•  

  pokaż komentarz

  Patrzcie NIemcy do czego doprowadziliście.

  •  

   pokaż komentarz

   @Napochybel: w tej chwili narracja jest taka że niedługo się okaże że to nasza robota

  •  

   pokaż komentarz

   @Napochybel: Rok 2019. Dobrobyt. Wysoki wzrost gospodarczy, brak bezrobobocia a w Krakowie na Plantach jakies kilka tysiecy glodujacych, bezdomnych Polaków. To pokazuje skale obojetnosci Polaków wobec swoich rodakow. Tylko w ubieglym tygodniu kilku bezdomnych zamarzlo na ulicach Krakowa, a polscy mieszczanie mają to gdzieś, wola nieustajqco plesc te bzdury o balowaniu w gettach. Kilka razy widzialem jak Polacy bili swoich bezdomnych rodaków, nasmiewali sie z nich, upokarzali. Wiec przestancie bic sie w cudze piersi , gdy Polacy sa tak skrajnie zobojetniali.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewackiantypatriota: a ilu jest bezdomnych w Japonii czy w USA?. Nie wierzę żeby w pl był bezdomny ktoś kto nie piję nie cpa i jest wstanie pracować.

  •  

   pokaż komentarz

   @steefaan2: w Usa tez sa bezdomni, ale to polaki zajmuja sie wypominaniem i rozliczaniem zachowan wyglodnialych ludzi w Żydowskich gettach, a nie Amerykanie. Wokol palacu kultury w centrum stolicy Polski, teraz, dzisiaj, nie 80 lat temu, umieraja na lawkach bezdomni, a czarnosecinna dzicz, przejezezdzajac samochodami pelnymi zakupów, zajmuje sie biciem sie w cudze piersi.

  •  

   pokaż komentarz

   @steefaan2: w USA masz dziesiatki tysiecy bezdomnych, ktorzy kazdego dnia normalnie zap##%??!aja do roboty

  •  

   pokaż komentarz

   @lewackiantypatriota: rozumiem, że nie dostrzegasz różnicy pomiędzy wolnością do życia w nędzy a byciem zmuszonym do tego? Takie lewackie zboczenie. No i fakt, że lewacy to głównie niedorozwinięci pederaści.

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: a temu są bezdomni bo czynsze i ceny mieszkań tak wyj!!!ły w góre że są nieosiągalne dla zwykłego śmiertelnika i szaraczka jak np. W kaliforni to normalnie są całe osiedla namiotowe na chonikach i parkach

  •  

   pokaż komentarz

   @Silwerbalk: tam jak nie zapłacisz czynszu to po 5 dniach lądujesz na ulicy
   u nas 5 lat nie płacisz i się śmiejesz z właściciela

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: ale pamiętaj że tam czynsz jest tak wyj!#$ny w kosmos że szok czytałem o tym artykół to max tak z tydzień są na takim bezdomcu i szukają nowego lokalu albo płacą znowu temu samemu i jest git malinka..... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też są przypadki że tak siedzą całymi miesiącami i zbierają na czynsz.... Poj!#$ne to dla mnie ale sprawiedliwe po niekąd bo ja jestem taki że ze mną zawsze można się dogadać ja poczekam ale jak wyczuje że lecisz w c%??% to polecisz.... A są tacy co jednego dnia zwłoki nie popuszczą to zależy od osoby według mnie a amerykanie to pazerne k#@$y więc wniosek nasuwa się sam( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lewackiantypatriota: ty nie masz pojęcia o bezdomnych, idz popracuj z nimi troche w stołówkach i noclegowniach, zobaczysz ich filozofie życia i przestaniesz mierzyc wszystkich swoją miarą. Bardzo dużo instytucji im pomaga policja, opieka spoleczna, Kościól itd to są ludzie którzy nie chcą żyć w systemie, chcą być poza nim.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewackiantypatriota: Gdzieś ty k@!## widział kilka tysięcy bezdomnych na plantach? Zmień dilera bo Ci szkodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Patrzcie p0lacy kat0licy do czego doprowadziliście...

