzą, że Lwów to polskie miasto”.

   Panchenko – organizatorka promajdanowych manifestacji w Warszawie, jest zwolenniczką tezy, iż „UPA walczyła z Polakami za niepodległą Ukrainę”.

   Było już o niej kilka wykopalisk, zapomina że nie jest na Ukrainie.

  •  
   J..............u via Android

   -12

   pokaż komentarz

   @Hatespinner

   Jesteś jeszczce większym nieudacznikiem niż ona, bo ta dziewczyna przynajmniej nie ukrywa swojego chamstwa i prostactwa, a ty nie dość że jesteś zerem, to jeszcze anonimem z wypoku.

   LOL Jak ma nie ukrywać jak ktoś jej to udostępnił. XD Weź się zastanów goścu co piszesz i zdecyduj się czy zamieściła to publicznie czy taka twarda była tylko wgronie znajomych XD.

   A anonimem nie jestem średnio rozgarnięta osoba wystalkuje mnie w 3 minuty no ale takiego zera jak ty bym o to nie podejrzewał.

  •  

   pokaż komentarz

   10 tysięcy odsłon?

   @4x80: 10k odsłon ze strony tej Ukrainki, która udostępniła to łamiąc przy tym prawo.

   co ty p$!%##$isz człowieku xD wiesz w ogóle skąd nazwa Euromajdan-Warszawa i czym się zajmuje? xD
   @AgentGRU: Samo połączenie słów euromajdan i Warszawa mi się nie podoba. iksDe. Pewnie przyjaźnią "polsko-ukraińską" się zajmują iksDe. Już wcześniej był podobny. iksDe. Niech ona się zajmuje swoją ukochaną Ukrainą i od Warszawy się odpieprzy. iksDe.

  •  

   pokaż komentarz

   A co ma Rada Samorządu Studenckiego do decydowania o tym, czy ktoś jest godzien miana studenta, czy nie? To chyba dziekan lub rektor mogą o tym decydować, po zasięgnięciu opinii Rady Wydziału?

   @projektant_doktorant: Samorząd studencki może wyrazić opinię w tej sprawie, a nawet wypadałoby, żeby wyraził. O ewentualnych konsekwencjach dyscyplinarnych oczywiście nie decyduje.

  •  

   pokaż komentarz

   LOL Jak ma nie ukrywać jak ktoś jej to udostępnił. XD

   @Jendrasss_Subaru: Ty rozumiesz jak działa udostępnianie story na FB dla followerow, czy jesteś nowy w internecie?

   Weź się zastanów goścu co piszesz i zdecyduj się czy zamieściła to publicznie czy taka twarda była tylko wgronie znajomych XD.

   Wciąż lepiej niż pisać gownoposty na wykopie i być z tego dumny.

   A anonimem nie jestem średnio rozgarnięta osoba wystalkuje mnie w 3 minuty no ale takiego zera jak ty bym o to nie podejrzewał.

   @Jendrasss_Subaru: Stosując te same słowa do kogoś kto cię nimi zjechał świadczysz tylko o swoim ograniczeniu umysłowym i zidioceniu.

  •  
   J..............u via Android

   -5

   pokaż komentarz

   @Hatespinner

   Stosując te same słowa do kogoś kto cię nimi zjechał świadczysz tylko o swoim ograniczeniu umysłowym i zidioceniu.

   XDDDDDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @przemyslaw-maczka: Osoba z takim podejściem do innych ludzi nie powinna być lekarzem.

  •  

   pokaż komentarz

   Samo połączenie słów euromajdan i Warszawa mi się nie podoba. iksDe. Pewnie przyjaźnią "polsko-ukraińską" się zajmują iksDe. Już wcześniej był podobny. iksDe. Niech ona się zajmuje swoją ukochaną Ukrainą i od Warszawy się odpieprzy. iksDe.

   @Zaxx: mnie się nie podobają litery xx w twoim nicku, bo sugerują nawiązanie do filmów porno, a z wykopu korzystają równiez dzieci. Logiczne, prawda?

