•  

  pokaż komentarz

  straciły? a czy kiedykolwiek związki te miały z rzeczywistością kontakt? oni w innym świecie żyją :) energetyka jeszcze w większym stopniu niech ich sponsoruje :) a na marginesie niemieccy sąsiedzi do, których ślązakom tak blisko wiedzą jak zlikwidować kopalnie.

 •  

  pokaż komentarz

  a niech maja podwyzki...

  pokaż spoiler w postaci procentowego udzialu w ZYSKACH ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Będę to powtarzał pod każdym postem. Problemem jest opodatkowanie pracy. To logiczne, że każdy chciałby więcej, ale jak ktoś się wychyla i protestuje to reszta już sprowadza do parteru.
  Nauczyciele przecież prawie nie pracują robiąc te 26h tygodniowo, górnicy i lekarze są na wakacjach. Policjanci i tak nam nie pomagają po co im hajs. Tylko ty i ty i ty wykopowiczu masz najgorzej. Tamte grupy to jacyś idioci, że chcą więcej niż mają!

  Niech strajkują, bo trzeba wywierać opresję na rządzących, do skutku.

 •  

  pokaż komentarz

  Zamknąć w p$!$u wszystkie nierentowane kopalnie a węgiel kupować tam gdzie najtaniej poza ruskimi oczywiście ( chyba, że się przygotuje jakieś wielkie zapasy na wypadek gdyby chcieli nas szantażować) to jedyne rozwiązanie. Do tego mocna kampania informacyjna co rząd robi, przygotować się na strajki i te nielegalne traktować tak jak we Francji. Ach się rozmarzyłem.

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna