•  

  pokaż komentarz

  Pod dupcią się już zaczęło palić? Komisja dyscyplinarna na uczelni już się zaczęła do tyłka dobierać?

 •  

  pokaż komentarz

  Tradycyjnie głupi wyborca PiSu nie usłyszy, że zarzuty były kłamstwem, wiec to wycofanie i tak nic nie zmieni. Widać to doskonale po tym jak do teraz często po wykopie latają kłamstwa jeszcze z kampani sprzed 4/5 lat, mimo miliona sprostować po drodze.

 •  

  pokaż komentarz

  Zadanie wykonane. Teraz będzie można bez obaw rzucać w TVP teksty typy: "były niejasności związane z przyjmowaniem łapówek" I inne sugerujące związek, ale nie przesądzające o winie na 100%, żeby nie było się do czego przyczepić i żeby przeciętny Kowalski mógł od czasu do czasu usłyszeć w jednym zdaniu Grodzki i łapówka..

  •  

   pokaż komentarz

   @wodzik: Każde media tak robią. Uważasz, że te wszystkie "niedopowiedzenia" i znaki zapytania na końcu zdań i tez to są czym? Zwykłą zasłoną przed oskarżeniem danego medium przed sądem takim czy innym. No i kliki czy wejścia też to generuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Każde media tak robią.

   @Redguard: Kiedy ludzie się nauczą, że to nie jest żadna wymówka, jeśli mówimy o TVP? Gówno mnie obchodzą wszystkie inne media, kiedy nie finansuję ich z podatków.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: ale tu nie chodzi o jakaś "wymówkę" no kurde człowieku po prostu pokaż mi media, które nie robią takich jazd i nie robiły. A jak już jesteśmy akurat przy temacie TVP kolego to chciałbym zauważyć, że jest to gniot od dawien dawna. I od dawien dawna równiez idą na to także moje podatki. I co? I wszyscy rządziciele mają to gdzieś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Nigdy po 89 nie było takiej propagandy w TVP, jak teraz, więc oszczędź sobie ten symetryzm. Kiedyś był jeszcze jako taki obiektywizm w TVP, dzisiaj jest to w 100% rozgłośnia propagandy jednej partii.
   Skoro tak to ma wyglądać, to lepiej żeby wcale nie było TVP.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: kij tam w tyłku był a nie "obiektywizm". Telewizja publiczna nigdy nie będzie obiektywna tylko zawsze ale to zawsze będzie jechać pod linię aktualnie rządzącej partii, która daje na to kasę (tak z podatków oczywiście ale i tak rozdziela budżet aktualnie rządzący w danej chwili).

   Zresztą przestańmy się też oszukiwać w kwestii "obiektywności" mediów. Media od zawsze będą tylko tak obiektywne jak obiektywni będą ludzie, którzy maja z nich dochód i zarządzają nimi. W jakimś stopniu ten "obiektywny' przekaz zawsze zostanie naruszony takim czy innym światopoglądem. Proponuje to pojąc i przestać sobie tyłek zawracać na dalszym etapie życia.

   P.S Zanim po raz kolejny wyskoczysz z tekstem "bo płace podatki". No serio? Na służbę zdrowia też płacisz...co masz to sam wiesz. Na drogi też płacisz...po czym jeździsz..sam wiesz. Itd itd...bo można wymieniać każdą dziedzinę finansowana z polskiego budżetu, która ujmijmy to dyplomatycznie "ma spore niedociągnięcia".

   P.S 2. Osobiście wały TVP bujają mi się koło. Z prostej przyczyny. Mam wybór. Biorę pilota i przełączam. Albo poszukam o danej informacji w innym miejscu (np necie). Tak się pałujecie nad tematem TVP jakby to było jedyne medium w tym kraju dostępne dla "szarego Kowalskiego".

  •  

   pokaż komentarz

   Każde media tak robią. Uważasz, że te wszystkie "niedopowiedzenia" i znaki zapytania na końcu zdań i tez to są czym?

   @Redguard: w innych mediach takie rzeczy są przeważnie do clickbaitów czy wzbudzenia zainteresowania tematem. W TVP są to polityczne kłamstwa służące wyłącznie interesowi jednej konkretnej partii. Raczej nie idzie tego porównać.

  •  

   pokaż komentarz

   @wodzik: I takie były również wcześniej. Teraz to po prostu większa "łopatologia" i "chamówa". Dlatego osobiście się tym nie przejmuje i nie oglądam ale też nie latam w ta i tamta płacząc, że "płace z podatków na media publiczne". Generalnie płace podatki (jak większośc uczciwych pracujących tu ludzi) a jak rozdzielany jest budżet...no cóż na to mam wymierny (albo żaden) wpływ.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:

   P.S Zanim po raz kolejny wyskoczysz z tekstem "bo płace podatki". No serio? Na służbę zdrowia też płacisz...co masz to sam wiesz. Na drogi też płacisz...po czym jeździsz..sam wiesz. Itd itd...bo można wymieniać każdą dziedzinę finansowana z polskiego budżetu, która ujmijmy to dyplomatycznie "ma spore niedociągnięcia".

   Wybacz, ale... co Ty w ogóle porównujesz? Służbę zdrowia i drogi do TVP? Szpitale i drogi są bardzo potrzebne, a ich kiepski stan wynika ze zbyt niskich nakładów finansowych oraz kiepskiej organizacji. TVP natomiast nikomu nie jest potrzebne (poza politykom PIS), a jest wręcz szkodliwe bo wmawia ludziom bzdury. Więc pieniądze publiczne przeznaczane na TVP są zwyczajnie marnowane.
   Zatem trzeba ucinać niepotrzebne wydatki w rodzaju TVP, żeby było więcej pieniędzy na drogi i szpitale.