   @oydamoydam: no bardzo ładny risercz zrobiłeś, ale ona powiedziała tam gdzieś nieprawdę?

  •  

   pokaż komentarz

   @ketrab86: No kwestia podejścia jej do zawodu. Wątpię by był poważny, więc mogę się tu z tobą zgodzić ale nie wiemy tego na 100%. Na razie jest młoda i głupia. Nie można jej osądzać w pełni gdyż nie wiemy jaka jest historia tego nagrania. Może filmik jest nagrany tylko dla żartu, tylko jakiś matoł to udostępnił? Mogła kogoś parodiować, mogła ją ta Ukrainka wkurzyć a równie dobrze ta dziewczyna jest rasistką w 100%. Chcę tylko powiedzieć, że jeśli ten filmik był przeznaczony tylko dla ścisłej grupy odbiorców (czyli był prywatny), to powstała z tego za bardzo rozdmuchana afera i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   ale ona powiedziała tam gdzieś nieprawdę

   @AgentGRU:

   Powiedziała same kłamstwa.

   „Tymczasem dla nas to jest flaga zwycięstwa. Pod tą flagą UPA walczyło za niepodległą Ukrainę, walczyło z Rosjanami, Niemcami, Węgrami, Austriakami, a także Polakami„.

   To flaga przegranej i ukraińskiego ludobójstwa.

   „Bo prawda jest taka, że Polacy mówią o Wołyniu poczynając od wydarzeń 1943 roku. A dlaczego nie mówi się o tym, co się tam działo od 1920 roku? Niech panu babcia opowie o tym, jak się paliło cerkwie ukraińskie, jak się mordowało rodziny ukraińskie, o tym, że inteligencja mogła pracować na politechnice we Wrocławiu, ale we Lwowie już nie. To, co wydarzyło się w 1943 roku, nie wzięło się znikąd”.

   Nie paliły się żadne cerkwie na Ukrainie, jeśli już to przed wojną burzyło się porosyjskie cerkwie na Chełmszczyźnie i Lubelszczyźnie to jest w granicach dzisiejszej Polski, a także w Warszawie. W Warszawie przed 1915 rokiem było chyba 104 cerkwie.

   No i przed wojną Wrocław nie leżał w granicach Polski.

   „Tak, było zabijanie. Tak, była rzeź wołyńska. Wielu Polaków zginęło. Ja tego nie kwestionuję I jest mi z powodu polskich ofiar bardzo przykro. Ale dlaczego policzono, że było od 20 do 50 tysięcy ofiar rzezi, ale nikt nie policzył, ile było ofiar ukraińskich przez 20 lat II RP? Tylko to mnie interesuje”.

   Polaków w czasie rzezi na samym Wołyniu zginęło 50 000–60 000. Ukraińców kilka tys. Przed wojną Polacy nie zabijali Ukraińców, to Ukraińcy z OUN zabijali Ukraińców.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: debile z tego portalu nawet nie sprawdzą kto ten film udostępnił, ale szkalunek muss sein. A potem wykopfejs bo okazuje się, że prywatny filmik udostępniła specjalnie wielka łowczyni polskich nacjonalistów, sama nie widząca w Banderze nic złego, skoro takie cytaty daje o fladze czerwono-czarnej. I jeszcze marząca o jakimś Warschau-Majdanie... Litości... Ta baba od Warschau-Majdanu gorsza od tej studentki - ale wykop podjął już wyrok - WYWALIĆ ZE STUDIÓW!!!111 MY ELITA INTERNETU WIEMY LEPIEJ!!!111.

   (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   porosyjskie cerkwie na Chełmszczyźnie i Lubelszczyźnie

   @oydamoydam: na terenach na których również żyli Ukraincy

   To flaga przegranej i ukraińskiego ludobójstwa.

   @oydamoydam: twoja optyka jest taka, nie zmienia to faktu że UPA faktycznie walczyło z Sowietami i Niemcami
   z resztą odbiegamy od tematu - jakie znaczenie ma przeszłość tej pani w kontekście sytuacji? To coś zmienia w odniesieniu do tej studentki?