   @Napochybel: @javaman:

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @lewackiantypatriota: Ja p#@!!%?ę. Musisz byc chyba z Gejzety Wybiórczej. Tysiące głodnych żydów na plantach a polaki przechadzają się między nimi obżerając się kremówkami. Co prawda mrozu nie było ale są setki zamarzniętych - wśród nich Roman Polański i Jan Kulczyk - tak państwo PiS dba o artystów i filantropów - wstyd na cały świat. Ponoć gdy Janka sinego znaleźli miał palce w prawej dłoni na znak wiktorii. Zmarł z głodu. Jako wierny Rzeczpospolitej opierał się ekspansji ruskich oligarchów żydowskiwgo pochodzenia na tereny Polski. Oddał życie by się tu nie wp?@@?$!ali wykupując mniejszościowe udziały w spółkach skarbu państwa.Bronił Azotów aż zamarzł. Tak piS broni żydów wyklętych. Hańba
   PS: Kasę za przedruk do NYTimesa, LaMonde proszę przewalutować z szekly na PLNy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Asrael: Polska nie dba o swoich bohaterów. Oto tej ciepłej jesieni w rogu rynku zamarza kolejny nasz wielki bohater i patriot, Aleksander Izaaka Sztolcman vel Kwaśniewski vel "pół litra na nóżke to za mało". Siny zapewne z mrozu. Pod Cafe Wyborcza zebrała się grupa z odsieczą, mają koce z sierpem i młotem wot przejście blokuje im banda antysemickich gołębi. Jest ich coraz więcej! Istny faszys! Niemcy to dopiero mieli z nimi problem ale jakoś sobie poradziliśmy i oto dla was piszemy newsy z polszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Asrael: Na miejsce oczywiście skierowane zostały grupy niezależnych obserwatorów pod przewodnictwem- Mosze Szejnfelda wraz z młodzieżówką sPOKO i SKOPA w celu pomocy głodującym i zamarzającym i ustalenia dlaczego opresyjny reżim zostawił ich na tak brutalną i brunatną śmierć w listopadzie tego roku. Z ostatnich doniesień prezydent polski Aljeksandr Kwaśniewskj po podaniiu350ml czystego alkoholu ożył, nie nadał. I paszoł.

  •  

   pokaż komentarz

   @Silwerbalk: jak się wszyscy pchają na Florydę albo do Kaliforni to tak jest. Są Stany gdzie mieszka się tanio i dobrze!

 •  

  pokaż komentarz

  Mając dziecko czytając coś takiego i oglądając zdjęcia a po chwili patrząc na swojego szkraba.. To jednak ściska w gardle

  •  

   pokaż komentarz

   @zipster: A dziś następne pokolenie Niemców uważa, że należy zapomnieć, żyć dalej. Ale to nie ich dzieci skrobały z głodu do drzwi to nie ich dzieci patrzyły na umęczonych i umierających rodziców. To nie ich dzieci umierały zapomniane i samotne na ulicy. Mnie to zwyczajnie poraża i wbija w ziemię.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe co teraz robią małe Palestyńskie dzieci.

 •  

  pokaż komentarz

  Te ckliwe historie czyta się palestynskim dzieciom do snu

 •  

  pokaż komentarz

  Niemcy to zaraza dla Europy , dopóki były rozdrobnione na dziesiątki państewek to dobrze się działo w Europie. Gdy Prusy zjednoczyły Niemców , najpierw doszło do hekatomby pierwszej wojny światowej , gdzie miliony młodych Europejczyków straciło życie, potem wymyślili zbrodniczą ideologię a w czasie drugiej wojny światowej szaleństwo mordu doprowadzili do perfekcji - stworzyli piekło na Ziemi. Teraz niszczą nasz kontynent sprowadzając wrogi element na naszą ziemię. Niemcy to zaraza, tyfus, cholera i trąd , pluję na ten zgniły naród.

  •  

   pokaż komentarz

   @nazir zastanawiam się po co sobie sami karmelków wzięli. Nie wierzę w to że bez celu dali sobie sprowadzić inżynierów z Afryki

  •  

   pokaż komentarz

   Gdy Prusy zjednoczyły Niemców , najpierw doszło do hekatomby pierwszej wojny światowej , gdzie miliony młodych Europejczyków straciło życie

   @nazir: kto zrzuca za wybuch I WŚ w całości na Niemcy jest debilem. Do wojny dążyła cała Europa. Niemcy nie były bardziej winne niż Rosja, Francja, Austria czy UK.

   Teraz niszczą nasz kontynent

   @nazir: xD Niemcy odpowiadają za ogromną część europejskiej gospodarki i wzrostu gospodarczego. Jeżeli Niemcy się rozwijają to pozostałe kraje rozwijają się razem z nimi, szczególnie takie jak Polska.

  •  

   pokaż komentarz

   Niemcy to zaraza, tyfus, cholera i trąd , pluję na ten zgniły naród.

   @nazir: ale ty musisz być głupi. Nie wiem czy można ci jakoś pomóc, ale gdyby zajmowała się tobą jakaś fundacja to daj znać, wyślę SMS o treści POMAGAM.