•  

  pokaż komentarz

  TVPis to szambo. Ludzie pracujący w owym musza wiedzieć, że to szambo od nich bije. Ale jak ktoś nie ma krzty honoru....to pracuje i ogląda to coś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot pieniądze nie śmierdzą. Co miesiąc jest dobra wypłata a w rok po zejściu z anteny nawet sąsiedzi tych gnid nie będą pamiętać ich wyczynów medialnych. Nie ma sprawiedliwości :(

  •  

   pokaż komentarz

   pieniądze nie śmierdzą. Co miesiąc jest dobra wypłata a w rok po zejściu z anteny nawet sąsiedzi tych gnid nie będą pamiętać ich wyczynów medialnych.

   @blisko_kebab: Sąsiedzi może nie, ale władza PiS kiedyś się skończy i co wtedy? Gdzie dostaniesz pracę, jak w "środowisku" będziesz miał łatkę sprzedawczyka? Jakbyś miał swoje wydawnictwo, TV czy radio - zatrudniłbyś jakąś pisowską mendę, czy wolałbyś rzetelnego, niezależnego dziennikarza?

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek niezależnego. Tego z TVN :)
   Niezależni dziennikarze są na wyczerpaniu

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: Ci ludzie przez czas pracy w tvp odłożą wystarczająco pieniędzy, żeby zainwestować w nieruchomości, restauracje itp. Jak wylecą - nie będą musieli wracać do pracy w TV Republika. Pamiętaj, że tam zatrudniane są całe rodziny, więc i żona i mąż się przez te osiem lat dorabiają, a telewizja publiczna płaci najlepiej na całym rynku tv.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot: ALe obrażać innych ludzi to potraficie?! Jaśnie oświecony i bogobojny urojeniowco!

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot ¯\(ツ)

   źródło: 1574409347790.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot: PiSTV - ubeckie metody, za pieniądze suwerena.

  •  

   pokaż komentarz

   TVPis to szambo. Ludzie pracujący w owym musza wiedzieć

   @Ravenlot: Uwierz mi wiedzą. Ostatnio zaczepili mojego ojca na ulicy i na mikrofonie mieli naklejony znaczek nie TVP tylko gówno programu z TVP info "W tyle wizji", a ponieważ mój ojciec TVP znieść nie może, ale do końca nie ogarnia, to zapytał z jakiej są telewizji, na co babeczka odpowiedziała, że z TVN i przystąpiła do zadawania pytań typu " Czym jest dal Pana rodzina, czy dwóch Tatusiów lub dwie Mamusie to też jest rodzina" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdziwienie na jego twarzy gdy zadzwonili sąsiedzi, że go widzieli w TVPis w "programie Ziemkiewicza" - bezcenne ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Sąsiedzi może nie, ale władza PiS kiedyś się skończy i co wtedy? Gdzie dostaniesz pracę, jak w "środowisku" będziesz miał łatkę sprzedawczyka? Jakbyś miał swoje wydawnictwo, TV czy radio - zatrudniłbyś jakąś pisowską mendę, czy wolałbyś rzetelnego, niezależnego dziennikarza?

   @piatek: no dlatego muszą propsować ile mogą PIS aby ich utrzymać u władzy, ale czuję, że następnej kadencji już nie ogarną

  •  

   pokaż komentarz

   Ci ludzie przez czas pracy w tvp odłożą wystarczająco pieniędzy, żeby zainwestować w nieruchomości, restauracje itp. Jak wylecą - nie będą musieli wracać do pracy w TV Republika

   @Klara_Polzl: raczej wątpię. Prostytutki też zarabiają dużo pieniędzy, ale jakoś rzadko która odkłada "na starość". Pieniądze kiedyś się kończą i pewnie trzeba będzie za najniższą krajową pracować w TV Republika czy innym szmatławcu.

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek niezależny dziennikarz praktycznie nie istnieje

  •  

   pokaż komentarz

   niezależny dziennikarz praktycznie nie istnieje

   @wys97: bez przesady.

   Każdy ma swoje jakieś preferencje (w tym polityczne). Ale są pewne granice po przekroczeniu których jesteś zwykłą szmatą, a nie dziennikarzem. I niestety TVPiS. jest synonimem takiego zeszmacenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek wszedzie.. kazda partia przygarnie chorągiewkę która bedzie mowic za kase co jej sie karze.
   Tak działają wszystkie partie w tej chwili niezaleznie od nazwy.
   Jak ktos bedzie sklonny wykonywac polecenia to nie wazne pis, po, czy inna zaraza.. chetnie taką osobę przygarnie

  •  

   pokaż komentarz

   @wys97: Jeśli nie jest związany z którąś z opcji politycznych, to można przyjąć że jest niezależny.
   Idealną sytuację ma już chyba tylko NIE i Polityka, bo zależą od siebie samych.