  •  
   O.....a

   +10

   pokaż komentarz

   @Zaxx: > Liderka Euromajdanu Natalia Panczenko wypowiadała się już w obronie flagi UPA, informując iż jest dla niej i ludzi jej podobnych flagą zwycięstwa i pod nią UPA walczyła o niepodległą Ukrainę z Polakami [Sic! Nieuzbrojonymi, bez względu na płeć i wiek]. Faktycznie raz po raz, ze strony nacjonalistów ukraińskich dochodzą wieści o publicznych żądaniach wcielenia do Ukrainy, co najmniej części współczesnej południowo-wschodniej Polski.
   https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/709520,fatalna-wpadka-euromajdan-warszawa

  •  

   pokaż komentarz

   @AgentGRU:

   Ukraińcy byli raczej grekokatolikami. A burzono cerkwie prawosławne. https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_rewindykacji_cerkwi_prawos%C5%82awnych_w_II_Rzeczypospolitej

   Polacy tak prześladowali Ukraińców, że nawet Bandera nie dostał kary śmierci i wypuszczono go z więzienia we wrześniu 1939 roku.

   z resztą odbiegamy od tematu - jakie znaczenie ma przeszłość tej pani w kontekście sytuacji? To coś zmienia w odniesieniu do tej studentki?

   Ja się odnoszę tylko do osoby pani Panczenko i organizacji Euromajdan-Warszawa, której przewodzi. Studentka jest poj@#!na.

  •  

   pokaż komentarz

   @przemyslaw-maczka: Lekarz to specyficzny zawód. Nie wiemy jaką specjalizację planuje robić pani z nagrania, ale generalnie lekarze często muszą przekazywać pacjentom bardzo z złe wieści. Do tego potrzeba empatii.

  •  

   pokaż komentarz

   W ogóle co to za ukraińska łowczyni polskich "nacjonalistów" której marzy się majdan w Polsce, która udostępniała ten filmik?!

   @Zaxx: Uważaj co o niej piszesz. Mnie prokuratura goniła za nieprzychylny wpis na wypoku.

  •  
   D..........a via Android

   0

   pokaż komentarz

   @Zaxx Bandera PR Group, Wołyń Enterprises

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: Może jej cośtam popisaćn a profilu z tagiem #ciamajdan

  •  

   pokaż komentarz

   10k odsłon ze strony tej Ukrainki, która udostępniła to łamiąc przy tym prawo.

   @Zaxx: A gdzie to wyczytałeś? Tam pisze całkowicie co innego.

  •  
   SarahC

   0

   pokaż komentarz

   @oydamoydam: To jest prawda co ona pisze?

  •  

   pokaż komentarz

   @pemo212: ch%% do tego uczelni? Czemu tłumaczą się z czegoś czego nie zrobili? Powinni mieć wysrane i tyle, jeśli ktoś nie robi syfu na uczelni, ale robi syf w swoim PRYWATNYM życiu, to uj im do tego i jeszcze się tłumaczą z tego XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   Było już o niej kilka wykopalisk, zapomina że nie jest na Ukrainie.

   @muckfods: bo normalni ludzie widzą, że ona trolluje, a nacjozjeby dają się nabierać na zarzutki xD

  •  

   pokaż komentarz

   Niech się lepiej zajmie swoim obsranym gównem ukraińskim chlewem w lesie i ukrami z UPA.

   @noctem_corvus: To moja żona i będę ją nap!##$%%ał jak mi się podoba.

   Polakom w UK w takich przypadkach też pomagali inni Polacy, miałbyś wtedy coś przeciwko? Niczym się nie różnisz od banderowców - tępy ksenofob.

  • więcej komentarzy(30)

 •  

  pokaż komentarz

  Może wywalą ją z uczelni, sprawa w sądzie itd. Warto było?

