•  

  pokaż komentarz

  Mieć takiego syna to jak dostać zonka #pdk

 •  

  pokaż komentarz

  Az wszedlem na jego profil na FB, zeby poczytac komentarze.
  I chyba nie chce juz dalej zyc, majac swiadomosc jacy debile mnie mijaja codziennie na ulicy.
  Ten poziom slodkosci jest wrecz obrzydliwy. Zamierzalem cos zjesc, ale chyba zostawie to na jutro, jak troche ochlone. I te wszystkie usmieszki, serduszka i inne poj@%$ne graficzki, te zdrobnienia wrecz na kazde slowo w zdaniu.
  Jeszcze k... jakąś sekte stworzy.

 •  

  pokaż komentarz

  To, że młody Wizir to dzban nie jest niczym nowym, gorsi są ludzie którzy jeszcze stają po jego stronie i udają, że nic nie miało miejsca

 •  

  pokaż komentarz

  Co za idiota... Ktoś, kto nie wie jak wygląda silny atak paniki, może się śmiać. Z resztą, w Polsce ogólne przekonanie o chorobach psychicznych jest jakie jest. Nawet na wykopie widać typowe "idź pobiegaj, przejdzie ci".
  Miałam taki ostry atak paniki raz. I to zupełnie losowo, samopoczucie super, szczerze nie mam pojęcia co go wywołało - wyszłam psa wysikać i pod blokiem nagle ugięły się pode mną nogi i klęczałam chwilę na chodniku, trzęsąc się i myśląc, że mam jakiś zawał. Ledwo doszłam do domu, najgorsze jest to, że brak wtedy logicznego myślenia, człowiek ma wrażenie że umiera. I dopiero po samym ataku przychodzi świadomość co to było.
  Robienie sobie jaj z takich rzeczy nie pomaga sytuacji chorych. I tak jest źle z wiedzą na ten temat. Chajzer nie od dzisiaj jest idiotą, ale teraz skalę głupoty i żenady wyj%?!ło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja jeszcze pamiętam czasy jak Chajzer był lubiany na Wypoku i znaleziska z nim lądowały na głównej xD
  Nawet chyba Ama z nim było, ale kiedyś chyba był normalniejszy - bo teraz to masakra co odwala i jakim jest żenującym hipokrytą.