  •  

   pokaż komentarz

   raczej wątpię. Prostytutki też zarabiają dużo pieniędzy, ale jakoś rzadko która odkłada "na starość". Pieniądze kiedyś się kończą i pewnie trzeba będzie za najniższą krajową pracować w TV Republika czy innym szmatławcu.

   @piatek: Państwo Piaseccy (ona - w teleexpressie, on - w tvp sport; wcześniej tv republika) już przed trzydziestką zamienili mieszkanie na dom, prowadzą też kawiarnię; państwo Maszeńda radzą sobie podobnie (ona z radiowej dwójki przeszła na stołek dyrektorski tvp kultura, potem na szefową instytutu im. A. Mickiewicza, a to już są konkretne pieniądze, on - robi w "Wiadomościach", to najbliższy krąg Kurskiego). Mateusz Matyszkowicz - z redaktora sekciarskiej gazetki bez korekty na dyrektora tvp kultura, potem jedynki, teraz - członek zarządu tvp - wiesz, ile tam się zarabia?

   I tak można długo. Ci ludzie są już ustawieni na całe życie, nigdy nie będą pracować za najniższą krajową. I to nie są osoby, które by zarobione pieniądze przepijały, żeby odreagować. Oni wierzą w to, co mówią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot: a jak TVPiS szuka np. informatyka to on też w opinii Mirków jest wyznawcą ich religii? Pytam bo wysłałem CV do nich...

  •  

   pokaż komentarz

   a jak TVPiS szuka np. informatyka to on też w opinii Mirków jest wyznawcą ich religii?

   @Wangog: a jak mafia pruszkowska będzie szukała informatyka to też się zgłosisz "bo dobrze płacą"?

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: takiego porównania się nie spodziewałem (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek jakbym miał swoje wydawnictwo to zatrudniłbym takiego dziennikarza który miał praktykę w TVPpis właśnie. Dlatego że ci ludzie są oddani i posłuszni swojemu pracodawcy. Więc jakbym im płacił to miałbym świadomość że mnie nie zawiodą i będą wykonywać swoje obowiązki zgodnie z wytycznymi.

  •  

   pokaż komentarz

   TVPis to szambo. Ludzie pracujący w owym musza wiedzieć, że to szambo od nich bije. Ale jak ktoś nie ma krzty honoru....to pracuje i ogląda to coś.

   @Ravenlot: W ogóle publiczne media się "zpsiły". Od wieków słuchałem trójki i takiej agitki politycznej jednostronnej nie słyszałem od lat. No ale to w końcu publiczne media - chwalenie swoich i łajanie przeciwników politycznych. Jeszcze tylko czasami muzyki da się tam posłuchać ale publicystyka to mi uszy więdną. Ale może się nie znam?

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: Obawiam sie, że każdy kolejny rzad przyjmie takiego pracownika, który zaśpiewa jak mu zagra pracodawca. Dlatego po rzadach PO w publicznej TV zostali Ci ktorzy potrafia ładnie śpiewac lub akurat wpisuja się pogladowo w obecna merytorykę rzadu.

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek tak samo jak TVN oraz inne duże media
   Mówił o tym sam Kuba Wojewódzki na uczelni

  •  

   pokaż komentarz

   @Wangog jak ci nie wstyd tam pracować znaczy, że coś z Tobą nie tak. Jak coś z Tobą nie tak - idź tam pracować, nadajesz się.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot myślę, że jak pracuje, to już nie ogląda. Nie da rady ¯\(ツ)

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: Nic im niestety nie będzie nawet po odejściu od władzy PiS. Tak samo jak włos z głowy nie spadnie żadnemu politykowi obecnej władzy,która łamie prawo dzień w dzień.Ciągle się nawzajem straszą się trybunałem stanu a potem zmiana władzy i cicho sza.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot:
   Ja natomiast dostaję konwulsji jak druga połowa włączy w domu coś z rodziny tvn.