   TVP przed 4 laty było zdecydowanie bardziej obiektywne, niż teraz. No nie powiesz mi, że wtedy mogliśmy wyczytać takie partyjniackie bzdury na paskach. Zresztą wystarczy spojrzeć choćby na statystyki zapraszania gości z partii rządzącej w porównaniu do innych opcji przed i po 2015.

   W ogóle to widzę, że masz bardzo zero-jedynkowe myślenie. Albo jakaś instytucja publiczna działa idealnie, albo jest tak samo zła i niepotrzebna. Albo medium jest krystalicznie obiektywne, albo jest tak samo stronnicze jak najgorszy gównoportal.
   No nie tak działa świat, nie jest czarno-biały.

  •  

   pokaż komentarz

   Każde media tak robią.

   Świetna wymówka, naprawdę
   @Redguard:

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz będzie można bez obaw rzucać w TVP teksty typy: "były niejasności związane z przyjmowaniem łapówek"

   @wodzik: Wczoraj to tak wyglądało xD

   źródło: Screenshot_2019-11-27 Minęła dwudziesta - 26 11 2019.png

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: TVP nie jest potrzebne ale zauważasz to...dopiero teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja to powtarzam od dawien dawna i nie ma dla mnie znaczenia, że to jest tuba PISu, PO, SLD czy kto tam akurat doczłapie sie po wyborach do koryta.

   1. Owszem partyjniackie bzdury pokrywały się nawet z TVNem.
   2. Jak mówiłem lata mi to koło...nie mam na to wpływu i mieć nie będę.

   Zacznę od tego, że nie czarno-białe tylko jak wspomniałeś...niepotrzebne. I to od dawna o czym zresztą napisałem wyżej. I nie nie wymagam od instytucji publicznej idealnego działania ale chociaż nie odpieprzania i wywalania publicznej kasy w błoto na debilizmy i głupoty służące...niczemu. Polska to niestety od dawna przeciwieństwo tego co napisałem i też w sumie nie ma znaczenia kto rządzi bo zmienia się tylko liczba czy rodzaj tej głupoty. Nie akceptuję tego ale...znów nie mam wyboru, bo i jaki? Wybiorę kogos innego na wyborach? Nie bardzo bo albo mam tych samych półmózgów z kręgosłupem ameby od lat (vel PIS, PO czy inne przystawki w rodzaju N) albo jakichś kolejnych młodych czerwonych socjaluchów w postaci Zandberga czy innych Biedroniów dla, których politycznym celem sprawnego rządzenia państwem jest uchwalenie tego czy para gejów będzie się nazywała małżeństwem czy też nie albo czy ONR nazwał Tęczowy Marsz jakimś "kolorowym Syfem" i jak ich za to karać, bo tak. A jakaś Służba zdrowia? Drogi? Takie prozaiczne pierdoły potrzebne każdemu obywatelowi a nie tylko jakiemuś wąskiemu elektoratowi czy innym podobnym przypadkom...a co tam...wywalone.

   Więc serio stary pogódz się z faktem, że żyjesz w państwie gdzie twoje podatki ida w niebyt na nic. Sa roztrwaniane, wywalane w błoto i wkurzanie się na to NIC nie zmieni (poza twoim zdrowiem). Nie ma jak tego póki co zmienić.

   @krolcz i tobie też trzeba powtarzać, że nie bronie tu TVP tylko po prostu nie robię z tego tytułu burzy, bo i tak nic tym nie zmienisz? No co zmieniłeś coś swoimi wrzaskami o "brzydkiej TVP" na wykopie.pl?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: TVP wcześniej też nie było potrzebne, ale dzisiaj jest wręcz szkodliwe. Co do reszty to niestety masz rację, nie na wyborach żadnej rozsądnej partii mającej na sztandarach poważne problemy i konkretne ich rozwiązania, a nie "macie 500zł i zamknąć ryje".
   Najsmutniejsze jest jednak to, że politycy są po prostu odzwierciedleniem wyborców. Nie ma rozsądnej partii zajmującej się ważnymi problemami, bo większość polskich wyborców nie chce takiej partii. Chcą sporu o pierdoły w rodzaju lgbt, gry na tanich emocjach i rozdawania pożyczonych pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard minus dla Ciebie baranie za próbę tłumaczenia tego syfu

  •  

   pokaż komentarz

   @holan: możesz sobie stawiac nawet 50 minusów a barana znajdz u siebie w rodzinie. Nikt tu niczego i nikogo nie tłumaczy o czym byś dobrze wiedział gdybyś spróbował przeczytać i zrozumieć co napisałem. A ponieważ jesteś typowym przykładem BARANA, który czyta ale nie rozumie to jest jak jest. Nie pozdrawiam i dziekuje za odezwanie się to przynajmniej uzupełnię czarna listę.

 •  

  pokaż komentarz

  Wołam partyjny ściek @tvp_info @regiony @TYG0DNIK @info_news czy wy też podacie tą informację czy przemilczycie?

 •  

  pokaż komentarz

  Ale zawsze się coś przyklei i niesmak pozostanie i oto chodziło propagandzistom, a Grodzki musiał stracić czas na udowodnienie, że nie jest wielbłądem. Kiedyś w Ranczu było to świetnie pokazane w trakcie kampanii wyborczej na wójta.