  •  

   pokaż komentarz

   @1918: A sprawa w sądzie za co?
   Co do jednego, to miała rację, Ukrainka zniszczyła jej życie ;)

  •  
   H....n

   +10

   pokaż komentarz

   @Zaxx: Prokuratura może za rasizm, nawoływanie do nienawiści.

  •  

   pokaż komentarz

   @1918: niech jej odbiorą "prawa studenta". To takie wywalenie z uczelni ale w białych rękawiczkach bo nie będzie miała prawa do drugiego terminu w czasie sesji.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   może za rasizm

   @Herron Ukraiński, to jakaś nowa rasa?

  •  

   pokaż komentarz

   @czeki21: Ty jesteś jednym z tych gości co wycina swoje zdjęcia wkleja do gazet i pokazuje znajomym? Bo fantazja na tym poziomie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herron ale odróżnij rasizm od szowinizmu

  •  

   pokaż komentarz

   Prokuratura może za rasizm, nawoływanie do nienawiści.

   @Herron: Prędzej za myślozbrodnię, ale lewactwo jeszcze tego nie wprowadziło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: sprawa za język nienawiści.

   Choć komentatorzy najwyraźniej nie dostrzegli, że ona nie była oburzona narodowością a tym, że takie nisko w hierarchii postawione coś śmiało zająć miejsce jaśnie pani studentki, która, co dla wszystkich oczywiste, stoi w hierarchii niepomiernie wyżej niż jakaś gruba sprzątaczka, co nawet się wysłowić nie umie, bo języka nie zna.

   Nieopierzona gówniara, której głównym życiowym dokonaniem jest bycie dzieckiem swoich rodziców i zdanie matury na zadowalającym poziomie. Powinna stanąć przed sądem czy radą wydziału, ale skazałabym tę śmietankę towarzyską na odpracowanie sporej liczby godzin w najbliższym szpitalu. Jako sprzątaczka, no najwyżej salowa.

   Jeśli potrafi połączyć parę godzin harówki w szpitalu z zaliczeniem przedmiotów, ok. Nie da rady? Niech powtarza rok. A na wolontariacie dowie się, co te ciężko pracujące kobiety, bez których żaden szpital nie przetrwa, sądzą o takich smarkulach. Oraz jak fajnie jest być traktowanym jak szmata do podłogi przez zadzierających nosa lekarzy. Może się czegoś nauczy. Może.

  •  
   H....n

   -4

   pokaż komentarz

   @Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Jak ksenofobia? Tutaj był jawny rasizm i nazywanie Ukraińców zwierzętami. Cud będzie jak ona za to zawiasów nie dostanie, bo to czego się dopuściła to przestępstwo.

  •  
   H....n

   -6

   pokaż komentarz

   @grzsci: Dobrze wiesz, że rasizm w obecnej definicji nie odwołuje się tylko do rasy lub koloru skóry.

  •  

   pokaż komentarz

   @krystal_Tri_tapik: za co? XD w Polskim prawie się nie karze z urzędu za wyzwiska, aż tak totalitarnego kraju nie mamy jeszcze. Jedynie można beknąć za nawoływanie do nienawiści na tle, co moim zdaniem nie wystąpiło ale znając nasze gumowe interpretacje prawa ktoś moglby się pokusić o taką gimnastyke.
   Może dostać sprawę z powództwa cywilnego za upublicznienie wizerunku.
   Śmieszy mnie, że ktoś wierzy w ogóle, że istnieje coś takiego jak mowa nienawiści, za którą można karać. Dopóki nie mówię, że powinno się palić Ukraińcami czy murzynami w piecach tylko za to że nimi są to mogę sobie swobodnie rzucać tekstami, że kobiety to nie ludzie, homoseksualizm to psychiczne urojenia,Jezus to menel w sandałach a moich kanapek w McDonaldzie nie powinien robić czarny. Moja sp@@#$@@ona opinia jest moją sprawą, jestem wolnym człowiekiem i nikomu nic do tego co ja sobie myślę póki nie ograniczam moimi przekonaniami swobód drugiej osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   w Polskim prawie się nie karze z urzędu za wyzwiska

   @Anaheim: co do zasady nie, ale jest taka możliwość. Polecam przeczytać art. 216 par. 1 k.k. i art. 60 par. 1 k.p.k.)

