•  

  pokaż komentarz

  @Pitu33 w jaki sposób jest to "informacja nieprawdziwa" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  @Pitu33 XDDDDDDDDDDDDDDD

  Ale obrońca endurowców, co za świry z was xD

  źródło: i.imgur.com

 •  

  pokaż komentarz

  Takich "miłośników przyrody" trzeba tępić, ale jak zwykle nasze państwo jest za słabe na to. Plaga Beskidów.

 •  

  pokaż komentarz

  A potem wielkie hur dur i płacz czemu to motocrossowcy nie mają legalnego wstępu do lasu, bo gdzie mają jeździć?

  Oczywiście nikt nie spojrzy na mapę dostępnych torów, których jest na dobrą sprawę od ciula. No ale jak to - nie polansujesz się, nie nagrasz fajnego filmiku, a i czasem za wstęp trzeba zapłacić!

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście nikt nie spojrzy na mapę dostępnych torów, których jest na dobrą sprawę od ciula

   @ATAT-2: Rzeczywiście, jest ich od ciula. Aż nie wiem na który się wybrać w sobotę ¯\_(ツ)_/¯
   A poważnie, to serio ktoś uważa, że jakby ktoś miał zapłacić te dwie stówki, żeby sobie legalnie poupalać na jakiejś opuszczonej żwirowni, którą ktoś by jako-tako prowizorycznie dostosował, to jeździłby po jakichś lasach? Serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to jest oczywiście niemożliwe, bo jak tylko ktoś coś takiego zrobi, to następnego dnia znajdzie się jakiś "somsiad", który mieszka 3km i dalej i "mu przeszkadza hałas", który w domu jest mniejszy niż jego poranne pierdzenie w kiblu ¯\_(ツ)_/¯

   źródło: tory.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: jak Cię nie stać to zmień hobby. Jakieś bierki może? Wyobraź sobie, że te wasze motorki hałasują w cholerę i niszczą leśne/górskie ścieżki.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: Może problemem jest to, że wszyscy korzystacie z mapy tak jak Ty? W pobliżu Gdańska w minutę znalazłem dwa tory, w dalszej odległości kolejne dwa. No ale pewnie daleko, pewnie nie to, czego oczekujecie, no i gdzie ta adrenalinka?

   W mojej okolicy mamy bardzo ładny park krajobrazowy, niestety często uczęszczany przez crossowców i quadowców. Dużo z nich nie przejmuje się rodzinami z dziećmi, psami czy rowerzystami. Pomijam stan dróg, które często po takich upalaniach na wiosnę czy jesień są nieprzejezdne / nie do przejścia. Jakie są argumenty na wszelkich forach internetowych?
   'No a gdzie mamy jeździć?', 'To nasze hobby, nie mamy gdzie go rozwijać', 'Zbudujcie nam tor to nie będziemy łamać prawa'.
   Oczywiście zgodnie przemilczany jest fakt, że w odległości 15 km znajdą 2 tory i jedną żwirownie udostępnioną pod offroad/motocross. A dokładając 10 km kolejne dwa tory.
   No ale jak to, przecież trzeba narzekać na swój los outsidera, który to musi radzić sobie w ciężkim świecie i łamać prawo co by rozwijać pasję.

  •  

   pokaż komentarz

   te wasze motorki hałasują

   @Carlos_9400: Akurat to nie są "moje motorki", bo ja jeżdżę na inny rodzaj torów, innym rodzajem motocykli. Natomiast wiem jak to wygląda w kwestii enduro, bo niejedną historię słyszałem jak ktoś na swoim polu na odludziu zrobił prowizoryczny tor, a następnego dnia znaleźli się dobroduszni sąsiedzi, którym to przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   No ale pewnie daleko, pewnie nie to, czego oczekujecie, no i gdzie ta adrenalinka?

   @ATAT-2: Ludziom, którzy i tak wożą motocykl na przyczepce (nieważne czy crossowy czy wyścigowy czy jaki), nie robi różnicy 10, 20 czy 50km. Najlepiej to widać jak np. na tory kartingowe typu Radom przyjeżdżają ludzie ze Śląska. Jak są możliwości, to odległość nie jest żadnym problemem ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: no i się nie dziwię. Wyobraź sobie, że jak na swoim podwórku na odludziu palisz opony albo śmieci to też komuś może to przeszkadzać. Hałas jest takim samym zanieczyszczeniem jak i smog i równie uprzykrza życie postronnym. Od tego, żeby sobie jeździć i nie przeszkadzać są właśnie prawdziwe tory. Za drogie? Za daleko? No to jak wspomniałem, są inne sporty.

  •  

   pokaż komentarz

   @ATAT-2: Ludziom, którzy i tak wożą motocykl na przyczepce (nieważne czy crossowy czy wyścigowy czy jaki), nie robi różnicy 10, 20 czy 50km. Najlepiej to widać jak np. na tory kartingowe typu Radom przyjeżdżają ludzie ze Śląska. Jak są możliwości, to odległość nie jest żadnym problemem ¯_(ツ)_/¯

   @turbonerd: A zapewne w tej drugiej grupie ogrom stanowią motocykle, które nawet nie są dopuszczone do ruchu / zarejestrowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: ja wiem doskonale jak te pierdzące motorki halasuja. Jedna ciota w lesie potrafi zasmrodzic hałasem olbrzymi obszar. Rozwiązaniem są motory elektryczne, mają już całkiem przyzwoity czas pracy i lepsze osiągi niż pierdziawki. Ale wtedy ludzie nie będą was słyszeć i zwracać na was uwagi więc całą zabawę szlag trafi.