  •  

   pokaż komentarz

   no dlatego muszą propsować ile mogą PIS aby ich utrzymać u władzy, ale czuję, że następnej kadencji już nie ogarną

   @TheDzions: cztery lata i bezczelna propaganda działa. Działa tak dobrze, że PiS przy jej sporej pomocy ponownie wygrało wybory. Ludzie zarówno tutaj jak i w życiu codziennym, często wypowiadając się an temat polityki wręcz cytują TVPiS. Kurski i jego machina propagandowa ogarną tą i następną kadencję bez najmniejszych problemów. Ciemny lud to kupuje, kupował i będzie kupować.

  •  

   pokaż komentarz

   a jak mafia pruszkowska będzie szukała informatyka to też się zgłosisz "bo dobrze płacą"?

   @piatek: mój koleżka dla nich popracował jak 20 lat temu szukali poniemieckich skarbów na Dolnym śląsku (ogarniał georadar), taka fuszka, nic złego nie robił w sumie, tym bardziej, że mieli oficjalne pozwolenie na poszukiwania LOL

  •  

   pokaż komentarz

   że PiS przy jej sporej pomocy ponownie wygrało wybory.

   @dwie_szopy_jackson: no nie do końca, zwróć uwagę, że przegrali senat, zwróć uwagę na to, że przez gowina i jego przydupasów nie mają większości i jest rozłam (widać, po usunięciu megaZUS) także, na tyle co wpompowali, to wcale wiele nie mają, mimo tego, że mają większość w parlamencie

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot: @Klara_Polzl: @blisko_kebab: @piatek:
   niestety ale Polska to kraj-marzenie dla sprzedajnych gnid, oni pewnie teraz tyle kasy natrzepią że przez resztę życia będą ustawieni np. z wynajmu mieszkań jak napisali koledzy wyżej.
   Przecież u nas było tak od dawna. U mnie na wiosce jest taka rodzinka. Pierwsze pokolenie kolaborowało z Niemcami i sprzedawało Żydów, PRL ich nie rozliczył, ba nawet byli w partii. Drugie pokolenie było w samorządzie, potem dostali za półdarmo parę działek, firm, III RP ich nie rozliczyła.
   Trzecie pokolenie ma sklep monopolowy, trzy mieszkania (dwa na wynajem ze czego jedno w Warszawie) i paręnaście hektarów. To pokolenie to żule bez smykałki do interesów ale dzięki "pracy" przodków od urodzenia chyba dnia nie przepracowali, a na wino i wódeczkę starcza, pewnie muszą upłynąć jeszcze ze dwa pokolenia zanim rozp@?@@%$ą majątek i wrócą do takiego samego punktu startu jak 95% Polaków.
   A Ty młody ucz się całe życie i zap%??#!?aj to może już w wieku 40 lat spłacisz hipotekę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ravenlot: a jak ktoś jest niemiecką szmatą to bądź pracuje bądź ogląda TVNazi (vel. Tusk Vision Network - ulubioną stację tego nienawidzącego Polski i Polaków Volksdeutscha),
   równie kulturalnie pozdrawiam POpaprańców i POżytecznych idiotów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: comment_aXsIvOIC8ctcgyeEky8TDXmHGRyvTmDT.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to normalne - w TVPiS każdy kto nie jest z PiSdzielcami jest wrogiem, czy to lekarze, nauczyciele, rezydenci, sędziowie, eksperci lotniczy, konstytucjonaliści czy teraz dziennikarze.

  Ale czego się spodziewać po partii której głównym elektoratem są bezrobotni z wykształceniem podstawowym. Tam każdy kto coś osiągnął jest wrogiem z klucza.