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: powinien być przepis skazujący na dożywotnie wyrzucenie z internetu za bycie debilem. i ona i Ty byście mieli więcej czasu dla siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   i ona i Ty byście mieli więcej czasu dla siebie.
   @InspektorDupa: Przeświadczenie, że decydowałby o tym imbecyl twojego pokroju, świadczy jedynie, że prędzej ty byś poleciał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: racja, mój błąd - trzeba się nieźle napracować, żeby u nas podpaść pod KK z racji gadania na inne nacje.

   Ale rozwiązanie podtrzymuję, władze uczelni dają wybór: bierzesz wolontariat w ramach pokuty, albo relegujemy.

  •  

   pokaż komentarz

   @1918: Nawet jeśli ją wywalą to będzie sie rekrutować drugi raz na inną. Jeśli nie to tatuś pewnie ordynator
   szpitala oraz właściciel prywatnej kliniki P0LMED zapłaci 30K za semestr zaocznych. Bo to chuy ,a nie pieniądze dla niego. Córeczka musi skończyć studia i będzie nas leczyła . Pewnie Instagram zaj##%ny relacjami z fancy kajp typu Aioli z Aperolem Szprycem ,który popija ze swoim beta Oskarkiem. Nudnym typem ,ale równie bogatym (typek w czarnym golfie naturalnie,ze złotym kopytem na swej chudej rączce ). Wakacje spędza najchętniej w Indonezji ,bo trzeba dać se zdjęcia z tymi wodospadami na Bali na insta. Obok zdjęć swojego psa ,słodkiego buldoga francuskiego ,a nie jakiegoś śmierdzącego kundla z bloku. W takim p i ę k n y m świecie pewnie nie ma miejsca na grubą ukrainkę co jej miejsce zajmuje.

   Mogę się mylić oczywiście ,ale tak to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @1918: a niby czemu mieliby ją wyrzucić z uczelni? XD

  •  

   pokaż komentarz

   Moja sp!$$?$$ona opinia jest moją sprawą, jestem wolnym człowiekiem i nikomu nic do tego co ja sobie myślę póki nie ograniczam moimi przekonaniami swobód drugiej osoby.

   @Anaheim: Takie nastały czasy, że coraz bardziej strach wyrażać swoją opinię.Trochę orwellowski świat nam powstaje. Nie wiem też jak to właściwie jest, że dziewczyna ma ponieść tak poważne konsekwencje za chwilę głupoty (przyznaję, że filmik był wyjątkowo chamski), a z kolei nazywanie publicznie konkretnej osoby per małpa w czerwonym, pozostaje bezkarne.

   Nie byłabym skłonna karać za małpę, bo każdy z nas coś tam chlapnie czasem, więc dajmy sobie trochę luzu i zdroworozsądkowego podejścia. Oczywiście nie jestem też za tym, żeby pominąć milczeniem żarty, czy poglądy (wyrażane w dodatku w tak wulgarny sposób) milczeniem. To na pewno temat do dyskusji. I do rozmowy z tą dziewczyną również. Ale czy nie jest grubą przesadą przekreślać całą jej przyszłość i ciągać ją po sądach za chwilę niekontrolowanej głupoty, z której może ona przecież wyrosnąć? Mnie to się nie wydaje sprawiedliwością. Ta pani Natalia nie powinna czuć się tak dobrze z tym co zrobiła, bo nakręciła nagonkę. Zaszczuła człowieka, więc bez względu na to jak mocno ten człowiek nadepnął jej na odcisk, nie jest lepsza.

  • więcej komentarzy(14)

 •  

  pokaż komentarz

  Wyobraźcie sobie, co ta tępa dziunia będzie wyprawiała, gdy ją wywalą ze studiów i zostanie madką z bombelkiem.

1 2 3 4 5 6 7 ... 49 50 następna