•  

  pokaż komentarz

  jaby Polacy byli madrzy to by zlozyli pozew zbiorowy za rasizm ( zostali wyrzuceni ludzie jednej narodowosci), trnasfobie i homofobie..(.paru powiedzialoby ze sa gejami paru zalozyloby damskie ciuchy) oraz za islamofobie...Polaco powiedzieliby ze sa muzulmanami....dostali by z miejsca niebotyczne odszkodowania a tak gostana co najwyzej kopa na dupa zeby wazieli wiekszy rozped ot Polacy jeszczse widac nei dorosli do zycia w zjednoczonej posttepowej i tolerancyjnen Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Skoro wspólnota mogła wyrzucić migrantów, to dlaczego nie może wyrzucić dziwek? Śmierdzi fejkową historią.
  Aaaa, wyborcza.

 •  

  pokaż komentarz

  Zobaczcie jakie fajne dane 25% Polaków w Holandii czuje się dyskryminowanych ale i tak większość chcę tam pozostać... Więc wychodzi na to że lepiej być dyskryminowanym w Holandii bo i tak lepiej cię tam traktują niż w Polsce gdzie rzekomo nie jesteś dyskryminowany...

  •  

   pokaż komentarz

   @Trabant777: Ale to pytali tych co zamierzają zostać tam na stałe czy wszystkich czyli sezonowców również?

  •  

   pokaż komentarz

   @przemyslaw-maczka tego nie wiem ale wiem że ja jako obywatel "drugiej klasy" w moim kochanym kraju jestem traktowany o niebo lepiej niż jako obywatel pierwszej kategorii w Polsce...

  •  

   pokaż komentarz

   @Trabant777: A ktoś cię traktował gorzej w Holandii że się określasz jako druga klasa? Doznałeś nieprzyjemności z powodu bycia Polakiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @przemyslaw-maczka mieszkam w UK i osobiście nie miałem absolutnie żadnych nieprzyjemności poza kilkoma debilami którzy myślą że to jest ich własny kraj a w rzeczywistości są menelami... na takich nie zwracam uwagi. Nazywam to w cudzysłowiu drugiej kategorii dlatego że w sumie przyjechałem tutaj około 10 lat temu i nie płaciłem wcześniej podatków ,mój akcent był inny i kultura również więc musiałem wiele się nauczyć a w tym czasie mimo to że byłem inny i niezbyt pasowałem to zaopiekowano się mną, urzędy miasta czy urzędy skarbowe czy pracodawcy czy koledzy w pracy zawsze traktowali mnie uczciwie i bardzo przyjaźnie co jest kompletnie nie do pomyślenia w Polsce. Jako wisienkę na torcie dodam telefon który otrzymałem 2 lata temu z urzędu planowania gdy jakiś urzędnik zauważył że zapłaciłem pieniądze za zezwolenie na budowę ale urzędnik zauważył że jeśli będzie malutka zmiana w projekcie to nie będę musiał tego płacić więc sam zadzwonił do mojego projektanta aby ten zmienił ten detal i pytał mi czy się zgadzam i jeśli tak to jak oddać mi pieniądze!!! Wyobrażasz sobie takie coś w Polsce?

  •  

   pokaż komentarz

   @Trabant777: Nie no spoko, dopytuję z czystej ciekawości:) Bycie imigrantem zarobkowym nie czyni ciebie obywatelem drugiej kategorii :) Raczej ci ludzie którzy nie potrafią się przystosować (nie nauczyli się języka nawet w stopniu podstawowym, nie pracują tylko żerują na socjale itp.) czyni ich tymi gorszymi:)