  •  

   pokaż komentarz

   A zapewne w tej drugiej grupie ogrom stanowią motocykle, które nawet nie są dopuszczone do ruchu / zarejestrowane.

   @ATAT-2: To jest raczej oczywiste, że nie są dopuszczone do ruchu. Dlatego właśnie się je wozi na przyczepce ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: Mówie o drugiej grupie osób, która na przyczepkę moto nie wrzuci ani na tor na nim nie dojedzie, bo blach nie ma więc skończa w najbliższym lesie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   która na przyczepkę moto nie wrzuci ani na tor na nim nie dojedzie, bo blach nie ma więc skończa w najbliższym lesie ;)

   @ATAT-2: A no to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Za drogie? Za daleko? No to jak wspomniałem, są inne sporty.

   @Carlos_9400: Wkręciłeś sobie tę durną tezę, że kogoś "nie stać" i to powtarzasz któryś raz, chociaż ja ani razu nic o żadnej kasie nie wspomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja celowo o tym nie wspominam, bo to jest raczej oczywiste, że jak kogoś stać wydać kilkadziesiąt tysi na motocykl plus jeszcze kilka-kilkanaście na strój, akcesoria typu przyczepka, itd., to stać go wydać 200zł na wjazd na tor.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: no to dlaczego ktoś jeździ tam gdzie jest to zabronione? Myślałem, że to po prostu biedne osoby chcące oszczędzić te 200 zł, bo cały sprzęt kupiły na kredyt i teraz jedzą zupki chińskie od roku. W takim razie jaka jest motywacja jeżdżenia w miejscach do tego nie przeznaczonych? Zwykłe chamstwo i chęć wk%$?ienia postronnych osób?

  •  

   pokaż komentarz

   niejedną historię słyszałem jak ktoś na swoim polu na odludziu zrobił prowizoryczny tor, a następnego dnia znaleźli się dobroduszni sąsiedzi, którym to przeszkadzało

   @turbonerd: True story. Choćby z mojego podwórka. Żeby było ciekawiej dzban dzwonił na policję i opowiadał, jak to "pijo alkohol i jeżdżo moturami!". Policja przyjechała i zastałą piknik rodzinny. Rodzice z dzieciaki na mini crossach. Najbardziej wyskokowym napojem była oranżada. Właściciel działki nie ma nic przeciko na co dał papier (nie mieszka tam, pola są jego). Ale cymbałowi co mieszka w ciul dalej - wadzi (od niego ledwo słychać cokolwiek - piły przy wyrębie lasu słychać 2x bardziej). Chuj, że ci co mieszkają nawet bliżej nie mają z tym problemu, jazdy były głównie przez 2-3 godziny w weekend i to nie każdy. Ale uprze się jeden z drugim i co mu zrobisz?

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: mnie nie stać na.strzelnice to będę napier$#lal w parku z KBKS

  •  

   pokaż komentarz

   mnie nie stać na.strzelnice

   @Grzesion: Ooo, kolejny z tym samym syndromem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: ale o czym ty będziesz. Jak cię nie stać na hobby to je zmień - prosty fakt. Ta żwirownia, las czy cokolwiek innego NIE JEST TWOJE żebyś sobie tym dysponował.
   Ja lubię grać na perkusji ale nie napierd$@am w bloku cały dzien na klasycznej perkusji

  •  

   pokaż komentarz

   ale o czym ty będziesz. Jak cię nie stać na hobby to je zmień - prosty fakt.

   @Grzesion: Przekleję Ci co pisałem 3 komentarze wyżej, bo przegapiłeś:

   Wkręciłeś sobie tę durną tezę, że kogoś "nie stać" i to powtarzasz któryś raz, chociaż ja ani razu nic o żadnej kasie nie wspomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja celowo o tym nie wspominam, bo to jest raczej oczywiste, że jak kogoś stać wydać kilkadziesiąt tysi na motocykl plus jeszcze kilka-kilkanaście na strój, akcesoria typu przyczepka, itd., to stać go wydać 200zł na wjazd na tor.

   Nie zamierzam też się przekomarzać z ignorantami i tłumaczyć, że jak ktoś wydaje rocznie na jakieś hobby powiedzmy 20tys zł, to nie p!!%#%@i głupot, że go nie stać 200zł zapłacić za wjazd na tor, tylko musi jeździć po jakichś krzakach ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: bo po krzakach się jeździ zajebiście. Uszanuj to że lasy są wspólne i trzeba się podzielić nimi z innymi ludźmi którzy chcą sobie po nich pojeździć. Wiem że dupa piecze bo nie stać cię na motor ale już chyba wystarczy tego durnego gadania.

  •  

   pokaż komentarz

   nie stać cię na motor

   @tigerade76: Nie wiem czy to do mnie, ale jeśli tak, to chyba ktoś kogoś nie zrozumiał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja akurat mam kilka motocykli, w tym typowo torowe ¯\_(ツ)_/¯

   źródło: blasty.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: i co nie pojeździł byś sobie po lesie? To dziwak jesteś a nie motocyklista :>

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: kilkadziesiąt tysięcy xd motorki za 8000 poniemieckie albo angielskie szroty

 •  

  pokaż komentarz

  W niedzielę trzech podobnych troglodytów hałasowało w okolicachprzełęczy Przegibek

  Może to Ci sami debile?