 •  

  pokaż komentarz

  Aktyw dziennikarski zrzeszony w komórkach organizacyjnych ds informacji i propagandy #tvpis nie pozwoli, aby poważano prawdomówność, wiarygodność i niezależność od Partii (wiodącej siły Narodu!) przekazu informacyjnego! Atak na #tvpis należy z całą stanowczością potępić i domagać się drobiazgowego prześwietlenia wichrzycieli i sprawdzić, czy aby nie są to agenci wpływu zgniłej Unii Europejskiej lub lobby LGBT. Niewątpliwie, protest został zainspirowany przez totalną opozycję, co towarzysze dziennikarze chyba jasno i zgodnie z faktami klasom chłopsko - robotnicznym naszego społeczeństwa wyjaśnili. Sile, prawdziwie polskie społeczeństwo pod przewodnictwem Partii i narodowych mediów dzierżąc wspólnie czarno - czerwony sztandar narodowego, katolickiego socjalizmu zwycięży!
  Należy z całą mocą podkreślić, że sylwester marzeń w Zakopanem się odbędzie, nikomu z mieszkańców on nie przeszkadza, cała Polska cieszy się na myśl o hitach Zenona Martyniuka, a protestują klakierzy opłacani za pieniądze lewackich elit z Brukseli wynajęci bezpośrednio przez totalną opozycję. Funkcjonariusze aktywu dziennikarskiego wypatrzyli w tłumie dwóch stojących obok siebie młodych mężczyzn w czerwonym obuwiu sportowym co jednoznacznie sugeruje, że w marionetkowej akcji udział biorą agenci środowisk LGBT co jednoznacznie sugeruje jaki charakter ma wyżej opisana żałosna akcja.
  Nikt nie zatrzyma naszego marszu o sylwestra marzeń! Ani inteligenci, ani ekolodzy, ani lewackie elity! Granicę wyznacza jedynie nasz narodowy, świętojebliwy komunizm! <na telebimie możecie wtedy pokazać jak WOT maszeruje Alejami Jerozolimskimi, albo przekop Mierzei Wiślanej, a w tle przygrywa Mazurek Dąbrowskiego>

  @tvp_info macie, wyręczyłem was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Defender proszę mi jako osobie postronnej wytłumaczyć czym sie różni sylwester pod wielką krokwią od trzydniowej rundy pucharu swiata w skokach narciarskich? Na jednej i drugiej imprezie jest masa ludzi i głośna muzyka. Czy jest inny argument poza politycznym i finansowym bo wiadomo ze ktos na tym sylwestrze nie zarobi?

  •  

   pokaż komentarz

   @sEB-q: wejdź w artykuł to się dowiesz czym się różni

  •  

   pokaż komentarz

   @Matyson ja sie pytam was a nie tego co sadzi jakis dziennikarz czy zadeklarowamy przeciwnik tej imprezy.

  •  

   pokaż komentarz

   @sEB-q: a zatem, sylwester różni się od pucharu świata: a) znacznie większą masą ludzi, którzy nie zmieszczą się pod krokwią (czyli większy hałas, więcej śmieci), b) większym natężeniem hałasu c) długotrwałym zanieczyszczeniem światłem w późnych godzinach nocnych powodującym zakłócenie cyklu dobowego zwierząt.

   Dodatkowo, wbrew zmanipulowanemu materiałowi TVP, protestujący nie domagali się całkowitego usunięcia sylwestra TVP w Zakopanem, tylko przeniesienia go w dotychczasowe miejsce, zamiast walenia fajerwerkami na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  •  

   pokaż komentarz

   zamiast walenia fajerwerkami na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego.

   @Matyson: na Sylwestrze w Zakopanem nigdy nie było fajerwerków i nikt nie planuje ich pod Krokwią - tyle w temacie kłamstw i manipulacji przeciwników imprezy.

  •  

   pokaż komentarz

   fajerwerkami na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego

   @Matyson: No fajnie. To może w ogóle wysiedlmy ludzi z Zakopanego, a sylwestra zakażmy na całym Podhalu, przecież to wszystko jest "na skraju" parku narodowego.
   Bez jaj, to czy będą walili fajerwerkami kilometr w tę, czy tamtą stronę przyrodzie nie zrobi żadnej różnicy. Szum medialny się zrobił (z jednej i drugiej strony), bo to polityka, a nie ekologia.

   Dlatego zakop za kolejna polityczną gównoburzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco: organizatorzy w ogole nie skontaktowali się z dyrektorem parku. Race, fajerwerki i petardy odpalają zwyczajowo uczestnicy takiej imprezy, dyrektor pytał jak organizatorzy zamierzają wyegzekwować od takiego tłumu, ktory nie pomiesci sie pod samą krokwią, odpowiednie zachowanie.

   Jak widać obawy były jednak słuszne, bo po rozmowie z dyrektorem parku, sylwester został przeniesiony.

  •  

   pokaż komentarz

   Race, fajerwerki i petardy odpalają zwyczajowo uczestnicy takiej imprezy

   @Matyson: chyba pomylił ci się Sylwester w Zakopanem z WOŚP-em u Adamowicza. Imprezy TVP są świetnie zabezpieczone i nikt tam pirotechniki nie wnosi.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli TVP wypuszcza o tobie gadzinówkę to znaczy, że jesteś dobrym człowiekiem.